PDA

View Full Version : [DENIED]Admin ABuse : W.e.l.c.o.m.e



The.Blind.Guard
21-12-2009, 02:54 PM
Kalispera .Molis epeksa ena game me to acc m Weird.Dreams- Admin itan enas ksenos en onomati W.e.l.c.o.m.e kai episeis itan sto team t o admin kabr0s.o admin eixe team kai peire ton kabro kai alo ena paidi p niothan sto team.Emeis ws randomades xaname fusika os pou 2 pextes apto team mou kanan leave.Lew egw end mazi me ton tiny apto team m.O admin eixe valei mute all opote to eipa se wisp.Me agnoeise opws me agnoise o kabros p tou to zitisa.Kapoia stigmh ekane unmute all kai to lew na kanoun end.Mas lene gia switch kai lew oxi opws kai o tiny apto team m legontas , Nop switch.Mas lene afou den thelete switch play.Diladh signomh epidei den theloume na peksoume ena game 5v3 h 4v4 opws thelan aftoi apth stigmh p to game mas itan katestrameno outo si alos.Mou apantane afou den thelei kapoios apto team tous end den isxiei to etoima mou gia end .E vevaia na min thelei kapoios apo aftous end afou to game itan uper tous upervolika polu...tetoia games den aksizei na paizonte alla me enoxlise i suberifora tou admin p edixne tin ''eksousia'' tou opws kai o admin kabros m leei ''kala postare to sto forum tapa tha fas outo si alos''...sugnomh alla theorisa oti adikithika.Elpizw na dothei dikaiwsinh :P thx pou diavasate oloooo auto :) anevasa kai to replay

Nthar
21-12-2009, 04:40 PM
vasika ontos "tapa" tha fas :S, end ipoxreoute otan pefti kapios prin to 10... meta einai sti krisi tou admin, ite kanei end se periptosi p itan ises oi omades prin to dc, ite play se periptosi p sas eixane kai prin.

To end einai proeretiko gia na min ginoun abuses. Sto 5v3 an thes leavaris xwris na trws ban. alla kalitera na katsis sto game na to li3oune.

Kapos etsi pane oi kanones de 3erw an ta eksigisa arketa kala :P

malakismeno7
21-12-2009, 05:29 PM
Vasika to mono lathos tou admin itan an argise na vgalei to mute k na milisei gia switch me apotelesma na peksete gia kapia ora 5v3 etc k alliws. Se autin tin periptwsi pisteuw dikaia zitises end omws den eida to replay k de kserw akrivws ti egine. Nthar esi kala ta eipes ^^

Paidaros
21-12-2009, 06:14 PM
Apo th stigmh pou einai meta to 10' den mporeis na tou peis na kanei end...Apo th stigmh pou den 8elate switch...apla play.

Vehement
21-12-2009, 07:49 PM
Mhn eiste grafikoi , mexri kai to 15 kai to 18 mporeis na zhthseis end , einai sthn arxi . . . ta exoune pei 15000 fores auta ta pragmata !!

sboutsam
21-12-2009, 08:05 PM
ta rules lene oti meta apo to 10:00 o admin dikaioute na mn dosi end ta rules lene kata grama ama perasi to 10:00 o admin dikaioute na mn dosi end esto kai 10:01 na ne mpori na mn dosi twra ti na po ama o allos pezi gia ta stats einai pl *** na mn dosi end twra pisteuo dn eprepe na gini end to game re cs epidi dld itan 5v3? dn einai dikaio kata tn krisi m mia omada p nikai to game aneta na kanei switch kai na diakindineusi to sigouro win tis gia afto einai kalo na mn bannaronte oi pextes p leavaroun se 5v3 (oi 3 enoo) gia na ne fair to game na mn xanei tn xrono t kai o allos p exei meionektima kai na pari kai to team p a3izi to win afta apo mena.

Aoua
21-12-2009, 08:09 PM
Το θεμα με το switch και end εχει 1000ειπω8ει.! Λυπαμαι φιλε μου αλλα απο

τη στιγμη που δεν θες να γινει switch δεν μπορει να γινει κατι αλλο εκτος

απο το να συνεχισεις και να περιμενεις η αντιπαλη ομαδα να σπασει.Δεν ειναι

υποχρεωμενος ο admin να κανει end.

Δεν υπαρχει καποιο abuse, το θεμα θεωρειται ληξαν.

Χρονια πολλα, Καλες γιορτες

TOPIC CLOSED