PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse: Lucky_strike)



The_New_Guy
13-04-2013, 09:11 PM
Accused Battle.Net account: Lucky_strike)
Your Battle.Net account: ArrowFarmaki
Game Name: Ap
Offence of Admin: kick-ban
Time of event: Polu nwris
Further details: Oute kill den prolava na parw me ekane kick ban gia mh adikaiologita teleiws! To paidi kickarei oti kinitai!

Parakaltson
13-04-2013, 09:18 PM
mia mera den irtha re pousth mou,pali provlhmata dhmiourghses....

PS. ela unban to palikari,toso kairo paizei mazi mou,logiko na exei parei liga apo ta polla kila empeirias pou kouvalaw.

The_New_Guy
13-04-2013, 09:20 PM
mia mera den irtha re pousth mou,pali provlhmata dhmiourghses....

PS. ela unban to palikari,toso kairo paizei mazi mou,logiko na exei parei liga apo ta polla kila empeirias pou kouvalaw.

ma re mlka... den ekana TIPOTA!!! Tipota se auta ta 5 lepta peripou! Ena mhdeniko apla... Varousa 2 creep paw ena dhthen gang den ginetia tpt ksanapaw mid. Perimenw to rune kai ta obs kai me kickarei... Theos...

mastora
13-04-2013, 10:30 PM
To kick egine epidi evriske "tuxea" ta runes.. ante to prwto k to telfteo dikiologite.. alla afto to oti adiazei to botle sto 4 nomizo k petaei ta panta ston sniper me tn enia oti tha parei to rune.... k adiazi lipon botle k fevgei katw karfi sto rune..enw to panw t rune einai pio konta t.. gt lipon dn pige panw?? isws iksere t rune p einai? ektos apo ola afta i mirana dn epese POTE ekso sto pou einai t rune.. mesa s afta ta 6-8 lepta lipon.. dn exw n pw kati allo..
k pios kserei? mpori n mpike me allt acc gia n peksei m mh! pote dn ksereis.. tecpa.. dn thelw na to dei o kurios tsakwnas to user abuse pou tha stalthei gt kserw oti einai KOLITA FILARAKIA!

thx !

The_New_Guy
13-04-2013, 10:56 PM
To kick egine epidi evriske "tuxea" ta runes.. ante to prwto k to telfteo dikiologite.. alla afto to oti adiazei to botle sto 4 nomizo k petaei ta panta ston sniper me tn enia oti tha parei to rune.... k adiazi lipon botle k fevgei katw karfi sto rune..enw to panw t rune einai pio konta t.. gt lipon dn pige panw?? isws iksere t rune p einai? ektos apo ola afta i mirana dn epese POTE ekso sto pou einai t rune.. mesa s afta ta 6-8 lepta lipon.. dn exw n pw kati allo..
k pios kserei? mpori n mpike me allt acc gia n peksei m mh! pote dn ksereis.. tecpa.. dn thelw na to dei o kurios tsakwnas to user abuse pou tha stalthei gt kserw oti einai KOLITA FILARAKIA!

thx !

Eisa karnavalos kala se leei o allos. Kala re to replay to eides? To oti adeiasa to bottle giati hmoun adeios kai perimena pote tha vgei to rune den sou leei kati? Gnwrizeis oti to rune vgainei kathe duo lepta? Egw ftaiw re pou den se eixa 4-0 apo nwris mpas kai den kickareis etsi gia allagh. Mia zwh noobas tha meineis me tetoia muala.
Isxuei pantws oti ekana ton tsakwna kolito giati me tetoia moutra kserw oti den prokeitai pote na mou faei gkomena. Episis einai o antixristos kai upostirizei tous mhackers.

MiswTaBan
14-04-2013, 03:39 PM
koita oti bikes me new acc sou leei kati? borei na bikes me new acc gia na usaris mh? pote den ksereis.. alla auto me ta runne me provlimatizi pou adiazis to bottle kai pas kateftian sto runne.. tcp auta eixa na pw epimeno na min gini demote o admin!! :P

The_New_Guy
14-04-2013, 03:41 PM
koita oti bikes me new acc sou leei kati? borei na bikes me new acc gia na usaris mh? pote den ksereis.. alla auto me ta runne me provlimatizi pou adiazis to bottle kai pas kateftian sto runne.. tcp auta eixa na pw epimeno na min gini demote o admin!! :P

Oti na nai?

