PDA

View Full Version : [ACCEPTED] : Unban Request - GrouVo



grouvo
25-06-2009, 07:10 PM
Se synexeia tou rejected request (http://www.dota-alliance.com/board/showthread.php?t=2274) e3aitias mh eparkountwn dikaiologhtikwn, 8elw na pw pws katalabainw thn apofash sas. Eilikrina omws den 3erw ta stoixeia pou mou zhtate na dwsw gia na ginei apodekth h aithsh mou. An yparxei tropos na ta vrw, please peite mou kai 8a to psa3w.

Gia na ginw pio safhs, katalaba oti exw faei ban otan prospa8hsa na mpw se game gg6xxx me kapoion filo kai ekeinos mou eipe oti eimai banned. Epeita rwthsa sto clan nol kai ta paidia mou eipan gia to forum kai th diadikasia klp.

Ws dikaiologia gia to leave den 3erw ti na provalw. Afenos den yparxei replay na doume ti kai pws kai afeterou den kanw leave (oute an "mou th dwsei"). Isws na efaga DC? Isws na mphke kaneis filos me to account mou kai na leavare? Oute gia to ena oute gia to allo eimai sigouros.

8a to ektimousa an 3anavlepate thn aithsh mou kai vgazate to ban giati mono se nol games mpainw pia.

Thanks

Sarathos
25-06-2009, 07:20 PM
Go ingame and /j clan NoL and get someone to !checkban for you, if you are not certain.

IF you are banned, and doesn't have nor a screenshot or replay, you will not be unbanned unless your friend saved the replay. Also if you haven't played a game since you were banned, you can find the replay in your warcraft 3 folder -> Replays -> Last replay. View if this is the correct one, post it as an attachment or upload it.

Aniw8able
26-06-2009, 12:05 AM
To 8ema den einai mono oti den exeis stoixeia alla kai oute o sugkekrimenos admin pou sou xei kanei to ban den emfanizete estw na pei ton logo eixes kanei leave.An ginotane na enhmerw8ei o sugkekrimenos admin wste na parw kai egw mia apofash me thn gnwmh tou.Tha dwsw mia dioria 2 hmerwn kai 8a parakalousa o admin dominotrixia na enhmerw8ei apo sena kai na r8ei na postarei

Playlandos
26-06-2009, 09:57 AM
Player unbanned(logo ton reset ton bot)mhn ksanasimbei