PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : FSC_antimatter



FSC_antimatter
12-09-2013, 11:02 AM
Your name: Παναγιώτης

Date of Birth: 1989

Your country: Ελλάδα

Occupation: Πωλητής σε κατάστημα Ηλεκτρικών ειδών.

Spoken languages: Ελληνικά - Αγγλικά και λίγο Γερμανικά


Experience, playtimes and general info



Battle.Net Account: FSC_antimatter

Former experience and/or safelisted channels: Eleos

Your activity and average playtime each week: Σχεδόν καθημερινά 21-30 ώρες εβδομαδιαίος.

Which time of the day you usually play: Απογευματινές και βραδινές ώρες , τα Σαββ/ριακα και πρωινές.

How long you have been playing DotA: Παίζω dota απο 5.84b version , περίπου 9 χρόνια

Your ability to communicate with others: Δεν έχω πρόβλημα επικοινωνίας και γι'αυτό είμαι και καλός στην δουλειά μου.

Have you read the rules and agree to follow them? Ναι, τους βρίσκω αρκετά σωστούς, και πάντα τους ξανακοιτάζω όταν έχω κάποια αμφιβολία.

How do you react/behave when you're under pressure? . Έχω αρκετή υπομονή και προσπαθώ να σκέφτομαι πάντα λογικά.

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks): Δεν έχω κάποιο πρόβλημα, άλλωστε δεν νομίζω να μπήκαν τυχαία στη θέση που βρίσκονται.

Is there anyone who can vouch for you? Αρκετά άτομα , ένας απο αυτούς είναι ο Dota)Mirage .


Final Thoughts


Why do you want to be an Admin: Στις Μέρες μας επικρατεί πολύ χάος και ο καθέ ένας βγάζει τα κομπλεξ του μέσα στο παιχνίδι, πολλά άτομα θέλουν να παίξουν για να περάσουν την ώρα τους και να διασκεδάσουν μέσα απο αυτό, δεν γίνεται στα 10 άτομα 1 ή 2 να στερούν στους άλλους αυτή τη διασκέδαση.Θέλω να εξασφαλίζω την ομαλότητα ενός παιχνιδιού οσο περνάει απο το χέρι μου τόσο για τους άλλους οσο και για μένα.

Why should we pick you and what can you offer to us: Πιστεύω πως μετά απο τόσα χρόνια έχω αποκτήσει κάποια εμπειρία , θέλω να προσφέρω στην κοινότητα οτι καλύτερο μπορω.

Are you premium member?: Οχι

Are you using or a friend of yours an admin card?: Οχι


A few things about yourself: Ασχολούμε πολυ με τη δουλειά μου με βάση τις Πωλήσεις και την Επικοινωνία. Πέρα απο τη δουλειά έχω σαν χομπυ ζωγραφική-αγιογραφία-τατουαζ(βγάζω σχέδια για ταττου) . Έχω την παλιοπαρέα που κάνουμε πάρα πολλά μαζί όπως: βολτές , τρέλες , μπουζουκακι, μπασκετ-ποδοσφαιρο . Με τη Dota όπως γράφω και πιο πάνω παίζω απο 5.84b ( bug version) και συνεχίζω μέχρι σήμερα (σταθερή αξία).Στο forum έκανα λογαριασμό πρόσφατα αν και έμπαινα απο παλιά ως Guest.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Dota)Mirage
12-09-2013, 12:07 PM
+1 Στην Μιρανα του Τeam μου! Καλος παιχτης,πολυ καλο παιδι,πραγματικα θα ειναι ενας αψογος αντμιν.. 100% Θα πετυχει!!

nooBakos
12-09-2013, 03:52 PM
+1 apo mena kala manners!!GL!

ioli
12-09-2013, 10:48 PM
Αρκετά νέος στο forum μας...Συνέχισε να είσαι active, ξαναπροσπάθησε τον επόμενο μήνα πληρώντας τις προυποθέσεις και θα έχεις την ευκαιρία σου!!!
Αdmin Application Rejected.
Thread Closed.