PDA

View Full Version : [REJECTED]Unban Request:Monster_K1ll



Monster_k1ll
26-11-2009, 10:42 PM
exw ban gia 1 game p htan admin o uncl3_faka.... egine mia pare3hghsh.. nomiza me banare xwris logo.. alla apla me ekane na mhn mporw na milaw sto all...spastika kai ton ebrisa.... adikaiologhto auto apo mena kai dikaiologhmeno to ban... zhtsa kai sozz apo to palikari kai an 8elete kante me unban gt 8elw na paizw me to real acount m... to name m einai monsteR_killll! ty!!!

MvP-
26-11-2009, 11:24 PM
mn tn kanete unban epidi xaname ekatse afk pigi kai poulise ola ta items xWRIS NA EXOUN SPASI LANE AKOMA.dax twra ama t do8i 2ri eukairia dn iparxete ruin game manners pros tn admin m pe o unckle t vrise tn mana sto akiro kai tetia e meta apo posi wra afk tn ekane kai kick o unckle zitontas t emeis to adipalo team epidi opws eipa kai prin eixe poulisi ola ta items t kai ka8otan pigi afk kai kouniotan gia na mn gini booted DAX qq.

Monster_k1ll
27-11-2009, 01:06 AM
nta3ei palikare.. ontws exasa thn psuxraimia m kai spasthka polu... den lew oti den ekana blakeia.. ekana ontws... apla paizw polla xronia kai se polla channel kai oso me gnwrizoun 3eroun oti eimai enta3ei player... tespa pisteuw a3izw mia 2 eukairia kai oti den 8a 3anaginei kati tetoio.... me afhnw sthn krish sas....ty

PaRaFrOnAss
28-11-2009, 11:19 AM
To ban den tha sou aferethei, vlakia sou p ekanes ruin k pou evrises.

Prospathise ksana se 2 evdomades.

Topic closed!