PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : Xolo)



Xolo
28-03-2013, 02:33 PM
Personal Info


Your name:Γιώργος

Date of Birth:1996

Your country:Ελλάδα

Occupation:μαθητής

Spoken languages:ελλήνικα,english,και κάτι λίγα από γερμανικά


Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account:Xolo)

Former experience and/or safelisted channels:eleos,clan nasa,clan pdc,clan nol


Your activity and average playtime each week:περίπου 35 με 40 ώρες την βδομάδα

Which time of the day you usually play:τα μεσημέρια από τις 2 μέχρι τις 5 και τα βράδια μετά τις 11

How long you have been playing DotA:4 χρόνια

Your ability to communicate with others:δεν νευριάζω πολύ εύκολα είμαι πολύ καλός προς όλους τους φέρνω πολύ μεγάλη χαρά και διασκέδαση.

Have you read the rules and agree to follow them?βέβαια πάντα προσπαθούσα να τους τηρώ και συμφωνώ με αυτούς

How do you react/behave when you're under pressure? .κρατάω την ψυχραιμία μου και προσπαθώ με τις κατάλληλες κινήσεις να στρώσω την κατάσταση

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks):όχι κανένα πρόβλημα γιατί πολύ απλά είναι καλο να ακούς τους άλλους και να συζητάς μαζί τους επειδή μπορεί να ξέρουν κάτι παραπάνω από σένα σχετικά με το παιχνίδι.

Is there anyone who can vouch for you?


Final Thoughts


Why do you want to be an Admin:παίζω 4 χρόνια dota και πιστεύω πως ήρθε η ώρα να μπω σε πιο βαθιά νερά :p

Why should we pick you and what can you offer to us:γιατί μπορώ να ανταπεξέλθω σε δύσκολες καταστάσεις σχετικά με τους συμπαίκτες μου και τ παιχνίδι και θα έχω την δυνατότητα να κάνω πολλά games γιάτι είμαι πολλές ώρες μέσα.

A few things about yourself:Με λένε Γιώργο , είμαι από την Ξάνθη αλλά μένω Αθήνα και πηγαίνω στο 1ο Λύκειο Κερατσινίου στον Πειραιά.

ioli
30-03-2013, 03:29 AM
New Forum account...
Επίσης σπάμμαρες τα πάντα όλα για να μαζέψεις Posts...
Σε ένα μήνα πάλι...
Επίσης βάλε photo profile για avatar!!!
Αdmin Application Rejected.
Thread Closed.