PDA

View Full Version : Maphack or not ?



neversaymore-
14-10-2013, 01:26 AM
Γεια,

Σε ενα user abuse διαπιστωσα οτι ο thread starter που κατηγορει 3 παιχτες για mh το useαρει και ο ιδιος. Μαλιστα εκτος απο αυτο εκανε και admin aplication το οποιο για ονομα του Θεου και της Παναγιας εγινε δεκτο.
Επειδη δεν γουσταρω την υποκρισια ασχοληθηκα και θελω την γνωμη σας.

Το thread ειναι αυτο : http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=204321 οπου θα βρειτε και το replay.
Πολυ σωστο το user abuse, πιθανοτατα να εχουν και οι 3 mh ή μαλλον καλυτερα και οι 4.

Ακομα κατι τελευταιο... θα πω και τελιωνω με τις σαλτσες.
Στο thread με το admin aplication του, μπηκα και εδωσα το -1 μου. Μαλιστα εξηγησα και γιατι και ζητησα αν ειναι δυνατον πριν βγει καποια αποφαση να περιμενουν να δουνε πως θα παει το abuse. Ξαφνικα ολα καλα και ωραια δεν τρεχει tpt στα γυφτικα !!! Σβησαν το μοναδικο -1 που επαναλαμβανω δεν ηταν εριστικο προς κανεναν και τον εκαναν admin. Απαγορεύεται να δινουμε -1 στα admin aplic. ? Μαλιστα εγω αιτιολογησα την απαντηση/post μου και δεν ηταν ενα ξερο : +1 πολυ καλο παιδι , η +1 ο Αρτεμης τα σπαει etc.
Eλεινο και τρισαθλιο. Παρακαλω αν υπαρχει ιχνος τιμιοτητας να επανελθει η απαντηση μου στον admin aplic. τουλαχιστο να μεινει εκει για τα πρακτικα.

Δεν θα σας κουρασω αλλο. Δεν θα χρειαστει να δειτε κανενα replay. Oριστε το βιντεο με την φαση που πιστευω οτι εχει 100% ΜAPHACK και απλα ξερει και παιζει χωρις fog-clicks.

Y.Γ : το τραγουδακι ειναι αφιερωμενο στον DA-IHATSU.


http://www.youtube.com/watch?v=mVWy9HQ09nA

FireFistAce)
14-10-2013, 02:21 AM
H8iko didagma otan exete mh kai kanete mlkia meta kante abuse tous enemies gia ksekarfwma , eleos gaming.

ps. ti ekanes re mlk nyx den drapikes ka8olou?

Parakaltson
14-10-2013, 02:43 AM
Ισχυει οτι ειναι υπερβολικα υποπτο,αλλα απο την στιγμη που εχει mh (αν εχει),θα ξερει οτι αν παει εκει,ειναι νεκρος σιγουρα...ερχοταν mirana και εκατσε κι εφαγε και το arrow...

Solistas
14-10-2013, 05:09 AM
Ισχυει οτι ειναι υπερβολικα υποπτο,αλλα απο την στιγμη που εχει mh (αν εχει),θα ξερει οτι αν παει εκει,ειναι νεκρος σιγουρα...ερχοταν mirana και εκατσε κι εφαγε και το arrow...

apla pisteue oti 9 tn faei sta mpam..t arrow dn fenete sto mini map!exei 1 lvl vedeta t pl 2 gt eida oti einai sto 15 o ka9e logikos 9 kituse woods prin teliosei i vedeta ayto mpike sthn tripa tou lagou!

DeadManWalkin
14-10-2013, 05:22 AM
Maphack wars λέγεται το map?

protomastoras
14-10-2013, 06:07 AM
υπερβολικα υποπτη η κινηση! ναι-μαλλον ναι?.....

