PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : ELA



don_Di
10-09-2013, 10:32 PM
Your Battle.Net nickname: ELA
Game name: ap15903
Admin name: Whitegl
Reason: plug -.-
Time of event: sto telos tou replay
Unban Card Usage: no
Further details: ti na po , me 2k games , 98% stay kai eno exo pei pio prin oti kolao ( 1 min , 22 min ( kano ping kai mou dixno 580 ms ) ) me kani BAN gia plug -.-
Eimai sigouros oti den eide stats , allios de mporo na dexto oti ekane enan admin ban etsi apla

Den nomizo na elave poli sovara upopsin tou ta stats , 8a zitousa na kri8ei kai o idios apo tous armodious

46089

*Edit , exei enimero8ei o admin

shogun2
10-09-2013, 11:01 PM
+1 gia to unban!!

WhiteGL
11-09-2013, 02:44 AM
An k to ban dn t ekana egw
exeis to support moy!
Pote dn kanw ban atoma poy peutoune me parapanw
apo 60 ms!

KaKoSkiLi
11-09-2013, 03:06 AM
ο χρηστος (whiteGL) δεν εκανε το μπαν οντως....ελειπε και μου αφησε το acc για 2 μερες να παιζω...ειμαι ξαδερφος του...ο ΕLA εφαγε dc δευτερολεπτα αφου τον σκοτωσαν...και ειδα το ms που εβγαλε στην οθονη και ηταν νορμαλ...χωρις πολυ σκεψη και επειδη μου ειχαν σπασει τα νευρα που μειναμε πιο λιγοι σε κρισιμο σημειο του παιχνιδιου...τον εκανα μπαν...ζητω συγγνωμη ηταν μια γρηγορη και λαθος αποφαση

iron_hunt3r
11-09-2013, 09:59 AM
ο χρηστος (whiteGL) δεν εκανε το μπαν οντως....ελειπε και μου αφησε το acc για 2 μερες να παιζω...ειμαι ξαδερφος του...ο ΕLA εφαγε dc δευτερολεπτα αφου τον σκοτωσαν...και ειδα το ms που εβγαλε στην οθονη και ηταν νορμαλ...χωρις πολυ σκεψη και επειδη μου ειχαν σπασει τα νευρα που μειναμε πιο λιγοι σε κρισιμο σημειο του παιχνιδιου...τον εκανα μπαν...ζητω συγγνωμη ηταν μια γρηγορη και λαθος αποφαση

Το demote έρχεται δηλαδή... τα admin account δεν είναι shareable ακόμα δεν λέτε να το καταλάβετε δυστυχώς... προς τιμή σας που το είπατε άλλα δεν ξέρω τι θα πράξουν οι managers, όσο για το ban για plug απλά τραγικό "ξάδερφε"...

Ofc +1 στο unban του παιδιού!

WhiteGL
11-09-2013, 11:15 AM
Το demote έρχεται δηλαδή... τα admin account δεν είναι shareable ακόμα δεν λέτε να το καταλάβετε δυστυχώς
Epidi dn mporw na vrw poy leei oti ena "ACCOUNT"apagoreuete na to usarune
2atoma dn moy stelneis to link na to checkarw k gw?!H mipws les oti apagoreuete
na uparxei 1 atomo me 2 admin acc??BTW STN girismo trava fere moy k mia bougatsa!
ME TIRI

don_Di
11-09-2013, 11:38 AM
Epidi dn mporw na vrw poy leei oti ena "ACCOUNT"apagoreuete na to usarune
2atoma dn moy stelneis to link na to checkarw k gw?!H mipws les oti apagoreuete
na uparxei 1 atomo me 2 admin acc??BTW STN girismo trava fere moy k mia bougatsa!
ME TIRI


Tha se stenaxoriso alla exei dikio .
Apagoreuete na exei allos prosvasi sto acc sou , epipleon kai esu na eisoun , den dukaiologite ena tetio ban .

