PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse {Review} : Mr_Pr3sid3nt



Mr_Pr3sid3nt
20-03-2013, 04:27 PM
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=190149&highlight=mr_pr3sid3nt

Μου ριχνεις φταιξιμο για κατι το οποιο δεν εισαι σιγουρος. (Θωρώ πως κάτι τέτοιο είναι Instant Ban.) η απαντηση σου. Δεν εβρισε γαιυτο δεν τον εκανα και ηταν ψιλο το ζητημα.. Κι εσυ αποφασιζεις lvl1 warn για ενα τοσο ψιλο ζητημα που ουτε καν εσυ γνωριζεις τι θα εκανες αν σου συνεβαινε? Και εφοσον εχεις δικιο και ολα καλα .... και αποφασισες γαι την τιμωρια μου...
" Βάλε όλα οσα έλεγες στο chat όχι επιλεκτικά για να φανει το πόσο πολύ σπάμαρες συνέχεια.
Και μόνο που έβαλες αυτά φαίνεται ότι ξέρεις πως έχεις άδικο.
Και στα λέω αυτά ΩΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ !
Το έπιασες ? Πώς είμαι πατέρας σου ? Μάθε οτι τα κρίνα δε γονιμοποιούν ερμαφρόδιτε.
Που την έβαλες την ατάκα του chat αλλά δεν καταλαβαίνεις ακόμη.
Νούμερο του ελέους που έκανες και pause για να πρήξεις στο -0¨26.
Βάλε ΟΛΟ ΤΟ CHAT " Αυτο το post δεν το διαβασες? Γιατι εαν εφαγα warn σαν admin γαι κατι τετοιο που δεν banαρα οπως λες εσυ ο ειδικος που σου δωσαν μια θεση για να κρινεις τους αλλους αυτος τι εγινε? Το διο πραγμα δεν γραφει εδω μεσα?
Λιγη παραπανω σοβαροτητα δεν εβλαψε ποτε κανεναν.
Ευχαριστω.!

Kazuhiro
20-03-2013, 04:31 PM
Σοβαρός είμαι απόλυτα εγώ μάλλον εσύ δεν είσαι όμως καθόλου!
Το θεωρώ το βάζω σε όλα μου τα ποστ για να μην είμαι απόλυτος!
Επίσης δεν χρειάζεται να βρίσει κανονικά ο άλλος για να γίνει Ban.
Και το χαιρετίσματα στην μαμά σου Bannable είναι αλλά δεν βρίζει!
Ας το δει ο Captain o του Section
Closed

Insom
25-03-2013, 11:50 AM
Ως πατέρας σου= έχω κάνει σεξ με την μητέρα σου και σ'έχουμε συλλάβει= ΠΟΛΥ χοντρή προσβολή.

Μου φαίνεται εξωπραγματικό να μην μπορείς να κάνεις τον απλό αυτό συνειρμό. Γιατί έκανες mute ας πούμε τότε;
Εντελώς δίκαιο και σωστό το lvl1 warn. Αν δεν μπορείς να κατανοήσεις μια τέτοια βρισιά, τότε συγγνώμη ατύχησες.
Άσχετα με την βλακώδη συμπεριφορά του NWO_ObeyAtLord και τα φληναφλήματά του για solo mid κλασσικά επειδή έχει ψυχολογικά, η βρισιά ήταν βρισιά.

Δεν είσαι και καινούριος admin οπότε δεν μπορώ να δείξω ελαστικότητα πλέον.


Review Denied
Topic Closed