PDA

View Full Version : [CLOSED] Admin Abuse : Gambit



SoD.KiLleR
08-12-2009, 02:39 AM
den lew na paei demote kai dn borw na to krinw auto alla nomizw oti warn 8elei o admin autos...deite symperifora ....xlevazei tous enemys kai trww mute + ligo apeiles i kati tetoio check it ty...

KatDeLuna
08-12-2009, 02:50 AM
Ektos apto oti i forma tou post einai athliotati (oute game name oute tipota) auto pou leei o typas einai 100 % abasimo. Oi parakatw logoi eksigoun ta panta :
1) to gn htan "NLmortred" profanws epidi h8ela na parw mortred *opws me rwtise o "smoker kati" prwtou arxisei to game. Opws kai naxei.. Me to pou dothike to mode autos o smoker pickarei mortred. Oxi epidi h8ele na tin paiksei, alla gia spasimo apla (opws fainetai kai apto oti den tin kratise alla tin edose). Nomizw pws auto einai enas PROFANHS logos na eknevristw afantasta afou dota paizw gia na perasw kala, kai otan o allos kanei kati toso kompleksiko den mporw apla na to agnohsw.
2) o sod.killer kai prin arxisei to game mou tin empene. Prospathouse na mou tin pei kai se otidipote elega pigene antitheta. Epidi loipon ksanalew dota paizoume gia na xalarwsoume kai oxi gia na bgaloume ta komplex mas, kai to paidaki auto emena mou xalase ti zaxarenia mou ton prohdopoihsa. Otan arxise na mou tin benei perissotero ton ekana mute gia 1 lepto. Meta eipa pws den h8ela na sunexisw alla autos sunexise. Apla ton agnohsa.


Den exw na pw kati allo. Mono parakalw paidia. An eseis den exete kati na kanete kai benete dota gia na bgalete kompleksika gousta peite to stin arxi na sas kserw re paidi mou na sas kickarw, epidi DN EXW OREKSH gia kathe paidaki na xaliemai.

EUXARISTW TON FLATMATE MOU KATDELUNA APO TOU OPOIOU TO ACCOUNT GRAFW AUTHN THN APANTHSH. LOVE

GAMBIT

giwta
08-12-2009, 03:03 AM
1on to ti hero tha pickarei o kathenas den tha to krineis esy tha pickarei oti goustarei kai den tha se rwtisei 2on to na xleuazeis kai na kaneis mute xwris logo dixnei atomo aneuthino kataxrisi eksousias kai atomo pou den mporei na sigratisei ta neura tou dld atomo akatallilo gia admin

SoD.KiLleR
08-12-2009, 03:04 AM
Ektos apto oti i forma tou post einai athliotati (oute game name oute tipota) auto pou leei o typas einai 100 % abasimo. Oi parakatw logoi eksigoun ta panta :
1) to gn htan "NLmortred" profanws epidi h8ela na parw mortred *opws me rwtise o "smoker kati" prwtou arxisei to game. Opws kai naxei.. Me to pou dothike to mode autos o smoker pickarei mortred. Oxi epidi h8ele na tin paiksei, alla gia spasimo apla (opws fainetai kai apto oti den tin kratise alla tin edose). Nomizw pws auto einai enas PROFANHS logos na eknevristw afantasta afou dota paizw gia na perasw kala, kai otan o allos kanei kati toso kompleksiko den mporw apla na to agnohsw.
2) o sod.killer kai prin arxisei to game mou tin empene. Prospathouse na mou tin pei kai se otidipote elega pigene antitheta. Epidi loipon ksanalew dota paizoume gia na xalarwsoume kai oxi gia na bgaloume ta komplex mas, kai to paidaki auto emena mou xalase ti zaxarenia mou ton prohdopoihsa. Otan arxise na mou tin benei perissotero ton ekana mute gia 1 lepto. Meta eipa pws den h8ela na sunexisw alla autos sunexise. Apla ton agnohsa.


Den exw na pw kati allo. Mono parakalw paidia. An eseis den exete kati na kanete kai benete dota gia na bgalete kompleksika gousta peite to stin arxi na sas kserw re paidi mou na sas kickarw, epidi DN EXW OREKSH gia kathe paidaki na xaliemai.

