PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : PROxenw.vlabe



PROxenw.vlabe
06-10-2013, 08:40 PM
Your Battle.Net nickname: PROxenw.vlabe
Game name:ar3070
Admin name:Wes_
Reason:[proxenw.vlabe] was banned by [WeS_] on 2013-10-06 (AR3070) because: [manners] [PERMANENT]
Time of event: 36:48
Unban Card Usage:no
Further details: Πρόκειται περί παρεξήγησης. Έκανα μια χοντροκομμένη κάπως πλάκα, αλλά δεν περίμενα τέτοια αντίδραση από έμπειρο staff σαν τον Wes_. Μου λέει @irc o Wes_ μετά το παιχνίδι ότι ο φίλος του ζήτησε το ban μου απαιτητικά και μάλιστα έβρισε τα "θεία". Όμως Wes_ δεν όπως μου εξήγησες, κατάλαβες ότι το είπα για πλάκα, χιούμορ και δεν έπρεπε να γίνεις Σολομώντας για να ικανοποιήσεις το φιλαράκι!!! Εδώ είσαι λάθος. Πονάει δόντι, κόβω κεφάλι? -> ΌΧΙ!!! Όπως σου είπα κάλλιστα μπορούσες mute. Δεν έχω κάτι με τα παιδιά και μάλιστα στο game ήμασταν όλοι γνωστοί μεταξύ μας (κάθε ημέρα μαζί παίζουμε) και για αυτό έκανα αυτό του είδους χιούμορ. Αλλά μάλλον κομπλεξικός θα είναι ο φίλος σου WeS_. Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι όλοι κατάλαβαν το χιούμορ και μάλσιταζήτησα να πάμε μαζί και ομάδα στο lobby WeS_. Αχχ θα τρελαθώ με τις σολομώντειες λύσεις!!!
36:33 [All] PROxenw.vlabe (Slardar): bat mania m exeis?
36:48 alphanomega (Terrorblade) [3-9] has acquired a Haste rune
36:49 [All] PROxenw.vlabe (Slardar): koimithika m tn aderfi s mipws? :P
36:51 [All] FiloS_WeS_ (Batrider): moy eipan oti eisai o kalos toys gi auto
39:09 [All] DA-SHEPHERD: Player [PROxenw.vlabe] was banned by player [WeS_] on server [europe.battle.net].
39:12 [All] FiloS_WeS_ (Batrider): :*
39:13 [All] DA-SHEPHERD: Player [PROxenw.vlabe] was muted by player [WeS_].
39:21 [All] PROxenw.vlabe (Slardar): ?
39:23 [All] DA-SHEPHERD: Checked player [PROxenw.vlabe]. Ping: 5ms, From: GR, Admin: Yes, Owner: No, Spoof Checked: Yes, Realm: europe.battle.net, Reser
39:23 [Allies] For-The-Horde (Invoker): !check pro
39:23 [All] DA-SHEPHERD: Global chat muted by [WeS_].
39:37 [Allies] For-The-Horde (Invoker): re ti sxolio itan to proigoumeno ontws
39:44 [All] DA-SHEPHERD: Player [FiloS_WeS_] was banned by player [WeS_] on server [europe.battle.net].
39:46 [All] DA-SHEPHERD: Player [FiloS_WeS_] was muted by player [WeS_].
39:47 [Allies] Papatzo (Juggernaut): pio les?
39:56 [All] PROxenw.vlabe (Slardar): re pas kala?
39:59 [All] PROxenw.vlabe (Slardar): plaka ekna
40:06 [All] PROxenw.vlabe (Slardar): :P auto t simainei?
40:08 Sh0cKw4v3 (Earthshaker) [6-11] was been killed by horazon85 (Venomancer) [6-5]. Assist: WeS_ (Necrolyte) [7-5]/FiloS_WeS_ (Batrider) [9-4]/Karsilamas (Bloodseeker) [15-5]
40:27 [All] PROxenw.vlabe (Slardar): jessus
40:31 [All] PROxenw.vlabe (Slardar): apla

WeS_
06-10-2013, 08:48 PM
Σ εξήγησα αγορίνα,εγώ το κατάλαβα το humor σου ,αλλά δεν ισχύει για όλους.Άμα δηλαδή έκανες πλάκα με ένα φιλαράκι σου και έλεγες "γαμώ την μάνα σου", μπορεί ο φίλος σου να το καταλάβαινε το αστείο αλλά τι να κάνουμε αφού είναι bannable.Είναι ακριβώς ίδια φάση..
36:33 [All] PROxenw.vlabe (Slardar): bat mania m exeis?
36:49 [All] PROxenw.vlabe (Slardar): koimithika m tn aderfi s mipws? :P

