PDA

View Full Version : χεχεχε



ec1ler.
30-01-2014, 06:11 PM
Και ρε παλικάρια ακούστε...


εκεί π γυρνάω σπίτι από την βόλτα μ με το λανσεράκι μ κ απομένουν περίπου 5χλμ για να φτάσω σπίτι κ είμαι σε ένα δύσκολο δρόμο κατηφόρα κ με στροφές νύχτα τώρα βλέπω από πίσω μου τα φώτα να δυναμώνουν φτάνει σε μια απόσταση 10 μέτρων ο άλλος κ βλέπω πως είναι μια mersedez C 160 όπα λέω αυτός γουστάρει τρεχάματα...κατεβάζω λοιπών σε 2άρα από 3η π είχα κ αρχίζω να δίνω έχω πιάσει καμιά 90άρα αυτός από πίσω μ κουμπώνω 3η βουτάω στα 120 κ βλέπω ανοίγω την απόσταση λέω απο μέσα μ για να σε δω τώρα μάγκα μ συνεχίζουμε να κατεβαίνουμε σαν τρελοί φτάνουμε κάτω ανάβω αλάρμ σταματάω και ανοίγω παράθυρο και του λέω

-αλάνι το παίζεις γρήγορος ή είναι η ιδέα μ
μου λέει
-φίλε συγνώμη δεν ήξερα πως είχες τα αρχίδια να το κάνεις αυτό

να μην τα πολυλογώ κάτι βαρύμαγκες που το παίζουν γρήγοροι τους έχω για πρωινό

if you know what i mean makaroniamekuma!

Υ.Γ για να μην έχουμε άλλα θέματα όπως τις άλλες φορές είναι ένα thread π το έχω κάνει για χαβαλέ και για να πούμε τις αηδίες μας!!

Momergil
30-01-2014, 06:13 PM
XAXA τι είπε πάλι ο τρελός ! χαχαχαχαχαχαχαχα

Cut_and_sew
30-01-2014, 06:13 PM
ti mas les re mlk?

ec1ler.
30-01-2014, 06:14 PM
ti mas les re mlk?


προμπλέμα αδερφό δαμιανό;;

Call-me-Winner
30-01-2014, 06:14 PM
Σήμερα έπαιξα καλό xin.

ec1ler.
30-01-2014, 06:14 PM
XAXA τι είπε πάλι ο τρελός ! χαχαχαχαχαχαχαχα

αφού ξέρεις πως δν μπορώ να τις κρατήσω άμα δεν τις πετάξω θα σκάσω!

Momergil
30-01-2014, 06:16 PM
αφού ξέρεις πως δν μπορώ να τις κρατήσω άμα δεν τις πετάξω θα σκάσω!

Και συνοδηγός στην 160 ήταν μια δύο μέτρα και κατέβηκε κ μπήκε στο Λανσερ και σου λέει.
-ride or die remember ?

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχα

Fixed

ec1ler.
30-01-2014, 06:18 PM
Και συνοδηγός στην 160 ήταν μια δύο μέτρα και κατέβηκε κ μπήκε στο evo και σου λέει.
-ride or die remember ?

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχα


οχι οχι δεν κατάλαβες δεν είχα το έβο το λανσερ το απλό 2 είχαμε τρ έχουμε 1! απλό λάνσερ

qlilow.
30-01-2014, 06:18 PM
http://www.youtube.com/watch?v=eQdYIhPXFB4

Cut_and_sew
30-01-2014, 06:24 PM
akouste edw re na deite :prin mia wra peripou stin misi ptolemaida eixe sinefia kai stn alli misi ilio

ec1ler.
30-01-2014, 06:26 PM
akouste edw re na deite :prin mia wra peripou stin misi ptolemaida eixe sinefia kai stn alli misi ilio


egw imoun apo tin meria me tin sinefia!

G0dL1k3
30-01-2014, 06:37 PM
χααχαχαχχαχα

Solistas
30-01-2014, 06:38 PM
na fantastw i sinexeia itan...den pisteua oti eixes arxidia n to kaneis ayto epeidh s simpa9isa 9 er9eis n pidi3oume mazi tn 3an9ia gomena m!

