PDA

View Full Version : [SOLVED] user abuse : Ax_Any



e46Cabrio
25-06-2013, 02:21 PM
Accused Battle.Net account: o earth me ton apsou3 kai ta teamate tous
Your battlet.net Account: e46cabrio
Game name: ap****
Abused rule: sinergasia kai feeding
Time of event (In Game): se olo to game
Further details:exoume kai leme kanoun team sto lobby kai den prolavenoun kai to dini otan mpenoun mesa sto game kai dialegi earth kai feedari olo ton kosmo......dite analitika oles tis maxes mexri na pw gia sinergasia kathonte kai xanoun kai o earth kai o bone..... prin apo ayto to game na simioso oti eixe 6-0 apo toi enimerothika tixeo na gamofeedari se ayto??? den nomizw malon den prolavan na mpoun mazi kai eipan na tous dosoun to game mia kai tha itan kai skype afou paradextike kai o apsou se whipser oti meta tha einai pali team......
oriste kai mia foto pou me apili epidi ton ekana post..... kai fanike i sinergasia
44924

Tsakwnas
26-06-2013, 11:14 AM
Mε amoxilin στην friend list σου δεν θα πας μπροστα να ξερεις..

Επισης για να μην το στειλω grave εχεις 1 μερα διορια να βγαλεις αυτο το ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ GAME και να βαλεις τις χρονικες στιγμες που θεωρεις οτι κανανε gameruin

e46Cabrio
26-06-2013, 01:59 PM
den exei kanei akrives game ruin alla des oloi tin fasi kato monimos kathete me low hp kai xoris mpota = apenati yurnero svoura dead...\
meta pes mou se mia maxi pou na einai na exei peta3i o jakiro ulti kai na min mpike mesa sto ulti tou jakiro etsi oste na xasi to 80% tou hp tou monimos einai apo e3w kai mpeni mesa kata tin gnomi mou eskemena....... giati den e3igite 1as pextis pou exei 6-0 games na 3egeliete sinexia kai na mpeni mesa sto ulti tou jakiro den 3ero egw ayta exw na prothesw ean ri3is akoma kai sto grigoro mia matia tha dis oti me 0 items xonete sinexos stou antipalous pou exoun 9234657986 items les kai einai pedaki pou pezi 1i fora dota
kai pio sigekrimena paratirise otan to paraekane apo to 19 ews to 25 ektos apo to oti to mono item tou einai 1 soul ring psofaei kai kanei tp paei brosta rixni 1 stun petheni... meta paei me tpodia pali ta idia meta pali me tp pali ta idia petheni se 3 lepta 4i 5 fores kai ayto giati exei 0 items paei brosta ton pianoun kai ton skotonoun me earth.... sto grigoro na to dis tha katalavis den nomizw na xriazete na doso sigekrimenes xronikes stigmes

LetMe-
26-06-2013, 02:02 PM
pezei na min exei acc sto forum.. :P

Veela
26-06-2013, 02:03 PM
Mε amoxilin στην friend list σου δεν θα πας μπροστα να ξερεις..

+1 χαχαχα

Που πας με τον Γιαννη στην friendlist!?! :Ρ

Tsakwnas
27-06-2013, 11:18 AM
Ax_Any banned for gameruin

Τον ηθελε στο team γτ απλα ειχαν παιξει πριν μαζι ενα game. Συν οτι απο τις IP δεν αποδεικνυεται οτι ηταν μαζι!!

Αbuse Solved
Topic Closed