είναι ίδια φάση σαν να έλεγες 36:49 [All] PROxenw.vlabe (Slardar): koimithika m tn mana s mipws? :P
Γιατί σου φαίνεται υπερβολικό αυτό και όχι με την αδερφή; αναφέρθηκες σε συγγενικό πρόσωπο..
Και σου ξαναείπα σε τέτοιες περιπτώσεις δεν κάνουμε μόνο mute αλλά και ban!Ξαναδιάβασε τα rules να σιγουρευτείς για αυτό που σου λέω.
Δεν έχω πρόβλημα να αφαιρεθεί το ban από το παιδί αλλά πιστεύω ότι σωστά έπραξα όπως και αν έχει,πέρα από τις πίπες "ζήτησε το φιλαράκι μου" και τέτοια.

PROxenw.vlabe
06-10-2013, 09:08 PM
Συμφωνώ είναι bannable όποιο και από τα δύο να έλεγα. Αλλά νόμιζα ότι ήξερα που απευθύνθηκα. Νόμιζα ότι ήμουν μεταξύ φίλων και λίγο παραπάνω χαβαλέ σήκωνε το παιχνίδι. Αλλά έλα όμως που ο άλλος ήταν κομπλεξικός! Και μην το αρνηθείς. Δεν είμαι χαζός να πώ κάτι για να προσβάλλω κάποιον και ενώ ξέρω ότι υπάρχουν άλλοι admins & staff in game. Στο ξαναλέω δεν είμαι τόσο χαζός!!!

Αν τα καλό-σκεφτείς είναι πραγματικά για γέλια και για κλάματα. Διότι αν τηρείς τους κανονισμούς με μπλοκάκι, θα συμφωνήσεις και εσύ μαζί μου, δεν χαίρεσαι το παιχνίδι. Ήταν χιούμορ, χοντροκομμένο κάπως, αλλά ξεκάθαρα χιούμορ! Για αυτό έβαλα και το ρημάδι αυτό :P

ΥΓ. να κλείσει το thread για να εξεταστεί.

shogun2
06-10-2013, 09:14 PM
kala re malaka afto p ipes o ka8enas ban 8a se ekane...

WeS_
06-10-2013, 09:19 PM
Συμφωνώ είναι bannable όποιο και από τα δύο να έλεγα. Αλλά νόμιζα ότι ήξερα που απευθύνθηκα. Νόμιζα ότι ήμουν μεταξύ φίλων και λίγο παραπάνω χαβαλέ σήκωνε το παιχνίδι. Αλλά έλα όμως που ο άλλος ήταν κομπλεξικός! Και μην το αρνηθείς. Δεν είμαι χαζός να πώ κάτι για να προσβάλλω κάποιον και ενώ ξέρω ότι υπάρχουν άλλοι admins & staff in game. Στο ξαναλέω δεν είμαι τόσο χαζός!!!

Αν τα καλό-σκεφτείς είναι πραγματικά για γέλια και για κλάματα. Διότι αν τηρείς τους κανονισμούς με μπλοκάκι, θα συμφωνήσεις και εσύ μαζί μου, δεν χαίρεσαι το παιχνίδι. Ήταν χιούμορ, χοντροκομμένο κάπως, αλλά ξεκάθαρα χιούμορ! Για αυτό έβαλα και το ρημάδι αυτό :P

ΥΓ. να κλείσει το thread για να εξεταστεί.
Μα παλικάρι μου εγώ το κατάλαβα το αστείο σου ok.. αλλά δεν το είπες σ εμένα και δεν ήμαστε καμιά 5αδα..και ούτε καν allies..και εγώ να μην σε έκανα ήταν υποχρεωμένος όποιος admin και να ήταν στο game να σε κάνει ban ή αν δεν σε έκανα και με κάνανε abuse θα έτρωγα warn..κατάλαβε αυτό που σου λέω.
Και σ ξαναλέω αν μου έλεγες γαμώ την μάνα μου και το αποδεχόμουν εγώ και χαμογελούσα,και πεταγόταν ένας και σε έκανε ban ,τι θα του έλεγες;φίλος μου είναι,αυτός δεν έχει πρόβλημα!εσύ γιατί με κάνεις ban;Είναι παρόμοια φάση!καταλαβέτο!δεν είμαι κανένας κομπλεξικός.

