PDA

View Full Version : Οικιοθελής αποχώρηση BURNT



PROxenw.vlabe
26-09-2013, 11:17 AM
Είναι πολύ κρίμα να αποχωρεί user και δη admin του επιπέδου του παλικαριού από το community. Προσωπικά θα μου λείψεις και είμαι σίγουρος πως δεν είμαι μόνος. Θα μου λείψει κυρίως η σιγουριά και η ασφάλεια στα in games όσον αφορά τη τήρηση των rules. Αλλά βέβαια θα λείψει και από το community η ανιδιοτελής προσφορά σου ιδίως όσον αφορά το φόρουμ. Η DotA έχασε ένα καλό παίκτη και ένα καλό παιδί με όσα καλά ή στραβά και παρεξηγήσεις τον χαρακτήριζαν.

ΥΓ. Άφησα επίτηδες να κυλήσει λίγο χρονικό διάστημα, ώστε να γράψω την άποψη μου με όσο το δυνατό πιο καθαρό μυαλό, επειδή είναι λυπηρό να προσφέρει κάποιος τόσα πράγματα και να μην περιμένει τίποτα ως αντάλλαγμα και στο τέλος να τρως τέτοια φρίκη και απογοήτευση, που να φτάνεις σε σημείο να παρατάς κάτι στο οποίο αφιέρωσες προσωπικό χρόνο και ενέργεια!

HiFans
26-09-2013, 12:13 PM
:'(

The_New_Guy
26-09-2013, 12:42 PM
Τι φρίκη έφαγε. Έκανε ένα λάθος ban (αν ήταν λάθος θα φανεί στο abuse) και άρχισε να βρίζει και να λέει φεύγω. Δεν είναι λύσεις αυτές. Υπάρχει και ο διάλογος.

Dota)Mirage
26-09-2013, 12:43 PM
Και δεν θα ειναι ο μονος...

soap_21
26-09-2013, 01:11 PM
στο καλο και να μας γραφει ! και gl σε οτι κανει στη ζωη του.

meepeises
26-09-2013, 01:16 PM
who da fak is BURNT?

ec1ler.
26-09-2013, 01:31 PM
who da fak is BURNT?

+1

leav
26-09-2013, 02:09 PM
Εκανε rage ban, κριθηκε λαθος και αυτος και το staff. Τοσο απλα τα πραγματα.
Y.γ. @thread starter, μπορω να ομολογησω οτι γελασα ετσι οπως τα εγραψες. ;p

iCanSteal.You
26-09-2013, 04:29 PM
Τι φρίκη έφαγε. Έκανε ένα λάθος ban (αν ήταν λάθος θα φανεί στο abuse) και άρχισε να βρίζει και να λέει φεύγω. Δεν είναι λύσεις αυτές. Υπάρχει και ο διάλογος.

μαγκες μην μπερδευεται τα πραγματα δεν εφυγε για το λαθος ban εφυγε επειδη ο staff ειχε μπει με αλλο acc και τρολαρε και στο τελος τον πηγε ποστ....γιαυτο εγινε ολο αυτο!!

j3ns3n : da_w0rst.
Δεν επιτρέπω σε κανένα staff να προκαλεί τον εκνευρισμό ακόμα και για πλάκα.. το trolling είναι εμφανές και ξεχωρίζει ΣΕ ΟΛΕΣ των περιπτώσεων!!


ελπιζω μερικοι να βαλουν μυαλο με αυτο !!

Tsakwnas
26-09-2013, 04:32 PM
http://www.youtube.com/watch?v=VaawBueP5l4

Momergil
26-09-2013, 05:25 PM
http://www.youtube.com/watch?v=VaawBueP5l4

Για κάποιο περίεργο λόγο το άκουσα ¨Ολο. . .

The_New_Guy
26-09-2013, 05:45 PM
μαγκες μην μπερδευεται τα πραγματα δεν εφυγε για το λαθος ban εφυγε επειδη ο staff ειχε μπει με αλλο acc και τρολαρε και στο τελος τον πηγε ποστ....γιαυτο εγινε ολο αυτο!!

j3ns3n : da_w0rst.
Δεν επιτρέπω σε κανένα staff να προκαλεί τον εκνευρισμό ακόμα και για πλάκα.. το trolling είναι εμφανές και ξεχωρίζει ΣΕ ΟΛΕΣ των περιπτώσεων!!


ελπιζω μερικοι να βαλουν μυαλο με αυτο !!

