PDA

View Full Version : αφιερωση στα λίγα άτομα π γνωρίζω εδώ



kwstakis.
17-01-2014, 04:16 AM
Μιας κ οι φίλοι μ εδω μέσα ξέρουν πως λόγο μιας ερωτικης απογοήτευσης θα κλειστώ σε μοναστιρι πηρα αποφαση να σας χαιρετίσω όλους..

sn0w_bl4ck χορταρά κόψτο φίλε σε χαλάει με όλη την αγάπη π σε έχω στο λέω
kazuhiro ήσουν σαν μεγάλος αδερφός με συμβούλευες πάντα σε ότι θέμα και να είχα...σ έχω στους πιο καλούς μ φίλους σ εύχομαι να τελειώσεις με το καλό την σχολή σ και να εκπλήρωσεις κάθε επιθυμία σου!
yesuseeme περάσαμε πολλά μαζι έμαθα πολλά απο σένα κ ελπίζω κ εσύ απο μένα σ εύχομαι τα καλύτερα για την κερνούργια σ αρχη
satanogria ο παππούς τις παρέας πάντα η πιο ολοκληρωμένη άποψη σε μια συζήτηση


σας εύχομαι τα καλύτερα έν χριστό αδερφοί μ...

με αγάπη unlosable


Υ.Γ τα δικά μ άτομα ξέρουν π θα με βρούν για λίγες μέρες ακόμα!

Sn0w_Bl4cK
17-01-2014, 04:17 AM
sn0w_bl4ck χορταρά κόψτο φίλε σε χαλάει με όλη την αγάπη π σε έχω στο λέω
No.
Κόψε τις μαλακίες και πέρνα από εδώ να σε κεράσω καμιά σφαλιάρα για να στρώσεις.

kwstakis.
17-01-2014, 04:19 AM
No.
Κόψε τις μαλακίες και πέρνα από εδώ να σε κεράσω καμιά σφαλιάρα για να στρώσεις.

χεχεχε μην προσπαθεις να με απομακρύνεις απο τον δρόμο του θεου

Sn0w_Bl4cK
17-01-2014, 04:25 AM
χεχεχε μην προσπαθεις να με απομακρύνεις απο τον δρόμο του θεου
Sorry, εγώ φταίω που πιστεύεις.

kwstakis.
17-01-2014, 04:27 AM
Sorry, εγώ φταίω που πιστεύεις.

perna kana 3 mero apo to monastiri

Sn0w_Bl4cK
17-01-2014, 04:28 AM
perna kana 3 mero apo to monastiri
No².

EstharoR
17-01-2014, 05:46 AM
Καλά αγόρι μου εσύ από μια χυλόπιτα θα γίνεις αδερφή?

The_New_Guy
17-01-2014, 06:23 AM
Καλά αγόρι μου εσύ από μια χυλόπιτα θα γίνεις αδερφή?

Ο meepeises έτσι το έπαθε?

EstharoR
17-01-2014, 06:33 AM
Ο meepeises έτσι το έπαθε?

Αυτός λόγο του άγχους της παιδικής ηλικίας κάτι έκανε με το Leav μάλλον δεν νομίζω από χυλόπιτα. Είναι και μορφονιός βλέπεις

ASotOsIoS
17-01-2014, 09:47 AM
No.
Κόψε τις μαλακίες και πέρνα από εδώ να σε κεράσω καμιά σφαλιάρα για να στρώσεις.

η μπατσα σου ουτε κουνουπι δεν ζαλιζει.... αστο καλυτερα!

Pro.GiaGia
17-01-2014, 11:41 AM
Καλά αγόρι μου εσύ από μια χυλόπιτα θα γίνεις αδερφή?

κοιτα..εμεις που γαμαμε καθε μερα οπως ο NoFox εχουμε συνηθισει να μην τρωμε χυλοπιτα..

meepeises
17-01-2014, 11:52 AM
Καλά αγόρι μου εσύ από μια χυλόπιτα θα γίνεις αδερφή?