aAa-
06-10-2013, 09:37 PM
ΦΙΛΟΥΣ μπορεί να είχες μέσα στο game, εμένα όμως δεν με ξέρεις, δε σε ξέρω, δε θέλω να σε μάθω, δε θέλω να κάνεις "χιούμορ" με πρόσωπα της οικογενείας μου. Ναι μου έβρισες την αδερφή και είμαι τόσο κομπλεξικός που ζήτησα ban. Και ναι έβρισα και χριστό για να δώσει ban ο WeS_. Δεν με απασχολούν τα account καριέρας, δεν έχω την υπομονή και το κουράγιο να παίζω και να τηρώ πάντα τα rules, εσύ που θες να κρατήσεις ένα main account μάθε να τηρείς όμως.
Αντί να ζητήσεις μια συγνώμη για τη μαλακία που έκανες κάθεσαι και γράφεις περί "κομπλεξ" και πίπες. Φόρα τα παντελόνια σου, πες ΝΑΙ έκανα μαλακία, ζητώ unban τέλος. Τα υπόλοιπα είναι περιττά.

36:49 [All] PROxenw.vlabe (Slardar): koimithika m tn aderfi s mipws? :P

Κάποτε ήταν perma ban, παρε το max timeban και πες και ευχαριστώ τώρα.

PROxenw.vlabe
06-10-2013, 09:48 PM
Μα παλικάρι μου εγώ το κατάλαβα το αστείο σου ok.. αλλά δεν το είπες σ εμένα και δεν ήμαστε καμιά 5αδα..και ούτε καν allies..και εγώ να μην σε έκανα ήταν υποχρεωμένος όποιος admin και να ήταν στο game να σε κάνει ban ή αν δεν σε έκανα και με κάνανε abuse θα έτρωγα warn..κατάλαβε αυτό που σου λέω.
Και σ ξαναλέω αν μου έλεγες γαμώ την μάνα μου και το αποδεχόμουν εγώ και χαμογελούσα,και πεταγόταν ένας και σε έκανε ban ,τι θα του έλεγες;φίλος μου είναι,αυτός δεν έχει πρόβλημα!εσύ γιατί με κάνεις ban;Είναι παρόμοια φάση!καταλαβέτο!δεν είμαι κανένας κομπλεξικός.

Αφού το κατάλαβες το αστείο, αυτό μου φτάνει και μου περισσεύει. Τώρα όσον αφορά το φίλο σου του ζητώ ακόμη και από εδώ συγγνώμη για το χιούμορ μου. Τι άλλο να πω. Απλά μην τα παίρνατε όλα τοις μετρητοίς! Έλεος απλά. Παιχνίδι κάνουμε και μεταξύ φίλων ίσως καμιά φορά και χοντροκομμένο χιούμορ, διότι ξέρουμε ότι οι φίλοι θα το κατανοήσουν! Όποιος άλλος προσβλήθηκε ina game ζητώ και από αυτούς συγγνώμη.

ΥΓ. Μην διυλίζουμε άλλο πια τον κώνωπα. Φτάνει. Να κλείσει παρακαλώ για να εξεταστεί!
ΥΓ.1 Δηλαδή με την ίδια λογική εγώ να προσβληθώ για το "μαλάκα" του φίλου μου Shogun2 όπως με αποκάλεσε πιο πάνω και ενώ παίζουμε κάθε ημέρα μαζί, να τον πάω abuse? Μην τρελαθούμε και τελείως... Έλεος πια! Είπαμε ορθολογιστές, αλλά όχι και έτσι.

Sn0w_Bl4cK
06-10-2013, 10:02 PM
Με κάλυψε πλήρως ο συνάδελφος, τα Manners σου δεν ήταν για κανένα λόγο δικαιολογημένα.
Είσαι σε Game του MyMGN, θα ακολουθήσεις τους κανόνες, δηλαδή επειδή είστε φιλαράκια θα σας ακούνε όλοι οι άλλοι;
Δεν υπάρχουν εξαιρέσεις, ούτε ένα ":P" θα σε σώσει, είσαι υπεύθυνος για τις πράξεις και τα λόγια σου.

[proxenw.vlabe] is an admin!

Unban Request: Accepted.
Topic Closed.

Να σταλθεί αντίγραφο στα Admin Abuse για να κριθεί ο Admin proxenw.vlabe για τα Bad Manners.