PDA

View Full Version : ME TO E,ME TO EBDOMO PAREA



DotaApoToMelon
22-03-2013, 12:16 AM
ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ΘΑ'ΡΘΩΩΩ ΠΑΝΑΘΑΑΑΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑΑΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΗΚΩΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΡΕΛΑ ΑΛΛΟ ΕΝΑΑΑΑ! ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ ΜΠΟΛΟΝΙΑ ΠΑΡΙΣΙ! ΕΣΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΑΣΤΕΡΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑ! ΓΙΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΚΙ'ΕΓΩΩΩΩΩ ! ΤΟ ΕΒΔΟΜΟ ΖΗΤΩΩΩΩΩ! ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΟΟΟΟΟ! ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩ! ΠΑΝΑΘΑΑΑ ΣΑΓΑΠΩΩΩΩ!

Χ πολλές πολλές φορές ακόμα

Call-me-Winner
22-03-2013, 12:26 AM
lol hi noob
Paok edw

Lafayette
22-03-2013, 12:48 AM
lol hi noob
Paok edw
Lol hi noob.
Pablo εδώ.

janaQi
22-03-2013, 12:53 AM
Now close your thread

Amoxilin
22-03-2013, 04:45 AM
lol hi noob
Paok edw



To να μιλάει κάποιος για μπάσκετ για μία επιτυχημένη ομάδα όπως είναι ο Παναθηναικός και να πετάς ένα ΠΑΟΚ (που προφανώς εννοείς για το ποδόσφαιρο) δεν είναι κάπως βλακώδες? Συγκρίνεις ανόμοια πράγματα (στην ουσία Παναθηναικό μπάσκετ με ΠΑΟΚ ποδόσφαιρο, τουλάχιστον να ήταν ίδια αθλήματα να πω εντάξει)

Σε εκτιμώ σαν άτομο, σόρρυ που σου την λέω, αλλά το γάμησες, ψόφησε, αναστήθηκε και ξαναψόφησε.

TaxititaGiaZwi
22-03-2013, 09:45 AM
To να μιλάει κάποιος για μπάσκετ για μία επιτυχημένη ομάδα όπως είναι ο Παναθηναικός και να πετάς ένα ΠΑΟΚ (που προφανώς εννοείς για το ποδόσφαιρο) δεν είναι κάπως βλακώδες? Συγκρίνεις ανόμοια πράγματα (στην ουσία Παναθηναικό μπάσκετ με ΠΑΟΚ ποδόσφαιρο, τουλάχιστον να ήταν ίδια αθλήματα να πω εντάξει)

Σε εκτιμώ σαν άτομο, σόρρυ που σου την λέω, αλλά το γάμησες, ψόφησε, αναστήθηκε και ξαναψόφησε.

dikio exeis alla na min ksexasoume oti kai kapioi edw mesa....(dn milaw gia esena) otan dn tous simferei to allazoun kai to girnane sto basket....ksereis oti oloi ta idia kanoun...opote dn tous simferei koitane kati allo na vgoune......

Aemirch
22-03-2013, 11:58 AM
hi guys
ομάδα σκάκι τουλουλάνδης εδώ

Call-me-Winner
22-03-2013, 12:14 PM
To να μιλάει κάποιος για μπάσκετ για μία επιτυχημένη ομάδα όπως είναι ο Παναθηναικός και να πετάς ένα ΠΑΟΚ (που προφανώς εννοείς για το ποδόσφαιρο) δεν είναι κάπως βλακώδες? Συγκρίνεις ανόμοια πράγματα (στην ουσία Παναθηναικό μπάσκετ με ΠΑΟΚ ποδόσφαιρο, τουλάχιστον να ήταν ίδια αθλήματα να πω εντάξει)

Σε εκτιμώ σαν άτομο, σόρρυ που σου την λέω, αλλά το γάμησες, ψόφησε, αναστήθηκε και ξαναψόφησε.

