PDA

View Full Version : [REJECTED] Unban Request:da_sex



Da_Sex
23-12-2009, 07:30 PM
Prwta apo ola den exw replay alla rwtiste ton admin p me ekane ban tha sas pei ---> spicekolarakia..
Exw nessaj k apo to 4 lvl girnaw edw k ekei gia gangs k pernume 800k kills.
Kapou sto 30 o leoric k to panda pane monima woods kai to solo mas feedarei ton dia sto mid..Otan tous lew pame gang mou lene oxi tha katsoume farm..
E oi antipaloi pane gangs death edw k ekei k parapera kai lew kathomai base na teleiwsei giati tosi wra trexw apo edw k apo ekei gia na paroume kills k eseis katheste woods kai tous briskoun sto roam.
Bazw patrol k grafw sto all kai nomiza oti sto patrol den se bootaroun meta apo 10 mins gia afk(Blakeia mou).Kai trww boot loipon.Omws oute afk imoun
afou egrafa oute abusara oute ebrisa oute kati sobaro apla efaga ban epeidi den iksera oti sto patrol boroun na se bootaroun.

abssorb(it)
23-12-2009, 10:40 PM
Egw paidia ton Da_sex ton gnwrizw kala kai pistevw pws to ban p ton ekane o spicekolarakia den einai epidi eprepe alla epidi eixane kapies diafores metaxi tous...Eixame paixei apira games sta opoia tha tuxaine na exoume kapia paidia p den xerane na paizoune dota polu kala kai to alo team mas nikouse..Se ekeina ta game gia paradigma apo ena to opoio thimame eimastan me spicekolarakia kai leei araxte pisw na teliosounE..Einai akrivos i idia periptosi me afti tou Da_Sex..Etc egw pistevw pws prepei na ginei unban o Da_Sex +1 support apo mena..gL mate

meepeises
24-12-2009, 12:26 AM
Ενα replay θα βοηθουσε αρκετα στην περιπτωση σου και μιας και δεν εχεις πρεπει να μιλησεις με τον admin να των ρωτησεις αν εχει αλλιως να ερθει να μας πει τι εγινε.

Da_Sex
24-12-2009, 12:49 AM
Me ton spicekolarakia p tin idia mera p me ekane ban efage ban k demote gia flaming epi tou koukounara?Hmmm ligo diskolo..Tou milaw k den apadaei...
Tha support kialloi kai an pisteis exei kalws alliws tha paw na proseyxithw.

WhizZeR)
24-12-2009, 11:30 AM
!Support Da_Sex dagkwto.. ton 3erw para pola xronia .....kai einai kalos kai ebeiros user.

PRObataki
24-12-2009, 08:45 PM
!support gia unban,
einai kalo pedi o Da_Sex k pote den exi dosi aformi.
pisteuo oloi aksizoun mia defteri eukeria.


p.s. i wanna learn Nevermore's secrets! :P

meepeises
25-12-2009, 03:00 AM
Πριν λιγες μερες ειχες φαει παλι ban για τον ιδιο λογο.. Πηρες την δευτερη ευκαιρια σου αλλα παλι το ιδιο εκανες. Το ban θα παραμεινει.



Rejected
Closed.