PDA

View Full Version : [REJECTED] Unban Request : eisai_fesi



imported_egwtolasthit
10-12-2009, 01:04 AM
Λεπτομέρειες :Loipon prwton logos gia backdoor...to game htan sto teleiwma eixe mono to kentriko tous to dentro,eixa storm spirit me travel hot hex bloodstone auto simainei oti to dmg base me + einai akrivos 170 to kentriko tous efoson to edwsa 2 hit p to ka8e hit kovei 45 life na eixe 90-100 life opoiodipote ktirio oxi tower ktirio einai katw ton 120 life den 8ewreite tpt bd.psakste to k dwste ligo vasi se autous p kanete adm.ty

eisai_fesi
eisai_fesi
Hostbot : ola :p
Admin Name : ellenahkounela kati me kounela telospantwn.
Reason : backdoor
Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός :den 8umamai akrivos stin liksi

PaRaFrOnAss
10-12-2009, 03:08 AM
replay ?

Paidaros
10-12-2009, 09:45 AM
Pragmatika nomizw pws edw xreiazetai opwsdhpote ena replay...Prospa8hse na to breis...

CoMe.oN)
10-12-2009, 10:03 AM
paides dn 3erw an mporesei na brei replay i oxi pantos einai apo tous kaliterous players pou 3erw kai sigoura dn a3ize na faei ban..

Pynos
10-12-2009, 02:01 PM
Το περίμενα αυτό το report. Είχα μια απατηλή ελπίς ότι δε θα είχες το θράσος να κάνεις unban request ή τουλάχιστον να ζητήσεις ένα συγγνώμη γι αυτό που έκανες κ όχι να προσπαθήσεις να βγεις από πάνω κιόλα.

Το replay είναι αυτό http://www.megaupload.com/?d=0P4XS37G, δε χρειάζεται να το δείτε όλο πηγαίνετε κατευθείαν στο τέλος κ δείτε τον eisai_fesi (storm) να κάνει backdoor ΔΥΟ φορές στο tree of life μας. Αφού στην πρώτη καταφέραμε κ σώσαμε το tree για 2 hit φαίνεται δεν άντεξε να χάσει - γιατί θα έχανε, είχαμε κάνει mega creeps ήταν θέμα χρόνου - και πάει με tp mid κ από εκεί στο tree με ulti κ τελικά το ρίχνει.

Bad manners, leaves κ τα σχετικά προσωπικά μπορώ να τα συγχωρήσω, αυτό που έκανες εσύ όμως δείχνει τέρμα ανωριμότητα, εντελώς "αντιαθλητική" συμπεριφορά κ μηδέν σεβασμό στους αντιπάλους σου. Αν ήταν στο χέρι μου shitlist θα έφευγες.

Κ σχετικά με αυτό που λες, ότι στα deniable κτήρια δεν είναι backdoor ισχύει μόνο για τα tower.

Stella
10-12-2009, 02:22 PM
έλα ρε φιλαράκι πλάκα μας κάνεις??

ο κανόνας εννοείται ισχύει για towers
ούτε καν για τα barracks
και συ κάνεις backdoor στο δέντρο??
φοβήθηκες μη στο κάνουμε deny?

παλεύαμε το game μια ώρα για να έρθεις εσύ ο εξυπνάκιας να το λήξεις έτσι?
τουλάχιστον πες έκανα μλκια και συγνώμη
μου βάζεις και κανόνα και μου σχολιάζεις και τους admin
ψόφα κει χάμω

meepeises
10-12-2009, 02:31 PM
και συ κάνεις backdoor στο δέντρο??
φοβήθηκες μη στο κάνουμε deny?


XAXAXAXAXAXAXXAXAXAAXXAXAAXXAXAXAXAAXXAXAAXXAXAAXA XXA

EmperorGR
10-12-2009, 02:54 PM
Είναι δεν είναι καλός λίγο με ενδιαφέρει , παίζουμε 70 λεπτά ενα ομολογουμένως όμορφο και αμφίρροπο game και το καταστρέφει


Για όσους δεν είδαν το replay pusharoun mid ενώ 2 δικοί μας βγάζουν mega creeps σπάνε towers rax και βαράνε throne αλλά βγάζουμε defence...1 πλευρά χαμένη εμείς 3 αυτοί και έχουμε mega creeps προφανώς αυτό δεν άρεσε στον storm που κάνει 2 συνεχόμενα BD την μια φορά φεύγει και ξαναμπαίνει με ulti ενώ creeps ΔΕΝ υπήρχαν μέσα και αφού τον σκοτώνουμε αγοράζεται και ξαναέρχεται με ulti και σπάει το throne


Για να τελειώνει και το αστείο παραμυθάκι σου , το throne ΔΕΝ γίνεται να το κάνεις deny για προφανείς πιστεύω λόγους εκτός αυτού αν κοιτάξεις παντού το rule για το deny συνήθως δεν ισχύει ούτε καν για τα κεντρικα μέσα towers


