PDA

View Full Version : [SOLVED] User Abuse : Gooooody



basilw_gr
29-06-2013, 05:51 PM
Δεν θα το έκανα Upload (γιατί μπήκα forfun ένα game τώρα που πήρα άδεια από αυλώνα πριν πετάξω για Kύπρο και στο game ήταν και ένα παιδί απ'την clan αντίπαλος), αλλά επειδή ο troll στο τέλος γέλασε με το !ff που κάναμε και τα έχω πάρει τόσες μέρες με τον κολοστρατό ορίστε και το replay(στο τέλος)

Accused Battle.Net account: όσοι έκαναν votekick
Your battlet.net Account: in-game: o_xionatos (DonkeyD main acc)
Game name: δεν θυμάμαι, ap**
Abused rule: votekick
Time of event (In Game): 12 λεπτό και μετά δείτε τι παίχτηκε
Further details:

τον έκαναν kick επειδή βρήκε bara woods τον έφαγε, έγραψε στον sniper 1-2 ευλογίες που του stealare to kill και καθώς προχωράει στο επόμενο neutral ήταν και ο troll και του χώνετε. αν είχε mh θα έβλεπε τον void που ήταν κοντά ,btw ο troll έκανε creep lure και neutral farming, μέχρι και εγώ το ήξερα που ήμουν upper lane.

με λίγα λόγια έκαναν τον clock kick για mh.το είδα 5 φορές το replay, δεν μπορώ να πώ στα σίγουρα αν δεν είχε ή αν είχε mh, σε κάθε περίπτωση με το kick το game έγινε unbalance, μπορούσε να γίνει το post στο τέλος εφόσον δεν υπήρχε admin μέσα στο game για να αποφασίσει με βάση το gameplay του clocκ.
o syber_boy ας εξεταστεί για mh από κάποιον αρμόδιο που ξέρει από αυτά
και ας παρθούν ποινές ή warns ανάλογα με την κρίση του αρμόδιου σε όσους έκαναν votekick.


υ.γ
army sucks!

The_New_Guy
29-06-2013, 06:43 PM
13:53 [All] Gooooody (Jah'rakal): klisto
13:55 [All] Gooooody (Jah'rakal): GAMO TIN MANA SOU
13:56 [All] Gooooody (Jah'rakal): ZWO

Gooooody Banned for bad manners!

Ass)Barathrum, SuaReZ, HuLk), Dazzl3, SprdamSe and Dr.Tp Banned for illegal votekick!

Είδα το replay και δεν φάνηκε πουθενά να έχει maphack o clock.

Abuse Solved.
Topic Closed.