PDA

View Full Version : [DENIED]Admin Abuse: god_warrax



WaRsTaRtEr
30-11-2009, 06:44 PM
* Accused Admin Account : god_warrax

* Game Name : -

* Παράπτωμα του Admin : an 8ewreitai h asxetwsunh paraptwma... klapsiarhs admin, mou kane mute epeidh ton prosvala... ton eipa anaphro, malista. Kai apo oti eipe sto chat o god_warrax sthn arxh, htane admin kai autos p eixe ton balanar... allos feeder apo kei.

Paradeigma admin pou asxoleitai me to forum kai de niw8ei 1 apo dota. exw kai kana 2 akoma alla variemai na ta postarw epeidh 8a einai xasimo xronou profanws. Apla kanw auto to post gt mou thn eipe, oti kai kala 8a ginw rezili... pfff.
970

strid3r
30-11-2009, 07:45 PM
Ti post einai auto re?ti einai auta pou les?
katarxhn dn exei sxesh to pos paizei enas admin me to oti einai admin ...
kai 2on afou ton evrizes ti i8eles na se kanei..

LeukoS-ArapiS
30-11-2009, 08:34 PM
apla s antapedwse tis brisies pfff....

Warrax
30-11-2009, 08:53 PM
ela nta3ei eleos, to paidi exase ena game k tou ftaine oi admin.ekana 4-6 me viper na poume k me leei asxeto, dikaiwma tou, htan k alloi me xeirotero skor apo mena apla tou ftaiw egw, isws exei apw8hmena apo prohgoumeno game pou pai3ame.
alla den exeis dikaiwma na prosvalleis ton allo kata th diarkeia tou game kai meta, exw kai sxetikh sunomilia mazi tou opou sunexizei ton alalagmo. ma8e na feresai an8rwpina kai meta mila, mas prosvalleis kai meta paraponiesai giati epeidh s ekana mute.
ama to na vazei ta3h o admin sto game kai na voulwnei stomata apo to ka8e alhtaki p mpainei mesa g na bgalei ta apw8hmena tou,pou auth einai h douleia tou, einai gia report tote poios o logos na uparxei sto game?oxi apla mute, gia ban eisai k mono pou to sunexizeis ante mhn kanw post twra th sunomilia p eixame meta k me evrizes pali.
ema8e twra to ka8e kakoma8hmeno tou eleous na mas th leei k apo panw.

kai xairomai pou ekanes post to replay g na doun oloi to poso 3eftila ginesai

Toska
01-12-2009, 08:28 PM
Δεν υπαρχει admin abuse εδω.

Νext time less crying.

Topic Closed.