PDA

View Full Version : dota1



Cut_and_sew
09-01-2014, 01:33 AM
eixe arxisei na svinei siga siga dota1 alla twra 8a to apoteleiwsoun teleiws to 8ema new version xalia to mh aneleoito xwris na vre8ei mia lisi sto kolo (mh) se ka8e game kai apo ena mher dn ginete re paidia kati prepei na ginei dld.....
Alla ti lew edw exoun mh alloi kai dn timorounte kan....Den mporw na katalavw pou to pane (arage) an exete skopw na to dialisoume oloi na enimerw8oume toulaxiston re paidia na xeroume na vroume kana allo game na goustaroume ....
Kalinyxtes

Call-me-Winner
09-01-2014, 01:38 AM
Πες μου αγαπητε φιλε τι θελεις να κανουμε. Τι παραπανω μπορουμε να κανουμε; Μπορω να καταλαβω τι λες αλλα πιστεψε με κανουμε το καλυτερο δυνατο! Δωσε προτασεις για να το συζητησουμε.

Cut_and_sew
09-01-2014, 01:39 AM
afou katalaves ti lew na arxisoume apo ekei file mou ..kai siga siga 8a vre8ei mia lisi gia to mh

Call-me-Winner
09-01-2014, 01:44 AM
1) Οπως ελεγε ενα παλιος φιλος μου: αν εισαι καλος παικτης το mh του αλλου δεν σε χαλαει
2) Περα απο τα post κ τα kick στους mhers μονο η blizzard μπορει να κανει κατι. Μακαρι να ημουν hacker και να μπορουσα να κανω περισσοτερα.

Επειτα ερχεσε εδω και postαρεις αυτο το πραγμα χωρις να εχεις καποια ιδεα;... :?

The_New_Guy
09-01-2014, 02:49 AM
Κι εγώ σου λέω ότι ούτε που καταλαβαίνεις ποιός έχει maphack. Απλά ο άλλος είναι skilled δεν θες να το δεχτείς και λες ότι έχει maphack. Kάποιοι έχουν τι να κάνουμε και αν τους βρούμε τρώνε ban...

PhoenixMarie
09-01-2014, 03:21 AM
Ίσως αναφέρεται ο Cut_and_sew στο ότι βρίσκονται άτομα με mh τρώνε ban και ξανά παίζουν γιατί πληρώνουν..αλλά πρέπει να το δεχτούμε γιατί έτσι είναι οι κανόνες φίλε, δεν μπορείς να το αλλάξεις..και 'γω σε καταλαβαίνω!

satanogria
09-01-2014, 04:13 AM
egw lew na arxisw kana red alert h kana diablo 2 na skotwsw kamia agelada.

leav
09-01-2014, 08:21 AM
eixe arxisei na svinei siga siga dota1 alla twra 8a to apoteleiwsoun teleiws to 8ema new version xalia to mh aneleoito xwris na vre8ei mia lisi sto kolo (mh) se ka8e game kai apo ena mher dn ginete re paidia kati prepei na ginei dld.....
Alla ti lew edw exoun mh alloi kai dn timorounte kan....Den mporw na katalavw pou to pane (arage) an exete skopw na to dialisoume oloi na enimerw8oume toulaxiston re paidia na xeroume na vroume kana allo game na goustaroume ....
Kalinyxtes

Ναι ριξε τις ευθυνες για το version και σε εμας.
Για το mh το χουμε χιλιο συζητησει, δεν γινεται ΤΙΠΟΤΑ. Απο τη στιγμη που η blizzard δεν ενδιαφερεται και το eleos δεν ειναι σε καποιο client δεν μπορεις να κανεις κατι. Εμεις οτι μπορουμε κανουμε, υπαρχουν παιδια που καθονται ατελειωτες ωρες για να δουνε ενα replay. Ισως θα επρεπε να το εκτιμησεις λιγο περισσοτερο.
Καλημερες.

MaChELaS
09-01-2014, 10:44 AM
Μια λυση υπαρχει! Καταργηστε τα bot, κατεβαστε ρολα και απαλαγειτε απο dota1! WORKS JUST FINE

Pro.GiaGia
09-01-2014, 11:59 AM
egw lew na arxisw kana red alert h kana diablo 2 na skotwsw kamia agelada.

xaxaaxxaxaxaxaxa
το περιμενα..εγω εχω για καβατζα cod 5 φιλε με 50 ατομα περιπου online! γαμαειιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ιιιιιιιιιιιιιιιι
αλλα δαμιανε δεν νομιζω να γινει κατι φιλε..τοσα χρονια ειναι ετσι αν ηταν θα ειχε βγαλει κατι η blizzard

K[a]ne
09-01-2014, 12:17 PM
Κι εμένα εκείνο το bug στο PaperBoy (http://en.wikipedia.org/wiki/Paperboy_%28video_game%29) που εξαφανίζονται οι εφημερίδες πολύ μου τη σπάει. Πρέπει να βρεθεί μια λύση. Κι αυτή η Atari τι κάνει πια; Τουλάχιστον αν έχουν σκοπό να το διαλύσουν να μας το πουν να βρούμε κανά άλλο game να παίζουμε γιατί δεν πάει άλλο!

