PDA

View Full Version : staff abuse



LeN0r.
04-02-2014, 09:58 PM
polu abuse epese teleutea.. anti n eksetazonte t admin abuse eksetazonte t staff abuse :p

leav
04-02-2014, 10:01 PM
..?

shogun2
04-02-2014, 10:41 PM
xaxaxaxaxa exis ena dikio...

MrMcFlame
05-02-2014, 12:42 AM
Ξυπνήστε αδέρφια μου, πρέπει να πνίξουμε τους μεγαλοκτηματίες. Ξεσηκωθείτε όλοι!!!

MrMcFlame
05-02-2014, 12:43 AM
ΓΚΟΤΣΑΜΠΑΣΙΔΕΣ!!!

Solistas
05-02-2014, 01:00 AM
Ξυπνήστε αδέρφια μου, πρέπει να πνίξουμε τους μεγαλοκτηματίες. Ξεσηκωθείτε όλοι!!!

Μεταναστες και Ελληνες εναντιων αφεντικων.

leav
05-02-2014, 01:16 AM
@tsepeto , μονο με επιχειρηματα και links θα το ξαναπεις αυτο.

Rock_N_Troll
05-02-2014, 01:16 AM
Τα περισσότερα σχόλια μόνο σαν αστεία μπορώ να τα αντιμετωπίσω. Δεν είδα κανένα post "Ευχαριστούμε το staff team που μπορούμε να παίζουμε games,να κράζουμε στο forum, να κάνουμε τα tours μας κτλ κτλ". Όχι πως θα το περίμενα, αν δεν μπορείτε να πείτε καλή κουβέντα τουλάχιστον μην μειώνετε μια προσπάθεια από την οποία ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΕΡΔΟΣ.
Τsepeto δεν ξέρω κατά πόσο το είπες για πλάκα, καλό θα ήταν να μιλάς με αποδείξεις. Αν φυσικά είδες ΟΛΑ τα replays των staff abuses,τότε μπορείς να εκφέρεις γνώμη αλλά με επιχειρήματα.Όχι αερολογίες..Και κάτι τελευταίο.Αν έκατσες να δεις όλα τα staff abuses ,ε τότε μάλλον δεν είσαι ο πιο καλοπροαίρετος και το σχόλιο σου δεν είναι και τόσο αθώο

WeS_
05-02-2014, 01:22 AM
@tsepeto ή μαλακία θα πείς ή θα χασμουρηθείς..!
Έχω 4 αστέρια..δείξε μου κάπου στα τόσα χρόνια που είμαι staff και στα τόσα games,κάτι που έπρεπε να φάω warn..

Parakaltson
05-02-2014, 01:33 AM
@tsepeto ή μαλακία θα πείς ή θα χασμουρηθείς..!
Έχω 4 αστέρια..δείξε μου κάπου στα τόσα χρόνια που είμαι staff και στα τόσα games,κάτι που έπρεπε να φάω warn..

Σιγα ρε παπαρα,εχεις 4 αστερια και πρεπει να σε αρχισουμε και στα τσιμπουκια μηπως ρε σεριφη?!!

Tsakwnas
05-02-2014, 01:41 AM
Σιγα ρε παπαρα,εχεις 4 αστερια και πρεπει να σε αρχισουμε και στα τσιμπουκια μηπως ρε σεριφη?!!

Αν ξαναμιλησεις ασχημα για τον αδερφο μου, αλληθωρε τυφλοποντικα, θα σε συνθλιψω

shogun2
05-02-2014, 01:44 AM
xaxaxaxa ego pantos exo lio8i me afta edo p grafete....

Parakaltson
05-02-2014, 01:47 AM
Αν ξαναμιλησεις ασχημα για τον αδερφο μου, αλληθωρε τυφλοποντικα, θα σε συνθλιψω

Γυρνα στην Παναγια των Παρισιων Κουασιμοδε.Το καμπαναριο θελει κουρδισμα.

Rock_N_Troll
05-02-2014, 01:49 AM
Tsakwnas & Parakaltson simply the best.Κάπως πρέπει να το κανονίσουμε για τσίπουρα/μπύρες/καφέ..

shogun2
05-02-2014, 01:51 AM
Tsakwnas & Parakaltson simply the best.Κάπως πρέπει να το κανονίσουμε για τσίπουρα/μπύρες/καφέ..

ama tous valis aftous tous 2 mazi 8a gini o tritos pagkozmios polemos re...

tsepeto
05-02-2014, 01:51 AM
Svinete kai posts sto offtopic? (leav stadar) Siga pia kai ti eipa. Toso polu sas e8iksa? Anaferomoun sta prosfata staff abuse pou ekana. An sas endiaferei deite ta latest started threads ap'to profil mou. Opws episis sto abuse tou ninjaaaa (r.i.p) pou ton kanate kai ban ap'to forum.

Momergil
05-02-2014, 01:53 AM
Εμπρός αδέρφια δεν ξέρω τι λέτε αλλά αυτός ο new_guy τα φταίει όλα..

Να και πώς έκανε πριν στο game σε ένα fight που χάσαμε.

http://media1.giphy.com/media/aZ5hFXeZaQhyw/giphy.gif

Parakaltson
05-02-2014, 01:54 AM
Tsakwnas & Parakaltson simply the best.Κάπως πρέπει να το κανονίσουμε για τσίπουρα/μπύρες/καφέ..

Δε βγαινω με τον χιμπατζη ρε πλακα κανεις?Αν τον δω απο κοντα θα κανουν εμετο ολα μου τα κυταρρα ενα - ενα.

shogun2
05-02-2014, 01:56 AM
[QUOTE=Momergil;1222901]Εμπρός αδέρφια δεν ξέρω τι λέτε αλλά αυτός ο new_guy τα φταίει όλα..

Να και πώς έκανε πριν στο game σε ένα fight που χάσαμε.

http://media1.giphy.com/media/aZ5hFXeZaQhyw/giphy.gif[/QUOTxE]

xaxaxaxaxaxaxaxa..esi p 3eris pos ekane re apo to idio net paizete..

Momergil
05-02-2014, 01:59 AM
esi p 3eris pos ekane re apo to idio net paizete..

Μέχρι Πελοπόννησο ακούγεται όταν κράζει..

shogun2
05-02-2014, 02:01 AM
Μέχρι Πελοπόννησο ακούγεται όταν κράζει..

xaxaxaxa vlepo kanis den ton simpa8i The_new_guy....

Parakaltson
05-02-2014, 02:04 AM
ΔΕΝ μπορειτε να φανταστειτε κλαμα που ριχνει απο κοντα...Απλα Δ Ε Ν....

shogun2
05-02-2014, 02:07 AM
ΔΕΝ μπορειτε να φανταστειτε κλαμα που ριχνει απο κοντα...Απλα Δ Ε Ν....

pes me pos klaiei otan xani sta games..

Parakaltson
05-02-2014, 02:11 AM
Ποια games ρε?!Εδω σου λεω κλαιει 5 λεπτα για καθε last hit που χανει...Για game δεν το συζηταω,αστο.

shogun2
05-02-2014, 02:14 AM
Ποια games ρε?!Εδω σου λεω κλαιει 5 λεπτα για καθε last hit που χανει...Για game δεν το συζηταω,αστο.

xaxaxaxaxaxaxaxa dld piso apo tin o8oni eine enas klapsiaris...

Rock_N_Troll
05-02-2014, 02:14 AM
http://www.youtube.com/watch?v=OHXhHBJ-07M
Λίγα τα λόγια σας για τον The_New_Guy.Αδερφός μου είναι (μεγάλε Tsakwnas, με αξίωσε ο Θεός να μάθω κάτι από εσένα)
Parakaltson μια από αυτές τις μέρες έρχομαι lan

Gate13
05-02-2014, 02:16 AM
pes me pos klaiei otan xani sta games..
Κυνηγάει τα ανήλικα που βρίσκονται εκείνη την ώρα στο νετ με κουζινομάχαιρο.

Ποια games ρε?!Εδω σου λεω κλαιει κάθε 5 λεπτα για καθε last hit που χανει...Για game δεν το συζηταω,αστο.
Fixed.Γιατί είναι παιχταράς και κάθε 5 λεπτά χάνει ένα lh.

shogun2
05-02-2014, 02:17 AM
kala esi den pezese vazis kai ta tragoudia...

Momergil
05-02-2014, 02:18 AM
Έλα κόφτε το για τον νιου γκάι ..

shogun2
05-02-2014, 02:19 AM
Έλα κόφτε το για τον νιου γκάι ..

se afto edo exi ena dikio ipa me na poume malakies na perasi i ora alla to para gamisa me to 8ema..

shogun2
05-02-2014, 02:29 AM
alla vlepo pos akoma den exi sxoliasi den meepeises pos kai etsi afise na perasi afto to thread etsi..

meepeises
05-02-2014, 04:38 AM
Εν αν δε μπουν τα κομουνια να πουν την πιπα τους δεν διασκεδαζω..
Να τωρα για τη κλαψα του newgay τι να πει κανεις.. Αλλα αν θελετε μπορω να σας πω πως κλαιει ο leav οταν δεν του τον δινω στο στομα... Σα μικρη που!@$%τσα κλαιγεται...

The_New_Guy
05-02-2014, 04:39 AM
Ποια games ρε?!Εδω σου λεω κλαιει 5 λεπτα για καθε last hit που χανει...Για game δεν το συζηταω,αστο.

Sure χάνω last hit...