The_New_Guy
30-01-2014, 07:43 PM
na fantastw i sinexeia itan...den pisteua oti eixes arxidia n to kaneis ayto epeidh s simpa9isa 9 er9eis n pidi3oume mazi tn 3an9ia gomena m!

Ανα γειά σου αυτό θα συμπλήρωνα.

soap_21
30-01-2014, 08:42 PM
ti mas les re mlk?

ψευτης ...

FrOzen_GhOst
30-01-2014, 08:46 PM
Και μετά ρε Στεφανάκη
https://www.youtube.com/watch?v=TvzkMibe9U0

Call-me-Winner
30-01-2014, 08:49 PM
Και μετά ρε Στεφανάκη
https://www.youtube.com/watch?v=TvzkMibe9U0
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX AXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXA AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAA XXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAX AXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX AXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXA AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAA XXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAX AXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX AXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXA AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAA XXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAX AXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX AXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXA AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAA XXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAX AXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX AXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXA AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAA XXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAX AXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX AXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXA AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAA XXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAX AXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX AXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXA AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAA XXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAX AXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX AXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXA AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAA XXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXAXAXAX AXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAAXAXA

ec1ler.
30-01-2014, 10:13 PM
na fantastw i sinexeia itan...den pisteua oti eixes arxidia n to kaneis ayto epeidh s simpa9isa 9 er9eis n pidi3oume mazi tn 3an9ia gomena m!

k meta katevenei i gkomena tou mpainei sto lanceraki m kai m arxizei sta mpoukia!

tsepeto
31-01-2014, 01:28 AM
https://www.youtube.com/watch?v=yh3spEOIP04

Cut_and_sew
31-01-2014, 03:56 AM
kai meta kato apo to krevati epsaxnes ts padofles na pas sto mpanio gt exises pano sou

leav
31-01-2014, 02:24 PM
kai meta kato apo to krevati epsaxnes ts padofles na pas sto mpanio gt exises pano sou

δεν φοραει παντοφλες, το ζει στα στενα γιατι ειναι hardcore.

Dark-King
31-01-2014, 02:26 PM
egw pisteuw oti ton ksipnise i mana tou na paei sxoleio :cool:

ec1ler.
31-01-2014, 03:32 PM
egw pisteuw oti ton ksipnise i mana tou na paei sxoleio :cool:

dn paw sxoleio exw teleiwsei...leav oxi file foraw pantoflitses :* k mporeite na diavasete oti to eipa gia xavale etsi!!!


damiane file as min milisoume gia auto to thema oi 2 mas!

meepeises
31-01-2014, 03:45 PM
προχθες αν θυμαμαι καλα πρεπει να ηταν, ημουν στη αερογεφυρα της σταυρουπολης στη Θεσσαλονικη με το σεατ μου και παω προς καλαμαρια το βραδακι.
Καθως λοιπον σταματαω στο φαναρι εκει στη γεφυρα του περιφερειακου απο τα δυτικα στα ανατολικα και ειμαι στη μεσαια λωριδα ακουω κατι βρυχηθμους... Γυρναω και βλεπω δεξια μου μια φερραρι f50 και αριστερα μου μια lamborghini aventador ... Εμεινα με το στομα ανοιχτο.. Λεω αυτα ειναι θα δουμε κοντρα τωρα.. Βρουμ βρουμ που λετε και οι δυο να ανεβαζουν στροφες και λεω νταξυ θα προσπαθησω να ακολουθησω να δω τι θα γινει... Αναβει πρασινο το φαναρι και τσουπ εξαφανιζονται.. Ε φτανω τελικα στο φαναρι στη καλαμαρια στο τελος του περιφερειακου, κατεβαινω, ανοιγω το πορτ μπαγκαζ και βγαζω το ριγε σημαιακι και παω στη μεση του δρομου για να τους βρω... Ε 4 λεπτα αργοτερα φανηκαν και κουνησα το νικητηριο σημαιακι στην φερραρι.

