Log in

View Full Version : προς Leaver.



neversaymore-
14-10-2013, 08:59 PM
Καλησπερα,

Θα ηθελα αν μπορεις να βαλεις να παιζει το παρακατω τραγουδι καθως διαβαζεις το Post μου. Ειναι ωραιο τραγουδακι εχει και ωραιο γκομενακι , θα γουσταρεις... (μετα το 1ο λεπτο ξεκιναει το χωσιμο)
Ευχαριστω.


http://www.youtube.com/watch?v=Ze-Lth3FN6Y



~ Στο θεμα μας.

Ειλικρινα δεν καταλαβαινω αυτο το post σου και την ενεργεια σου :

Κανε abuse, δεν ειναι λαικο δικαστηριο το φορουμ. Ακουσες καποιες γνωμες αλλα φτανει.

Τι πραγματα ειναι αυτα ? Μου (μας) απαγορευεις να εχω αποψη ?
Δεν προσβαλω κανεναν και απλα αναζητω το δικαιο μεσα απο ενα thread. Δηλ. εξηγησε μου που βρισκεις το κακο να υπαρξει μια συζητηση πολιτισμενη απο users , admin και staff για το αν καποιος, που εγινε admin προσφατα εχει maphack ?

Ακομα, νομιζω οτι θελω να απαντησω σε καποιους που αναφερθηκαν σε εμενα στο thread που εγω ανοιξα και εσυ μου στερεις την δυνατοτητα.

Τελος το φορουμ δεν ειναι λαικο δικαστηριο , πολυ καλα το εθεσες. Το φορουμ ειναι ενα μερος συζητησης για θεματα που μας αποσχολουν. ΝΑΙ, με απασχολει το συγκεκριμενο θεμα.

Παρακαλω πολυ να αναθεωρησεις την θεση σου και να κανεις re-open το thread.

Eυχαριστω.


Υ.Γ : Leaver ? Oi... Oi... ρεεεεεεεεεε. :p

Call-me-Winner
14-10-2013, 09:07 PM
Εγώ το ss το κρατησα...

janaQi
14-10-2013, 09:28 PM
Καλά σου λέει ρε βλάκα τι το κλείνεις το thread

leav
14-10-2013, 09:40 PM
Δεν εχω να αναθεωρησω για κατι. Δεν προκειται να βρεις το "δικαιο" σου, οπως το ονομαζεις, για ενα abuse μεσω ενος thread στο offtopic. Το forum ειναι δομημενο με τετοιο τροπο ωστε τετοια threads να γινονται και να λυνονται απο αρμοδια staff σε συγκεκριμενα section. Μαντεψε ποιο section χρειαζεσαι εσυ (?) Το user/admin abuse. Προσπαθησε εκει, οχι εδω.
Κλειδωνει.