1vs6
14-10-2013, 08:18 AM
Γεια,

Σε ενα user abuse διαπιστωσα οτι ο thread starter που κατηγορει 3 παιχτες για mh το useαρει και ο ιδιος. Μαλιστα εκτος απο αυτο εκανε και admin aplication το οποιο για ονομα του Θεου και της Παναγιας εγινε δεκτο.
Επειδη δεν γουσταρω την υποκρισια ασχοληθηκα και θελω την γνωμη σας.

Το thread ειναι αυτο : http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=204321 οπου θα βρειτε και το replay.
Πολυ σωστο το user abuse, πιθανοτατα να εχουν και οι 3 mh ή μαλλον καλυτερα και οι 4.

Ακομα κατι τελευταιο... θα πω και τελιωνω με τις σαλτσες.
Στο thread με το admin aplication του, μπηκα και εδωσα το -1 μου. Μαλιστα εξηγησα και γιατι και ζητησα αν ειναι δυνατον πριν βγει καποια αποφαση να περιμενουν να δουνε πως θα παει το abuse. Ξαφνικα ολα καλα και ωραια δεν τρεχει tpt στα γυφτικα !!! Σβησαν το μοναδικο -1 που επαναλαμβανω δεν ηταν εριστικο προς κανεναν και τον εκαναν admin. Απαγορεύεται να δινουμε -1 στα admin aplic. ? Μαλιστα εγω αιτιολογησα την απαντηση/post μου και δεν ηταν ενα ξερο : +1 πολυ καλο παιδι , η +1 ο Αρτεμης τα σπαει etc.
Eλεινο και τρισαθλιο. Παρακαλω αν υπαρχει ιχνος τιμιοτητας να επανελθει η απαντηση μου στον admin aplic. τουλαχιστο να μεινει εκει για τα πρακτικα.

Δεν θα σας κουρασω αλλο. Δεν θα χρειαστει να δειτε κανενα replay. Oριστε το βιντεο με την φαση που πιστευω οτι εχει 100% ΜAPHACK και απλα ξερει και παιζει χωρις fog-clicks.

Y.Γ : το τραγουδακι ειναι αφιερωμενο στον DA-IHATSU.


http://www.youtube.com/watch?v=mVWy9HQ09nA

Τα μη χρωμματισμένα δεν με ενδιαφέρουν καθόλου
Τα γαλάζια είναι σοβαρή λασπολογία
Τα κόκκινα με εξαγρίωσαν (τα ποιο σοβαρά , και απαράδεκτα εκ μέρους σου)

Αυτό (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=204315) είναι το application του DA-IHATSU
Βλέπεις 1ον) να το έχω απαντήσει εγώ ή κανένας άλλος manager ????
2ον) βλέπεις να σου έχουμε σβήσει posts???

Θα στο πω μια και καλή μπας και καταλάβεις ........εγώ δεν έχω ιδέα για να κρίνω αν κάποιος έχει maphack κτλπ και στην τελική δεν με αφορά κιόλας , ούτε είμαι αυτός που θα το εξετάσει....αλλά σε ότι αφορά τη δουλεία μου σαν staff στο eleos είμαι 100% δικαίως και δεν σου δίνετε δικαίωμα να γράφεις αυτά που λες
Εγώ χθες 2 application απάντησα (και ήταν 3 σύνολο) ......του DA-IHATSU το άφησα επίτηδες για αυτό το λόγο

Έχει 1 deleted post
Ας δούμε και τι λέει αυτό το post.......
Το postara εγώ και λέει μόνο "." (μια τέλεια)
Άλλες πληροφορίες (copy paste όπως μου το εμφανίζει)
1vs6
NoL Sectional Captain
This message has been deleted by 1vs6.
Reason
To apadaw egw.....perimenw to user abuse gia maphack na dw an exei
Ώρα διαγραφής Yesterday 09:20 το βράδυ

Ίσα ίσα έκανε ένα post με μια . μόνο για να βάλλω delete reason....και φυσικά το thread είναι ακόμα ανοιχτό και αναπάντητο......και τα posts σου είναι όπως ακριβώς τα έγραψες χωρίς καμία τροποποίηση πόσο μάλλον διαγραφή...

