PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : MiaZwhVlakass.



MiaZwhVlakass
17-07-2013, 03:18 PM
Your Battle.Net nickname:MiaZwhVlakass.
Game name:AP786
Admin name:[ActiveTourman]
Reason: [plugger] [PERMANENT]
Time of event: 2013-07-16


re mages efaga ban gia plugg enw edw sthn larisa evrexe polu k epese to internet k o m8 mou to eipe ston active pou parepimptwtos einai k gnwstos na mhn kanei ban k eipe dn tha kanei k telika ekane pragmatika ti na pw..pesame kapou sto 6 me 10 lepto dn eixame kanenan logo na leavaroume k dn exw deka h 20 games gia na kanw pluggs k mlkies..

N[A]VI
17-07-2013, 04:09 PM
replay?

Sn0w_Bl4cK
17-07-2013, 04:52 PM
2 ημέρες διορία για να επικοινωνήσεις με τον Game Admin ώστε να έρθει και να πει την γνώμη του.

ActiveTourman
18-07-2013, 02:07 AM
Kalispera molis eidopoiithika...ontws me ton user eixame kapoia epafi mesw games alla den kanw diakriseis...sto lobby tou game i itan s whisper i sto chat m eipe oti tha einai to last giati poly apla den tin paleuei kai in game anti na m milisei autos profanws gt eixe pei oti eixe pei kai enw tha borouse kallista na m eksigisei ebale ton m8 tou na m pei oti brexei kai oti yparxei pithanotita na pesoun ktl ktl...makari na eixes balei kai replay me to p grafei o filos sou oti kai kala yparxei pithanotita na pesete den apantaw gt imoun se fight kai egrafe gia kana lepto me to p kanw responde sta epomena 10 deutera to amolysate kai oi 2.sorry kiolas alla tetoia sumptwsi dn tin pisteuw..tha itan pio antrikio na m peis kourastika den tin paleuw(oxi oti tha allaze kati)para auto.basistikes sto oti s gnwrizw kai tha to afina na perasei etsi...i gnwmi m einai auti kai dn exw problima gia to unban twn paidiwn alla makari na eixes kai to replay....i mallon borei na fanei kai apo to chat log an einai swsto to gn pou edwses...to pote egrapse kai gia poso o friend sou kai to pote pesate.
kai gia na kleisw i gnwmi mou einai oti ta paidia kourastikan/barethikan/teleiwne o xronos den kserw ti...kai basistikan stin kapoia epikoinwnia p exw me ton enan..to chat log tha einai diafwtistiko pisteuw.auta...kali sunexeia

MiaZwhVlakass
18-07-2013, 02:18 AM
w

MiaZwhVlakass
18-07-2013, 06:16 AM
[QUOTE=MiaZwhVlakass;1169125]katarxas to gamename einai swsto k an ginete na to dite to replay tha htan polu kalo gt mas petaxe sto 6 me 10 lepto tha htan megalh malakia na kanw leave se tetoio xroniko shmeio...exw apeira games k exw paixeis se polla channels dn eimai plugger k trelenomai pou exw ban me tetoio reason...tha mporousa na kanw allo acc opws kanoun oloi alla exw mathei na paizw me ena k to thelw pisw gt an ekana malakia dn tha empaina kan ston kopo na kanw to unban request den eimai toso megalos vlakas opws leei k to name mou...active kati eleges gia ton antrismo mou poio panw loipon kaneis dn einai ikanos na krinei kapoion allon enw dn exei krinei prwta ton eauto tou dn me xereis k mhn les tetoies varies kouventes dn einai swsto, exw @@ kalista an eixa provlhma na pw oti kati etyxe k vgainw...telos pantwn dn spamarw allo an krinete pws ekana malakia delete to acc apla eimai kathetos.

Sn0w_Bl4cK
18-07-2013, 03:38 PM
Λοιπόν, θα φανώ ελαστικός, καθώς γνωρίζω πως ο καιρός τις προηγούμενες μέρες τα "έπαιξε" κυριολεκτικά.
Είχα σκοπό να βάλω 1-2 ημέρες Timeban, αλλά παρατηρώ πως δεν υπάρχει κάποιο ιστορικό, καθώς επίσης έχεις και "καλά" Stats

Timed Out: 2 (ASR:56.76%). TOTAL: 2

Accepted.