PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Admin Application : Eisai_Polu_Noob



eisai_polu_noob
20-03-2013, 08:33 PM
Personal Info

Your name:Δημητρης

Age:19

Your country:Ελλάδα

Occupation:Φοιτητής

Spoken languages:greek,france,english,kai ligo japanese

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account:Eisai_Polu_noob

Former experience and/or safelisted channels:eleos-clan-nol,

Your activity and average playtime each week:35-40 ωρες την εβδομαδα

Which time of the day you usually play: plaμεσιμερι-βραδυ αμα εχω χρονο γιατι εχω και να ζωγραφιζω :p

How long you have been playing DotA:6 χρονια

Your ability to communicate with others:Γενικος ειμαι μια χαρα παιδι δεν εχω προβλημα με κανεναν.Ειμαι κοινονικος και λυνω τα προβληματα χωρις να πεφτουν υβριστικα σχολεια..Και παιζω καμια φορα με φιλους μου LAN.

Have you read the rules and agree to follow them?:ναι τους εχω διαβασει και σκοπευω να τους ακολουθησω κατα κανονα

How do you react/behave when you're under pressure?:Δεν ειμαι τοσο πορομενος ωστε και να βριζω για ενα παιχνιδι ποτε δεν ειχα θεμα με τα manners μου απλος καθομαι στο pc παιζω τιποτα αλλο..Πλεον ειμαι συνιθησμενος στο να βριζουν οικογενειες κτλ..οποτε ενεργω σωστα..(απλα δεν χρειαζεται να δινεις σημασια, και αμα εισαι admin !ban)

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks)
οχι κανενα προβλημα εκτος αν υπαρχει σοβαρος λογος οπως το να θελει να παραβιασει καποιον απο τους κανονες...

Is there anyone who can vouch for you? Στο παιχνιδι ξερω πολλους και οποτε ειναι τους λεω για κανενα lannaki...

Final Thoughts

Why do you want to be an Admin: θελω να βοηθησω στην τηριση των κανονων του channel και να προσπαθησω να ελατοσω το φαινομενο των manners και maphacker που υπαρχουν στο παιχνιδι

Why should we pick you and what can you offer to us:Πεζοντας διαφορα παιχνιδια οπως ειναι το lol το dota 2 κ.α. εχω εμπειριες που βοηθανε στην συνεχεια του παιχνιδιου..γενικως οταν θα εχουν ερωτισεις οι αλλοι για items για διαφορα μεσα παιχνιδιου..να τους δινω γνωμες και λυσεις..δεν δημιουργω προβληματα για κανεναν λογο...παντα τα λυνω με ηρεμια γιατι απλα ειναι ενα παιχνιδι

A few things about yourself: Ειμαι θεσαλονικη και μου αρεσει να ζωγραφιζω anime και σκοπευω να φτιαξω το δικο μου manga με δικια μου ιστορια και characters :D

Your Stats:[Eleos]: [Eisai_Polu_Noob]: Forum: [eisai_polu_noob] Games: [2214] ALT: [10.05s] ASR: [97%] Rated games: [926] Score: [959.40] Rank: [>5000] First game: [2010-03-03] Last game: [2013-03-19] Play time: [2mnths 11hrs 21mins 4secs ] Gold: [2416]

Additional information:Ευχαριστω πολυ :)

BraveHeart
21-03-2013, 02:17 AM
Euxaristo Application +1 file

Ag0ri_PeTalida
21-03-2013, 07:55 PM
Καλωσόρισες

Παρακαλώ να διαβαστούν προσεκτικά τα rules (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?41368-Battle.Net%C2%AE-Channel-%E2%80%9CClan-NoL%E2%80%9D-Rules-and-Terms)


http://img4.imageshack.us/img4/4911/acceptedk.png