PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Admin Application : J0HnTh3Gr33k.



DeAtH_LeGenD
24-05-2013, 01:44 PM
Personal Info


Your name: Γιάννης.

Date of Birth: 29/7/1995.

Your country: Ελλάδα.

Occupation: Μαθητής Γ τάξης Λυκείου.

Spoken languages: Αγγλικά και Ελληνικά.


Experience, playtimes and general info.



Battle.Net Account: J0HnTh3Gr33k. [Να ξέρετε είναι χωρίς την τελεία (.)]

Former experience and/or safelisted channels: Eleos, Allstars και NASA clan. ('Ημουν co-head)

Your activity and average playtime each week: Τώρα με τις πανελλαδικές που δίνω παίζω πιο πολλύ Παρασκευή και Σάββατo, μετά τις 29/5 θα έχω περισσότερο χρόνο να παίζω, περίπου 8-12 ώρες.

Which time of the day you usually play: Πρωί-απόγευμα αναλόγως με το πρόγραμμά μου.

How long you have been playing DotA: Από το 2007.

Your ability to communicate with others: Δεν έχω κάποιο πρόβλημα να επικοινωνήσω με άλλους είμαι πολύ κοινωνικός.

Have you read the rules and agree to follow them? Ναι.

How do you react/behave when you're under pressure? Κρατάω την ψυχραιμία μου και επίσης προσπαθώ να ηρεμήσω και τους υπόλοιπους ώστε να γίνει ένα σωστό παιχνίδι.

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks): Κανένα απολύτως.

Is there anyone who can vouch for you? O jERICHO_941.

Final Thoughts


Why do you want to be an Admin: Πιστεύω πως μπορώ να βοηθήσω και να επιβάλω την τάξη στα παιχνίδια που παίζω, αποτρέποντας το game ruin και προστατεύοντας τους υπόλοιπους παίχτες.Θα προσπαθήσω να το ελαττώσω όσο το δυνατόν περισσότερο. Επίσης ξέρω να ανιχνεύω το gold hack, ύποπτες κινήσεις των παικτών με maphack και τα fog clicks με το πρόγραμμα fog click detector.

Why should we pick you and what can you offer to us: Πιστεύω πως είμαι σοβαρός παίχτης και θα βελτιώσω την ποιότητα των παιχνιδιών στα οποία συμμετέχω και μπορώ να βοηθήσω πολλύ.

Are you premium member?: Όχι.

Are you using or a friend of yours an admin card?: Ναι του jERICHO_941.


A few things about yourself: Είμαι πολλύ καλό παιδί, υπεύθυνος, σοβαρός, φιλικός και όπως είπα πιο πριν είμαι ψύχραιμος και δεν προκαλώ φασαρίες στα games.

DeathStroke
24-05-2013, 01:46 PM
Δίνω την admin card μου

Odisseas
24-05-2013, 01:48 PM
Αφαιρέθηκε η κάρτα.
Αναμένει η απάντηση του αρμόδιου για το accept.

ioli
25-05-2013, 12:57 PM
Welcome!!!!

Ξανακοίταξε τα rules (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=41368)και τα requirements (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=125843)
Tα rights σου θα περαστούν εντός του διαστήματος των 7 ημερών.
Admin Application Accepted
Thread Closed.