Momergil
05-02-2014, 04:43 AM
Sure χάνω last hit...

Ο μεγαλος απήντησε.
On topic τωρα.
ποτε θα σπασεις το φραγμα του 2700?
γτ σε βλεπω 2 μερες εκει παιδευεσαι..

The_New_Guy
05-02-2014, 04:53 AM
Ο μεγαλος απήντησε.
On topic τωρα.
ποτε θα σπασεις το φραγμα του 2700?
γτ σε βλεπω 2 μερες εκει παιδευεσαι..

Mετά τις εξετάσεις. ez :/

K-GOD-
05-02-2014, 09:46 AM
Σιγα ρε παπαρα,εχεις 4 αστερια και πρεπει να σε αρχισουμε και στα τσιμπουκια μηπως ρε σεριφη?!!
Πραγματικα ρε παρακαλτσον σαγαπαω μερα με την μερα,το ακουσατε μαγκες αυτο?Γιαυτο εχουνε παρει και το μπουλο εδω μεσα αρκετοι επειδη δεν κανανε τα τσιμπουκια που επρεπε,αλλα και αλλοι εχουνε παρει τα τσιμπουκια που επρεπε...

The_New_Guy
05-02-2014, 11:16 AM
Πραγματικα ρε παρακαλτσον σαγαπαω μερα με την μερα,το ακουσατε μαγκες αυτο?Γιαυτο εχουνε παρει και το μπουλο εδω μεσα αρκετοι επειδη δεν κανανε τα τσιμπουκια που επρεπε,αλλα και αλλοι εχουνε παρει τα τσιμπουκια που επρεπε...

Τον wes_ τον πειράζει. Δεν πρόκειται για τσιμπούκια αλλά για αμοιβαίο σεβασμό. Πολύς κόσμος έφυγε λόγω dota2 (χωρίς mh - new game). Ακόμα έχει κόσμο ότι και να λέτε αρκετό μάλιστα. Και σαν last απλά γαμώ το γούστο σου.

Parakaltson
05-02-2014, 12:31 PM
Τον wes_ τον πειράζει. Δεν πρόκειται για τσιμπούκια αλλά για αμοιβαίο σεβασμό. Πολύς κόσμος έφυγε λόγω dota2 (χωρίς mh - new game). Ακόμα έχει κόσμο ότι και να λέτε αρκετό μάλιστα. Και σαν last απλά γαμώ το γούστο σου.

Οταν μιλας στον K-GOD- εσυ,πρωτον θα πλενεις το στομα σου και δευτερον θα του μιλας στον πληθυντικο.Και ολα αυτα,ΑΝ σου δωσει τον λογο.Σιχαμα.

Parakaltson
05-02-2014, 12:32 PM
Πραγματικα ρε παρακαλτσον σαγαπαω μερα με την μερα,το ακουσατε μαγκες αυτο?Γιαυτο εχουνε παρει και το μπουλο εδω μεσα αρκετοι επειδη δεν κανανε τα τσιμπουκια που επρεπε,αλλα και αλλοι εχουνε παρει τα τσιμπουκια που επρεπε...

Αν και συμφωνω σε αυτο που λες,κυριως παλιοτερα βεβαια,στον wes_ συγκεκριμενα το ειπα καθαρα για πλακα!

Sotis.
05-02-2014, 01:27 PM
Loipon magkes to taksidi mou sthn dota2 ksekinhse kai spania ksana dota1.
Thelw na pw kapoia pragmata:
1.new guy euxaristw gia thn empeiria proxthes,otan se phra mid 5-0 me sf kai esu huscar sto 12min.den hthela kati parapanw,exusa thn othoni.meta patouses ping sunexeia gia na fanei oti laggareis alla eixes mono 32ms kai mia kreatoberga sto stoma.
2.ti paparies lete re staff pou thelete kai kala logia,o iolh einai san tis ierodoules.Ama den takseis 10riko,den kathontai.
3.nai exoun meinei ligoi sto dota 1 kai oi misoi einai admin h staff
4.nai oi perissoteroi exoun maphack kai goldhack
5.to exete gamhsei me thn grafeiokrateia sto forum,pou na sas diname kai kamia epixeirhsh na koumantarete.
Loipon ton poulo lougkres,sas suxathika oles

Parakaltson
05-02-2014, 01:41 PM
Loipon magkes to taksidi mou sthn dota2 ksekinhse kai spania ksana dota1.
Thelw na pw kapoia pragmata:
1.new guy euxaristw gia thn empeiria proxthes,otan se phra mid 5-0 me sf kai esu huscar sto 12min.den hthela kati parapanw,exusa thn othoni.meta patouses ping sunexeia gia na fanei oti laggareis alla eixes mono 32ms kai mia kreatoberga sto stoma.
2.ti paparies lete re staff pou thelete kai kala logia,o iolh einai san tis ierodoules.Ama den takseis 10riko,den kathontai.
3.nai exoun meinei ligoi sto dota 1 kai oi misoi einai admin h staff
4.nai oi perissoteroi exoun maphack kai goldhack
5.to exete gamhsei me thn grafeiokrateia sto forum,pou na sas diname kai kamia epixeirhsh na koumantarete.
Loipon ton poulo lougkres,sas suxathika oles

1. Συμφωνω,καλα του εκανες,γιατι ειναι σπασαρχιδης.
2. Και μαλακιες να κανουν,μονο και μονο που χανουν τοσες ωρες απο τον προσωπικο τους χρονο,χαλαλι.
3. Οχι.3αδα αν εχεις,ψαχνεις 15 λεπτα να προλαβεις lobby.
4. Οχι,απλα μαλλον δε μπορεις να χωνεψεις οτι καποιος μπορει να ειναι καλυτερος απο σενα.Τοσο απλα.
5. Αν το καλοσκεφτεις,εχει λογικη.Τουλαχιστον ειχε,οταν ειχε και παρα πολυ κοσμο.

Πουλο.

Parakaltson
05-02-2014, 01:50 PM
ΑΧΑΧΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ τωρα ειδα ποιος εισαι!Που ειμασταν team και εκραζες και μου ειπες στο next ελα αντιπαλος Mid και σε βεντουζαρα....Και πιστεψε με,δε βεντουζαρω πολλους στο Mid,δε σε παιρνει να μιλας....Παντως αν δεν εχεις maphack,εχεις καλη αντιληψη,μπραβο.Η μπορει να μην ειχα πλυνει τα ποδια μου,δε θυμαμαι.

The_New_Guy
05-02-2014, 02:00 PM
Οταν μιλας στον K-GOD- εσυ,πρωτον θα πλενεις το στομα σου και δευτερον θα του μιλας στον πληθυντικο.Και ολα αυτα,ΑΝ σου δωσει τον λογο.Σιχαμα.

Όπως κι εσύ σε μένα τελευταίε.

DeathStroke
05-02-2014, 02:05 PM
Loipon magkes to taksidi mou sthn dota2 ksekinhse kai spania ksana dota1.
Thelw na pw kapoia pragmata:
1.new guy euxaristw gia thn empeiria proxthes,otan se phra mid 5-0 me sf kai esu huscar sto 12min.den hthela kati parapanw,exusa thn othoni.meta patouses ping sunexeia gia na fanei oti laggareis alla eixes mono 32ms kai mia kreatoberga sto stoma.
2.ti paparies lete re staff pou thelete kai kala logia,o iolh einai san tis ierodoules.Ama den takseis 10riko,den kathontai.
3.nai exoun meinei ligoi sto dota 1 kai oi misoi einai admin h staff
4.nai oi perissoteroi exoun maphack kai goldhack
5.to exete gamhsei me thn grafeiokrateia sto forum,pou na sas diname kai kamia epixeirhsh na koumantarete.
Loipon ton poulo lougkres,sas suxathika oles


Καταρχάς καλή τύχη στο Dota 2,δεύτερον ευχαριστώ πρέπει να λες που υπάρχει άτομο σαν τον Λεωνίδα να δίνει τόσα λέφτα για να παίζεις εσύ free πληροφοριακά τα premium το 1/7 των εξόδων του site έχουν καλύψει , ευχαριστώ πρέπει να λες στον K[a]ne που ασχόληται με τα botakia για ένα game που έχει να παίξει 3 χρόνια.Καλή τύχη στο Dota 2 ΑΝΤΡΑ ΕΣΥ

The_New_Guy
05-02-2014, 02:06 PM
Loipon magkes to taksidi mou sthn dota2 ksekinhse kai spania ksana dota1.
Thelw na pw kapoia pragmata:
1.new guy euxaristw gia thn empeiria proxthes,otan se phra mid 5-0 me sf kai esu huscar sto 12min.den hthela kati parapanw,exusa thn othoni.meta patouses ping sunexeia gia na fanei oti laggareis alla eixes mono 32ms kai mia kreatoberga sto stoma.
2.ti paparies lete re staff pou thelete kai kala logia,o iolh einai san tis ierodoules.Ama den takseis 10riko,den kathontai.
3.nai exoun meinei ligoi sto dota 1 kai oi misoi einai admin h staff
4.nai oi perissoteroi exoun maphack kai goldhack
5.to exete gamhsei me thn grafeiokrateia sto forum,pou na sas diname kai kamia epixeirhsh na koumantarete.
Loipon ton poulo lougkres,sas suxathika oles

Aυτό δεν έγινε ποτέ. Σε έχω με το ένα χέρι και το ξέρεις. Όταν κάνω 25-5 sf και πέρνω game μόνος μου δεν μιλάς (ούτε κι εγώ μιλάω όταν κερδίζω μιας και είμαι ανώτερος σου και σαν άνθρωπος), αλλά τώρα έρχεσαι να πεις τα ψέμματά σου. Βάλε replay μυθομανή! 3 βδομάδες έχω να πάρω huskar και ούτε μία φορά αντίπαλός σου! Επίσις το να πάρεις ένα game MIA φορά απο κάποιον σε 5χ5 game δεν πάει να πει ότι είσαι και καλύτερος! Συγκεντρώσου και άσε τα ψέμματα πελάτη. 5 χρόνια να παίζεις εσύ συγγεκριμένα δεν με φτάνεις στο skill πάρτο χαμπάρι κομπλεξικέ.

p.s. Για το maphach που λες ότι έχουν οι περισσότεροι ουρακοτάνγκε απλά σε ενημερώνω. ΕΙΣΑΙ LOW SKILLED. ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ MAPHACK. Βάλε mh και πάμε αντίπαλοι. Πάλι για την πλάκα μου θα κερδίσω. Πεταμένη.

