PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Admin Application : xunwkaime8as



xunwkaime8as
15-08-2013, 01:50 PM
Γενικές - προσωπικές πληροφορίες

Όνομα: Δημήτρης

Ηλικία: 19

Επάγγελμα / βασική απασχόληση: Φοιτητής

Χώρα και περιοχή διαμονής: Φλώρινα

Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά; β2

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Είμαι κοινωνικός , υπομονετικός και σπάνια να δημιουργήσω κάποιο πρόβλημα.

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Οι φορές που έχω τσακωθεί με κάποιον είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού.

Πόσο εύκολα επικοινωνείτε μέσω του διαλόγου χωρίς εντάσσεις και διαπληκτισμούς; Δεν έχω θέμα επικοινωνίας.Πάντα προσπαθώ ήρεμα να δείξω ποιό είναι το σωστό.


Forum

Έχετε διαβάσει τους κανόνες που διέπουν την λειτουργία του Nol και συμφωνείτε να τους ακολουθείτε πάντοτε; Ναι.

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; Τώρα κάθε μέρα.

Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα; Όχι δεν έχω φάει ποτέ.

Υπάρχουν κάποια members που μπορούν να εγγυηθούν για εσάς; Ε ξέρω γω.Κάποιος θα υπάρχει :P



Battle.Net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]: xunwkaime8as

Έχετε ξαναυπάρξει admin; Αν ναι,που; Ναι ξανά εδώ.

Έχετε προηγούμενη εμπειρία από άλλα channels/leagues; NoL , Garena , Darer , eleos και μερικά games dotalicious.

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη (staff); Όχι κανένα.

Πόσο καιρό παίζεται τα διάφορα custom games που προσφέρονται από το league μας; Δεν παίζω custom , μπορεί αν τύχει.

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; Πολλές καθώς σαν φοιτητής ο χρόνος δεν έχει καμία σημασία!

Γιατί θέλετε να γίνετε Admin; Υπήρξα και πριν 2 μήνες admin και πιστεύω ότι έκανα καλά τη δουλειά μου βοηθώντας το channel.

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία ως admin; Όχι καμία.

Γράψτε μας τα στατιστικά σας από τα bot (πατήστε στο channel #nol-games την εντολή !stats):



Διάφορες άλλες

Είστε premium χρήστης; Όχι δεν είμαι.

Χρησιμοποιείτε εσείς ή κάποιος φίλος/γνωστός σας admin card για το αίτημα σας; Όχι και πάλι.

Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Μιας και που τελείωσαν οι διακοπές μου είπα να ξαναπάρω πίσω το acc μου!Aυτά από μένα :)

<@DA-Bot> -> [Eleos]: [xunwkaime8as]: Forum: [] Games: [713] ALT: [9.80s] ASR: [98%] Rated games: [601] Score: [1564.09] Rank: [218] First game: [2011-08-09] Last game: [2013-06-18] Play time: [2wks 2ds 22hrs 39mins ] Gold: [7538]

ThE_LoRdI_GR
17-08-2013, 04:54 AM
ACCEPTED