PDA

View Full Version : [CLOSED] User Abuse : beyond]U



celin
28-12-2009, 06:50 AM
Katigoroumenos user: beyond]U
Game name: nlcel
Paraptoma tou user : manners / personal abuse / leave
Hostbot : da-hb-09

O sigkekrimenos user eixe mpei se game mu stin antipali omada k mu zitise se wisp na kanw ban kapoion mate tou epeidi ton evrise.Tou eksigisa oti den mporo na kanw ban kapoion etc epeidi to zitaei o allos xwris na kserw ti paixtike kai ekana mute ton paixti p eipe oti ton evrise.To paidi p egine mute mu eipe oti kai o beyond ton evrize opote kanw unmute k zitaw eksigiseis k apo tus 2 gt 8a itan adiko na exei kapoios mute xwris na ftaiei.Arxisan loipon na katigoroun o enas ton allon kai na vrizonte sto all zitontas o enas to ban tou allou.O beyond stin sigkekrimeni fasi evrise k vgike opote efage ban gia manners k leave.O logos pou kanw auto to post einai i ekseliksi argotera.Arxise na apeili se wisps kai na me abuserei paizontas to magkas kai eksousia epeidi exei lan admins.Epeidi exeis filous admins nomizeis oti mporeis na kaneis oti 8eleis?Na vgazeis ta bans pou trws kai na apeileis esu gia bans kai demote?Na apaiteis o,ti 8eleis kai san kakoma8imeno 5xrono na ta 8es ola sto piato?kai ama den su kanun ti xari na parapoieis logia kai na apeileis?Kapoios prepei na su ma8ei na sevesai tus allous kai na akolou8eis kapious KANONES pou isxuoun gia olous.

Edw to link apo tis ss to opoio einai se morfh .rar gt einai polles.

http://rapidshare.com/files/326848961/beyond_u.rar.html

Ty gia ton xrono sas.

Super_weed0r
28-12-2009, 06:53 AM
+1 stin celin...imoun kai egw se afto to game...i celin ekatse afk gia kapoia wra kai mas eksigise oti dexotan enoxlitiko spam apo ton leaver kai apeiles tou styl paikse osa games thes simera gt avrio den tha mporeis na paikseis oute 1,oti dithen exei lan admins kai tha tis kanoun kai tha tis deiksoun k.o.k

prin ta wisps kai to leave tou beyond]u proigithike ena spam sto main chat me apotelesma tin sinxisi kai twn 10 paixtwn...gia polu spam leme!!! :)

+1 stin celin!!!

Super_weed0r
28-12-2009, 06:56 AM
kai gia na min ksexniomaste !!!



esy esy tis moiras mou grafto mou pairneis tin kardia kai to mualo,esy mou dineis logo na uparxw kai mia zwh tin idia trela tha exw , dikefale mazi sou arrwstenw AEKARA mou to exasa to treno

NARKWTIKA GUNAIKES KAI LEFTA ti na sou poun esena ola afta!!!!!

omG.stoGRC
28-12-2009, 10:48 AM
xaxa theos o tupos. isos to warcraft prepei na ginei 18+. Loipon o tupos itan poli asteios.apetuse ban kai molis i celin tu eksigise oti xoris apodiksis den ginete arxise na lei kati trela. tha sas ftiaksi to kefi ama ta dite egw akoma gelaw.ennoite pws to ligotero gia afton einai shitadd alla tespa :P

brigita
28-12-2009, 06:26 PM
Είναι ήδη banned από εσένα celin και σωστά τον έκανες.

Topic Closed.