Pbgiannhs
09-01-2014, 12:30 PM
καλύτερα γραφικά στο doom1 , αν είναι δυνατόν είμαστε στο 2014 και το Doom1 έχει ακόμα τόσο ελεεινά γραφικά , δηλαδή τι θέλουν? να παρατήσω doom1 που έπαιζα με τον παππού μου και κάναμε killingspree?

Btw thread starter κάποτε έκραζα και εγώ με το ίδιο σκεπτικό που έχεις εσύ σήμερα , και έλεγα τις γνωστές αερολογίες που ακούγονται ανα τακτά χρονικά διαστήματα , ευτυχώς το πήρα πρέφα ότι έλεγα μαλακίες :p

G.ViruS
09-01-2014, 12:47 PM
eixe arxisei na svinei siga siga dota1 alla twra 8a to apoteleiwsoun teleiws to 8ema new version xalia to mh aneleoito xwris na vre8ei mia lisi sto kolo (mh) se ka8e game kai apo ena mher dn ginete re paidia kati prepei na ginei dld.....
Alla ti lew edw exoun mh alloi kai dn timorounte kan....Den mporw na katalavw pou to pane (arage) an exete skopw na to dialisoume oloi na enimerw8oume toulaxiston re paidia na xeroume na vroume kana allo game na goustaroume ....
Kalinyxtes

DotA 2

leav
09-01-2014, 01:20 PM
DotA 2

Στα nol awards λενε οτι μιλας σαν staff. Θελω το παλιο signature που ειχες.

L3X)
09-01-2014, 02:15 PM
Loipon as ta paroume ligo apo thn arxh..Vlepw ka8hmerina edw mesa para polla atoma na krazoun ta staff kai to community les kai ftene autoi pou to dota1 exei ginei opws exei ginei..auta ta atoma ka8hmerina edw mesa prospa8oun na to dior8osoun me to kalutero dunato..exete skeftei oti ama den uparxan auta ta atoma edw mesa den 8a paizate oute kan authn thn dota pou paizete twra..?!?! 2on krazete oloi oti to dota1 exei gemisei mhers..e nai re magkes otan eseis oi idioi paizete sunexeia me alt accs kai 0 games etsi einai..exete koita3ei ligo ta ban ton teleutaio kairo??oi perisoteroi einai gnwsta atoma pou paizoun me alt accs me 1-2-3 games..e nai emeis oi idioi to katastrefoume to dota1..3upnate..!!!Episis stamatiste na thn vlepete oloi gosades kai oti ta 3erete ola den mporeite na vgenete kai na lete kapoioi pou den 3erete oute ta vasika apo dota oti oloi usaroun mh..DEN EXOUN OLOI MH nai uparxei kai to skill pou to exoun arketoi..!!!

leav
09-01-2014, 02:16 PM
uparxei kai to skill pou to exoun arketoi..!!!
Το χει μαζεψει ολο ο aspirini.

ForOneReason
09-01-2014, 02:37 PM
Μια λυση υπαρχει! Καταργηστε τα bot, κατεβαστε ρολα και απαλαγειτε απο dota1! WORKS JUST FINE

eipes kai kati swsto apotuxhmene kitharista

Call-me-Winner
09-01-2014, 03:19 PM
Το χει μαζεψει ολο ο aspirini.
και το elo επίσης

foniko_babaki
09-01-2014, 05:13 PM
To dota pethainei kante kati... :* (

Dark-King
09-01-2014, 05:18 PM
edw idame staf me mh (daimonas) kai den tha exoun oi ipolipi ti sizitame twra:cool:

EbToxX
09-01-2014, 07:18 PM
http://www.cowboytv.gr/wp-content/uploads/2013/05/dota2.jpg

Cut_and_sew
09-01-2014, 11:16 PM
1 den krazw kanena staff kai o monos pou katalave mallon ti i8ela na pw itan o PhoenixMarie tespa dn pirazei

KirChhOff
10-01-2014, 01:26 AM
Το χει μαζεψει ολο ο aspirini.
O #3 worldwide εννοείς.

GeDeL
10-01-2014, 01:42 AM
Nmz to eixa 3anapei na ginei ena bot p tha mpainoun atoma me kapoies proipotheseis , opws ta games p exei kapoios kai to elo (tora tha m peis kapoioi p usaroun mh mporei na exoun acc me polla games kai arketo elo) .. Apla apo to na uparxei bot kai na mn mpainei kaneis tha itan kalo na ginei mia prospathia na doume an tha ginei tpt .. Etc toulaxiston tha apofeugoume tous user me 0-1-2-3... games p exoun mh ...

G.ViruS
10-01-2014, 03:11 AM
Στα nol awards λενε οτι μιλας σαν staff. Θελω το παλιο signature που ειχες.

