PDA

View Full Version : A.f.m diploma



Kissing_shadows
16-01-2014, 08:39 PM
Xriazome gia to diploma aftokinintou lipon to afm mou. Pera apo taftotita gia na to paro apo to kep xriazete tipota alo? (den ime kan sioguros an exw vasika) :P

Pro.GiaGia
16-01-2014, 08:41 PM
1 θα ηθελες να ειναι απο τα κεπ το αφμ
2 θα φας την πουτσα απο την εφορια οπως ολοι μας (δυστηχως)

Kissing_shadows
16-01-2014, 08:52 PM
Hahaha ok. Pera apo taftotita tha xriastw tpt alo?

Solistas
16-01-2014, 10:44 PM
apo ti 9imame 9elei mono tautotita k nomizw n kaneis kati sto internet ...i mporei na t mperdeuw m tn kleidari9mo...den einai sta kep distixos pane eforia file....

Kissing_shadows
16-01-2014, 11:30 PM
Ok efxaristw man

EstharoR
17-01-2014, 01:54 AM
2 θα φας την πουτσα απο την εφορια οπως ολοι μας (δυστηχως)

dat

qlilow.
17-01-2014, 09:39 AM
Μονο ταυτοτητα θελει και δηλωση που την κανεις επιτοπου. Αν πας νωρις το πρωι θα ξεμπερδεψεις σε κανα μισαωρο max.

meepeises
17-01-2014, 11:43 AM
Δεν εχω καταλαβει ακομα γιατι εδω στην Ελλαδα το τηλεφωνο το εχουμε μονο για να λεμε μαλακιες με τους φιλους-γκομενες-whatever ...
Παρε βρε αγορι μου ενα τηλεφωνο στη Δ.Ο.Υ. που ανηκεις και ρωτα.
α) κερδιζεις χρονο
β) Αν δεν εχεις κατι απο αυτα που θελουν, δεν θα λες οτι εχασες τζαμπα 1-2 ωρες απο τη ζωη σου
γ) Δε θα καθυστερεις τζαμπα τον κοσμο που περιμενει οσους πανε εκει και δεν ξερουν τι τους γινεται.

Δε ξερεις πως μου γυρναν τα μυαλα να περιμενω μια ουρα 100 ατομα και να ερχεται ο καθε βλαμμενος να λεει, μισο φιλαρακι μια ερωτηση να κανω και να καθυστερει ολο το συστημα εξαιτιας τους. ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ, ΤΙ ΗΡΘΕΣ ΕΔΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ.

Kissing_shadows
17-01-2014, 01:43 PM
https://www.youtube.com/watch?v=bWXazVhlyxQ
:)

K[a]ne
17-01-2014, 02:24 PM
Δεν εχω καταλαβει ακομα γιατι εδω στην Ελλαδα το τηλεφωνο το εχουμε μονο για να λεμε μαλακιες με τους φιλους-γκομενες-whatever ...
Παρε βρε αγορι μου ενα τηλεφωνο στη Δ.Ο.Υ. που ανηκεις και ρωτα.
α) κερδιζεις χρονο
β) Αν δεν εχεις κατι απο αυτα που θελουν, δεν θα λες οτι εχασες τζαμπα 1-2 ωρες απο τη ζωη σου
γ) Δε θα καθυστερεις τζαμπα τον κοσμο που περιμενει οσους πανε εκει και δεν ξερουν τι τους γινεται.

Δε ξερεις πως μου γυρναν τα μυαλα να περιμενω μια ουρα 100 ατομα και να ερχεται ο καθε βλαμμενος να λεει, μισο φιλαρακι μια ερωτηση να κανω και να καθυστερει ολο το συστημα εξαιτιας τους. ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ, ΤΙ ΗΡΘΕΣ ΕΔΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ.

Το πρόβλημα είναι όταν αλλά σου λένε στο τηλέφωνο (για να σε ξεπετάξουν) κι άλλα όταν τελικά πας εκεί...

KirChhOff
20-01-2014, 05:19 AM
Αν πήγες για εγγραφή:
http://i.imgur.com/9akQRS8.jpg
Αν θα πας για παραλαβή, θα χρειαστείς μόνο την ταυτότητά σου.