The_New_Guy
05-02-2014, 02:08 PM
Καταρχάς καλή τύχη στο Dota 2,δεύτερον ευχαριστώ πρέπει να λες που υπάρχει άτομο σαν τον Λεωνίδα να δίνει τόσα λέφτα για να παίζεις εσύ free πληροφοριακά τα premium το 1/7 των εξόδων του site έχουν καλύψει , ευχαριστώ πρέπει να λες στον K[a]ne που ασχόληται με τα botakia για ένα game που έχει να παίξει 3 χρόνια.Καλή τύχη στο Dota 2 ΑΝΤΡΑ ΕΣΥ

Έλα μωρέ το κάθε fanboy έρχεται να μου την πει τώρα. Έχω βαρεθεί να τα δέρνω και να κλαίνε για maphack και έρχονται εδώ να πουν τις πίπες τους. Αι στο διάολο πρωί πρωί εμετοί.

The_New_Guy
05-02-2014, 02:09 PM
1. Συμφωνω,καλα του εκανες,γιατι ειναι σπασαρχιδης.
2. Και μαλακιες να κανουν,μονο και μονο που χανουν τοσες ωρες απο τον προσωπικο τους χρονο,χαλαλι.
3. Οχι.3αδα αν εχεις,ψαχνεις 15 λεπτα να προλαβεις lobby.
4. Οχι,απλα μαλλον δε μπορεις να χωνεψεις οτι καποιος μπορει να ειναι καλυτερος απο σενα.Τοσο απλα.
5. Αν το καλοσκεφτεις,εχει λογικη.Τουλαχιστον ειχε,οταν ειχε και παρα πολυ κοσμο.

Πουλο.

Μάθε που τελειώνει η πλάκα. Αν δεν μπορείς μην γράφεις. Κάθεσαι δίνεις τροφή στο κάθε coblexiko. Μετά με ρωτάτε γιατί μπαίνω με alt accounts να παίξω ήσυχα. /j kados

shogun2
05-02-2014, 02:21 PM
the_new_guy sto exo pei kiales fores fillos olli exoun provlima me esena.Ti skata tous exis kani re..

Parakaltson
05-02-2014, 02:33 PM
Μάθε που τελειώνει η πλάκα. Αν δεν μπορείς μην γράφεις. Κάθεσαι δίνεις τροφή στο κάθε coblexiko. Μετά με ρωτάτε γιατί μπαίνω με alt accounts να παίξω με μαπχακ. /j kados

Ετσι ναι.

L3X)
05-02-2014, 02:36 PM
Egw ena kserw oti den uparxei post edw sto forum pou na mhn exete mpei kai na mhn exete trollarei kai eirwneutei..auto einai to team staff :D
(kai den xreiazete na arxisete tis paparies se emena oti prospa8oume kai kanoume den anaferome se olous 3eroun autoi pioi einai) WP

Momergil
05-02-2014, 02:47 PM
Egw ena kserw oti den uparxei post edw sto forum pou na mhn exete mpei kai na mhn exete trollarei kai eirwneutei..auto einai to team staff :D
(kai den xreiazete na arxisete tis paparies se emena oti prospa8oume kai kanoume den anaferome se olous 3eroun autoi pioi einai) WP

Αλλά με αγαπάς

L3X)
05-02-2014, 03:07 PM
Αλλά με αγαπάς

Enooeitai re!!prosopika den exw prob me kanenan edw mesa..kai as upirxan enteseis me kapoious..apla prepei na katalavete oti den einai ola xaxa..eiste staff gia kapoio logo gia na kanete to channel na kulaei swsta..pleon mono auto den ginete edw pera..ta misa atoma apo edw mesa ta ediw3e to mh kai ta alla misa oi sumperifores kapoion edw pera..kai as mhn krivomaste pisw apo to daxtilo mas fenete poli entota ton teleutaio kairo auto!!eimai apo to 2009 se auto to forum..pragmatika to pisteuw oti twra einai to xeirotero team staff ever..kai den ftaei oute to mh sta games oute tipota..!!Kai gia na mhn leme omws mono ta arnitika uparxoun staff pou pragmatika niazonte kai prospa8oun kai mpravo tous!!

Martin
05-02-2014, 03:07 PM
lalalalalal o the_new_guy exei maphack re paidia!!

Martin
05-02-2014, 03:10 PM
Enooeitai re!!prosopika den exw prob me kanenan edw mesa..kai as upirxan enteseis me kapoious..apla prepei na katalavete oti den einai ola xaxa..eiste staff gia kapoio logo gia na kanete to channel na kulaei swsta..pleon mono auto den ginete edw pera..ta misa atoma apo edw mesa ta ediw3e to mh kai ta alla misa oi sumperifores kapoion edw pera..kai as mhn krivomaste pisw apo to daxtilo mas fenete poli entota ton teleutaio kairo auto!!eimai apo to 2009 se auto to forum..pragmatika to pisteuw oti twra einai to hero team staff ever..kai den ftaei oute to mh sta games oute tipota..!!Kai gia na mhn leme omws mono ta arnitika uparxoun staff pou pragmatika niazonte kai prospa8oun kai mpravo tous!!

simfono mazi sou file exeis dikio

Call-me-Winner
05-02-2014, 03:16 PM
lalalalalal o the_new_guy exei maphack re paidia!!
http://i42.tinypic.com/2d0jk0z.gif

LeN0r.
05-02-2014, 03:16 PM
genika eseis p eiste enantion tn staff dn kserete tpt.. otan tha ftasete k seis kapote ekei, kai an ftasete, tote tha katalavete...

den lew kati allo !

Martin
05-02-2014, 03:19 PM
http://i42.tinypic.com/2d0jk0z.gif

xaxaxa eklapsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
xaxaxa
xa
xa
x
ax
a

meepeises
05-02-2014, 03:21 PM
Enooeitai re!!prosopika den exw prob me kanenan edw mesa..kai as upirxan enteseis me kapoious..apla prepei na katalavete oti den einai ola xaxa..eiste staff gia kapoio logo gia na kanete to channel na kulaei swsta..pleon mono auto den ginete edw pera..ta misa atoma apo edw mesa ta ediw3e to mh kai ta alla misa oi sumperifores kapoion edw pera..kai as mhn krivomaste pisw apo to daxtilo mas fenete poli entota ton teleutaio kairo auto!!eimai apo to 2009 se auto to forum..pragmatika to pisteuw oti twra einai to xeirotero team staff ever..kai den ftaei oute to mh sta games oute tipota..!!Kai gia na mhn leme omws mono ta arnitika uparxoun staff pou pragmatika niazonte kai prospa8oun kai mpravo tous!!

Εμ εφυγα εγω και μπηκαν κατι σταφφ τυπου leav γιαυτο ... :)

L3X)
05-02-2014, 03:22 PM
genika eseis p eiste enantion tn staff dn kserete tpt.. otan tha ftasete k seis kapote ekei, kai an ftasete, tote tha katalavete...

den lew kati allo !

Den eipa oti eimai enantion to staff..!!kai ti OTAN 8a ftasoume kai emeis ekei tote 8a katalavoume??giati ti einai to na eisai staff??se kanei 8eo mipws?o ka8enas mporei na ginei staff kai nomizw fenete giati o KATHENAS EINAI STAFF pleon

Martin
05-02-2014, 03:23 PM
genika eseis p eiste enantion tn staff dn kserete tpt.. otan tha ftasete k seis kapote ekei, kai an ftasete, tote tha katalavete...

den lew kati allo !

eimoun staff sto nol apo ta 20 karnavalia pou leei o logos staffs oi 5 kanan douleia oi aloi 15 ksinan ta arxidia tous.
kai sto eleos mporei to idio na einai merikoi einai apla gia na lene oti einai staffs kai den kanoun tpt.

L3X)
05-02-2014, 03:24 PM
http://i42.tinypic.com/2d0jk0z.gif

enta3ei esena as poume se proskinw twra xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

leav
05-02-2014, 03:38 PM
Εμ εφυγα εγω και μπηκαν κατι σταφφ τυπου leav γιαυτο ... :)

Αφου εσυ με διαλεξες με τον houzouri για να στον δινω συνεχεια, γιατι λες ψεμματα. ΑΦΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ "εισαι γλυκοτσουτσουνος, δεν μπορω μακρυα του"

Momergil
05-02-2014, 03:46 PM
Αφου εσυ με διαλεξες με τον houzouri για να στον δινω συνεχεια, γιατι λες ψεμματα. ΑΦΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ "εισαι γλυκοτσουτσουνος, δεν μπορω μακρυα του"

Ισχύει χτές μου έλεγε μακάρι να είχα και τον leav αλλά βολεύτηκε με το Κ@!λι μου.