Pio apola ?

leav
10-01-2014, 03:14 AM
Pio apola ?

admin abuse captain

Call-me-Winner
10-01-2014, 11:09 AM
edw idame staf me mh (daimonas) kai den tha exoun oi ipolipi ti sizitame twra:cool:

Απεδειξε το ή μην ξαναpostαρεις.

Kazuhiro
10-01-2014, 11:19 AM
edw idame staf me mh (daimonas) kai den tha exoun oi ipolipi ti sizitame twra:cool:
Αν αυτό που λες το πιστεύεις.....
Ή είσαι απλά άπειρα ηλίθιος ή τραγικά καθυστερημένος!
Βγήκε ένας κομπλεξικός User έκανε ένα Imba Post και κράζετε κάτσε δες το Replay!
Cheers

KasperofskoV
10-01-2014, 01:36 PM
ελα μωρε το μχ ειναι safe πια παιζεις τρως ban για ενα λαθος που θα κανεις στα 600 game δινεις 5ευρω premium κλπ και συνεχιζεις τι νοημα εχει δηλαδη να καθεστε να το ψαχνετε

leav
10-01-2014, 01:56 PM
ελα μωρε το μχ ειναι safe πια παιζεις τρως ban για ενα λαθος που θα κανεις στα 600 game δινεις 5ευρω premium κλπ και συνεχιζεις τι νοημα εχει δηλαδη να καθεστε να το ψαχνετε

σημεια στιξης..

Tsakwnas
10-01-2014, 02:01 PM
Μιλαμε μερικοι εδω μεσα με το ζορι πρεπει να φτανετε το διψηφιο νουμερο IQ.

Ρε ζωντανα, τι δεν καταλαβαινετε οτι η ιδια η εταιρεια ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ για το παινχιδι που εχει...

ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ

Οταν λοιπον το καταλαβετε, θα μπορουσε να μιλησουμε

N[A]VI
10-01-2014, 02:10 PM
ταπεινη αποψη μου οτι οποιος παιζει χωρις μχ στο ελεος και παει στο ντοτα 2 θα βρει την υγεια του....

Insanor
10-01-2014, 02:18 PM
1) Γίνε admin και βγαλε το αχτι σου μεχρι να σε κανουνε demote.

2) Dota 2.

3) Deal with it και παιζε ετσι .

4) Βαλε και συ maphack .

5) Ο Leav ειναι ζωο.


Διαλεξε κατι και απλα συνεχισε το παιχνιδι σου δεν μπορει να γινει κατι αλλο.Ανθρωποι ειναι και τα σταφφ (εκτος Leav) ο,τι μπορούν κάνουν δεν μπορούν να είναι παντού.

MaChELaS
10-01-2014, 02:38 PM
6) Δεν φτανει που ειναι ζωο, ειναι και χοντρος.

The_New_Guy
10-01-2014, 04:30 PM
1) Γίνε admin και βγαλε το αχτι σου μεχρι να σε κανουνε demote.

2) Dota 2.

3) Deal with it και παιζε ετσι .

4) Βαλε και συ maphack .

5) Ο Leav ειναι ζωο.


Διαλεξε κατι και απλα συνεχισε το παιχνιδι σου δεν μπορει να γινει κατι αλλο.Ανθρωποι ειναι και τα σταφφ (εκτος Leav) ο,τι μπορούν κάνουν δεν μπορούν να είναι παντού.

ΤΟ ΠΕΝΤΕ ΤΟ ΠΕΝΤΕ!

leav
10-01-2014, 05:00 PM
Μην ζηλευετε.

Me[G]a
10-01-2014, 06:17 PM
play dota 2! no mh and more skilled players(ranked)

G.ViruS
10-01-2014, 07:33 PM
admin abuse captain

Συνήθειες! Ο 3ος Ξαδερφος Kazuhiro αναλαμβανει το έργο τωρα.

Martin
10-01-2014, 08:01 PM
otan arxise na min exei kosmo sto nol gia na pekseis game enw prin apo auto 40 atoma sinexeia full to channel ....tote arxise i dota na pe8enei..

EbToxX
10-01-2014, 09:51 PM
otan arxise na min exei kosmo sto nol gia na pekseis game enw prin apo auto 40 atoma sinexeia full to channel ....tote arxise i dota na pe8enei..

to channel tou nol antiprosopevei tous dota 1 players... mmmmmmmmmmmmalista.

Martin
10-01-2014, 09:54 PM
to channel tou nol antiprosopevei tous dota 1 players... mmmmmmmmmmmmalista.

auto to forum stin arxi gia tin clan nol den dimiourgi8ike

EbToxX
11-01-2014, 10:22 AM
auto to forum stin arxi gia tin clan nol den dimiourgi8ike

auto prepei na rwtas ton eauto sou, otan les arxise na pe8ainei to dota 1 molis adiase to nol gia des ti nohma vgazei.
btw auto to forum einai kai gia to rgc pou an mpeis mesa 8a deis akoma apeira games na ginontai ka8e mera kai na kanoun miin tour sinexeia. giauto na sto pw 3eka8ara esu eisai o vlakas kai paristaneis ton e3upno.