Ε την χυλοπιτα την εφαγε απο τον leav... Αμα τρως και απο αυτον χυλοπιτα δεν πας πουθενα...


Ο meepeises έτσι το έπαθε?

Εσενα επρεπε να σε δερνω οταν εισουν μικρος. Δεν εξηγειται αλλιως η περιπτωση σου.

Kazuhiro
17-01-2014, 12:08 PM
Χαχαχαχαχα εσύ θα πας σε μοναστήρι το μοναστήρι θα σε αντέξει?Ή θα σηκωθεί να φύγει.Σοβαρέψου!!!Αν δεν φας άκυρο δεν έχει αξία το να ρίξεις γκόμενα μετά!!!

leav
17-01-2014, 01:24 PM
Mαλλον εχασε η ομαδα για αυτο. Δεν πειραζει, δοκιμασε την επομενη αγωνιστικη.

kwstakis.
17-01-2014, 05:02 PM
Χαχαχαχαχα εσύ θα πας σε μοναστήρι το μοναστήρι θα σε αντέξει?Ή θα σηκωθεί να φύγει.Σοβαρέψου!!!Αν δεν φας άκυρο δεν έχει αξία το να ρίξεις γκόμενα μετά!!!

χεχεχεχε θα με αντεξει εν χριστό αδερφε μ μην φοβάσε για εμένα κυριάκο..απο όπου θέλεις πάρε γυναίκα εκτός από εκείνο το κολοχώρι ύπουλες γυναίκες ύπουλες!!1



Mαλλον εχασε η ομαδα για αυτο. Δεν πειραζει, δοκιμασε την επομενη αγωνιστικη.

οχι φίλτατε δν έχει γίνει άλλη αγωνιστική αύριο θα παίξω το τελευταίο μ παιχνίδι...


estha δε ν νομίζω πως όποιος παει σε μοναστήρι είναι αδερφή

iCanSteal.You
17-01-2014, 05:24 PM
Η τους πουλάς τρέλα η φίλε έχεις θέμα σοβαρό ιδικα αν είσαι πιτσιρικάς και το κανεις αυτο για μια κοπέλα ..αν ισχύει αυτο αγόρασε καμία φουσκωτη κούκλα να γαμας εκει μέσα γιατι έτσι πως θα σε κάνουνε θα δεις μουνι μετα απο πολλα χρόνια και αυτο απο το εχτρα3 μετα της 3 !

xanw-gelaw
17-01-2014, 05:28 PM
file mou ena 8a se pw uparxoun kai allou portokalies pou kanoun portokalia oli exoume perasei apo mia tetoia katastasi kai xeiroteri mi sou pw alla oxi kai na kleistoume se monastiri re aderfe!!!!!

The_New_Guy
17-01-2014, 05:39 PM
Ε την χυλοπιτα την εφαγε απο τον leav... Αμα τρως και απο αυτον χυλοπιτα δεν πας πουθενα...



Εσενα επρεπε να σε δερνω οταν εισουν μικρος. Δεν εξηγειται αλλιως η περιπτωση σου.

Μου αρέσει που είσαι kinky

Momergil
17-01-2014, 06:15 PM
Εφαγα ενα club sandwich μόλις..! Γάμησε.α και 3 ευρό μόνο!!

Cataclysm.O
17-01-2014, 06:33 PM
η ιστορια με τις μαμαδες ειχε περισσοτερη περαση,το ολο θεμα με το μοναστηρι ειναι λιγο banal,βλεπεις δεν πουλαει πολυ

kwstakis.
17-01-2014, 06:49 PM
cataclysm.o i believe that tooo


martin kopse tis malakies egw ekei tha paw gia na vrw tin galini tis psixis m...idi etoimazw valitses mporei na sas to epivevaiwsei o kazuhiro!!