Σου εγγυώμαι προσωπικά ότι όσο είμαι admin το account eisai_fesi θα παραμείνει banned ακόμα και αν χρειαστεί να σε bannaro κάθε μέρα

Obs.NinJaZz
10-12-2009, 03:11 PM
Σκέτος παραλογισμός το thread φίλε μου.Είσαι λάθος.
Και όπως είπε και κάποιος πιο πάνω...δεν θα έπρεπε να έχεις το θράσος να ζητάς και unban... :rolleyes:

Sebasmios
10-12-2009, 03:51 PM
Profanws me auto pou ekanes den einai kai eukolo na gineis unban

Rogue)
10-12-2009, 03:56 PM
+1 Gia unban guys to a3izei . Einai apo tous kaliterous players ton exw se lan.

imported_egwtolasthit
10-12-2009, 05:14 PM
F9 k diavaste k kati den kanei kako :)) apoktiste ligo idea tou game otan patisete F9 sto game diavaste ta k elate postarete ksana.

CoMe.oN)
10-12-2009, 05:38 PM
έλα ρε φιλαράκι πλάκα μας κάνεις??

ο κανόνας εννοείται ισχύει για towers
ούτε καν για τα barracks
και συ κάνεις backdoor στο δέντρο??
φοβήθηκες μη στο κάνουμε deny?

παλεύαμε το game μια ώρα για να έρθεις εσύ ο εξυπνάκιας να το λήξεις έτσι?
τουλάχιστον πες έκανα μλκια και συγνώμη
μου βάζεις και κανόνα και μου σχολιάζεις και τους admin
ψόφα κει χάμω

ideaaaa 8eee mou..tous eskise kai ekane ban o allos..ma8ete dota ree..tou a3izei unban 80000 fores..pro aplos to palikari ..makari oli etc na itan..

Pynos
10-12-2009, 06:20 PM
Πριν αρχίσετε τα δικά σας περί ιδεών κ δε ξερω γω τι καθίστε να διαβάσετε τα rules του league στο οποίο παίζεται.

Απο εκεί κ πέρα προφανώς με το F9 εννοείς τα rules του TDA (τα οποία παρεπιπτόντως δεν υπάρχουν πια εκεί φαντάζομαι από την στιγμή που ο icefrog διέκοψε την συνεργασία του με το dota-allstars.com, αλήθεια πόσο καιρό έχεις να ανοίξεις το map info?) που εκτός του ότι είναι ένα εντελώς διαφορετικό league, ακόμα κ με αυτά τα rules αυτό που έκανες δεν επιτρέπεται.

Για του λόγου το αληθές


( 8 ) You may not teleport into an enemy base without your creeps there, any other backdooring IS allowed.
This applies to any hero, unit, or hero/unit combo that can teleport via an innate skill. If you teleport into the enemy base in such a manner as for it to be undetectable/unstoppable and for the whole operation to be almost instant, it can be bannable. Teleporting anywhere inside the base while your creeps are not present to backdoor is illegal--this includes the tavern area and the trees. The border of the base is defined by raised land. You can, however, teleport outside a base (on the lowered land) and then walk in to attack.

If your creeps are present, you may teleport in all cases.

http://forums.dota-allstars.com/index.php?showtopic=133621

Απέτυχες διπλά λοιπόν (double fail ελληνιστί). Μόνοι σας ξεφτιλίζεστε, κανείς δεν είπε ότι ο storm δεν έπαιξε καλά ή οτιδήποτε, αλλά τι να λέει; Οι μαλακίες πληρώνονται.

Stella
10-12-2009, 08:42 PM
έλα ξεκολάτε το μυαλό σας

τι πάει να πει έπαιξε καλά? αποψή σου
σιγά τον παίχτη να πούμε το μόνο που έκανε είναι να σκοτώνει κάτι κόκκινους και στις μάχες να τρέχει πάνω κάτω. σκατά παίχτης.
ο meepo έπαιξε πολύ καλύτερα. αποψή μου βέβαια και αφορά μόνο εμένα. δεν έχει καμία σημασία.

και εμείς σαν team ωραία παίξαμε και παρόλο που χάναμε στην αρχή δε το βάλαμε κάτω και συνεχίσαμε και το τραβήξαμε το παιχνίδι τόση ώρα γιατί έτσι κάνουν οι σωστοί οι παίχτες.
και ξέρεις τι άλλο κάνουν οι σωστοί οι παίχτες?
όταν χάνουν δεν αρχίζουν τις ζαβολίτσες να το γλυτώσουν
χάνουν και γράφουν gg
άντε και κανα Νoob team
όχι τέτοιες μλκιες. σκατά παίχτης.

όσο για σενα φεσι παλικάρι μου άσε τις δικαιολογίες σου κάθε ποστ και μια μλκια γράφεις. Τους κανόνες του Νολ τους ξέρεις πολύ καλά είμαι σίγουρος, αυτό που έκανες, το έκανες επειδή προφανώς άμα δε το έκανες ΕΧΑΝΕΣ.
κρίμα.

PaRaFrOnAss
11-12-2009, 01:36 AM
reject giati ontos ekanes BD

Topic closed!