K-GOD-
11-01-2014, 12:31 PM
2014 και ακομα απαντατε στον spicekolarakia
κλειστε το site καλυτερα.

leav
11-01-2014, 12:32 PM
Παντως αν θυμαμαι καλα το site υπηρχε πριν δημιουργηθει το NoL. Ο k[a]ne θα θυμαται σιγουρα.

da_w0rst.
11-01-2014, 03:41 PM
Εγώ ξέρω ότι κάθε μέρα ως τις 3-4 το ξημέρωμα δεν προλαβαίνεις να μπεις στο lobby..

Martin
11-01-2014, 03:45 PM
auto prepei na rwtas ton eauto sou, otan les arxise na pe8ainei to dota 1 molis adiase to nol gia des ti nohma vgazei.
btw auto to forum einai kai gia to rgc pou an mpeis mesa 8a deis akoma apeira games na ginontai ka8e mera kai na kanoun miin tour sinexeia. giauto na sto pw 3eka8ara esu eisai o vlakas kai paristaneis ton e3upno.

eisai pio xazos kai apo ton roshan pou ka8ete kai perimenei na pane na ton fane....den ksereis kan ti sou ginete kai exeis apopsi gia oti dipote.

The-old)warrior
11-01-2014, 04:01 PM
Εγώ ξέρω ότι κάθε μέρα ως τις 3-4 το ξημέρωμα δεν προλαβαίνεις να μπεις στο lobby..

this

MaChELaS
11-01-2014, 04:02 PM
2014 και ακομα απαντατε στον spicekolarakia
κλειστε το site καλυτερα.

ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ! ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ!

EbToxX
11-01-2014, 04:39 PM
ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ! ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ!

otan diavasa to post tou k-god eniwsa toso vlakas pragmatika :p

G0dL1k3
11-01-2014, 05:28 PM
http://www.cowboytv.gr/wp-content/uploads/2013/05/dota2.jpg http://desktoplist.com/~hotlink-cache/wp-content/uploads/2013/05/Dota-2-Logo-Wallpaper-HD.jpg https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTqUaVWp67MHYLxrrECHb00cJJXF5RCn ICdK81hw3wLVNVYadCG http://strategy-game-guides.com/wp-content/uploads/2013/05/dota-2-wall.jpg

takyteiaima
12-01-2014, 01:46 AM
Πες μου αγαπητε φιλε τι θελεις να κανουμε. Τι παραπανω μπορουμε να κανουμε; Μπορω να καταλαβω τι λες αλλα πιστεψε με κανουμε το καλυτερο δυνατο! Δωσε προτασεις για να το συζητησουμε.

Thes na mou peis oti 1 xrono+ meta kai akoma den exeis ftiaxei to iperprogramma pou tha entopizei to maphack gia na soseis ti dota1?

Ειναι αυτο το τελος του "MapHack"? (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=170061&highlight=lisi+maphack)


1) Οπως ελεγε ενα παλιος φιλος μου: αν εισαι καλος παικτης το mh του αλλου δεν σε χαλαει
2) Περα απο τα post κ τα kick στους mhers μονο η blizzard μπορει να κανει κατι. Μακαρι να ημουν hacker και να μπορουσα να κανω περισσοτερα.

Επειτα ερχεσε εδω και postαρεις αυτο το πραγμα χωρις να εχεις καποια ιδεα;... :?

Eutixos pou kapote eixes esi idea!!! Hacker leei, lol


Ίσως αναφέρεται ο Cut_and_sew στο ότι βρίσκονται άτομα με mh τρώνε ban και ξανά παίζουν γιατί πληρώνουν..αλλά πρέπει να το δεχτούμε γιατί έτσι είναι οι κανόνες φίλε, δεν μπορείς να το αλλάξεις..και 'γω σε καταλαβαίνω!

Etsi einai oi kanones kai kathese kai paizeis edo akoma? Tous kanones poios tous orise, to sintagma?
I xazos eisai i mazoxas...


ne;1215555']Κι εμένα εκείνο το bug στο PaperBoy (http://en.wikipedia.org/wiki/Paperboy_%28video_game%29) που εξαφανίζονται οι εφημερίδες πολύ μου τη σπάει. Πρέπει να βρεθεί μια λύση. Κι αυτή η Atari τι κάνει πια; Τουλάχιστον αν έχουν σκοπό να το διαλύσουν να μας το πουν να βρούμε κανά άλλο game να παίζουμε γιατί δεν πάει άλλο!

Gia pollosti fora o Kane xrisimopoiei to idio asteio


Αν αυτό που λες το πιστεύεις.....
Ή είσαι απλά άπειρα ηλίθιος ή τραγικά καθυστερημένος!
Βγήκε ένας κομπλεξικός User έκανε ένα Imba Post και κράζετε κάτσε δες το Replay!
Cheers

Nai pou akoustike staff na exei mh sto eleos


eisai pio xazos kai apo ton roshan pou ka8ete kai perimenei na pane na ton fane

LoL

En katakleidi lisi iparxei alla edo sto Bananistan eiste piso ap'to theo, poso mallon sto eleos...