Dota)Mirage
14-04-2013, 03:50 PM
Χαχαχαχα τελείως... Όντως ο Lucky θέλει ένα Demote για παραδειγματισμό και καταχρήσεις εξουσίας... ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΤΡΟΛΕΡ PARAKALTSON <3

prosexe
14-04-2013, 04:01 PM
pedia afiste toys staf na krinoyne gia toys admin an prepei na pane demote.kai ayto poy anaferei pio pano to paidi me ta botel einai ligo upopto alla mporei na pezei kai i tyxh,kai edo einai gia na krithei to post oxi gia na leme o kathenas oti thelei.kia ego otan exo ena acc giati na pexo me allo to logo den xero mono an exeis faei ban kai tote allazeis.

The_New_Guy
14-04-2013, 04:03 PM
pedia afiste toys staf na krinoyne gia toys admin an prepei na pane demote.kai ayto poy anaferei pio pano to paidi me ta botel einai ligo upopto alla mporei na pezei kai i tyxh,kai edo einai gia na krithei to post oxi gia na leme o kathenas oti thelei.kia ego otan exo ena acc giati na pexo me allo to logo den xero mono an exeis faei ban kai tote allazeis.

Y htan polu upopto botaki ki esu. Gia duo logous. Gia na mhn mou ta prizoun kai gia na kanw kamia kariera. Kai sthn telikh why not? Den exw skeftei kan na valw mh pote kai oute kai prokeitai. Ek tou idiou krinete oloi.

prosexe
14-04-2013, 04:08 PM
ego den eipa oti ebales mh ato tha to krinoyne alloi alla giati na alaxeis acc oloi pezoyne me ena gia na perisotera game to allo acc giati na to kaneis ego dhladh pezo me ayto poy exo giati na kano allo

Parakaltson
14-04-2013, 04:21 PM
ego den eipa oti ebales mh ato tha to krinoyne alloi alla giati na alaxeis acc oloi pezoyne me ena gia na perisotera game to allo acc giati na to kaneis ego dhladh pezo me ayto poy exo giati na kano allo

giati vrike ena name kai tou kaulwse na to valei.....esu ti zori travas?an allazeis acc mono gia na paikseis me mh esu,de shmainei oti to kanoun kai oloi oi alloi.....

The_New_Guy
14-04-2013, 05:17 PM
esy ti eisai o dikigoros eipame kati, kai tin allagi tou account gia mh mallon esy to kaneis ayta apo emena

To vrhkes nai. To an eixa mh h oxi nai men tha eksatastei den lew, alla gia mena kai gia osous me kseroun einai gnwsto. Den eimaste oloi idioi. To idio isxuei kai gia ton parakatson. Den krinomai egw btw edw alla o admin gia to lanthasmeno kick ban. Den dinw dikaioma na me krinoun gia mh. Apla ta pragmata. San ta moutra sas thelete na mas kanete olous.

prosexe
14-04-2013, 08:32 PM
Ego pantos me mh den pezo giati gia ena game pou pezoume to na pezeis me mh mallon prepei na eisai apotyximenos.kai apo oti blepo mia les na se krinoune kai mia oxi.apofasise ti thes

EstharoR
14-04-2013, 10:57 PM
Από την στιγμή που υπάρχει το replay δεν υπάρχει κανένας λόγος να λογομαχείτε ή να προσπαθείτε να πείσετε κάποιον επιδεικνύοντας τις ικανότητες σας ή μη!

Παρακαλώ ένα αντίγραφο στο User Abuse για να κριθεί ο χρήστης ArrowFarmaki





Από εδώ (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=192683) ο Admin Lucky_strike) δέχεται 2 lvl warn και από εδώ (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=192187) γίνεται Demote



Abuse Solved
Case Closed