K-GOD-
05-02-2014, 04:46 PM
Τον wes_ τον πειράζει. Δεν πρόκειται για τσιμπούκια αλλά για αμοιβαίο σεβασμό. Πολύς κόσμος έφυγε λόγω dota2 (χωρίς mh - new game). Ακόμα έχει κόσμο ότι και να λέτε αρκετό μάλιστα. Και σαν last απλά γαμώ το γούστο σου.

Αφου ρε αδερφε τον αγαπαω τον παρακαλτσον δεν μπορω να κανω αλλιως.Εχω χασει τοσα games εξαιτιας του που και να τον μισησω δεν θα καταφερω τιποτα το bot παλι μαζι μου θα τον βαλει οποτε!!!!FML

Parakaltson
05-02-2014, 04:57 PM
Αφου ρε αδερφε τον αγαπαω τον παρακαλτσον δεν μπορω να κανω αλλιως.Εχω χασει τοσα games εξαιτιας του που και να τον μισησω δεν θα καταφερω τιποτα το bot παλι μαζι μου θα τον βαλει οποτε!!!!FML

Mε κομπλαρει η παρουσια σου στο ιδιο team!Οταν ειμαστε αντιπαλοι,σε πετσωνω! ^^

LittleWing
05-02-2014, 05:25 PM
Με parakaltson ally δεν παιζει να εχω χασει . Wards παιρνει , κοτα παιρνει , χρησιμους hero παιζει , δεν θελω κατι αλλο εγω .

Parakaltson
05-02-2014, 05:44 PM
-
Με parakaltson ally δεν παιζει να εχω χασει . Wards παιρνει , κοτα παιρνει , χρησιμους hero παιζει , δεν θελω κατι αλλο εγω .

Πες τα,πες τα!Βεβαια εισαι κι εσυ carry της προκοπης,οχι σαν τον New_guy!!

leav
05-02-2014, 06:04 PM
-

Πες τα,πες τα!Βεβαια εισαι κι εσυ carry της προκοπης,οχι σαν τον New_guy!!

hi noob

LeN0r.
05-02-2014, 06:12 PM
Με parakaltson ally δεν παιζει να εχω χασει . Wards παιρνει , κοτα παιρνει , χρησιμους hero παιζει , δεν θελω κατι αλλο εγω .

teleutea mono pudge pezei...

Parakaltson
05-02-2014, 06:24 PM
teleutea mono pudge pezei...

Eχεις δικιο,αλλα και παλι ο pudge ειναι πιο χρησιμος απο τους υπολοιπους 4 του team,που θα pick-αρουν 4 carry και θα τρεχουν πανικοβλητοι περα δωθε σε ολο το game. (Μιλαω φυσικα για random teams και φυσικα υπαρχουν και εξαιρεσεις)

The_New_Guy
05-02-2014, 06:47 PM
the_new_guy sto exo pei kiales fores fillos olli exoun provlima me esena.Ti skata tous exis kani re..

Μερικοί δυσκολεύονται να χωνέψουν ότι κάποιος παίζει καλύτερα από αυτούς και βγάζουν coblex. Ο καθένας ας κρίνει μόνος του. Το "όλοι" δεν μου λέει κάτι. Άτομα σαν αυτόν είναι τιμή μου να έχουν πρόβλημα μαζί μου.

Parakaltson
05-02-2014, 07:01 PM
Μερικοί δυσκολεύονται να χωνέψουν ότι κάποιος παίζει καλύτερα από αυτούς και βγάζουν coblex. Ο καθένας ας κρίνει μόνος του. Το "όλοι" δεν μου λέει κάτι. Άτομα σαν αυτόν είναι τιμή μου να έχουν πρόβλημα μαζί μου.

Ενω ατομα σαν εμενα,ειναι τιμη σου να σε κανουν !team!

The_New_Guy
05-02-2014, 07:11 PM
Ενω ατομα σαν εμενα,ειναι τιμη σου να σε κανουν !team!

Ε αφού πέρνεις και mid από τον soti. που με κάνει και 5-0 στο 12... Μπορεί να μην τον γνωρίζεις αλλά κέρδισες top παίχτη. Κάνε εσύ τέτοια stats παίζοντας μόνο mid με akasha αν μπορείς ρε!

Statsdota for [sotis.]: 860 games. W/L: 352/391 (40.93%/45.47%). K/D/A: 5749/5304/6614 (6.68/6.17/7.69). C/D/N: 58516/4632/12209 (68.04/5.39/14.20). T/R/C: 742/229/0 (0.86/0.27/0.00)

Momergil
05-02-2014, 07:46 PM
Κάνε εσύ τέτοια stats παίζοντας μόνο mid με akasha αν μπορείς ρε!


Πόσες φορές θα σου πω μην κρίνεις απο τα στατς...
βλέπε Ν3..

Kazuhiro
05-02-2014, 08:00 PM
Svinete kai posts sto offtopic? (leav stadar) Siga pia kai ti eipa. Toso polu sas e8iksa? Anaferomoun sta prosfata staff abuse pou ekana. An sas endiaferei deite ta latest started threads ap'to profil mou. Opws episis sto abuse tou ninjaaaa (r.i.p) pou ton kanate kai ban ap'to forum.

Αλήθεια αν πιστεύεις ότι είχε κάποιο δίκιο ο ninjaaaa που τον υποστηρίζεις απλά έχεις 0 κριτική ικανότητα!

Αν το:
Nai gie mou xalarwse ena game pires!

Δεν είναι Bannable εγώ πάω πάσο και κάντε με και Ban από το Forum και Unban αυτόν....Που έκανε 5 Staff Abuse και κανένα User Abuse για το Maphack!

Συμπέρασμα οι Users δεν είναι κομπλεξικοί αλλά τα Staff είναι Gtp και χαζά!!!

Sn0w_Bl4cK
05-02-2014, 08:13 PM
Να δείς... κάποιο Staff έχει στο Signature την συμπεριφορά του the_new_guy...
Σαν να τον βλέπω... ΟΤΙ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΕΚΤΕΛΕΙΤΑΙ!
Demote him Plz.

tsepeto
05-02-2014, 08:19 PM
Αλήθεια αν πιστεύεις ότι είχε κάποιο δίκιο ο ninjaaaa που τον υποστηρίζεις απλά έχεις 0 κριτική ικανότητα!

Αν το:
Nai gie mou xalarwse ena game pires!

Δεν είναι Bannable εγώ πάω πάσο και κάντε με και Ban από το Forum και Unban αυτόν....Που έκανε 5 Staff Abuse και κανένα User Abuse για το Maphack!

Συμπέρασμα οι Users δεν είναι κομπλεξικοί αλλά τα Staff είναι Gtp και χαζά!!!

Epeidh exw paiksei arketa games me to paidi kai pote den exei dwsei aformi, eimai sigouros to to "nai gie mou" pou eipe den to ennoouse opws to katalaves esu. An gurisw kai sou pw "ti les paidi mou" 8a faw ban? Oso gia ta 5 staff abuse pou les, ena htan sthn ousia + epaneksetash aplws anoige kainourio thread giati to kleidwnate kai de mporouse na pei th gnwmh tou.

Tsakwnas
05-02-2014, 08:48 PM
Συμπέρασμα οι Users δεν είναι κομπλεξικοί αλλά τα Staff είναι Gtp και χαζά!!!

Απο που να ξεκινησουμε και που να τελειωσουμε!!

Rock_N_Troll
05-02-2014, 08:59 PM
Πώς από το αρχικό θέμα καταλήξατε να μιλάτε για το skill του the_new_guy ρε orcs του μαύρου βουνού; Σχόλια τύπου :"2-3 αξίζουν οι άλλοι γλείφουν για να πάνε μπροστά" είναι επιεικώς για τον πέοντα. Ή θα αναφέρετε όσους νομίζετε ότι δεν αξίζουν και μπήκαν με βίσμα ή θα κόψετε τις ΜΑΛΑΚΙΕΣ. Αλλιώς πετάξτε τα παντελονάκια και φορέστε φουστίτσα μικρές μου κατίνες.
Υ.Γ. Αν είχατε το μισό μυαλό μόνο από αυτούς που κράζετε ρε attention whores όλα θα πήγαιναν καλύτερα.
Υ.Γ.2 Aν θέλετε να γλείψετε κάποιον για να γίνεται staff, σας προσφέρω γενναιόδωρα τον ...ο μου.
το φίλο μου τον meepeises εννοώ,αλλά μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεστε. ΚΑΤΙΝΕΣ,στην τρύπα σας τώρα

da_w0rst.
05-02-2014, 09:03 PM
parakaltson > dendi (who is this?)

Parakaltson
05-02-2014, 09:14 PM
Ε αφού πέρνεις και mid από τον soti. που με κάνει και 5-0 στο 12... Μπορεί να μην τον γνωρίζεις αλλά κέρδισες top παίχτη. Κάνε εσύ τέτοια stats παίζοντας μόνο mid με akasha αν μπορείς ρε!

