PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : Slarkhasm



slarkhasm_ftw
27-09-2013, 10:39 AM
Your Battle.Net nickname:Slarkhasm
Game name:apAP8829
Admin name: 1vs6
Reason:maphack
Time of event:-
Unban Card Usage:Yes
Further details: (Πριν αρχησω θα ηθελα να πω οτι το αccount ηταν του αδερφου μου αλλα επειδη δινει πανελλήνιες φετος το πηρα εγω)Λοιπον το account αυτο είχε φαει ban για maphack επειδη ο αδερφος μου ειχε να μπει καιρο και εγινε expire και του το κλεψανε..Εκανε αιτηση για να του βγαλουν το μπαν αλλα ο kawasakis του εξηγησε πολυ σωστα οτι αυτος ηταν υπευθηνος και μονο για το account του και αμα θελει να του βγει το ban θα πρεπει να γινει premium..αλλα αυτος δν ηθελε να δωσει λεφτα..Τελος παντων επειδη εγω ειχα κοψει την dota λογω δουλειας και τωρα που ειμαι ανεργος δυστηχως εχω αρκετο χρονο σπιτι και ειδικα στο να χρησιμοποιω τον υπολογιστη μιας που ο αδερφος μου διαβαζει σκεφτηκα να ξαναρχησω την dota και θα ηθελα αμα γινετε να μου δωθει πισω το account γιατι ειναι παλιο και εχει πολλα games sto channel..Επιπλεον θελω να σας αποδειξω οτι δν χρησιμοποιω maphack και θα θελα να εχω μια δευτερη ευκαιρια αν γινετε..ευχαριστω

Y.Γ. Περιμενω να γινει δεκτη μεσα στην εβδομαδα η αιτιση που εκανα για να γινω premium για αυτο μην το στειλετε reject.

H αιτηση ειναι εδω ( http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=203344&highlight=slarkhasm )

Sn0w_Bl4cK
27-09-2013, 04:10 PM
As you wish,

Pending...
Closed.

Odisseas
03-10-2013, 01:38 AM
Να γίνει το unban

Luck]sto[NoLag
03-10-2013, 11:07 AM
Accepted