EstharoR
17-01-2014, 08:06 PM
estha δε ν νομίζω πως όποιος παει σε μοναστήρι είναι αδερφή


Έστω και μεταφορικά αυτό ισχύει. Φυγόδικοι, αδερφές και ανίκανοι να αντιμετωπίσουν την πραγματικότητα πολλοί από αυτούς. Ένα πολύ μικρό ποσοστό (έτσι εγώ πιστεύω) είναι για αναψυχή περισυλλογή και γαλήνη. Τέλος πάντων αν είσαι αυτός που νομίζω, τα μιλάς γαλλικά προς τα θεία οπότε μάλλον καλό θα σου κάνει!

LiveTrue-
18-01-2014, 01:57 AM
An thes na vres galini stin psixi sou pigene mykono.

kwstakis.
18-01-2014, 02:08 AM
Έστω και μεταφορικά αυτό ισχύει. Φυγόδικοι, αδερφές και ανίκανοι να αντιμετωπίσουν την πραγματικότητα πολλοί από αυτούς. Ένα πολύ μικρό ποσοστό (έτσι εγώ πιστεύω) είναι για αναψυχή περισυλλογή και γαλήνη. Τέλος πάντων αν είσαι αυτός που νομίζω, τα μιλάς γαλλικά προς τα θεία οπότε μάλλον καλό θα σου κάνει!

mporeis na peis eleuthera poios nomizeis pws eimai!

Ichigos
18-01-2014, 02:14 AM
oxi re mlk kwstaki tetoia dn to perimena apo sena

Gate13
18-01-2014, 02:18 AM
oxi re mlk kwstaki tetoia dn to perimena apo sena

Έπρεπε να πάει στρατό να καθαρίζει τις καλλιόπες,να του λιώσουν το κορμάκι σαν εσένα βρε μαχίμι????

K-GOD-
18-01-2014, 10:14 AM
mpas kai eisai aderfi ??giauto 8ixtikes toso poly....

Ξερεις υπαρχουνε και ορια καπου,γιαυτο σου το λεει καραγκιοζη.

N[A]VI
18-01-2014, 12:08 PM
Den pezei na min trollarei o kwstakhs

Cut_and_sew
18-01-2014, 12:55 PM
kwstaki dn xerw an kaneis plaka file apla na xes kati auto pou les twra gia monastiri mono stn skepsi einai diskolo fantasou stn pragmatikotita poso poio diskolo 8a einai......gia na mporeseis na kliseis stn dromo tou 8eou 8elei trwmeri psixiki dinami file!

Cut_and_sew
18-01-2014, 12:59 PM
martin dn mporeis file na spamareis kai na les malakies gia tn 8reiskeia kai gia (papades ktl) o ka8enas kanei auto pou 8elei kai apla autoi pou exoun pliroi agnoia gia tn 8reiseia tous pianontai apo to paramirko kai krazoun gt mono auto mporoun na kanoun KALIMERA

leav
18-01-2014, 02:19 PM
Μαρτιν, μηπως πηγες και εσυ και τα λες με τοση σιγουρια? μη ξαναδω τετοια σχολια.

The_New_Guy
18-01-2014, 04:46 PM
Έστω και μεταφορικά αυτό ισχύει. Φυγόδικοι, αδερφές και ανίκανοι να αντιμετωπίσουν την πραγματικότητα πολλοί από αυτούς. Ένα πολύ μικρό ποσοστό (έτσι εγώ πιστεύω) είναι για αναψυχή περισυλλογή και γαλήνη. Τέλος πάντων αν είσαι αυτός που νομίζω, τα μιλάς γαλλικά προς τα θεία οπότε μάλλον καλό θα σου κάνει!

Γενικά συμφωνώ με αυτά που λες, άλλα όσον αφορά το "ανίκανοι να αντιμετωπίσουν την πραγματικότητα" είναι πολύ εύκολο να το λέει ένας 20άρης που δεν του λείπει τίποτα. Δεν ξέρεις τι έχει περάσει ο καθένας. Φιλικά.

Cataclysm.O
18-01-2014, 04:53 PM
Φιλικά.

εδώ το χαλάς...!φλώρος!