Statsdota for [sotis.]: 860 games. W/L: 352/391 (40.93%/45.47%). K/D/A: 5749/5304/6614 (6.68/6.17/7.69). C/D/N: 58516/4632/12209 (68.04/5.39/14.20). T/R/C: 742/229/0 (0.86/0.27/0.00)

Kαι ειπα ατομα σαν εμενα,οχι παιχτες!Που και παλι παραειμαι προ...Χθες με τον Μητσαρα σε πηραμε ez!

da_w0rst.
05-02-2014, 09:26 PM
χαχαχαχααχαχχ ez game :/ να φανταστεις ο τολης δεν χρειαστηκε να βγαλει καν items...

Gate13
05-02-2014, 09:29 PM
Kαι ειπα ατομα σαν εμενα,οχι παιχτες!Που και παλι παραειμαι προ...Χθες με τον Μητσαρα σε πηραμε ez!

Παιχταράς.

Parakaltson
05-02-2014, 09:51 PM
χαχαχαχααχαχχ ez game :/ να φανταστεις ο τολης δεν χρειαστηκε να βγαλει καν items...

Πες τα κι εσυ ρε...Αγοραζα ποτακια κι εδινα στον Μητσο να παρει αυτος που τα ΨΙΛΟχρειαζοταν.

The_New_Guy
05-02-2014, 10:19 PM
χαχαχαχααχαχχ ez game :/ να φανταστεις ο τολης δεν χρειαστηκε να βγαλει καν items...

Γιατί πότε έπαιξε με items?

Parakaltson
05-02-2014, 10:21 PM
Γιατί πότε έπαιξε με items?

Ειναι πολυ unbalanced μετα.

Parakaltson
05-02-2014, 11:55 PM
Πώς από το αρχικό θέμα καταλήξατε να μιλάτε για το skill του the_new_guy ρε orcs του μαύρου βουνού; Σχόλια τύπου :"2-3 αξίζουν οι άλλοι γλείφουν για να πάνε μπροστά" είναι επιεικώς για τον πέοντα. Ή θα αναφέρετε όσους νομίζετε ότι δεν αξίζουν και μπήκαν με βίσμα ή θα κόψετε τις ΜΑΛΑΚΙΕΣ. Αλλιώς πετάξτε τα παντελονάκια και φορέστε φουστίτσα μικρές μου κατίνες.
Υ.Γ. Αν είχατε το μισό μυαλό μόνο από αυτούς που κράζετε ρε attention whores όλα θα πήγαιναν καλύτερα.
Υ.Γ.2 Aν θέλετε να γλείψετε κάποιον για να γίνεται staff, σας προσφέρω γενναιόδωρα τον ...ο μου.
το φίλο μου τον meepeises εννοώ,αλλά μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεστε. ΚΑΤΙΝΕΣ,στην τρύπα σας τώρα

Εχεις κανει ενα μικρο λαθακι...Για να συζητησουμε για το skill καποιου θα πρεπει να εχει και skill.....

The_New_Guy
06-02-2014, 12:24 AM
Εχεις κανει ενα μικρο λαθακι...Για να συζητησουμε για το skill καποιου θα πρεπει να εχει και skill.....

Eίπε ο ασχημάντρας με το αρνητικό iq...

EstharoR
06-02-2014, 04:27 AM
Εγώ το βρήκα ευφυέστατο και μπράβο του που το είπε!

K-GOD-
06-02-2014, 12:48 PM
Με parakaltson ally δεν παιζει να εχω χασει . Wards παιρνει , κοτα παιρνει , χρησιμους hero παιζει , δεν θελω κατι αλλο εγω .

Χρησιμος hero o pudge στο Lane?

The_New_Guy
06-02-2014, 02:21 PM
Χρησιμος hero o pudge στο Lane?

Πέρα από την πλάκα 4 στα 5 με parakaltson pudge lane είναι wins.

leav
06-02-2014, 03:06 PM
Χρησιμος hero o pudge στο Lane?

new meta

AntonyIsCool
06-02-2014, 03:09 PM
Τον wes_ τον πειράζει. Δεν πρόκειται για τσιμπούκια αλλά για αμοιβαίο σεβασμό. Πολύς κόσμος έφυγε λόγω dota2 (χωρίς mh - new game). Ακόμα έχει κόσμο ότι και να λέτε αρκετό μάλιστα. Και σαν last απλά γαμώ το γούστο σου.

8es na mou peis oti o kosmos efuge epeidh einai new game h dota2 h to mh ?thn skepsh oti borei na mhn exei toso noobades opws to eleos se ka8e game + mh + Game ruin + ola ta strava pu borei na kanei kapoios,den to anafereis kan? . 8es na mou peis oti oi palies karavanes oi ' gosu ' meinane k 8erizoune sto eleos? an 8ymamai arxisate dota2, giati to paratisate ? ..

The_New_Guy
06-02-2014, 03:23 PM
8es na mou peis oti o kosmos efuge epeidh einai new game h dota2 h to mh ?thn skepsh oti borei na mhn exei toso noobades opws to eleos se ka8e game + mh + Game ruin + ola ta strava pu borei na kanei kapoios,den to anafereis kan? . 8es na mou peis oti oi palies karavanes oi ' gosu ' meinane k 8erizoune sto eleos? an 8ymamai arxisate dota2, giati to paratisate ? ..

Τέσπα όσοι φύγανε είχαν τους λόγους τους και καλά έκαναν. Εγώ πάντως βλέπω ότι έχει πολύ κόσμο εδώ. Ναι έχει και τρισάθλια games έχει και καλά. Δεν μου άρεσε τόσο d2 άσε που δεν την σηκώνει το pc μου οπότε δεν παίζω. Τι σημασία έχει αυτό όμως. Όπου περνάει καλά ο καθένας... Απλά πολλά game καίγονται λόγω ζώων. np. Παρ΄όλ' αυτά έχει κόσμο και πολύ μάλιστα. Αυτό που θέλω να πω είναι πως κανείς δεν έφυγε (από τους normal oi ruiners μπούλο) λόγω staff team όπως λένε μερικοί που θέλουν να βγάλουν χολή.

leav
06-02-2014, 03:31 PM
ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Ο ΣΗΦΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ, Σ[Η]ΦΗΣ.

LittleWing
06-02-2014, 03:35 PM
Οι πιο πολλοι που παιζεται τωρα d2 ,οταν παιζατε στο ελεος δεν ξεφευγατε απο τον μεσο ορο αρα τι καθεστε και κραζετε.. (εννοειται οτι το d2 απο πλευρας ποιοτητας και "πολιτισμου" των παικτων ειναι 10 σκαλες πιο πανω.) Αλλα σταματηστε τα σχολια του styl "οοο gosas στο ελεος γαματε τους noobades ktl" ενω αρκετοι απο σας δεν ειχατε φτασει καν σε αυτο το επιπεδο.

MaChELaS
06-02-2014, 03:37 PM
Ναι κλασικα να προσεχω πως μιλαω.. βρε ουστ.

Χοντροθανο περιμενω την μερα που θα ανοιξεις το profile!

leav
06-02-2014, 03:41 PM
Ναι κλασικα να προσεχω πως μιλαω.. βρε ουστ.

Χοντροθανο περιμενω την μερα που θα ανοιξεις το profile!
4,7κ γαμησε με, τα παιδια ειναι ασηκωτα τελειως. Εχουμε sf στα woods.... τον σκοτωνει ο furion γιατι εχουνε bs και τον βλεπει και κατηγορει εμενα (το supp) οτι αυτοι εχουν observarei τα woods ενω εγω οχι και επειδη ειμαι mute του κανω signals ton bs και με σπαμμαρει well played O NOOBAS ΓΑΜΩ.

edit : Χαλαρωστε λιγο, τα σβηνω.

LeN0r.
06-02-2014, 03:42 PM
oti na nai...

MaChELaS
06-02-2014, 03:44 PM
4,7κ γαμησε με, τα παιδια ειναι ασηκωτα τελειως. Εχουμε sf στα woods.... τον σκοτωνει ο furion γιατι εχουνε bs και τον βλεπει και κατηγορει εμενα (το supp) οτι αυτοι εχουν observarei τα woods ενω εγω οχι και επειδη ειμαι mute του κανω signals ton bs και με σπαμμαρει well played O NOOBAS ΓΑΜΩ.

life is hard bro, το ξερεις καλα!

new guy βαλε το μυαλο σου να δουλεψει θα καταλαβεις τι εννοω.

The_New_Guy
06-02-2014, 03:46 PM
life is hard bro, το ξερεις καλα!

new guy βαλε το μυαλο σου να δουλεψει θα καταλαβεις τι εννοω. Εκτος αν εσυ εχεις το αρνητικο iQ

Αγόρι μου λέω 2 πράγματα που είναι σωστά κατά την γνώμη μου. Η απάντιση λες αηδίες - βλέπει κόσμος - αναγουλιάζω δεν μπορεί να δώσει σε κανέναν να καταλάβει τι θέλεις να πεις.

leav
06-02-2014, 03:48 PM
οκ φτανει με αυτο ξαναλεω.

MaChELaS
06-02-2014, 03:49 PM
Oτι πει ο Θανος!

The_New_Guy
06-02-2014, 03:49 PM
οκ φτανει με αυτο ξαναλεω.

Όχι ρε φίλε να εξηγίσει γιατί τον αναγουλιάζω ή να ζητήσει συγνώμη.

Tsakwnas
06-02-2014, 03:55 PM
Όχι ρε φίλε να εξηγίσει γιατί τον αναγουλιάζω ή να ζητήσει συγνώμη.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ:

MaChELaS
06-02-2014, 04:01 PM
ΑΠΑΝΤΗΣΗ:

Parakaltson=μοντελο ξεκολα!

