PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Admin Application : Ks.KuroKy



10sedonia_xisia
10-05-2013, 02:47 PM
Personal Info


Your name: Miroslav

Date of Birth: 22/11/96

Your country: Ελλαδα

Occupation: Μαθητης

Spoken languages: Greek,English,Russian,Ukrainian,German


Experience, playtimes and general info



Battle.Net Account: Ks.KuroKy

Former experience and/or safelisted channels: Ξεκίνησα απο Garena παίζοντας περίπου 1 χρόνο εκεί και στην συνέχεια ανακάλυψα το eleos channel. Ενδιάμεσα έπαιζα και : NASA , PDC , nol , Dotalicious , RGC.

Your activity and average playtime each week: Περίπου 5 ωρίτσες την ημέρα κατα Μ.Ο

Which time of the day you usually play: Απόγευμα ή βραδάκι σε σχολικές μέρες,αλλιώς παίζω όλη μέρα και κυρίως μετά τις 12 το βράδυ.

How long you have been playing DotA: 5-6 Χρόνια περίπου

Your ability to communicate with others: Η ικανότητα μου να επικοινωνώ με τους άλλους κατα την γνώμη μου ειναι πάρα πολύ καλή. Μπορώ να ψυχολογώ τον κάθε άνθρωπο ξεχωριστά και να φέρομαι ανάλογα έτσι ώστε να μην προκαλέσω και να μην δημιουργήσω έντονο διάλογο και γενικότερα κάποια δυσάρεστη ατμόσφαιρα. Συνήθως στα game που μπαίνω υπάρχει έντονη ανταγωνιστηκότητα και άσχημος διάλογος και κάνω ότι μπορώ για να ηρεμίσω τα πλήθη.

Have you read the rules and agree to follow them? Βεβαίως!

How do you react/behave when you're under pressure? Αντιδρώ πολύ ήρεμα γιατί έτσι είμαι εγώ. Όπως είπα και πιο πάνω συνηθίζω να ηρεμώ τα πλήθη και γενικά έχω μάθει να συγκρατώ την ψυχραιμία μου τόσο στον εικονικό κόσμο όσο και στην πραγματική ζωή. Δεν ξεφεύγω ποτέ απο τα όρια και αντιμετωπίζω την κατάσταση όσο πιο αντικειμενικά και ήρεμα μπορώ χωρίς να ξεχνώ την αυστηρότητα μου όταν χρειάζεται.

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks): Ούτε καν. Έχω απόλυτη εμπιστοσύνη στους ανωτερούς μου αφού την δουλειά τους κάνουν οι άνθρωποι.

Is there anyone who can vouch for you? Αρκετοί. Δεν θα ονομάσω κανέναν. Θα δείτε κάτω απο το post :)


Final Thoughts


Why do you want to be an Admin: Τις τελευταίες μέρες το eleos channel κατα την γνώμη μου έχει αρχίσει να καταστρέφεται. Αυτό ευθήνεται στους αναρίθμητους flammers/leavers(pluggers)/mhers και ξένους που μπαίνουν για να σπάσουν την πλάκα τους με τα νεύρα μας με πολλούς τρόπους όπως τα ρατσιστικά σχόλια. Υπήρξαν πολλά games που εχω παίξει τα οποία ήταν εκτός ελέγχου λόγω αυτών των ατόμων! Πρέπει να φιλτραριστούν κάτι τέτιοι για να υπάρξουν αξιόλογα games και ο κόσμος που μπαίνει για να ηρεμίσει και να ευχαριστηθεί ένα ωραίο παιχνίδι να μην βγάζει κέρατα απο τον θυμό του. Όσο υπάρχουν σωστοί admins και παίζουν συστιματικά μέσα στην ημέρα, υπάρχει ακόμα ελπιδά.

