PDA

View Full Version : !!browser problem!!



Anwnimos
20-12-2009, 09:59 PM
Den 3erw ean edw einai to katalilo simeio(Mporei na einai kai to technical alla telos pantwn)

ola ta browser(mozila kai IE)den kanoun load...vazw egw to url kai auto mou leei oloklirw8ike kai m deixnei mia aspri keni sellida kai tpt allo....Mono mesw steam mporousa na mpw se websites(kali wra twra)...3erei kaneis ti ftaiei?

to prwi eixa faei malware attack(an kai eftia3e twra me to anti-malware kai dr alex)den mporw na kanw tpt me ta browser! any1 can help mE?

Exw kaspersky antivirus kai avast...

na seimeiwsw pws to kaspersky to evala prox8es kai to avast simerA(mexri prox8es eixa mono avast)

Anwnimos
20-12-2009, 11:31 PM
parakalw kleiste to!

Hehe to eftia3a :D

Unistall kaspersky anti-virus and stay with avast FTW!!!

Apo mono tou to kaspersky den 3erw k gw ekane block ta browser me to pou to ekana apegatastasi eftia3e :D

DeathNegotiator
21-12-2009, 06:44 AM
auta ta kasperksy gtp einai...kai egw otan eixa olo malakies m ekane.

mPaKaLiS
05-01-2010, 10:15 PM
Prepei na xerei kaneis ti anti virus dialegei. Kai ti kanei to kathena. To kaspersky sto pirina tou exei entoli na kleinei ta panta. Episis to avast an eiani free einai tripio. Ama einai register einai sxetika kalo. :) gia perisotera info ama thes mila m na s exigiso.

f4ntastikos
09-04-2010, 11:25 PM
Αν και έχει περάσει καιρός αυτου του Thread,να σημειώσω ότι κάποια antivirus έχουν firewall και κάποια δουλεύουν μόνο σαν Internet security!
Ωστοσο αυτα που διαθέτουν firewall μπλοκάρουν τον browser σας,αλλα dont worry μπορείτε να ρυθμίσετε τα firewall ετσι ώστε να μπορείτε να μπαίνετε παντού