LeN0r.
06-02-2014, 05:06 PM
ΑΠΑΝΤΗΣΗ:

afiste isixo t pedi re.. dn fteei s kati gia na vazete ta moutra t gia post :p

Cataclysm.O
06-02-2014, 10:32 PM
εξηγίσει

ρε μαλακα μπαινεις στον κοπο να γραψεις με τονους, μην με καρκινιαζεις :P

shogun2
06-02-2014, 10:34 PM
ρε μαλακα μπαινεις στον κοπο να γραψεις με τονους, μην με καρκινιαζεις :P

xaxaxaxaxaxa

AntonyIsCool
06-02-2014, 10:54 PM
Οι πιο πολλοι που παιζεται τωρα d2 ,οταν παιζατε στο ελεος δεν ξεφευγατε απο τον μεσο ορο αρα τι καθεστε και κραζετε.. (εννοειται οτι το d2 απο πλευρας ποιοτητας και "πολιτισμου" των παικτων ειναι 10 σκαλες πιο πανω.) Αλλα σταματηστε τα σχολια του styl "οοο gosas στο ελεος γαματε τους noobades ktl" ενω αρκετοι απο σας δεν ειχατε φτασει καν σε αυτο το επιπεδο.

giati den to pas sugkikrimena se mena k to pas sta plagia? ..kaneis den ekrakse kanenan allo 8elw na pw , an katalaveis to nohma twn protasewn mou prospa8hse na diermineuseis diaforetika thn apanthsh sou k pes mou , pisteueis oti uphrxan polloi << Gosu >> sto eleos?..

leav
07-02-2014, 12:10 AM
giati den to pas sugkikrimena se mena k to pas sta plagia? ..kaneis den ekrakse kanenan allo 8elw na pw , an katalaveis to nohma twn protasewn mou prospa8hse na diermineuseis diaforetika thn apanthsh sou k pes mou , pisteueis oti uphrxan polloi << Gosu >> sto eleos?..

Ολοι οι Ελληνες παιχτες περασαν απο εκει, οποτε ναι υπηρχαν.

meepeises
07-02-2014, 12:40 AM
eimoun staff sto nol apo ta 20 karnavalia pou leei o logos staffs oi 5 kanan douleia oi aloi 15 ksinan ta arxidia tous.
kai sto eleos mporei to idio na einai merikoi einai apla gia na lene oti einai staffs kai den kanoun tpt.

Ναι το θυμαμαι κι εγω αυτο.. Ειχες γινει σταφφ τοτε που ετρεχες με το λαντα νιβα σου με 250 χιλιομετρα ενω ανεβαινες τον ολυμπο με τριτη.

Martin
07-02-2014, 01:58 AM
giati den to pas sugkikrimena se mena k to pas sta plagia? ..kaneis den ekrakse kanenan allo 8elw na pw , an katalaveis to nohma twn protasewn mou prospa8hse na diermineuseis diaforetika thn apanthsh sou k pes mou , pisteueis oti uphrxan polloi << Gosu >> sto eleos?..

i apantisi sou vriskeete se auto to video
http://www.youtube.com/watch?v=iR2qt1EcC7U

N[A]VI
07-02-2014, 02:03 AM
i apantisi sou vriskeete se auto to video
http://www.youtube.com/watch?v=iR2qt1EcC7U

εσυ πρεπει να εισαι πολυ καλος

leav
07-02-2014, 02:43 AM
i apantisi sou vriskeete se auto to video
http://www.youtube.com/watch?v=iR2qt1EcC7U

no, δεν ησουν ενας απο τους καλους.

LittleWing
07-02-2014, 02:50 AM
giati den to pas sugkikrimena se mena k to pas sta plagia? ..kaneis den ekrakse kanenan allo 8elw na pw , an katalaveis to nohma twn protasewn mou prospa8hse na diermineuseis diaforetika thn apanthsh sou k pes mou , pisteueis oti uphrxan polloi << Gosu >> sto eleos?..

Δεν το παω συγκεκριμενα σε εσενα , αλλωστε απο οτι θυμαμαι σε καποια φαση ησουν απ τους καλους για τα δεδομενα του ελεος . Το λεω για κατι αλλους που επαιζαν τοσο καιρο και ηταν το πολυ στον μεσο ορο και ξαφνικα λενε οτι ολοι εδω ειμαστε noobades και δηθεν.

Momergil
07-02-2014, 02:53 AM
Ναι το θυμαμαι κι εγω αυτο.. Ειχες γινει σταφφ τοτε που ετρεχες με το λαντα νιβα σου με 250 χιλιομετρα ενω ανεβαινες τον ολυμπο με τριτη.

Τουλάχιστον αυτός δεν είχε μουνι@ όπως ο άλλος.Σκέφτεσαι να χε και 2 ξανθιές δίμετρες ? ωχ ωχ ούτε να το φανταστώ..

Ichigos
07-02-2014, 03:36 AM
parakaltson best @egl player 2014
confirmed.

Momergil
07-02-2014, 03:39 AM
parakaltson best @egl player 2014
confirmed.

που χάθηκες εσύ.

AntonyIsCool
07-02-2014, 01:23 PM
Δεν το παω συγκεκριμενα σε εσενα , αλλωστε απο οτι θυμαμαι σε καποια φαση ησουν απ τους καλους για τα δεδομενα του ελεος . Το λεω για κατι αλλους που επαιζαν τοσο καιρο και ηταν το πολυ στον μεσο ορο και ξαφνικα λενε οτι ολοι εδω ειμαστε noobades και δηθεν.

@martin>>.<< grigora sto spiti agori mou exei pitsa k coca cola pane k paikse k ligh dota ksereis esu san kalos 25xronos p eisai )

@leaver den antilegw kserw , aplws den htan arketoi !

@littlewing haha eimai sigouros oti leme gia ton idio..(A) genikws sto eleos thn vlepoun kapws k dn kserw giati:p

K-GOD-
07-02-2014, 02:25 PM
genikws sto eleos thn vlepoun kapws k dn kserw giati:p
Το ζουνε στα στενα

meepeises
07-02-2014, 02:41 PM
Τουλάχιστον αυτός δεν είχε μουνι@ όπως ο άλλος.Σκέφτεσαι να χε και 2 ξανθιές δίμετρες ? ωχ ωχ ούτε να το φανταστώ..

Ειδες ομως προσπεραση που εκανε οταν του την ειπα ε?? Ουτε φλασ δεν αναψε !!! Και οκ παλια ηταν σπορος και ελεγε μαλακιες, τωρα τι σκατα? Δε μεγαλωσε καθολου?

Martin
07-02-2014, 02:45 PM
Ειδες ομως προσπεραση που εκανε οταν του την ειπα ε?? Ουτε φλασ δεν αναψε !!! Και οκ παλια ηταν σπορος και ελεγε μαλακιες, τωρα τι σκατα? Δε μεγαλωσε καθολου?

re malaka gia to new nol elega oti eimoun staff custom games..... sinel8e re


oso gia to honda pou elega sta @@ mou an den pisteueis i den pisteuoun oi aloi to ti lew, dikeoma sas einai na lete kai na pisteuete oti 8elete.osoi me gnwrizoun kseroun an lew ali8eies i oxi,aide mpes mes sto klouvi sou kai min mou zalizeis ton erwta.

meepeises
07-02-2014, 03:09 PM
Ετσι μπραβο.. Τωρα τα λες καλα... Στο αρχικο thread λενε για τα σταφφ στο ντοτα ελεος και εσυ λες οτι ησουν κι εσυ σταφφ και τα ξυναν, ενω ησουν σε αλλο section... Ευτυχως δηλαδη δε μας ειπες οτι ησουν σταφφ και στις φυλετικες μαχες και τα σταφφ ξυνοταν αρα εδω στο ντοτα ειναι ολοι γτπ..
Οταν λες κατι, να το λες ολοκληρωμενα και οχι με μισες αληθειες και λασπες.

Martin
07-02-2014, 03:13 PM
Ετσι μπραβο.. Τωρα τα λες καλα... Στο αρχικο thread λενε για τα σταφφ στο ντοτα ελεος και εσυ λες οτι ησουν κι εσυ σταφφ και τα ξυναν, ενω ησουν σε αλλο section... Ευτυχως δηλαδη δε μας ειπες οτι ησουν σταφφ και στις φυλετικες μαχες και τα σταφφ ξυνοταν αρα εδω στο ντοτα ειναι ολοι γτπ..
Οταν λες κατι, να το λες ολοκληρωμενα και οχι με μισες αληθειες και λασπες.


eimoun staff sto nol apo ta 20 karnavalia pou leei o logos staffs oi 5 kanan douleia oi aloi 15 ksinan ta arxidia tous.
kai sto eleos mporei to idio na einai merikoi einai apla gia na lene oti einai staffs kai den kanoun tpt.

diavase prosektika ti skata grafw kai katalave epitelous ti lew kai ti grafw malaka eisai piomenos.....

meepeises
07-02-2014, 03:18 PM
Οπως θα ξερεις spicekolarakia το νολ πριν γινει custom games ηταν dota, επομενως το να διευκρινισεις τι εννοεις σαυτην την περιπτωση ειναι must.