EstharoR
18-01-2014, 05:09 PM
Γενικά συμφωνώ με αυτά που λες, άλλα όσον αφορά το "ανίκανοι να αντιμετωπίσουν την πραγματικότητα" είναι πολύ εύκολο να το λέει ένας 20άρης που δεν του λείπει τίποτα. Δεν ξέρεις τι έχει περάσει ο καθένας. Φιλικά.

Δεκτό, δεν έκρινα κανένα αλλά το να πας να γίνεις μοναχός είναι λύση? (αφορμή ήταν μια ερωτική απογοήτευση!)

Momergil
18-01-2014, 05:15 PM
Έπρεπε να πάει στρατό να καθαρίζει τις καλλιόπες,να του λιώσουν το κορμάκι σαν εσένα βρε μαχίμι????

Λίγοι ήταν μαχήμια σαν τον ιτσι!

Martin
18-01-2014, 07:12 PM
http://www.youtube.com/watch?v=rg91fluBt18






http://www.newsskiathos.gr/2012/12/o-gay-sex.html

kwstakis.
18-01-2014, 10:09 PM
http://www.youtube.com/watch?v=rg91fluBt18




http://www.newsskiathos.gr/2012/12/o-gay-sex.html


μαστορα δεν νομίζω να σ έδωσε κανείς το δικαίωμα να προσβάλεις κάτι στο οποίο πιστεύουμε εμείς...είναι γνώμη σ να λες αυτά π λες αλλα αναρωτιέμαι έχεις πάει ποτέ σε μοναστήρι να δεις τι γντ εκεί μέσα να δεις την γαλήνη π έχουν αυτοί οι άνθρωποι ;;; ή μόνο λόγια εισαι ρε κουραμπιέ κ το πιο βασικό μη κρίνεις για να μην κριθείς αμα αρχίσω εγώ να σε λέω μαλακα χοντρομπαλα τραβα χάσε κανα κιλο θα σ φανεί όμορφο;; οπότε αγόρι μ βούτα την γλώσσα σου σε αυτό το απειροελάχιστο μυαλό π έχεις πριν πετάξεις την κάθε αηδία που προσβάλει τον χριστιανισμό...άντε γτ πλ θάρρος πήρες χαλβά ε χαλβά!

Martin
18-01-2014, 10:56 PM
μαστορα δεν νομίζω να σ έδωσε κανείς το δικαίωμα να προσβάλεις κάτι στο οποίο πιστεύουμε εμείς...είναι γνώμη σ να λες αυτά π λες αλλα αναρωτιέμαι έχεις πάει ποτέ σε μοναστήρι να δεις τι γντ εκεί μέσα να δεις την γαλήνη π έχουν αυτοί οι άνθρωποι ;;; ή μόνο λόγια εισαι ρε κουραμπιέ κ το πιο βασικό μη κρίνεις για να μην κριθείς αμα αρχίσω εγώ να σε λέω μαλακα χοντρομπαλα τραβα χάσε κανα κιλο θα σ φανεί όμορφο;; οπότε αγόρι μ βούτα την γλώσσα σου σε αυτό το απειροελάχιστο μυαλό π έχεις πριν πετάξεις την κάθε αηδία που προσβάλει τον χριστιανισμό...άντε γτ πλ θάρρος πήρες χαλβά ε χαλβά!

katarxin den lew se kanenan na min pisteuei opote eisai la8os.Egw milaw gia to ti kanoun se monastiria genika oi kalogeroi,monaxoi,papades opos 8es pestous autoi oi an8ropoi pou exoun parei ton dromo auto kanoun pragmata ta opia otan ta akous kai vlpeis na kseftilizontai sou erxete na pas eki kai na tous pirovoliseis.Oso yparxoun autoi oi omofilofiloi pou ite kanoun sex metaksi tous ite parenoxloun mikra paidia kai einai an8ropoi tou 8eou kai kala den 8a eprepe na pisteuoume kan oti yparxei 8eos.
Autoi yparxoun mono na trone ta leuta tou kratous kai na kanoun orgia sta monastiria.Etsi vriskoun tin galini tous eki mesa.Oti lew kai grafw den ta vgazw apo to mialo mou to video kai to link pou evala leei pola gia autous tous an8ropous pou kapioi apo sas tous filate kai to xeri.