Απορώ ποιο thread είδες και είπες ότι σου σβήσαμε τα post και το κάναμε και accepted κιόλας

Έγραψες την άποψη σου στο user abuse , στο admin application ......φτάνει.......και έρχεσαι μετά στο offtopic και λες ότι σβήνουμε posts και κάνουμε άτομα που ΠΙΘΑΝΌΝ (δεν είμαι αυτός που θα το κρίνει , το ξαναείπα) να έχουν maphack διαχειριστές ???Σαν να μου λες , κάνουμε ότι θέλουμε και δεν κοιτάμε καν το ιστορικό....και δεν το λες καν σε pm.......το postareis στο offtopic και λασπολογείς τους admin application manager

Πραγματικά όλη η συμπεριφορά σου είναι απαράδεκτη και άκρως προσβλητική , τόσο προς έμενα όσο και προς τα άλλα άτομα του section

janaQi
14-10-2013, 11:33 AM
Τα μη χρωμματισμένα δεν με ενδιαφέρουν καθόλου
Τα γαλάζια είναι σοβαρή λασπολογία
Τα κόκκινα με εξαγρίωσαν (τα ποιο σοβαρά , και απαράδεκτα εκ μέρους σου)

Αυτό (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=204315) είναι το application του DA-IHATSU
Βλέπεις 1ον) να το έχω απαντήσει εγώ ή κανένας άλλος manager ????
2ον) βλέπεις να σου έχουμε σβήσει posts???

Θα στο πω μια και καλή μπας και καταλάβεις ........εγώ δεν έχω ιδέα για να κρίνω αν κάποιος έχει maphack κτλπ και στην τελική δεν με αφορά κιόλας , ούτε είμαι αυτός που θα το εξετάσει....αλλά σε ότι αφορά τη δουλεία μου σαν staff στο eleos είμαι 100% δικαίως και δεν σου δίνετε δικαίωμα να γράφεις αυτά που λες
Εγώ χθες 2 application απάντησα (και ήταν 3 σύνολο) ......του DA-IHATSU το άφησα επίτηδες για αυτό το λόγο

Έχει 1 deleted post
Ας δούμε και τι λέει αυτό το post.......
Το postara εγώ και λέει μόνο "." (μια τέλεια)
Άλλες πληροφορίες (copy paste όπως μου το εμφανίζει)
1vs6
NoL Sectional Captain
This message has been deleted by 1vs6.
Reason
To apadaw egw.....perimenw to user abuse gia maphack na dw an exei
Ώρα διαγραφής Yesterday 09:20 το βράδυ

Ίσα ίσα έκανε ένα post με μια . μόνο για να βάλλω delete reason....και φυσικά το thread είναι ακόμα ανοιχτό και αναπάντητο......και τα posts σου είναι όπως ακριβώς τα έγραψες χωρίς καμία τροποποίηση πόσο μάλλον διαγραφή...

Απορώ ποιο thread είδες και είπες ότι σου σβήσαμε τα post και το κάναμε και accepted κιόλας

Έγραψες την άποψη σου στο user abuse , στο admin application ......φτάνει.......και έρχεσαι μετά στο offtopic και λες ότι σβήνουμε posts και κάνουμε άτομα που ΠΙΘΑΝΌΝ (δεν είμαι αυτός που θα το κρίνει , το ξαναείπα) να έχουν maphack διαχειριστές ???Σαν να μου λες , κάνουμε ότι θέλουμε και δεν κοιτάμε καν το ιστορικό....και δεν το λες καν σε pm.......το postareis στο offtopic και λασπολογείς τους admin application manager

Πραγματικά όλη η συμπεριφορά σου είναι απαράδεκτη και άκρως προσβλητική , τόσο προς έμενα όσο και προς τα άλλα άτομα του section

Όπα ρε

K-GOD-
14-10-2013, 11:57 AM
Το καλυτερο maphack κερδιζει ακομα να το καταλαβετε?

