PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : auga(matia)



auga(matia)
31-05-2013, 08:39 PM
Your Battle.Net nickname:auga(matia)
Game name:AP13244
Admin name:autoban
Reason:[Eleos]: [auga(matia)] was banned by [DA-HB-01] on 2013-05-31 (AP13244) because: [[AUTOBAN] leaver] [PERMANENT]
Time of event:sto telos tou paixnidiou,(me to pou mas spane)
Further details: den kserw ti egine,to bot mas petakse ban se kapoia atoma xwris na exoume leavarei!mas spasane kanonika kai meta vgikame!3 xronia paizw dota prwti fora mou simvainei kati tetoio :S44399

woody144
31-05-2013, 08:51 PM
Ημουν και εγω στο ιδιο γκειμ και εφαγα και εγω μπαν, ενω ειχε τελειωσει κανονικα το γκειμ!

Unban Request (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=196122&p=1150457#post1150457) ειχα κανει εδω το ποστ μου αλλα μου ειπαν να κανω καλυτερα διαφορετικο thread!

Fisaw
01-06-2013, 04:21 PM
hahaha +1 :D

auga(matia)
04-06-2013, 10:32 PM
συγγνωμη ρε παιδια αλλα τι πραγματα ειναι αυτα?το αιτημα μου το εκανα παρασκευη απογευμα,εχει φτασει τριτη βραδυ και ακομα ουτε καν το εχει δει καποιος αρμοδιος?!ειναι δυνατον?σε μενα και στον καθε admin λετε να εχουμε συμετοχη στο φορουμ,και εγω προσωπικα μια φορα ειχα φαει και warn επειδη δεν ειχα δει εγκαιρα ενα abuse για να πω την γνωμη!οκ δεν λεω να εχουμε ολοι τον ιδιο χειρισμο(staff,admin και απλοι users) αλλα οχι και ετσι!περιμενα να ερθει πως και πως το καλοκαιρι να τελειωσουν οι υποχρεωσεις μου και να μπαινω χαλαρα να παιζω,και εδω και 5 μερες δεν εχω το acc μου,για κατι που στην τελικη δεν εφταιγα κιολας,κατι επαθε το bot!δεν θελω να κραξω και δεν νομιζω να ενδιαφερεται καποιος ανωτερος για το τι θα πω εγω και ο καθε ''κοινος'' χρηστης εδω μεσα,αλλα δεν μπορω να μην πω και τιποτα!μια ερωτηση εχω μονο...τα αιτηματα δεν ελεγχονται με χρονικη σειρα?γιατι ειδα πως καποια αλλα αιτηματα που εγιναν πολυ μετα το δικο μου,εχουν λυθει!ευχαριστω!

ArMeDaNdDeAdLy
05-06-2013, 01:51 AM
Εσύ μπορεί να τελείωσες τις υποχρεώσεις σου εμείς όμως έχουμε εξεταστική και όπως ίσως βλέπεις είμαι ο μόνος που λύνει από το section. Όλοι περιμένουν και εσύ δεν αποτελείς εξαίρεση,και μάλιστα η στάση σου δείχνει αδιαφορία πράγμα που δεν είναι καλό.

Accepted