BBB.
12-01-2014, 03:16 AM
ne;1215555']Κι εμένα εκείνο το bug στο PaperBoy (http://en.wikipedia.org/wiki/Paperboy_%28video_game%29) που εξαφανίζονται οι εφημερίδες πολύ μου τη σπάει. Πρέπει να βρεθεί μια λύση. Κι αυτή η Atari τι κάνει πια; Τουλάχιστον αν έχουν σκοπό να το διαλύσουν να μας το πουν να βρούμε κανά άλλο game να παίζουμε γιατί δεν πάει άλλο!

Ένα δάκρυ κύλησε...Δεν είχε bug εκει ρε, καμιά φορα όταν τερμάτιζες και έβγαινες στον κεντρικό σε κοπανούσαν αόρατα αυτόκίνητα-μηχανάκια...σπαστικό όσο δεν πάει!


Πες μου αγαπητε φιλε τι θελεις να κανουμε. Τι παραπανω μπορουμε να κανουμε; Μπορω να καταλαβω τι λες αλλα πιστεψε με κανουμε το καλυτερο δυνατο! Δωσε προτασεις για να το συζητησουμε.

Ξεκαβάλα λίγο την Nimbus 2000 σκούπα σου Harry. Πολύ ψηλά πετάς.

MaChELaS
12-01-2014, 06:41 AM
Gia pollosti fora o Kane xrisimopoiei to idio asteio


Ποιος εισαι εσυ ρε τσουτσεκι που θα ειρωνευτεις τον Kane?

K[a]ne
12-01-2014, 10:55 AM
Gia pollosti fora o Kane xrisimopoiei to idio asteio


Μη λες μλκιες πλζ. Συνήθως λέω για το pacman. Τώρα είπα για το Paperboy πρώτη φορα!

Kazuhiro
12-01-2014, 10:59 AM
Thes na mou peis oti 1 xrono+ meta kai akoma den exeis ftiaxei to iperprogramma pou tha entopizei to maphack gia na soseis ti dota1?

Ειναι αυτο το τελος του "MapHack"? (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=170061&highlight=lisi+maphack)



Eutixos pou kapote eixes esi idea!!! Hacker leei, lol



Etsi einai oi kanones kai kathese kai paizeis edo akoma? Tous kanones poios tous orise, to sintagma?
I xazos eisai i mazoxas...



Gia pollosti fora o Kane xrisimopoiei to idio asteio



Nai pou akoustike staff na exei mh sto eleos



LoL

En katakleidi lisi iparxei alla edo sto Bananistan eiste piso ap'to theo, poso mallon sto eleos...
Για ολα εχεις αποψη....να βαλεις για Ελληνας πολιτικος να σωσεις την Ελλαδα....Το οτι αναφαφερεσαι σε ενα πραγμα χωρις να ξερεις απλα λεγοντας αερολογιες σε κανει γαματο.....χαραμιζεσαι αγορι μου

DeadManWalkin
12-01-2014, 11:02 AM
Το 260z μου δεν έβγαινε με air condition το 1964 από την datsun, τώρα την σειρά z την βγάζει η nissan αλλά τι κιαν έχει 200 παραπάνω άλογα το 370z, τι κιαν καίει λιγότερο, εγώ θέλω η datsun να το ξαναβγάλει με air condition. Το παράτησε τελείως, να μαζευτούμε μια μέρα όλοι οι λάτρεις του 260z έξω από την nismo να απαιτήσουμε αυτό που αξίζει στο αυτοκίνητο που αγαπάμε.

EbToxX
12-01-2014, 02:21 PM
ne;1216175']Μη λες μλκιες πλζ. Συνήθως λέω για το pacman. Τώρα είπα για το Paperboy πρώτη φορα!

eixes pei kai ena gia ta windows nomizw.

qlilow.
12-01-2014, 03:21 PM
Εγώ ξέρω ότι κάθε μέρα ως τις 3-4 το ξημέρωμα δεν προλαβαίνεις να μπεις στο lobby..

Iσχυει. Αν και πλεον υπαρχουν και πολλοι ξενοι που παιζουν χωρις να σημαινει οτι αυτο ειναι ασχημο.

Το παρων θεμα εχει ανοιξει παμπολες φορες. Καθε 1-2 μηνες καποιος απογοητευμενος το αναφερει. Εχει καταντησει κουραστικο αλλα κουραστικες ειναι και οι απαντησεις που δινεται, διοτι δεν διαφερουν στο ελαχιστο απο τις προηγουμενες. "dota2 , δεν ενδιαφερεται η bliz, ο leav ειναι χαζος κτλ."

Στα διαφορα sites warez υπαρχει η κατηγορια GAMES/Old Games και υπαρχει εκει γιατι καποιο αρεσκονται να τα παιζουν.
Το dota ειναι πλεον ρετρο game και δεν βρισκω κανεναν λογο να εναντιώνομαι σε καποιον που θελει να παιζει : master of orion , simcity3000 , simfarm, age of empires2, dota.