Me to na eironeuese me tetio tropo to kaneis xeirotero .
.

iron_hunt3r
11-09-2013, 11:50 AM
Epidi dn mporw na vrw poy leei oti ena "ACCOUNT"apagoreuete na to usarune
2atoma dn moy stelneis to link na to checkarw k gw?!H mipws les oti apagoreuete
na uparxei 1 atomo me 2 admin acc??BTW STN girismo trava fere moy k mia bougatsa!
ME TIRI

Επειδή φαντάζομαι ότι σου είναι πολύ δύσκολο να ψάξεις άντε να σε βοηθήσω λίγο με ένα μόνο ανάλογο περιστατικό (αν ψάξεις λίγο όμως θα βρεις πολλά, tespa) http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=202136

Εγώ μπουγάτσα σε φέρνω και με κιμά δεν έχω πρόβλημα...

WhiteGL
11-09-2013, 11:59 AM
Επειδή φαντάζομαι ότι σου είναι πολύ δύσκολο να ψάξεις άντε να σε βοηθήσω λίγο με ένα μόνο ανάλογο περιστατικό (αν ψάξεις λίγο όμως θα βρεις πολλά, tespa) http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=202136
Εγώ μπουγάτσα σε φέρνω και με κιμά δεν έχω πρόβλημα...
Prwtimo me tiri!!K episis opws eipe k parapanw o a3as!Epidi eimai off gia liges meres
benei poy k poy game wste na mn ginei expired to acc!Episis sta rules egw
dn vriskw kapoy na leei oti apagoreuete na usarei to acc 2o atomo wste na mn ginei
expired!AN uparxei "i apologise" an oxi tote oti kai na pw einai ligo!

iron_hunt3r
11-09-2013, 12:41 PM
Prwtimo me tiri!!K episis opws eipe k parapanw o a3as!Epidi eimai off gia liges meres
benei poy k poy game wste na mn ginei expired to acc!Episis sta rules egw
dn vriskw kapoy na leei oti apagoreuete na usarei to acc 2o atomo wste na mn ginei
expired!AN uparxei "i apologise" an oxi tote oti kai na pw einai ligo!

To acc για να γίνει expire προϋποθέτει να είσαι inactive πάνω από 2 μήνες αν δεν κάνω λάθος (χώρια που υπάρχει ειδικό thread στο forum στο Generel discussion που δηλώνεις την όποια αποχή σου ακριβώς για να μην χάσεις τα admin rights σου). Το θέμα είναι ότι μόνος σου έβαλες τα χεράκια σου και έβγαλες τα ματάκια σου, αν δεν μπορείς να κατανοήσεις το λόγο που το ADMIN ACCOUNT δεν μπορείς να το δίνεις δεξιά και αριστερά (ακόμα και αδερφός σου να είναι) δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω κάτι παραπάνω από εδώ καθότι ξεκάθαρα δείχνεις έλλειψη κατανόησης των λεγομένων μου ή πολύ απλά trollareis και δεν θα συνεχίσω περαιτέρω.
Καλή συνέχεια

(Ας διαγραφούν τα όποια spam post από τον manager)

guldanshaman
11-09-2013, 12:54 PM
Eφ'όσον ο διαχειριστής, παρ'όλα όσα ειπώθηκαν τύπου spam,συναινεί στην άρση του αποκλεισμού,το αίτημα σου θα γίνει δεκτό.Θα παρακαλούσα μεγαλύτερη προσοχή στο μέλλον από αμφότερους και ιδιαίτερα όσον αφορά εσενα whitegl το acc σου είναι κάτι προσωπικό και δεν θα πρέπει να το μοιράζεσαι για να αποφεύγονται παρόμοια λάθη.Μην τυχόν ξανασυμβεί κατί τέτοιο γιατί θα υποστείς τις ανάλογες κυρώσεις.

Unban Request: Accepted

Topic Closed