Ρε όμορφε αυτό λέμε. Και πήρε ποινή για το trolling - τις 2 λέξεις που είπε. Αν ο ίδιος ο admin έλεγε ένα ωραίος θα δεχόταν το warn ή πάλι θα άρχιζε τις υστερίες. Δηλαδή τι άλλο θες να τον κάνει να τον εκτελέσει. Το ban ήταν τραγικό οπότε γιατί να μην δεχθεί την ποινή του όμορφα και ωραία πόσο μάλλον αφού δέχτηκε και ο staff member ποινή! Πες μου μία καλύτερη λύση εσύ. Άσε που αυτά τα φεύγω γι'αυτό τον λόγο κτλ είναι όχι απλά πίπες. Είναι σούπερ-πίπες! Aπλά κατάλαβε ότι έκανε μαλακία και το παίζει diva τώρα. To μόνο που καταφέρνει με τέτοιες αντιδράσεις είναι να γελοιοποιείται. Sorry αλλά έτσι είναι. Για ποιούς μιλάς να βάλουν μυαλό? Δεν σε καταλαβαίνω.

S[i]daka
26-09-2013, 05:50 PM
siga re mlk pws kaneis etsi?? blakia ekane pados alla tespa!!! GG

soap_21
26-09-2013, 05:50 PM
http://www.youtube.com/watch?v=VaawBueP5l4

klaiw.

Tsakwnas
26-09-2013, 06:07 PM
http://resources.sport-fm.gr/supersportFM/images/news/13/09/26/133747.jpg

Φυτρωσε μυτη

The_New_Guy
26-09-2013, 06:44 PM
http://www.youtube.com/watch?v=VaawBueP5l4

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Gate13
26-09-2013, 07:12 PM
http://img34.imageshack.us/img34/5268/kuxj.jpg

iCanSteal.You
26-09-2013, 08:16 PM
Ρε όμορφε αυτό λέμε. Και πήρε ποινή για το trolling - τις 2 λέξεις που είπε. Αν ο ίδιος ο admin έλεγε ένα ωραίος θα δεχόταν το warn ή πάλι θα άρχιζε τις υστερίες. Δηλαδή τι άλλο θες να τον κάνει να τον εκτελέσει. Το ban ήταν τραγικό οπότε γιατί να μην δεχθεί την ποινή του όμορφα και ωραία πόσο μάλλον αφού δέχτηκε και ο staff member ποινή! Πες μου μία καλύτερη λύση εσύ. Άσε που αυτά τα φεύγω γι'αυτό τον λόγο κτλ είναι όχι απλά πίπες. Είναι σούπερ-πίπες! Aπλά κατάλαβε ότι έκανε μαλακία και το παίζει diva τώρα. To μόνο που καταφέρνει με τέτοιες αντιδράσεις είναι να γελοιοποιείται. Sorry αλλά έτσι είναι. Για ποιούς μιλάς να βάλουν μυαλό? Δεν σε καταλαβαίνω.

Δεν ζητάω ούτε να φάει ban ούτε warm δεν με ενδιαφέρει να στο πω και έτσι απλα μίλησα και εγω επι του θέματος επειδη όλο αυτο έχει ξανασυμβεί με κάποιον staff ωραίο θα ήταν να μην ξαναγίνει αυτο να μπαίνουμε στα games και να γίνετε χαβαλες όχι να σπας τα νεύρα του αλλού :)

The_New_Guy
26-09-2013, 08:32 PM
Δεν ζητάω ούτε να φάει ban ούτε warm δεν με ενδιαφέρει να στο πω και έτσι απλα μίλησα και εγω επι του θέματος επειδη όλο αυτο έχει ξανασυμβεί με κάποιον staff ωραίο θα ήταν να μην ξαναγίνει αυτο να μπαίνουμε στα games και να γίνετε χαβαλες όχι να σπας τα νεύρα του αλλού :)

Μα φυσικά και έτσι πρέπει. Αλλά όταν κάνεις ένα τέτοιο ban μην το παίζεις και παρεξηγημένος γιατί σου είπε ο άλλος ένα ωραίος. Αυτά τώρα είναι παιδιαρίσματα ρε συ. Τake it easy. Κάντον ένα mute και τέλος. Αν το παρακάνει κάντον και ban. Δεν μπορώ να φανταστώ να μου λέει ο άλλος μία μαλακία για το gameplay μου και να bannarw ξερά και ακόμα και αν το έκανα θα ερχόμουν να παραδεχτώ το λάθος μου, όχι να αρχίζω να βρίζω. Ναι έκανα rage ban αλλά ρωτάω αν ήταν σωστό να με προκαλέσει. Λογικό? Kαι θα κριθεί και ο ένας και ο άλλος αμερόληπτα. 'Οπως και έγινε!

BBB.
26-09-2013, 08:40 PM
who da fak is BURNT?
Ρε μαλλιαρό τρολλ!

da_w0rst.
26-09-2013, 08:42 PM
Ενα λαθος ban και ενα λαθος δικο μου.Μονο στον Λιαγκα και την Σκορδα δεν το στειλατε το abuse.Eλεος

soap_21
26-09-2013, 08:48 PM
Ενα λαθος ban και ενα λαθος δικο μου.Μονο στον Λιαγκα και την Σκορδα δεν το στειλατε το abuse.Eλεος

pou kateliksan telika aytoi??? ston ant1?

