PDA

View Full Version : Ag-nighthawk



WhizZeR)
29-06-2009, 05:22 PM
Hi gia arxi.]
Me lene antwnh(real name) eimai 17 xronwn kai zw sta 3kala. kai eimai ma8hths lukeiou.
Twra sta general info:
to bnet acc m einai pleon :Whizzer logo ban tou ag-nighthawk exw empeiria sxedon apo ola ta clan tou BNet opws mojo,ocod,Grc,Grc2,GDB. episis pleon exw bnet sto spiti kai paizw toulaxiston 6wres tin mera :)
paizw DotA peripou 6 xronia as poume 5.5 :)
Genika eimai atomo xamhlwn tonwn dn sini8izw na pernw meros se kavdades alla oute kai na dhmiourgw gia na paizoume xalara kai hsuxa games.Exw diavasei ola ta rules kai genika 3erw pws na dieu8unw ena game episis dn exw kanena provlima sta games otan eimai upopiesh i otan i omada xanei kai prospathw gia to kalitero dunato.oxi dn uparxei kapoios o opoios mporei na me voucharei, kai i e3ikoiwsh m sto ventrillo dn einai einai akoma kalh.
Telos 8elw na ginw admin gia tin kaluterh die3agwgh twn games kai na pairname oloi omorfa tin wra mas :)pisteuw pws me tin katallhlh empeiria p dia8etw kai epeidh uphr3a manager+voucher se alla channel 8elw na ginw admin gia tin kaliteri diaxeirish tou kanaliou kai genikotera twn games wste ta nol games na exoun tin 8esh pou tous armozei.
Auta apo mena sas euxaristw p me akousate .

HoLiC
29-06-2009, 05:24 PM
Koita3e...Pote den exw postarei opws pisteuw exeis dei sta posts m anti8eta..Proton ... simplirose tin aparaithth forma kai 2o...Poly badmanneras re paidi m... :S

BoNGHoLE
29-06-2009, 06:42 PM
kane application swsta ! kai gine pio active sto foroum..

Just.owned-
02-07-2009, 12:50 PM
Kalos player me kala manners alla oxi swsto post !!! try again me to swsto bro

Bloodrose
02-07-2009, 01:10 PM
kane application swsta ! kai gine pio active sto foroum..

+fwnw me ton podia.

MaKeDaS(s
02-07-2009, 02:50 PM
Gine pio active st forum file :) alla d peirazei akoma arxh einai 8 ginoun ola upomonh xreiazetai..k n mpaineis pl suxna st forum : GL

D0MeNiCa
03-07-2009, 03:03 PM
Den eisai arketa active sto site
Rejected.