PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Petroulaaa



gademis
24-08-2013, 05:37 PM
Accused Battle.Net account: Petroulaaa
Your Battle.Net account: marsoupilami
Game Name:
Offence of Admin: ban για manners
Time of event: 11:00+
Further details: Επειδή είπα στο άλλο το ζώο γαμώ τον αντίχριστό σου με έκανε ban για manners χωρίς καν warn επειδή του το ζήτησε ο άλλος. Άν έπρεπε να κάνει με τη μια ban πάω πάσο αλλά το γαμώ τον αντίχριστό σου δεν είναι για τέτοιο ban. Παρακαλώ και για το Unban.
Ευχαριστώ.

WhiteGL
24-08-2013, 06:15 PM
einai bannable! gia poio logo abuse? :P -1
O "ANTiXristos"omws dn einai 8eio i dn exei kapia 8esi sta 8eia!!Dn anafer8ike stn "Xristo"alla sto 'Diaolo"
/Ai sto diaolo/Gamw tn diaolo/
ama me ktlvneis :)

Chazz.Princeton
24-08-2013, 06:23 PM
nai les kai to ksere olo auto! :P kai pali brusia einai! stin periptwsh edw den exei shmasia to se poion apeuthinthike alla sto oti ebrise!

RealSfaction
24-08-2013, 07:43 PM
Apo pote re magkes einai bannable otan vrizeis ton diavolo dld antixristo? +1 sto abuse

gademis
24-08-2013, 09:50 PM
Ρε είμαστε σοβαροί;;;; Θα σου πω άει στο διάολο και θα φάω ban χωρίς warn??? ΈΠΡΕΠΕ WARN ΠΡΩΤΑ!!! Και mute όπως σωστά έπραξε... το ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ BANNABLE. Άμα πω γαμώ τον αντίχριστό μου θα φαώ και ban?

Solistas
24-08-2013, 11:19 PM
Apo pote re magkes einai bannable otan vrizeis ton diavolo dld antixristo? +1 sto abuse

Ο αντιχριστος δεν ειναι ο διαολος αλλα ο αντιστοιχος μεσσιας του!!Να μην flammarei δεν θα πεζουμε με τις λεξεις..!!

Lord-Of-Angmar
25-08-2013, 02:24 AM
Den kserw an tha thewrithei lathos alla instiktiwdws tha ekana ki egw ban sto gamw ton antixristo sou opws xwris na kserw ekana ban kai sto motherfucker enw den eprepe. Genika kalo einai na min prokaleite me tetoies brisies.

jaker
25-08-2013, 08:56 AM
Ομολογω οτι γελασα αρκετα με αυτο το abuse. Οχι τοσο με το abuse καθαυτο, αλλα με αυτα που γράφετε.
Καλο ειναι να αποφευγονται ολες οι αναφορες στα θεια και φυσικα αυτο δε σημαινει οτι ειναι Οκ αν δεν βρισω τον θεο, Χριστο και Παναγια. Υπαρχουν και αλλες θρησκειες και φυσικα χαριτολογώντας θα πω οτι μπορει να υπαρχει και καποιος ανωμαλος που να θιγεται αν του βρισεις τον Αντιχριστο.

Καλο ειναι κατα την αποψη μου παντα, η διαχειρηση και η προτεραιότητα ενος admin σε ενα game να ειναι να διαφυλαξει την ποιοτητα του. Προσωπικα αν μου βρισουν οικογενεια και αφου αφορα εμενα σαν admin ειναι να κανω perma mute (που το βγαζω μετα απο 10 λεπτα, συνηθως) ας ειναι και ban εγω παραβαινω τα rules αφου αφορα εμενα και μονο εμενα.
Απο εκει και περα αναφορα στα θεια κρινω την περιπτωση και θα κανω mute ή και ban.

Γενικα ειμαι αρκετα ελαστικος σαν admin δινοντας 2η ευκαιρια και ως τωρα δεν εχω ουτε ενα abuse, ουτε απο αυτους που θιγονται, ουτε απο αυτους που θιγουν. Μπορει τωρα καποιος να πει οτι δε κανω για admin γιατι δεν ακολουθω πιστα τα rules του community αλλα νομιζω οτι τα rules υπαρχουν για να σου δειχνουν την κατευθυνση και οχι την αναγκαστικη πορεια ενος δρομου.

Τελος, δεν θα τον εκανα ban, αλλα mute... Φυσικα ομως αυτο δε σημαινει οτι το ban ηταν λαθος.

kagouras21.
25-08-2013, 05:39 PM
Καλά τα λέτε η επόμενη απάντηση όμως να είναι του κατηγορούμενου admin Petroulaaa για να δικαιολογήσει την θέση του οποιοδήποτε άκυρο σχόλιο που θα δω τιμωρείται με infraction!