Martin
07-02-2014, 03:23 PM
Οπως θα ξερεις spicekolarakia το νολ πριν γινει custom games ηταν dota, επομενως το να διευκρινισεις τι εννοεις σαυτην την περιπτωση ειναι must.

o lenor eipe oti mono osoi 8a vre8oun sti 8esi enos staff 8a katalavoun kai egw tou apantisa giati vre8ika se mia tetia 8esi
den diavazeis kala ta post kai vgazeis dika sou simperasmata kai les malakies.

meepeises
07-02-2014, 03:41 PM
Η εισαι χαζος η εισαι πανιβλακας.. Διαλεξε το ρολο σου.
Σου ειπα σταφφ εχει και το ικαριαμ, σταφφ εχει και το ντοτα, σταφφ εχει και το γηπεδο της τουμπας.
ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ????

Rock_N_Troll
07-02-2014, 03:42 PM
staff στο γήπεδο της τούμπας!Ναι ρε φίλε! Λένε πως είσαι μια ουτοπίαααααααααα,κι όλο με ψάχνει η αστυνομία....Αλεό αλεόοοοοοοοοοοοοοοοοο

Martin
07-02-2014, 03:44 PM
Η εισαι χαζος η εισαι πανιβλακας.. Διαλεξε το ρολο σου.
Σου ειπα σταφφ εχει και το ικαριαμ, σταφφ εχει και το ντοτα, σταφφ εχει και το γηπεδο της τουμπας.
ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ????

telika eisai megalos karnavalos ksepernas polous edw mesa den 8a ksana grapsw alo...
min pefto kai alo sto epipedo sou krima einai,pou na vgalw akri me enan malaka pou den kserei na diavazei kai na min katalavenei ti grafei o ka8enas.

meepeises
07-02-2014, 03:47 PM
Ρε μπουλι σορρυ κιολας αλλα πρεπει να στριμωχτηκες λιγο εκει περα... Οταν καταλαβαινεις ποσο χαζος εισαι, τοτε καλυτερα να μασας παρα να μιλας.. qq

The_New_Guy
07-02-2014, 03:50 PM
@martin>>.<< grigora sto spiti agori mou exei pitsa k coca cola pane k paikse k ligh dota ksereis esu san kalos 25xronos p eisai )

@leaver den antilegw kserw , aplws den htan arketoi !

@littlewing haha eimai sigouros oti leme gia ton idio..(A) genikws sto eleos thn vlepoun kapws k dn kserw giati:p

Δεν σου λέει ότι στο eleos την έχουνε δει κάπως... Mιλάει για όλους τους low skilled παίχτες που πλέον παίζουν dota 2 και κράζουν το επίπεδο στο eleos ενώ οι ίδιοι είναι κάτω του μέσου όρου!

Rock_N_Troll
07-02-2014, 03:50 PM
...Όπως παλιάααααααααααααα, ΗΡΑ έτσι απλάααα.....

LittleWing
07-02-2014, 04:06 PM
Δεν σου λέει ότι στο eleos την έχουνε δει κάπως... Mιλάει για όλους τους low skilled παίχτες που πλέον παίζουν dota 2 και κράζουν το επίπεδο στο eleos ενώ οι ίδιοι είναι κάτω του μέσου όρου!

Yep! και κανουν λες και ανακαλυψαν εναν επιγειο παραδεισο ενω εμεις ειμαστε ηλιθιοι που παιζουμε στα σκατα τοσο καιρο .

Momergil
07-02-2014, 04:21 PM
Ρε μπουλι σορρυ κιολας αλλα πρεπει να στριμωχτηκες λιγο εκει περα... Οταν καταλαβαινεις ποσο χαζος εισαι, τοτε καλυτερα να μασας παρα να μιλας.. qq

Αυτό.

Parakaltson
07-02-2014, 05:16 PM
8es na mou peis oti o kosmos efuge epeidh einai new game h dota2 h to mh ?thn skepsh oti borei na mhn exei toso noobades opws to eleos se ka8e game + mh + Game ruin + ola ta strava pu borei na kanei kapoios,den to anafereis kan? . 8es na mou peis oti oi palies karavanes oi ' gosu ' meinane k 8erizoune sto eleos? an 8ymamai arxisate dota2, giati to paratisate ? ..

Μπορει σε σενα να φανει περιεργο,εμενα προσωπικα ΔΕΝ μου αρεσε καθολου,ισως επειδη δεν ειχα και παρεα να παιζω και μονος βαριομουν,αλλα και παλι δε νομιζω να μου αρεσε πολυ περισσοτερο.Θα μου πεις ολα ειναι θεμα συνηθειας,αλλα το ντοτα 2 δε μου εκανε καν το κλικ για να μπω στο τρυπακι να το συνηθισω.

LeN0r.
07-02-2014, 06:47 PM
telika eisai megalos karnavalos ksepernas polous edw mesa den 8a ksana grapsw alo...
min pefto kai alo sto epipedo sou krima einai,pou na vgalw akri me enan malaka pou den kserei na diavazei kai na min katalavenei ti grafei o ka8enas.

edw k 4 post sou eksigi oti dn einai t idio to staff costum me to dota staff...

LeN0r.
07-02-2014, 06:53 PM
Μπορει σε σενα να φανει περιεργο,εμενα προσωπικα ΔΕΝ μου αρεσε καθολου,ισως επειδη δεν ειχα και παρεα να παιζω και μονος βαριομουν,αλλα και παλι δε νομιζω να μου αρεσε πολυ περισσοτερο.Θα μου πεις ολα ειναι θεμα συνηθειας,αλλα το ντοτα 2 δε μου εκανε καν το κλικ για να μπω στο τρυπακι να το συνηθισω.
se polla atoma dn ekane t click.. gt to kanan sxedon idio me to LoL

tsepeto
07-02-2014, 07:10 PM
se polla atoma dn ekane t click.. gt to kanan sxedon idio me to LoL

Esena kseroume giati de sou'kane to click http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=210296

LeN0r.
07-02-2014, 07:16 PM
Esena kseroume giati de sou'kane to click http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=210296

den tha asxolitho mazi s gataki m mh.. p se kanoun kick gia mh mesa 10 lepta apo dio games.. k mathe epitelous ena pragma.. to sunstrike dn fenete k n exei mh o allos..

@new guy to pusteveis sta alitheia afto p egrapses sto abuse?

iCanSteal.You
07-02-2014, 07:28 PM
Το Dota2 ειναι μακραν καλυτερο απο το Dota1 και μην λετε χαζομαρες....μπορεις να συγκρινεις τα παντα ...τα γραφικα ειναι πολυ καλυτερα....ο τροπος game play πολυ διαφορετικος και το κυριοτερο παιζεις χωρις mh..!
Υπαρχουν πολλοι server οπου μπορεις να παιξεις dota ο ποιο ευκολος πιστευω επειδη ειναι και στο Warcraft μεσα χωρις να μπορεσεις να κατεβασεις κατι ειναι το B.net...ολοι μας καποτε το κραζαμε και λεγαμε για να παιξεις στο B.net εισαι τελειωμενος....και εγω τα ελεγα αυτα γιατι πιστευα οτι δεν μπορεις να βρεις ωραια παιχνιδια...και ομως δεν διαφερει σε τιποτα απο το Gdl,garena,dotalicius και αλλα γιατι τα ατομα που παιζουν καθημερινα γνωριζονται μεταξυ τους και μπορεις πολυ ευκολα να κανεις ωραια games οπως και γινονται με τα φιλαρακια σου και αλλους που ξερουν να παιζουν....
Μερικοι αναφερανε και οτι το Ελεος δεν ειχε καλους παικτες και ομως ακομα και τωρα υπαρχουν πολυ καλοι παικτες που παιζουν αλλα και που εφυγαν μην γραφεται οτι νανε απλα επειδη ειστε haters και θελετε να το παιζεται καποιοι!

tsepeto
07-02-2014, 07:32 PM
den tha asxolitho mazi s gataki m mh.. p se kanoun kick gia mh mesa 10 lepta apo dio games.. k mathe epitelous ena pragma.. to sunstrike dn fenete k n exei mh o allos..

@new guy to pusteveis sta alitheia afto p egrapses sto abuse?

Ap'to polu to mh exeis ksexasei pou arxizei kai pou stamataei to fog.

LeN0r.
07-02-2014, 07:40 PM
Ap'to polu to mh exeis ksexasei pou arxizei kai pou stamataei to fog.

sure.. oti peis esu.. @TSEPETO!!

axaxax

The_New_Guy
07-02-2014, 07:51 PM
den tha asxolitho mazi s gataki m mh.. p se kanoun kick gia mh mesa 10 lepta apo dio games.. k mathe epitelous ena pragma.. to sunstrike dn fenete k n exei mh o allos..

@new guy to pusteveis sta alitheia afto p egrapses sto abuse?

Όχι δεν πιστεύω ότι έχεις. Αλλά η σκήνη σαν σκηνή είναι περίεργη. Ανεξάρτητα με το τι πιστεύω για σένα σαν user η θέση μου επιβάλει αντικοιμενικότητα. Οπότε θα ήθελα να πεις την γνώμη σου :)

Το έκανα edit όντως φάνηκε ασχημα έτσι όπως το έγραψα. My apologies.