DeadManWalkin
12-01-2014, 04:53 PM
Iσχυει. Αν και πλεον υπαρχουν και πολλοι ξενοι που παιζουν χωρις να σημαινει οτι αυτο ειναι ασχημο.

Το παρων θεμα εχει ανοιξει παμπολες φορες. Καθε 1-2 μηνες καποιος απογοητευμενος το αναφερει. Εχει καταντησει κουραστικο αλλα κουραστικες ειναι και οι απαντησεις που δινεται, διοτι δεν διαφερουν στο ελαχιστο απο τις προηγουμενες. "dota2 , δεν ενδιαφερεται η bliz, ο leav ειναι χαζος κτλ."

Στα διαφορα sites warez υπαρχει η κατηγορια GAMES/Old Games και υπαρχει εκει γιατι καποιο αρεσκονται να τα παιζουν.
Το dota ειναι πλεον ρετρο game και δεν βρισκω κανεναν λογο να εναντιώνομαι σε καποιον που θελει να παιζει : master of orion , simcity3000 , simfarm, age of empires2, dota.

Δεν εναντιώθηκε κανείς απλά η ανθρώπινη φυλή ανά τους αιώνες όσον αφορά το iQ έχει δείξει ανοδική πορεία πράγμα που φαίνεται παράξενο όταν βλέπει κανείς threads σαν κι'αυτά, όταν λοιπόν λες σε κάποιον όπως έχει πει ο kane 4 εκατομμύρια φορές ότι δεν μπορεί να κάνει κάτι το nol και το κάθε Nol για το mh εφόσον δεν ασχολείται η blizzard με το game και συνεχίζουν να ανοίγουν threads εν έτει 2014 για να πουν κάντε κάτι για το mh την ίδια στιγμή που υπάρχει το Dota 2 που σου προσφέρει όλα τα θετικά της Dota 1 + ένα σωρό εξτρα και σχεδόν κανένα αρνητικό, αν εξαιρέσεις κάτι steam issues και κάτι καθυστερήσεις στην προσθήκη όλων των char, όταν λοιπόν εξηγείς σε κάποιον επανειλημένα όλα αυτά και συνεχίζει να ανοίγει threads για να γίνει κάτι για το mh ΣΤΟ ΕΛΕΟΣ τότε ναι, φυσικά και έχει ο καθένας δικαιώμα να κράζει, να τρολλάρει και να την λέει σε αυτόν που ανοίγει το thread. Και ΟΧΙ το mymgn δεν έχει να κάνει μόνο με το Dota και αυτό το ξέρω από πρώτο χέρι έχοντας υπάρξει σε θέση δίπλα στον Λεωνίδα ώστε να γνωρίζω. Αλλά ακόμα και να χε να κάνει μόνο με το Dota 1 τι περιμένατε να γίνει, να hackάρει ο k[a]ne την blizzard και σαν άλλος Πρίαμος να χτίσει ένα τοίχος προστασίας που θα προστατεύει το ΕΛΕΟΣ από τους maphackers? Δηλαδή από όλους εσάς (δεν το λέω σε εσένα προσωπικά, αλλά οι μισοί εδώ μέσα που κλαίγεστε μετά πιάνεστε με mh όλοι όσοι πιάνονται με mh μέλη του forum είναι με δευτερα accs). Για το θεό δηλαδή.

Lypamai-Sygnwmi
12-01-2014, 05:59 PM
1) Γίνε admin και βγαλε το αχτι σου μεχρι να σε κανουνε demote.

2) Dota 2.

3) Deal with it και παιζε ετσι .

4) Βαλε και συ maphack .

5) Ο Leav ειναι ζωο.


Διαλεξε κατι και απλα συνεχισε το παιχνιδι σου δεν μπορει να γινει κατι αλλο.Ανθρωποι ειναι και τα σταφφ (εκτος Leav) ο,τι μπορούν κάνουν δεν μπορούν να είναι παντού.

5


p.s. Οσοι λενε ακομα , οτι η dota ειναι καλυτερη απο την dota 2 , να αυτοβαφτουνε μπλε και να πεταχνουνε αυτοματως στον πιο βαθυ ποταμο . ty

