PDA

View Full Version : NeonPasxx



Neonpasxx
25-06-2009, 07:29 PM
Όνομα : Κωστας
Bnet Account : NeonPasxx
Ηλικία : 25
Γιατί θέλετε να γίνετε admin : Θα θελα να γινω admin γιατι πιστευω οτι η Clan Nol εχει καταφερει να διοργανωνει ωραια, ευχαριστα games, αλλα το πιο σημαντικο games χωρις lag, που για μενα μετα απο 7 χρονια dota gaming ειναι εκπληκτικο. Ετσι, θα θελα να γινω και εγω πιο ενεργο κομματι του καναλιου. Επισης τον τελευταιο καιρο βλεπω στο καναλι πολλους users, που μαζι με αυτους και εγω, να παρακαλανε για game καμια φορα και πανω απο μιση ωρα. Αυτο δεν ειναι ωραιο ουτε για το καναλι αλλα ουτε και για τους users και ετσι θα θελα και εγω με την προσπαθεια μου να το διορθωσω οσο μπορω, αν μου δωθει η ευκαιρια.

Ευχαριστω προκαταβολικα για τον χρονο που θα ξοδεψετε για να διαβασετε το apllication. Και συγνωμη για την μακρυγορια :).

Safelisted κανάλια / Προηγούμενη εμπειρια : Οχι κατι συγκεκριμενο

κυριως λογω ατελειωτων ωρων lan παιχνιδιων αλλα και 5αδων.

Addressed to InFeCtoR : Sorry for not translating my application into English
mate, but as you can see the post is allready big enough :). Pm me for any questions you might mave if you happen to read it. I ll be happy to enlighten you :).

BoNGHoLE
25-06-2009, 07:36 PM
kane edit to post s kai svista

Inf0
25-06-2009, 07:37 PM
http://dota-alliance.com/board/showthread.php?t=2409

D1th1]
25-06-2009, 08:16 PM
1)des ti s eipe o info.
2)paizei molis bikes sto site n ekanes admin application ~_~ 0 activity

BoNGHoLE
25-06-2009, 08:18 PM
an nai exoun dikio ta pedia
1on mpes sto site p s edwse o inf0 kai 2on epeidi den exeis activity einai kapws duskolo na se dextoun giauto prospa8ise na gineis pio active :)

ViruS[KickeR]
25-06-2009, 09:03 PM
+1

D0MeNiCa
26-06-2009, 12:02 AM
Ksana kane etisi otan gineis pio energos sto site.
Rejected.