kwstakis.
19-01-2014, 12:49 AM
katarxin den lew se kanenan na min pisteuei opote eisai la8os.Egw milaw gia to ti kanoun se monastiria genika oi kalogeroi,monaxoi,papades opos 8es pestous autoi oi an8ropoi pou exoun parei ton dromo auto kanoun pragmata ta opia otan ta akous kai vlpeis na kseftilizontai sou erxete na pas eki kai na tous pirovoliseis.Oso yparxoun autoi oi omofilofiloi pou ite kanoun sex metaksi tous ite parenoxloun mikra paidia kai einai an8ropoi tou 8eou kai kala den 8a eprepe na pisteuoume kan oti yparxei 8eos.
Autoi yparxoun mono na trone ta leuta tou kratous kai na kanoun orgia sta monastiria.Etsi vriskoun tin galini tous eki mesa.Oti lew kai grafw den ta vgazw apo to mialo mou to video kai to link pou evala leei pola gia autous tous an8ropous pou kapioi apo sas tous filate kai to xeri.


ΣΟΥ ξαναλέω δν σε υπορχεώνει κανένας να τους φιλάς το χέρι..είναι επιλογή του καθενός αλλά να βγαίνεις και να λες αυτα τα πράγματα μπροστά σε τόσο κόσμο δεν το βρίσκω καθόλου σωστό...σοβαρά σε μιλάω τωρα άμα σε είχα εδώ μπροστά μ θα έτρωγες το ξύλο τις αρκούδας...χαίβανε ε χαίβανε...πιστεύεις ότι αυτά π λένε στο βίντεο είναι σωστά άι κ εγω λέω πως είμαι ο σούπερμαν θα με πιστέψεις;;μπετόβλακα ε μπετόβλακα!!

Kazuhiro
19-01-2014, 01:00 AM
Κωστα συμορφωσου αυτο που λεει ο Μαρτιν ειναι οτι καλως η κακως.γινονται και αυτα....θες δεν θες να το πιστεψεις και μαλιστα σε μεγαλο βαθμο....απλα μην τα ισοπεδωνουμε ολα.....δεν ειναι ολοι βουτηγμενοι.στα.σκατα.....υπ ρχουν.ανθρωποι που ειναι οντως.ανθρωποι του θεου αλλα δυστυχως.ειναι λιγοι....και λυπαμαι Κωστα π.το λεω αλλα οταν ακουω απο παπα στην εκκλησια να λεει.στο.δισκο χαρτινα μονο οχι κερματα....ε ναι τραβα γαμησου παλιοχοντρε κοιλαρα θα πω....που ελουσες στη ζωη και εγινες παπας.....ο χριστιανισμος δεν ειναι οι παπαδες ουτε η εκκλησια ουτε οοι εικονες ειναι μερος.αυτου αλλα δεν ειναι η ιδια η θρησκεια

leav
19-01-2014, 01:05 AM
katarxin den lew se kanenan na min pisteuei opote eisai la8os.Egw milaw gia to ti kanoun se monastiria genika oi kalogeroi,monaxoi,papades opos 8es pestous autoi oi an8ropoi pou exoun parei ton dromo auto kanoun pragmata ta opia otan ta akous kai vlpeis na kseftilizontai sou erxete na pas eki kai na tous pirovoliseis.Oso yparxoun autoi oi omofilofiloi pou ite kanoun sex metaksi tous ite parenoxloun mikra paidia kai einai an8ropoi tou 8eou kai kala den 8a eprepe na pisteuoume kan oti yparxei 8eos.
Autoi yparxoun mono na trone ta leuta tou kratous kai na kanoun orgia sta monastiria.Etsi vriskoun tin galini tous eki mesa.Oti lew kai grafw den ta vgazw apo to mialo mou to video kai to link pou evala leei pola gia autous tous an8ropous pou kapioi apo sas tous filate kai to xeri.