qlilow.
12-01-2014, 06:24 PM
Δεν εναντιώθηκε κανείς απλά η ανθρώπινη φυλή ανά τους αιώνες όσον αφορά το iQ έχει δείξει ανοδική πορεία πράγμα που φαίνεται παράξενο όταν βλέπει κανείς threads σαν κι'αυτά, όταν λοιπόν λες σε κάποιον όπως έχει πει ο kane 4 εκατομμύρια φορές ότι δεν μπορεί να κάνει κάτι το nol και το κάθε Nol για το mh εφόσον δεν ασχολείται η blizzard με το game και συνεχίζουν να ανοίγουν threads εν έτει 2014 για να πουν κάντε κάτι για το mh την ίδια στιγμή που υπάρχει το Dota 2 που σου προσφέρει όλα τα θετικά της Dota 1 + ένα σωρό εξτρα και σχεδόν κανένα αρνητικό, αν εξαιρέσεις κάτι steam issues και κάτι καθυστερήσεις στην προσθήκη όλων των char, όταν λοιπόν εξηγείς σε κάποιον επανειλημένα όλα αυτά και συνεχίζει να ανοίγει threads για να γίνει κάτι για το mh ΣΤΟ ΕΛΕΟΣ τότε ναι, φυσικά και έχει ο καθένας δικαιώμα να κράζει, να τρολλάρει και να την λέει σε αυτόν που ανοίγει το thread. Και ΟΧΙ το mymgn δεν έχει να κάνει μόνο με το Dota και αυτό το ξέρω από πρώτο χέρι έχοντας υπάρξει σε θέση δίπλα στον Λεωνίδα ώστε να γνωρίζω. Αλλά ακόμα και να χε να κάνει μόνο με το Dota 1 τι περιμένατε να γίνει, να hackάρει ο k[a]ne την blizzard και σαν άλλος Πρίαμος να χτίσει ένα τοίχος προστασίας που θα προστατεύει το ΕΛΕΟΣ από τους maphackers? Δηλαδή από όλους εσάς (δεν το λέω σε εσένα προσωπικά, αλλά οι μισοί εδώ μέσα που κλαίγεστε μετά πιάνεστε με mh όλοι όσοι πιάνονται με mh μέλη του forum είναι με δευτερα accs). Για το θεό δηλαδή.


Προσωπικα τα γνωριζω τα παραπανω που ανέφερες. Θα προτεινα κατι οπως "αναγκαστικο φορουμ acc. για να μπορεσεις να παιξεις στα bots του community" , αλλα απο οσο γνωριζω ο Kane τα εχει παρατησει και δεν νομιζω να υπαρχει καποιος σαν και αυτον για να ανταπεξελθει στις καταστασεις οπως εκανε τοσα χρονια.
Απο την αλλη ειχα να παιξω 5μηνες και επαιξα αυτο το ΣΚ καποια games. Δεν με αφορα και παρα πολυ το θεμα, πλεον και δεν θα πω σε κανεναν να "σπαταλησει" τον ελευθερο του χρονο.

Aπο εκει και περα οτι η ανθρωπινη φυλη εχει ανοδικη πορεια, δεν νομιζω οτι εχει καποια σημαντικη σχεση με το θεμα αυτου του thread. Εγω ας πουμε, δεν ασχοληθηκα με το dota2 διοτι το laptop μου δεν το σηκωνει και το 2ο μου laptop που ειναι πιο ισχυρο το χρησιμοποιώ αποκλειστικα για την δουλεια μου. Προφανως υπαρχουν και αλλοι που το συστημα τους δεν "σηκωνει" το game.

Τελος, τα 10δες παρομοια θεματα που ανοιξαν δεν τα εχει ανοιξει ο ιδιος ανθρωπος. Το πιθανοτερο ειναι να ειναι μεμονωμένοι χρηστες που λογο απογοητευσης μπηκαν στην διαδικασια, χωρις να γνωριζουν για τις προηγουμενες φορες που συζητηθηκε το "προβλημα". Αν γινοταν το αντιθετο τοτε ΝΑΙ, θα ειχε ο καθενας το δικαιωμα να :

κράζει, να τρολλάρει και να την λέει σε αυτόν που ανοίγει το thread.

Φιλικα..

Pentekseftas
12-01-2014, 07:05 PM
Προσωπικα τα γνωριζω τα παραπανω που ανέφερες. Θα προτεινα κατι οπως "αναγκαστικο φορουμ acc. για να μπορεσεις να παιξεις στα bots του community" , αλλα απο οσο γνωριζω ο Kane τα εχει παρατησει και δεν νομιζω να υπαρχει καποιος σαν και αυτον για να ανταπεξελθει στις καταστασεις οπως εκανε τοσα χρονια.
Απο την αλλη ειχα να παιξω 5μηνες και επαιξα αυτο το ΣΚ καποια games. Δεν με αφορα και παρα πολυ το θεμα, πλεον και δεν θα πω σε κανεναν να "σπαταλησει" τον ελευθερο του χρονο.

Aπο εκει και περα οτι η ανθρωπινη φυλη εχει ανοδικη πορεια, δεν νομιζω οτι εχει καποια σημαντικη σχεση με το θεμα αυτου του thread. Εγω ας πουμε, δεν ασχοληθηκα με το dota2 διοτι το laptop μου δεν το σηκωνει και το 2ο μου laptop που ειναι πιο ισχυρο το χρησιμοποιώ αποκλειστικα για την δουλεια μου. Προφανως υπαρχουν και αλλοι που το συστημα τους δεν "σηκωνει" το game.