Cataclysm.O
14-10-2013, 12:03 PM
τι εκανε ο θεος ρε?χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα αχαχαχαχαχα

Insanor
14-10-2013, 12:20 PM
Βασικα εχετε και οι 3 maphack αλλα δεν ξερω ποιος ειναι ο πιο χαζος.

Ο Nerubian που παει αμεσως στην τρυπα να βρει τον σβεν ενω η μιρανα πειρμενει?

Η μιρανα που εκανε τπ με το χερι στο arrow για να περιμενουν τον Nerubian ελπιζοντας οτι δεν θα την δει με το maphack?

Ο σβεν που καθησε εκει χαλαρος περιμενοντας οτι ο nerub δεν θα δει την μιρανα?


Θα πω οτι το πιο καλο μαπχακ το εχει η μιρανα!

BuQQaros
14-10-2013, 12:44 PM
re man fanike oti paei prws ta katw o sven IMARTON....... prospathiste ligo na beite kai stin logiki tou allou gia tin kinisi pou paei na kanei, o da-ihatsu se auti tin fasi exei kanei idi tp opote skeftike pws dn exei kati na xasei an paei na dei an einai ekei kai opws kai na xei sven einai den peftei kai eukola oso na nai vgazei 1300+ hp opote ithele na dokimasei an ton exei....
ALLA
itan kai i mirana to sigouro mh apo dipla pou perimene na riksei to arrow ;) .... kai o nerub dn kounithike efage kai arrow
e twra... tetia ginontai kai krinete kathe skilled player gia mh epeidi katexei to dota kalitera apo esas...

NO apo emena

The_New_Guy
14-10-2013, 12:53 PM
Πάω να το δω γιατί με το βιντεάκι δεν μπορείς να ξες :P

Insanor
14-10-2013, 12:58 PM
re man fanike oti paei prws ta katw o sven IMARTON....... prospathiste ligo na beite kai stin logiki tou allou gia tin kinisi pou paei na kanei, o da-ihatsu se auti tin fasi exei kanei idi tp opote skeftike pws dn exei kati na xasei an paei na dei an einai ekei kai opws kai na xei sven einai den peftei kai eukola oso na nai vgazei 1300+ hp opote ithele na dokimasei an ton exei....
ALLA
itan kai i mirana to sigouro mh apo dipla pou perimene na riksei to arrow ;) .... kai o nerub dn kounithike efage kai arrow
e twra... tetia ginontai kai krinete kathe skilled player gia mh epeidi katexei to dota kalitera apo esas...

NO apo emena

Ναι γιατι ειναι πολυ λογικο ο σβεν να καθησε εκει απο το 15:35 που τον ειδε ο nerub τελευταια φορα μεχρι το 16 που τον βρηκε? Και οτι ανοιξε βεντετα στο pull camp και οχι πιο πριν.Το μονο που δεν στεκει ειναι οτι αν ειχε οτνως μαπχακ γτ πηγε ενω ηταν η μιρανα.Αρα η ειναι πλ χαζος η δεν εχει και ηταν κωλοφαρδος.

ΠΣ: Κρινω μονο απο το βιντεο δεν εχω δει το ρυπλευ.

Points_OF_Authority
14-10-2013, 01:09 PM
re man fanike oti paei prws ta katw o sven IMARTON....... prospathiste ligo na beite kai stin logiki tou allou gia tin kinisi pou paei na kanei, o da-ihatsu se auti tin fasi exei kanei idi tp opote skeftike pws dn exei kati na xasei an paei na dei an einai ekei kai opws kai na xei sven einai den peftei kai eukola oso na nai vgazei 1300+ hp opote ithele na dokimasei an ton exei....
ALLA
itan kai i mirana to sigouro mh apo dipla pou perimene na riksei to arrow ;) .... kai o nerub dn kounithike efage kai arrow
e twra... tetia ginontai kai krinete kathe skilled player gia mh epeidi katexei to dota kalitera apo esas...