Επειδη εγινε κατι σε καποιο μοναστηρι σημαινει οτι γινεται σε ολα? Και για την Μπαρτσελονα ελεγαν οτι εκανε οργια ο Ιμπραιμοβιτς αλλα δεν ειδα να λεει κανενας "α μαλακα μη πας στο γηπεδο, κανουν οργια μεταξυ τους"

kwstakis.
19-01-2014, 02:49 AM
Κωστα συμορφωσου αυτο που λεει ο Μαρτιν ειναι οτι καλως η κακως.γινονται και αυτα....θες δεν θες να το πιστεψεις και μαλιστα σε μεγαλο βαθμο....απλα μην τα ισοπεδωνουμε ολα.....δεν ειναι ολοι βουτηγμενοι.στα.σκατα.....υπ ρχουν.ανθρωποι που ειναι οντως.ανθρωποι του θεου αλλα δυστυχως.ειναι λιγοι....και λυπαμαι Κωστα π.το λεω αλλα οταν ακουω απο παπα στην εκκλησια να λεει.στο.δισκο χαρτινα μονο οχι κερματα....ε ναι τραβα γαμησου παλιοχοντρε κοιλαρα θα πω....που ελουσες στη ζωη και εγινες παπας.....ο χριστιανισμος δεν ειναι οι παπαδες ουτε η εκκλησια ουτε οοι εικονες ειναι μερος.αυτου αλλα δεν ειναι η ιδια η θρησκεια


μαλάκα σύνελθε...το ότι υπάρχουν 5-10 άντε 20 που το κάνουν αυτό δεν θα τους πάρει όλους η μπάλα έχεις ιδέα περίπου πόσοι άνθρωποι είναι στον πλανήτη μας χριστιανοί ας σ πω λίγο...παραπάνω από 1 δις..οι καθολικοί είναι μασώνοι άποψη μ είναι αυτή κ μπορώ να την τεκμηριώσω αν κάποιος μ το ζητήσει αλλά δεν μπορείς να πεις ότι όλοι αυτοί οι παπάδες είναι αποτυχημένοι στην ζωή τους ή το κατέλιξαν στο δρόμο του θεού επδ δν είχαν κάτι καλύτερο να κάνουν...αν το ψάξεις λίγο θα δεις ότι ένα μεγάλο μέρος αυτών μην σου πώ η πλειοψηφία είναι άτομα π έχουν πάει σε πανεπιστήμιο και έχουν μορφωθεί..και για να λυθεί και η απορία σε όλους σας όχι δν θα κλειστώ σε μοναστήρι απλά είναι μια πλάκα π έκανα με τα παιδιά τους είπα άμα δν την παντρευτώ θα κλειστώ σε μοναστήρι αλλά έφαγα άκυρο τι να κάνουμε κ αυτά μέσα στην ζωή ειναι...και κούλι με φαντάζεσε εμένα τώρα μοναχό; να παρατήσω συνεργεία σχολεία και να κλειστώ σε μοναστήρι ε όχι ρε φίλε δν μπορω και πού θέλω να καταλήξω;;ότι πρέπει να το έχεις μέσα σου για να ζήσεις σε ένα τέτοιο περιβάλλον...

leav
19-01-2014, 02:51 AM
οι καθολικοί είναι μασώνοι άποψη μ είναι αυτή κ μπορώ να την τεκμηριώσω
Για κατι τετοια δεν θα βαρεθω ποτε αυτο το φορουμ.

try_m3
19-01-2014, 02:53 AM
malaka kai emas mas xwrisane kai se katathlipsi pesame , san zombie eimastan alla oxi kai se monasthri ( asxeta pou den pisteuw )

kwstakis.
19-01-2014, 03:03 AM
Για κατι τετοια δεν θα βαρεθω ποτε αυτο το φορουμ.