Momergil
31-01-2014, 03:51 PM
προχθες αν θυμαμαι καλα πρεπει να ηταν, ημουν στη αερογεφυρα της σταυρουπολης στη Θεσσαλονικη με το σεατ μου και παω προς καλαμαρια το βραδακι.
Καθως λοιπον σταματαω στο φαναρι εκει στη γεφυρα του περιφερειακου απο τα δυτικα στα ανατολικα και ειμαι στη μεσαια λωριδα ακουω κατι βρυχηθμους... Γυρναω και βλεπω δεξια μου μια φερραρι f50 και αριστερα μου μια lamborghini aventador ... Εμεινα με το στομα ανοιχτο.. Λεω αυτα ειναι θα δουμε κοντρα τωρα.. Βρουμ βρουμ που λετε και οι δυο να ανεβαζουν στροφες και λεω νταξυ θα προσπαθησω να ακολουθησω να δω τι θα γινει... Αναβει πρασινο το φαναρι και τσουπ εξαφανιζονται.. Ε φτανω τελικα στο φαναρι στη καλαμαρια στο τελος του περιφερειακου, κατεβαινω, ανοιγω το πορτ μπαγκαζ και βγαζω το ριγε σημαιακι και παω στη μεση του δρομου για να τους βρω... Ε 4 λεπτα αργοτερα φανηκαν και κουνησα το νικητηριο σημαιακι στην φερραρι.

Χαχαχαχαχα απο viper στο seat ? ε ρε ξεπεσμός !

GanKnaM
31-01-2014, 03:56 PM
poli tokyo drift vlepeis

ec1ler.
31-01-2014, 04:15 PM
προχθες αν θυμαμαι καλα πρεπει να ηταν, ημουν στη αερογεφυρα της σταυρουπολης στη Θεσσαλονικη με το σεατ μου και παω προς καλαμαρια το βραδακι.
Καθως λοιπον σταματαω στο φαναρι εκει στη γεφυρα του περιφερειακου απο τα δυτικα στα ανατολικα και ειμαι στη μεσαια λωριδα ακουω κατι βρυχηθμους... Γυρναω και βλεπω δεξια μου μια φερραρι f50 και αριστερα μου μια lamborghini aventador ... Εμεινα με το στομα ανοιχτο.. Λεω αυτα ειναι θα δουμε κοντρα τωρα.. Βρουμ βρουμ που λετε και οι δυο να ανεβαζουν στροφες και λεω νταξυ θα προσπαθησω να ακολουθησω να δω τι θα γινει... Αναβει πρασινο το φαναρι και τσουπ εξαφανιζονται.. Ε φτανω τελικα στο φαναρι στη καλαμαρια στο τελος του περιφερειακου, κατεβαινω, ανοιγω το πορτ μπαγκαζ και βγαζω το ριγε σημαιακι και παω στη μεση του δρομου για να τους βρω... Ε 4 λεπτα αργοτερα φανηκαν και κουνησα το νικητηριο σημαιακι στην φερραρι.


mhpws kapsan kai tis adies tous?

meepeises
31-01-2014, 04:52 PM
Ε το σεατ ειναι για τις καθημερινες... Οχι αλλα μας ειδε μια μπατσινα μουναρα την ωρα που εγινε το σκηνικο και ηρθε να μας γραψει αλλα μολις πλησιασε την πηδ%#$ξα και μετα μας αφησε ολους ελευθερους εκτος απο μενα που βγαλαμε μαζι την υπηρεσια μαζι με αλλες 2 μπατσινες που ηταν στο περιπολικο.. If u know what i mean!!!!

ec1ler.
31-01-2014, 04:55 PM
Ε το σεατ ειναι για τις καθημερινες... Οχι αλλα μας ειδε μια μπατσινα μουναρα την ωρα που εγινε το σκηνικο και ηρθε να μας γραψει αλλα μολις πλησιασε την πηδ%#$ξα και μετα μας αφησε ολους ελευθερους εκτος απο μενα που βγαλαμε μαζι την υπηρεσια μαζι με αλλες 2 μπατσινες που ηταν στο περιπολικο.. If u know what i mean!!!!

πρέπει να έχεις πάρει μαθήματα απο εμένα έτσι;; όργια με μπατσίνες γουσταρωωωωωωωωωωωωωωωω

Gate13
31-01-2014, 08:52 PM
δεν φοραει παντοφλες, το ζει στα στενα γιατι ειναι hardcore.

Εεεε λογικά στα στενά μπλουζάκια εννοείς.