Τελος, τα 10δες παρομοια θεματα που ανοιξαν δεν τα εχει ανοιξει ο ιδιος ανθρωπος. Το πιθανοτερο ειναι να ειναι μεμονωμένοι χρηστες που λογο απογοητευσης μπηκαν στην διαδικασια, χωρις να γνωριζουν για τις προηγουμενες φορες που συζητηθηκε το "προβλημα". Αν γινοταν το αντιθετο τοτε ΝΑΙ, θα ειχε ο καθενας το δικαιωμα να :


Φιλικα..

http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=208159 tsekare..

POrnes_oles
12-01-2014, 09:23 PM
katarxas o slark egine o pio tsatsikos paixths ever eleos

takyteiaima
13-01-2014, 02:09 AM
Ποιος εισαι εσυ ρε τσουτσεκι που θα ειρωνευτεις τον Kane?

O ntavatzis tou Kane eisai?


ne;1216175']Μη λες μλκιες πλζ. Συνήθως λέω για το pacman. Τώρα είπα για το Paperboy πρώτη φορα!

Ousiastika einai to idio asteio



Για ολα εχεις αποψη....να βαλεις για Ελληνας πολιτικος να σωσεις την Ελλαδα....Το οτι αναφαφερεσαι σε ενα πραγμα χωρις να ξερεις απλα λεγοντας αερολογιες σε κανει γαματο.....χαραμιζεσαι αγορι μου

Otan/an matheis na kaneis quote, tha sou apantiso...


katarxas o slark egine o pio tsatsikos paixths ever eleos

+1

Lil Bill
13-01-2014, 02:42 AM
Αυτό με το να γράφονται στο forum που λέτε, μετά θα παίζουν 2 άτομα από τα 10 που παίζουν τώρα :P

Pentekseftas
13-01-2014, 04:00 AM
Αυτό με το να γράφονται στο forum που λέτε, μετά θα παίζουν 2 άτομα από τα 10 που παίζουν τώρα :P

Πιστεύω ότι των 90% των σοβαρών ατόμων που ασχολιούνται ακόμα με το έλεος έχουν ήδη κάνει register στο forum και επίσης εγώ με το που ενδιαφέρθηκα να μπω στο Bot της PremiumDota (δεν θυμάμαι πως λέγεται) πήγα και έκανα ένα register στο site τους, 2-3 λεπτά υπόθεση, άσε που τα υπόλοιπα Bots δεν παλεύονται..

Insanor
13-01-2014, 01:06 PM
Πιστεύω ότι των 90% των σοβαρών ατόμων που ασχολιούνται ακόμα με το έλεος έχουν ήδη κάνει register στο forum και επίσης εγώ με το που ενδιαφέρθηκα να μπω στο Bot της PremiumDota (δεν θυμάμαι πως λέγεται) πήγα και έκανα ένα register στο site τους, 2-3 λεπτά υπόθεση, άσε που τα υπόλοιπα Bots δεν παλεύονται..

Θα σου πω:

Αυτο που λες ειχε εφαρμοστει παλιοτερα στο Νολ (ισως και ελεος δεν ξερω απλα εγω επαιζα νολ). Δεν πετυχε ποτε.Γιατι?

Γιατι ο μεσος ορος που παιζει νολ/ελεος (κυριως ελεος) ειναι: Παιδια που γυρνανε απο το σχολειο και θελουν να παιξουν , καγκουροβλαχοι και πολλοι casual gamers που θελουν να παιξουν 2-4 games την μερα.Συνεπως δεν ξερουν ουτε το forum , ουτε τους νοιαζει να το μαθουν ουτε να μπουν στην διαδικασια να κανουν accounts και merge/activate accounts.

Οποτε οταν αυτο εφαρμοστηκε στο Nol απλα τα games μειωθηκαν δραματικα γιατι ολοι αυτοι που ανεφερα παραπανω δεν το εψαξαν παραπανω και δεν γουσταραν να ψαχνουν φορουμ κλπ και απλα πηγαν να παιξουν αλλου.

Και οπως ειχε πει και ο K[a]ne με τιποτα δεν ειναι ευχαριστημενοι εδω. ( merge acc to play , vip bots κλπ) .

K[a]ne
13-01-2014, 01:41 PM
Ousiastika einai to idio asteio


http://cdn.avsforum.com/e/e0/e0b2cbf7_you-dont-say.jpeg

Όσο γίνονται τα ίδια και τα ίδια threads θα απαντάω με τα ίδια και τα ίδια αστεία.
Απάντησα σοβαρά πριν 2-3 χρόνια όταν πρωτογινόντουσαν αυτά τα threads.

EbToxX
13-01-2014, 04:16 PM
ne;1216435']http://cdn.avsforum.com/e/e0/e0b2cbf7_you-dont-say.jpeg

Όσο γίνονται τα ίδια και τα ίδια threads θα απαντάω με τα ίδια και τα ίδια αστεία.
Απάντησα σοβαρά πριν 2-3 χρόνια όταν πρωτογινόντουσαν αυτά τα threads.

p.shttp://cdn.memegenerator.net/instances/500x/44819652.jpg

fixed hahaha