γτ το λες αυτό φίλτατε

DeadManWalkin
19-01-2014, 03:31 AM
Και εγώ θα πάω σε μοναστήρι, τον Leav για εξορκισμο.

meepeises
19-01-2014, 08:13 AM
Εγω τον λιβ θα τον παω σε μοναστηρι να βαλει κανα μανουαλι στον κ()$% του.

FrOzen_GhOst
19-01-2014, 02:16 PM
Oxi to xeri na tous filisw na tous ftisw 8elw siga min tous filisw
Επειδή πετάς μαλακιες ασύστολα χωρίς να έχεις την παραμικρή ιδέα προσβαλλοντας τα πιστεύω των άλλων διάβασε λίγα πράγματα.Κρίνεις τους πολλούς με βάση τους λίγους (σαν να λες όλοι είναι πρεζάκια επειδή είδες 2-3).Το χέρι σε έναν ιερέα(και όχι όποιονδηποτε παπά) το φιλάς γιατί έχει κάνει Θεία λειτουργία και τα χέρια του είναι φωτισμένα με το άγιο πνεύμα και όχι επειδή είναι παπάς.

Kazuhiro
19-01-2014, 02:27 PM
Επειδή πετάς μαλακιες ασύστολα χωρίς να έχεις την παραμικρή ιδέα προσβαλλοντας τα πιστεύω των άλλων διάβασε λίγα πράγματα.Κρίνεις τους πολλούς με βάση τους λίγους (σαν να λες όλοι είναι πρεζάκια επειδή είδες 2-3).Το χέρι σε έναν ιερέα(και όχι όποιονδηποτε παπά) το φιλάς γιατί έχει κάνει Θεία λειτουργία και τα χέρια του είναι φωτισμένα με το άγιο πνεύμα και όχι επειδή είναι παπάς.

Ακριβώς δεν φιλάς καν το χέρι του πάπα!Οπότε δεν είναι άγιος ο παπάς!Είναι συνδετικός κρίκος με το θεό αυτό δεν τον κάνει ούτε αλάθητο ούτε άγιο ούτε τίποτα!Ίσως αν η επιλογή του παπά γινόταν από τον ίδιο το θεό να είχα άλλη άποψη για τους παπάδες....(Και για να μην παρεξηγηθώ δεν έχω άσχημη γνώμη για τους παπάδες απλά δεν τους θεωρώ κάτι άγιο και φυσικά δεν θεωρώ ότι όλοι είναι άξιοι!)

The_New_Guy
19-01-2014, 02:59 PM
48139

Με τους ομοφυλόφιλους που λέτε δεν έχω κανένα θέμα. Αλλά μιας και μιλάμε για θρησκίες να σας πω κι εγώ για τον φανταστικό μου φίλο?

The_New_Guy
19-01-2014, 03:09 PM
γτ το λες αυτό φίλτατε

Εμένα πάλι ευτιχώς ο φανταστικός μου φίλος δεν είναι μασώνος. Ανοίκει όμως στην επικύνδινη φυλή των illuminaty, αυτούς τους αλήτες που υποστιρίζουν σατάνα σε κάθε ντέρμπι. This is the planet of the apes after all!

The_New_Guy
19-01-2014, 03:26 PM
εγώ πιστεύω πως είναι μασώνοι...καταρχάς νομίζουν πως ο πάπας δεν κάνει ποτέ λαθός και νομίζουν πως έχει την ίδια εξουσία με το θεό!

Μα δεν είπα ότι δεν το βρίσκω αστείο και αυτό. Ελάχιστοι είναι οι καθολικοί βέβαια οπότε δεν πειράζει τόσο. Γενικά η θρησκεία είναι πολύ επικύνδινο πράγμα. Αυτή είναι η δικιά μου γνώμη.

Cataclysm.O
19-01-2014, 04:01 PM
ΜΟΝΟ THE_NEW_GUY ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ!

leav
19-01-2014, 04:40 PM
Σταματαει εδω.