PDA

View Full Version : [SOLVED] User Abuse : dernokaigamao



GanKnaM
27-12-2013, 04:25 PM
Accused Battle.Net account:slark
Your battlet.net Account:GanknaM
Game name:-
Abused rule:mh
Time of event (In Game):53:29
Further details:apo thn arxi itan ipoptos gia mh den proxwrisa se kick gt ginonte polla la8oi apo fail kick bans. sto 53:29 t ksefige to click.kai i lanaya sto 1a 15 lepta apofevgei proklitika t arrow mou!!(an den ftanoun t 1a 10-15 min einai 2-3 arrow p den fenomia kathlou kai t apo fevgei tha dwse akives xrono alla einai ksekathara.)

Cataclysm.O
28-12-2013, 04:23 AM
ειδα replay και βαση το gameplay του slark νομιζω οτι εχει mh ,γενικα δεν κανει κατι πολυ καρφωτο αλλα λιγο πολυ οι κινησεις του δειχνουν mh σε αρκετα σημεια.Υπαρχουν και 2-3 στιγμες που αν ειχε mh θα εκανε κατι πολυ διαφορετικο αλλα πιστευω οτι ειναι για ξεκαρφωμα κρινοντας απο το γενικοτερο gameplay.Τι να πω μπορει και να πεφτω εξω και να μην το usarei ή τουλαχιστον να μην επαρκουν τα στοιχεια για να αποδειξουν οτι το usarei.Δεν εχω το προγραμμα για τα clicks ,αν οντως υπαρχει fog click τοτε δεν υπαρχει κατι υπο συζητηση.Παντως μπερδεμενο replay ,εχει καποιες πολυ αψυχολογητες κινησεις.Καποιες αψυχολογητες αν το usarei και καποιες "αψυχολογητες" αν δεν το usarei
lanaya απο 1-2 πραγματακια που ειδα νομιζω ειναι καθαρος,αλλα γενικα δεν τον προσεξα οποτε δεν βαζω και το χερι μου στην φωτια

btw επρεπε να κανεις και καποια mutes παραπανω (ετσι πληροφοριακα το λεω μιας και ετυχε να κοιταξω και λιγο chat καθως εβλεπα replay)

GanKnaM
28-12-2013, 11:52 AM
ειδα replay και βαση το gameplay του slark νομιζω οτι εχει mh ,γενικα δεν κανει κατι πολυ καρφωτο αλλα λιγο πολυ οι κινησεις του δειχνουν mh σε αρκετα σημεια.Υπαρχουν και 2-3 στιγμες που αν ειχε mh θα εκανε κατι πολυ διαφορετικο αλλα πιστευω οτι ειναι για ξεκαρφωμα κρινοντας απο το γενικοτερο gameplay.Τι να πω μπορει και να πεφτω εξω και να μην το usarei ή τουλαχιστον να μην επαρκουν τα στοιχεια για να αποδειξουν οτι το usarei.Δεν εχω το προγραμμα για τα clicks ,αν οντως υπαρχει fog click τοτε δεν υπαρχει κατι υπο συζητηση.Παντως μπερδεμενο replay ,εχει καποιες πολυ αψυχολογητες κινησεις.Καποιες αψυχολογητες αν το usarei και καποιες "αψυχολογητες" αν δεν το usarei
lanaya απο 1-2 πραγματακια που ειδα νομιζω ειναι καθαρος,αλλα γενικα δεν τον προσεξα οποτε δεν βαζω και το χερι μου στην φωτια

btw επρεπε να κανεις και καποια mutes παραπανω (ετσι πληροφοριακα το λεω μιας και ετυχε να κοιταξω και λιγο chat καθως εβλεπα replay)

Mute στο δικο μας τσατ λες;;

The_New_Guy
29-12-2013, 07:23 PM
Και από το gameplay έκανε bam το maphack. Τα αψυχολόγητα ήταν επειδή είναι υπερβολικά low skilled. H lanaya απέφυγε arrow κατά τύχη. Αν έχει και άλλες χρονικές στιγμές βάλτες. Όσο είδα δεν πρόσεξα κάτι περίεργο.

dernokaigamao banned for maphack

Abuse Solved
Topic Closed