NO apo emena

+1 me ton buqqaro ontos fanike pou pigene pros ta kato sta dentra kai apla pige na dei an einai ekei kaneis den exei maphack giati kai i mirana logika pigene kato kai me to pou fanike o allos ekane arrow gia na voi9isei kai apla o sven pige ekei gia na dei an 9a paei kaneis sto lane kai an dn paei kaneis na paei na sinexisei to farm tou apla!!! toso duskolo? :O !!! HMARTON!!!

The_New_Guy
14-10-2013, 01:14 PM
Ναι γιατι ειναι πολυ λογικο ο σβεν να καθησε εκει απο το 15:35 που τον ειδε ο nerub τελευταια φορα μεχρι το 16 που τον βρηκε? Και οτι ανοιξε βεντετα στο pull camp και οχι πιο πριν.Το μονο που δεν στεκει ειναι οτι αν ειχε οτνως μαπχακ γτ πηγε ενω ηταν η μιρανα.Αρα η ειναι πλ χαζος η δεν εχει και ηταν κωλοφαρδος.

ΠΣ: Κρινω μονο απο το βιντεο δεν εχω δει το ρυπλευ.

Δεν είχε maphack. Στο lane πήγε αφού είχε δεί σε όλα τα woods ο finikas και ο sven φάνηκε.

K-GOD-
14-10-2013, 01:27 PM
re man fanike oti paei prws ta katw o sven IMARTON....... prospathiste ligo na beite kai stin logiki tou allou gia tin kinisi pou paei na kanei, o da-ihatsu se auti tin fasi exei kanei idi tp opote skeftike pws dn exei kati na xasei an paei na dei an einai ekei kai opws kai na xei sven einai den peftei kai eukola oso na nai vgazei 1300+ hp opote ithele na dokimasei an ton exei....
ALLA
itan kai i mirana to sigouro mh apo dipla pou perimene na riksei to arrow ;) .... kai o nerub dn kounithike efage kai arrow
e twra... tetia ginontai kai krinete kathe skilled player gia mh epeidi katexei to dota kalitera apo esas...

NO apo emena
ο καθε Skilled player ????????????????????
Lol what?
Δηλαδη θες να πεις τωρα οτι ειναι λογικο να μπεις να ψαξεις εκει περα και οχι να πας να κοιταξεις καπου αλλου?
ε νταξει το iq μου επεσε κοντα στο οριο της πατατας που απαντησα σε αυτο το post

The_New_Guy
14-10-2013, 01:29 PM
ο καθε Skilled player ????????????????????
Lol what?
Δηλαδη θες να πεις τωρα οτι ειναι λογικο να μπεις να ψαξεις εκει περα και οχι να πας να κοιταξεις καπου αλλου?
ε νταξει το iq μου επεσε κοντα στο οριο της πατατας που απαντησα σε αυτο το post

Μα δεν μπήκε να ψάξει. Στο lane ήταν μαζί με τα creep και φάνηκε ο sven. Πήγαινε να δεί αν είναι κάποιος πίσω από τα creeps μιας και έφαγαν άκυρο στα woods...

p.s. skill > mh κρίνοντας από τον winner για μία ακόμη φορά.

BuQQaros
14-10-2013, 01:53 PM
ο καθε Skilled player ????????????????????
Lol what?
Δηλαδη θες να πεις τωρα οτι ειναι λογικο να μπεις να ψαξεις εκει περα και οχι να πας να κοιταξεις καπου αλλου?
ε νταξει το iq μου επεσε κοντα στο οριο της πατατας που απαντησα σε αυτο το post

An exeis enan hero pou exei ww kai dinei kalo ms (bone, nerub) krataei kai arketa, pas pantou re file dn einai periergo, eidika se auto to simeio pou fenete pros ta pou paei o sven, sto dota paizoun megalo rolo kai leptomeries.

foniko_babaki
14-10-2013, 03:18 PM
Re su Nyx kane kana guide na tous deixeis pws na to usaroun swsta.Pote na vazoun kai na vgazoun thn omixlh.Den einai dunaton na exoume toso low mhking skills sto eleos en eth 2013.