Well it's offtopic.
Ofc κ μιλαω γ μπασκετ...δν ξρ τον Χρηστο μ....αλλα ειμαι ΠΑΟΚ:/
Δν σ κτλβνω

Lafayette
22-03-2013, 12:39 PM
Well it's offtopic.
Ofc κ μιλαω γ μπασκετ...δν ξρ τον Χρηστο μ....αλλα ειμαι ΠΑΟΚ:/
Δν σ κτλβνω

Ο Χρήστος τον ξέρει;

Hellas|George
22-03-2013, 01:02 PM
Well it's offtopic.
Ofc κ μιλαω γ μπασκετ...δν ξρ τον Χρηστο μ....αλλα ειμαι ΠΑΟΚ:/
Δν σ κτλβνω

Pisteuw oti an se liga xronia o Paok anebei sto mpasket kai kontrarete me Panathinaiko kai Olympiako pisteuw tha milate gia basket kai tha bgalete polu glwssa.No offense alla kserw ti nootropia exete kai sgra tha ginei an kanw lathos pes to m.Alla makari na ginei na doume estw ena poiotiko prwtathlima mpasket

Aemirch
22-03-2013, 05:23 PM
Well it's offtopic.
Ofc κ μιλαω γ μπασκετ...δν ξρ τον Χρηστο μ....αλλα ειμαι ΠΑΟΚ:/
Δν σ κτλβνω
σ αρεσ' να μλασ ετς;

Call-me-Winner
22-03-2013, 05:29 PM
σ αρεσ' να μλασ ετς;

Κυριως για να την σπαω σε σενα...
Btw nc elo

Aemirch
22-03-2013, 05:53 PM
Κυριως για να την σπαω σε σενα...
Btw nc elo
φχαρστω, κρστικα ν τ αποκτησ'

captainpapilos
22-03-2013, 08:59 PM
by Captain_pap

me pedoulaki proponiti xlomno to vlepo to 7mo ......... alla makari................

jackass
23-03-2013, 09:18 AM
http://www.youtube.com/watch?v=MuNzEkWrw44

Amoxilin
24-03-2013, 11:26 PM
hi guys
ομάδα σκάκι τουλουλάνδης εδώ


Έλα αποκάλυψε στον κόσμο που στηρίζει τα fail αστεία σου, πόσες κουταλιές της σούπας?

EbToxX
24-03-2013, 11:30 PM
Ερώτηση!
Ποια είναι η μονάδα μέτρησης της βλακείας;

Amoxilin
24-03-2013, 11:32 PM
Ερώτηση!
Ποια είναι η μονάδα μέτρησης της βλακείας;

Τα κιλά ρε! Τσάμπα βγήκε η ερώτηση πόσα κιλά μ.... είσαι?

EbToxX
24-03-2013, 11:48 PM
Τα κιλά ρε! Τσάμπα βγήκε η ερώτηση πόσα κιλά μ.... είσαι?

Εγώ σκέφτομαι να το αλλάξουμε από κιλά σε τόνους, καλύτερα έτσι για να έχουμε να λέμε και ορισμένους εδώ μέσα με το όνομά τους.

KirChhOff
25-03-2013, 12:22 AM
Εγώ σκέφτομαι να το αλλάξουμε από κιλά σε *datm, καλύτερα έτσι για να έχουμε να λέμε και ορισμένους εδώ μέσα με το όνομά τους.
oh yeah.

Amoxilin
25-03-2013, 12:26 AM
Εγώ σκέφτομαι να το αλλάξουμε από κιλά σε τόνους, καλύτερα έτσι για να έχουμε να λέμε και ορισμένους εδώ μέσα με το όνομά τους.

Roger!

EbToxX
25-03-2013, 12:27 AM
oh yeah.

Ξέρω πως θα πάω στην κόλαση γι'αυτό αλλά δεν μπορώ παρά να ρωτήσω, τι σημαίνει το datm?

Gate13
25-03-2013, 02:22 AM
Για να το λέει ο ταξιδευτής από το μέλλον,σημαίνει ότι έτσι είναι.Άρα,πάω στην Ομόνοια να αρχίσω να πανηγυρίζω.Ευχαριστώ dotaapotomelon που με έριξες φως στο σκοτάδι μου και με φώτισες με τις γνώσεις σου.