Why should we pick you and what can you offer to us: Είμαι πολύ χαλαρός και πρόθυμος ώστε να συνισφέρω στο eleos channel. Πιστεύω μπορώ να συνισφέρω αρκετά και δεν πρόκειται να απογοητεύσω κανέναν σας. Ο χαρακτήρας μου κατα την γνώμη μου είναι πολύ διαφορετικός απο των άλλων ανθρώπων. Είμαι μετριόφρων και λάτρης των ήρεμων και balanced μεγάλης διάρκειας games. Πάνω απ'όλα είμαι ψύχραιμος μέχρι αηδίας. Παρόλο που θα φάω το μπινελίκι μου ίσως να μην απαντήσω καν αλλά στις περισσότερες περιπτώσεις απαντάω με ένα ':)' . Θα δώσω την ευκαιρία σε όλους όσους μπούν μαζί μου game να το ευχαριστηθούν. Οι παραβάτες των Rules θα τιμωρηθούν ανάλογα την περίπτωση.

Are you premium member?: Οχι

Are you using or a friend of yours an admin card?: Οχι


A few things about yourself: Είμαι μαθητής. Ο πατέρας μου είναι βούλγαρος και η μάνα μου ουκρανέζα. Οι γονείς μου είναι χωρισμένοι και ζω με την μάνα μου. Εχω 4 αδέρφια 2 μικρότερα και 2 μεγαλύτερα. Αγαπάω πάρα πολύ την μητέρα μου γτ είναι χρυσή γυναίκα και για μένα πρωσοπικά ηρωίδα διότι κατάφερε να μεγαλώσει μόνη της 2 παιδιά. Αγαπάω πολύ το DoTA και πάντα βρίσκω χρόνο να παίξω ότι και να γίνει.


Υ.Γ Είναι το 1ο admin application που κάνω στην ζωή μου και ελπίζω να δικαιωθώ
:)

LeN0r.
10-05-2013, 03:14 PM
+1

MiswTaBan
10-05-2013, 03:23 PM
+1 ;)

SilveR_MooN
10-05-2013, 03:41 PM
+1 gl miro

HISOLA
10-05-2013, 03:43 PM
Πολύ καλό application
Αξίζει για admin.
!Υποστήριξη

Dota)Mirage
10-05-2013, 05:31 PM
Μιρο φίλε μου +1 και από μένα! Περιμένω σκαιπ κ να μπουμε Game να πάρεις κάνα Game

killer_dota
10-05-2013, 08:02 PM
+1 sto pedi :) GL ^^

DaRk_CLoW(N)
11-05-2013, 12:00 PM
!support.

Lord-Of-Angmar
11-05-2013, 01:11 PM
+1 ston miro. To katexei.

HanS.
11-05-2013, 01:45 PM
polu wraio appication(nai to diavasa olo) , fainetai pos eisai arketa orimos!! gl :D

Pr0.DiG(Y)
11-05-2013, 02:01 PM
+1 και απο εμενα στον μιρο

KatDeLuna
11-05-2013, 02:42 PM
+1 sto miro kai apo mena..poli kalo paidi kai poli kalos player

AnGe1)
11-05-2013, 02:44 PM
SUPPORTs ;D Gl

OnDeath
11-05-2013, 04:49 PM
+1 me xilia ston miro... GL BRO:)

KirChhOff
11-05-2013, 06:13 PM
dobro application.
браво
support.

DA-GRANDE
11-05-2013, 07:41 PM
+1 ston miro pragmatika axizei na ginei admin apo oles tis apopseis ;)

iloveasiangirls
11-05-2013, 11:09 PM
+1 στον νουμπ......απλά +1! :)

Skoupidi.
12-05-2013, 03:25 PM
+1 είναι ωραίος παίχτης, Θα είναι και ωραίος admin

ioli
12-05-2013, 05:42 PM
Welcome!!!!

Ξανακοίταξε τα rules (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=41368)και τα requirements (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=125843)
Tα rights σου θα περαστούν εντός του διαστήματος των 7 ημερών.
Admin Application Accepted
Thread Closed.