EUXARISTW TON FLATMATE MOU KATDELUNA APO TOU OPOIOU TO ACCOUNT GRAFW AUTHN THN APANTHSH. LOVE

GAMBIT

loipon apantas me tou katdeluna to acc ws pros ti na fovh8oume?na dikseis kati oti exeis friend me onoma?2on to epixirhma s to 2o dn isxiei dn fainetai kati tetoio sto game kai 3on an m peite enan tropo na anevasw photo apo wc3 8a deite na m brizei kai na apeilei ty ^^

KatDeLuna
08-12-2009, 03:22 AM
@giwta

an h8ele mortred as thn pickare, otan kanei kati san auto p ekane, na tin pickarei clickarontas 100 fores to defterolepto gia spasimo k meta na tin dosei egw apla to vriskw kompleksiko kai antiathlitiko

@sod.killer

To oti den fainetai den shmainei oti den sunebh. Einai san na me eknevrizeis se wisp kai na perimeneis sto game na sou milaw me efprepia. Prwtou arxisei to game den stamatouses na prospatheis na mou tin peis. Kai sthn telikh mute sou ekana , oute se bannara oute se kickara. An perimeneis me tetoia mesa (na les "den fainetai den sunebh" kai na kaneis pagaponties-h thn allh leksi apo Π-) na pas mprosta protinw na afiseis to sxoleio kai na arxiseis na skeftesai alles douleies. Den kserw, diplomatis se polyethnikh sunthetikis kokainhs isws?

KatDeLuna
08-12-2009, 03:45 AM
o sod killer exei k parelthon apo APEIRA posts me xazomares pou exei kanei. exei faei shitlist, demote apo admin, bans, warns. Ws admin o logos mou nomizw pws exei megalyteri dunami apo ton logo enos tetoiou "paikth", kai lew pws htan eristikotatos. To NoL den xreiazetai atoma san ton sod killer. Den katalaba giati einai unbanned in the first place.

SoD.KiLleR
08-12-2009, 03:53 AM
o sod killer exei k parelthon apo APEIRA posts me xazomares pou exei kanei. exei faei shitlist, demote apo admin, bans, warns. Ws admin o logos mou nomizw pws exei megalyteri dunami apo ton logo enos tetoiou "paikth", kai lew pws htan eristikotatos. To NoL den xreiazetai atoma san ton sod killer. Den katalaba giati einai unbanned in the first place.

sorry kiollas alla gelaw ti leei to atomo??epeidh eisai admin exei megalyterh aksia o logos s?tetoiou pexth?ti na pw as boun na milhsoun apo nol ama eimai kalos i oxi....ti sxesh exoun ta past ekana kati twrwa?gt eimai unbanned?ti ekana na eimai banned?epraksa la8os kai t plhrwsa esi dn fainetai na t dexesai

giwta
08-12-2009, 03:57 AM
1on o logos enos admin den exei megaliteri aksia i dunami apo enos aplou user
2on antiathlitiko?ti sou ekane skliro foul kai sfirikse antiathlitiko o deiaititis?etsi goustare etsi ekane kai gt na se rwtisei kiollas?kai poios eisai esy pou tha krineis to ti ekane o allos?
3on edw den milame gia tin simperifora tou sod ws admin alla tin dikia sou opote min prospatheis na allakseis thema

Toska
08-12-2009, 10:13 AM
To καταλαβενω οτι ο Gambit ηταν εκνευρισμενος λογο του pick. Αλλα SoD αν ριξω στον Gambit warn θα ριξω σε σενα ban διοτι την προηγουμενη φορα σου ειχα πει οτι εαν δω το παραμικρο απο maners εισαι εκτως. Δεν το θελεις αυτο ετσι? Σταματα τις ειρωνιες και τα λοιπα οσο ειναι καιρος , και δεν το λεω μονο για αυτο το game. Χτες υπηρχε report που επαιζες . Last Warning from me.

PS @ Giwta : Μαθε να μιλας και να συμπεριφερεσαι σαν ωριμο ατομο , εκφραζε σωστο λογο και οχι σαν 13 χρονων παιδι.

Τopic Closed.