Extc.noobakia
14-10-2013, 03:50 PM
den pistevw na einai mh auto mporei na to exei kanei o kathenas mas dld apla psanxei epidei mpike ekei ti simenei exei mh? ti 9a exane kaneis an ekane ena check ekei? tpt? dn mporeis na katigoris kapion gia mh etsi dn pistevw na einai mh apla ekane check opws 9a ekane o ka9enas ka9os dn xaneis kati na to try!!

DeadManWalkin
14-10-2013, 03:59 PM
Ένας skilled player βλέπει τον sven και πάει και ψάχνει εκει μέσα ενω ο sven έμεινε εκεί μέσα 10 sec; ok. Ένας skilled player με nyx πατάει βεντέτα με το που tpάρει εφόσον είναι και 11 lvl και ψάχνει απο camp σε camp ΔΕΝ πάει εκεί ούτε πατάει το WW πίσω από το pull camp, όσο για την mirana ούτε λόγος, που το απόκτησε μωρέ το skill στο έλεος; Αν είναι skill να πατάς πίσω από το pull camp το WW τότε όλοι οι άλλοι είμαστε μαλάκες και unskilled.

Gogogo host maphack wars plox

The_New_Guy
14-10-2013, 04:10 PM
den pistevw na einai mh auto mporei na to exei kanei o kathenas mas dld apla psanxei epidei mpike ekei ti simenei exei mh? ti 9a exane kaneis an ekane ena check ekei? tpt? dn mporeis na katigoris kapion gia mh etsi dn pistevw na einai mh apla ekane check opws 9a ekane o ka9enas ka9os dn xaneis kati na to try!!

Μα δεν μπήκε καν. Φάνηκε και πήγε εκεί... Το βιντεάκι είναι παραπλανητικό.

The_New_Guy
14-10-2013, 04:12 PM
Re su Nyx kane kana guide na tous deixeis pws na to usaroun swsta.Pote na vazoun kai na vgazoun thn omixlh.Den einai dunaton na exoume toso low mhking skills sto eleos en eth 2013.

Το ότι τελικά δεν είχε maphack ακόμα να το πάρεις χαμπάρι εσύ...

Parakaltson
14-10-2013, 05:02 PM
Ρε μαγκες μη βλεπετε το βιντεο...Δειτε το ριπλευ και μετα βγαλτε συμπερασματα...Το βιντεο ειναι οτι να'ναι..

Momergil
14-10-2013, 05:02 PM
Η mirana το arrow μιλάμε χρόνο αντίδρασης ε?

foniko_babaki
14-10-2013, 05:20 PM
Το ότι τελικά δεν είχε maphack ακόμα να το πάρεις χαμπάρι εσύ...
Thn apofash thn eida opws kai to replay(prin postarw). Me poia logikh na pas woods efoson exei tsekarei o phoenix kai o sven exei fugei, na pathseis vendeta AFOU peraseis apo ta wolfs kai meta na tsekareis pisw apo ta minions(eidika efoson eisai sigouros oti oi antipaloi exoun mh) kai na mhn farmareis kai kana creep px.
Se olo to game o nyx xwnete mesa se tower kai genika den ton polinoiazei ean pesei.Kai thn mirana na eblepe tha nomize oti mporouse na rixei ton sven tsak bam kai isws kai na glitwsei.
Kat eme o tupos anoigokleinei to fog gia na tsekarei to minimap.

leav
14-10-2013, 06:09 PM
Κανε abuse, δεν ειναι λαικο δικαστηριο το φορουμ. Ακουσες καποιες γνωμες αλλα φτανει.