M1kr0S.Pr1Gip4S
26-08-2013, 05:09 PM
Loipon ebrise ton adixissto s eipe .. . epidi egw exw megalo problhma me ta 8eia giauto kai to ban t xwris warn kai meta to palikari sinexise na brizi kai se wisp. kai alla prwto to klisete perimene na balo kai to replay eimai se ena net smr aurio tha paw spiti kai tha balo to replay kai ama dite oti aksizi kai unban kai abuse kade me demote kai unban alla w8 na dite to replay .. kai prepei na exw kai to wisp . p me brizi auta apo mena

M1kr0S.Pr1Gip4S
27-08-2013, 04:50 PM
Loipon to wisp den to exw replay to exei balh pisteuo oti eitane swsto to ban m apo mergia m . tora as krinoun i staff

ksexastika
27-08-2013, 07:03 PM
Μιας και εχω ζησει πολες φορες κατι τετοιο(εχω κανει πολλες φορες ban για αντιχριστο)λοιπον ενα απο τα staff εκεινης της εποχης μου το ειχε θεσει πολη ωραια...γαμω+ προταση με θεο =ban απλα μαθηματικα ειναι...απλα κανε ενα unban και ασε τα abuse.εκτος το οτι καποοι πιστευουναι σε αυτον δειτε το αλλιως...οταν λεει γαμω τον αντιχριστο μου ,εχε την αναγκη να βρισεi θεο..αλλα επιδη πιστευεi και δεν επιτρεπετε να τον βριζεi "επινοησαι" καινουργιες λεξεις ..για να μπορει να βριζει(οπως κανουν και αυτοι που δεν πιστευουνε) ..ετσι λεξεις οπως γαμω τον αντιχριστο,πανακολα,παναχα Ϊκη,χριστο...φορο κολομβο..νομιζω οτι ειναι κοροιδια..τον εαυτο σας κοροιδευεται..ξερετε και οι ιδιοι οτι μεσα απο αυτες τις λεξεις εννοιτε χρισους και παναγιες...αλλα με αυτον τον τροπο που βρικατε τροπο να τους βριζετε(εμεσα) .νομιζετε οτι δεν θα πατε κολαση με αυτον τον τροπο.αν υπαρχει θεος εσεις τι λετε? να μην ξερει τι εννουσατε...αυτο ηταν για να σταματησετε την κοροιδια...αρα ..σωστη επιλογη για το ban

GoDlike)RiPPER
27-08-2013, 07:37 PM
Μιας και εχω ζησει πολες φορες κατι τετοιο(εχω κανει πολλες φορες ban για αντιχριστο)λοιπον ενα απο τα staff εκεινης της εποχης μου το ειχε θεσει πολη ωραια...γαμω+ προταση με θεο =ban απλα μαθηματικα ειναι...απλα κανε ενα unban και ασε τα abuse.εκτος το οτι καποοι πιστευουναι σε αυτον δειτε το αλλιως...οταν λεει γαμω τον αντιχριστο μου ,εχε την αναγκη να βρισεi θεο..αλλα επιδη πιστευεi και δεν επιτρεπετε να τον βριζεi "επινοησαι" καινουργιες λεξεις ..για να μπορει να βριζει(οπως κανουν και αυτοι που δεν πιστευουνε) ..ετσι λεξεις οπως γαμω τον αντιχριστο,πανακολα,παναχα Ϊκη,χριστο...φορο κολομβο..νομιζω οτι ειναι κοροιδια..τον εαυτο σας κοροιδευεται..ξερετε και οι ιδιοι οτι μεσα απο αυτες τις λεξεις εννοιτε χρισους και παναγιες...αλλα με αυτον τον τροπο που βρικατε τροπο να τους βριζετε(εμεσα) .νομιζετε οτι δεν θα πατε κολαση με αυτον τον τροπο.αν υπαρχει θεος εσεις τι λετε? να μην ξερει τι εννουσατε...αυτο ηταν για να σταματησετε την κοροιδια...αρα ..σωστη επιλογη για το ban

Καλά εσύ ξεπέρασες τα όρια με αυτά που λες :D , εντάξει μερικοί πιστεύουν μερικοί όχι τώρα για αυτά περί κόλασης και παραδείσου που λες, μην τα λες έτσι γιατί ο καθένας ότι θέλει μπορεί να πιστεύει, κάποιος μπορεί να μην πιστεύει πως υπάρχει τίποτα απ' άλα αυτά ούτε κόλαση ούτε παράδεισος , γιατί αν υπήρχαν όντος τότε δεν θα ήταν πίστη αλλά λατρεία για τα θεία.

EstharoR
27-08-2013, 10:28 PM
11:03 [Allies] marsoupilami (Magnataur): TIS LES VRE KWLOZWO ILITHIE
11:07 [Allies] marsoupilami (Magnataur): GAMW TON ANTIXRISTO SOU

Ok, δεν έδωσες καμία αφορμή για ban....
Σε μια περίπτωση που σου ξέφυγε αυτό και απλά ήταν μια ζόρικη στιγμή και πήγαινε στο πουθενά ίσως και να είχες αδικηθεί. Για μένα σε αυτήν την περίπτωση σου άξιζε. Δοκίμασε unban request αν θες το acc σου πίσω.



Abuse Denied
Case Closed