G0dL1k3
26-09-2013, 10:17 PM
axaxaxa

Insanor
26-09-2013, 11:52 PM
dafuq i just read

meepeises
27-09-2013, 12:43 AM
eliza skase

janaQi
27-09-2013, 02:18 AM
Έχω λιώσει , κάντου και καμιά πίπα σε λίγο .
Ακούς έκει έχει προσφέρει πολλά . Πώς μπορεί να προσφέρει κάτι ένας ''admin'' που μπένει όποτε του καβλώσει για να παίξει game τηρώντας απλά κάπιους κανόνες στα game που παίζει .
Πες μου εσύ τι βλέπεις εδώ να προσφέρει ο συγκεκριμένος admin και ο κάθε admin .
Έπαιζα dota 1 τόσο καιρό και είχα τόσα games και λέω χώρις καμία αμφιβολία ότι δεν έχω προσφέρει ΤΙΠΟΤΑ .

ΕΧΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ

Solistas
27-09-2013, 06:49 AM
Δεν ζητάω ούτε να φάει ban ούτε warm )
warm mono oi kinezoi mporei n fane k sigoura dn 9 tn valoun oi staff n t faei!

Lypamai-Sygnwmi
27-09-2013, 10:16 AM
who da fak is BURNT?

+1 also

leav
27-09-2013, 01:45 PM
Έχω λιώσει , κάντου και καμιά πίπα σε λίγο .
Ακούς έκει έχει προσφέρει πολλά . Πώς μπορεί να προσφέρει κάτι ένας ''admin'' που μπένει όποτε του καβλώσει για να παίξει game τηρώντας απλά κάπιους κανόνες στα game που παίζει .
Πες μου εσύ τι βλέπεις εδώ να προσφέρει ο συγκεκριμένος admin και ο κάθε admin .
Έπαιζα dota 1 τόσο καιρό και είχα τόσα games και λέω χώρις καμία αμφιβολία ότι δεν έχω προσφέρει ΤΙΠΟΤΑ .

ΕΧΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ

Αφου noob ησουν

PROxenw.vlabe
27-09-2013, 02:44 PM
Άνοιξε ο ασκός του Αιόλου. Πολύ φοβάμαι δυστυχώς πως απλά το παλικάρι δεν έκλεισε την πόρτα πίσω του. Δεν είναι και από τα ευχάριστα sequel. Εύχομαι not to be contnued!

leav
27-09-2013, 03:17 PM
Άνοιξε ο ασκός του Αιόλου. Πολύ φοβάμαι δυστυχώς πως απλά το παλικάρι δεν έκλεισε την πόρτα πίσω του. Δεν είναι και από τα ευχάριστα sequel. Εύχομαι not to be contnued!
σορρυ αλλα μιλαμε για dota, ενα game... Τι ασκος του αιολου μας λες...

meepeises
27-09-2013, 03:29 PM
Εννοει βρε ηλιθιε οτι αφου εφυγε ο μεγας αυτος παιχτης ονοματι burnt , τωρα θα φυγουν κι αλλοι μεγαλοι burnt και το καναλι θα γινει ενα καναλι φαντασμα διχως κατοικους... Μονο εναν βλακα ονοματι LEAV ... Ακου τωρα nickname... leav and blue dicks.

Tsakwnas
27-09-2013, 05:57 PM
Αλλοι φευγουν, αλλοι κλαινε, αλλοι σκουζουν... Περαστικα σας!!!

da_w0rst.
27-09-2013, 05:59 PM
http://live24.gr/radio/generic.jsp?sid=296

iCanSteal.You
27-09-2013, 06:41 PM
Αλλοι φευγουν, αλλοι κλαινε, αλλοι σκουζουν... Περαστικα σας!!!

Σωστος!

Dota)Mirage
27-09-2013, 06:56 PM
Τα παντα μπορεις να συναντησεις.. Αλλοι φευγουν,αλλοι μενουν,αλλοι ειναι χαφιεδες και αλλοι κραζουν και βριζουν πισω απο την πλατη αλλοι το ενα αλλοι το αλλο...Ρουφιανα κοινωνια..Και ποσα ακομα..

Vlakakos
27-09-2013, 08:01 PM
Τα παντα μπορεις να συναντησεις.. Αλλοι φευγουν,αλλοι μενουν,αλλοι ειναι χαφιεδες και αλλοι κραζουν και βριζουν πισω απο την πλατη αλλοι το ενα αλλοι το αλλο...Ρουφιανα κοινωνια..Και ποσα ακομα..


http://www.youtube.com/watch?v=tauHJL08TnM

C0uP_d3_GrAcE
28-09-2013, 10:43 AM
Άνοιξε ο ασκός του Αιόλου. Πολύ φοβάμαι δυστυχώς πως απλά το παλικάρι δεν έκλεισε την πόρτα πίσω του. Δεν είναι και από τα ευχάριστα sequel. Εύχομαι not to be contnued!

Kαι γω αυτο ευχομαι..after pray το κλεινω δηλαδη! Καλη τυχη στο παιδι!

CLOSED