LeN0r.
07-02-2014, 08:36 PM
Όχι δεν πιστεύω ότι έχεις. Αλλά η σκήνη σαν σκηνή είναι περίεργη. Ανεξάρτητα με το τι πιστεύω για σένα σαν user η θέση μου επιβάλει αντικοιμενικότητα. Οπότε θα ήθελα να πεις την γνώμη σου :)

Το έκανα edit όντως φάνηκε ασχημα έτσι όπως το έγραψα. My apologies.

piga k to eida to edit.. :)

Tsakwnas
07-02-2014, 08:39 PM
QUIZ: Ποσα abuse εχει ο new_guy απο τοτε που μπηκε staff??

tsepeto
07-02-2014, 08:45 PM
piga k to eida to edit.. :)

apanthsh den edwses omws akoma ailoure

btw, m'aresei pou ekanes edit to prohgoumeno post sou gia na pros8eseis ena "xaxax"
48386

The_New_Guy
07-02-2014, 08:47 PM
QUIZ: Ποσα abuse εχει ο new_guy απο τοτε που μπηκε staff??

Αυτό είναι το easy part. Μετά πάμε στο Quiz (advanced) Πως έλυνε ο tsakwnas user abuse χωρίς να ξέρει πως είναι ένα dota map???

Martin
07-02-2014, 09:22 PM
Αυτό.


http://www.youtube.com/watch?v=A1DseGPXUKo

6ti skini exw necrolyte pezeis mirana se stelnw sth phgh sou asxete pitsirika.Kserw exw mapahck giauto se stelnw na pas na kimi8eis stin phgh enw esy den exeis maphack etsi eimaste emeeis oi maphackers.

Momergil
07-02-2014, 09:33 PM
6ti skini exw necrolyte pezeis mirana se stelnw sth phgh sou asxete pitsirika.Kserw exw mapahck giauto se stelnw na pas na kimi8eis stin phgh enw esy den exeis maphack etsi eimaste emeeis oi maphackers.

Guess what ?
[spicekolarakia] was banned by [KawaSakis@IRC] on 2013-11-10 (via DA-BOT) because: [maphacker o megas] [PERMANENT]

Martin
07-02-2014, 09:36 PM
[QUOTE=Martin;1223932]
http://www.youtube.com/watch?v=A1DseGPXUKo

6ti skini exw necrolyte pezeis mirana se stelnw sth phgh

Parakaltson
07-02-2014, 10:54 PM
Το Dota2 ειναι μακραν καλυτερο απο το Dota1 και μην λετε χαζομαρες....μπορεις να συγκρινεις τα παντα ...τα γραφικα ειναι πολυ καλυτερα....ο τροπος game play πολυ διαφορετικος και το κυριοτερο παιζεις χωρις mh..!
Υπαρχουν πολλοι server οπου μπορεις να παιξεις dota ο ποιο ευκολος πιστευω επειδη ειναι και στο Warcraft μεσα χωρις να μπορεσεις να κατεβασεις κατι ειναι το B.net...ολοι μας καποτε το κραζαμε και λεγαμε για να παιξεις στο B.net εισαι τελειωμενος....και εγω τα ελεγα αυτα γιατι πιστευα οτι δεν μπορεις να βρεις ωραια παιχνιδια...και ομως δεν διαφερει σε τιποτα απο το Gdl,garena,dotalicius και αλλα γιατι τα ατομα που παιζουν καθημερινα γνωριζονται μεταξυ τους και μπορεις πολυ ευκολα να κανεις ωραια games οπως και γινονται με τα φιλαρακια σου και αλλους που ξερουν να παιζουν....
Μερικοι αναφερανε και οτι το Ελεος δεν ειχε καλους παικτες και ομως ακομα και τωρα υπαρχουν πολυ καλοι παικτες που παιζουν αλλα και που εφυγαν μην γραφεται οτι νανε απλα επειδη ειστε haters και θελετε να το παιζεται καποιοι!

Τιποτα δε μπορεις να συγκρινεις φιλε μου,ειναι καθαρα θεμα γουστου.Εδω υπαρχουν ατομα που παιζουν ακομα τετρις!Σε θεμα gameplay φυσικα δεν το συζηταω,σιγουρα στα ranked (δεν ξερω καν πως λεγονται) του dota2 θα ειναι καλυτερο.Εγω παντως οταν ξεκινησα κι επαιξα καμια 10αρια games,ηταν/ημασταν ολοι αναπηροι.Οσο για το μαπχακ,απλα δεν ασχολουμαι πλεον.Ως εκει φτανει το μυαλο μερικων,αυτα κανουν.Ας παιζουν με μαπχακ,τους γραφω στο παπαρι μου και παιζω να περασω ωραια την ωρα μου.Σιγουρα οσοι παιζαν για τα stats και τα wins και την "φημη" ξενερωσαν απιστευτα με αυτο κι ετσι μετακομισαν στο d2.

K-GOD-
08-02-2014, 10:48 AM
Τιποτα δε μπορεις να συγκρινεις φιλε μου,ειναι καθαρα θεμα γουστου.Εδω υπαρχουν ατομα που παιζουν ακομα τετρις!Σε θεμα gameplay φυσικα δεν το συζηταω,σιγουρα στα ranked (δεν ξερω καν πως λεγονται) του dota2 θα ειναι καλυτερο.Εγω παντως οταν ξεκινησα κι επαιξα καμια 10αρια games,ηταν/ημασταν ολοι αναπηροι.Οσο για το μαπχακ,απλα δεν ασχολουμαι πλεον.Ως εκει φτανει το μυαλο μερικων,αυτα κανουν.Ας παιζουν με μαπχακ,τους γραφω στο παπαρι μου και παιζω να περασω ωραια την ωρα μου.Σιγουρα οσοι παιζαν για τα stats και τα wins και την "φημη" ξενερωσαν απιστευτα με αυτο κι ετσι μετακομισαν στο d2.

Οσοι ανεβηκαν στο dota2 για την φημη πες τους οτι μετρανε αντιστροφα μεχρι να παιξεις εσυ αδερφε!
Μην χεσω μεσα με τα ζωα που θελουνε και φημη ενω βρισκανε τα rune ακομα και οταν πηγαινανε για καφε

leav
08-02-2014, 01:48 PM
Οσοι ανεβηκαν στο dota2 για την φημη πες τους οτι μετρανε αντιστροφα μεχρι να παιξεις εσυ αδερφε!
Μην χεσω μεσα με τα ζωα που θελουνε και φημη ενω βρισκανε τα rune ακομα και οταν πηγαινανε για καφε

γατακι

The_New_Guy
08-02-2014, 06:04 PM
Οσοι ανεβηκαν στο dota2 για την φημη πες τους οτι μετρανε αντιστροφα μεχρι να παιξεις εσυ αδερφε!
Μην χεσω μεσα με τα ζωα που θελουνε και φημη ενω βρισκανε τα rune ακομα και οταν πηγαινανε για καφε

Πόσο παίζει να γαμάει το signature σου.

Ichigos
08-02-2014, 06:27 PM
Πόσο παίζει να γαμάει το signature σου.

pl milas tr teleytaia re new bomb
vazeis k teleies............

The_New_Guy
08-02-2014, 06:29 PM
pl milas tr teleytaia re new bomb
vazeis k teleies............

Και στα games βάζω τελείες με το που pickarw sf.

Ichigos
08-02-2014, 06:33 PM
Και στα games βάζω τελείες με το που pickarw sf.

opa xontro ayto dont mess

The_New_Guy
08-02-2014, 07:20 PM
opa xontro ayto dont mess

True story.

Martin
08-02-2014, 07:31 PM
Και στα games βάζω τελείες με το που pickarw sf.

8imamai enan sod.killer pou se ka8e leksi pou egrafe evaze teleia. mipws ton exeis tpt??

Ichigos
08-02-2014, 07:55 PM
True story.
opa.

L3X)
08-02-2014, 10:18 PM
8imamai enan sod.killer pou se ka8e leksi pou egrafe evaze teleia. mipws ton exeis tpt??

o 8rilikos sod.killer me ta 30fevga ban pou eixe faei?? :D

AntonyIsCool
09-02-2014, 01:21 AM
aporw pws eiste toso kollhmenoi, den dexeste oti h dota2 > dota1 , epaiksa me paidia apto eleos/nol dota2 k pragmatika exei allaksei to gameplay tous , exoun ginei kaluteroi, an sunexizame eleos to mono p 8a ma8ename htan parapanw vrisies,tipota allo

Martin
09-02-2014, 02:08 AM
simera petixa ton just(winner se ena game kai me kerase win megalos pextis!! http://dotabuff.com/matches/511224652

Gate13
09-02-2014, 03:40 AM
an katalaveis to nohma twn protasewn mou prospa8hse na diermineuseis diaforetika thn apanthsh sou

How could you do that?E 'possibile?

Momergil
09-02-2014, 03:43 AM
How could you do that?

Stop. It hurt's :/

Gate13
09-02-2014, 03:45 AM
Stop. It hurt's :/

Was ist das mann?

Gate13
09-02-2014, 03:48 AM
opa.

Road to lower rating than Leav?

Parakaltson
09-02-2014, 04:26 AM
aporw pws eiste toso kollhmenoi, den dexeste oti h dota2 > dota1 , epaiksa me paidia apto eleos/nol dota2 k pragmatika exei allaksei to gameplay tous , exoun ginei kaluteroi, an sunexizame eleos to mono p 8a ma8ename htan parapanw vrisies,tipota allo

Εσυ εισαι κολλημενος ρε αδελφε και δε δεχεσαι οτι αυτα ειναι ΓΟΥΣΤΑ!Μου αρεσει πιο πολυ το d1,τι να κανουμε τωρα.....Πως αλλιως να στο πω?Γουσταρεις μια γκομενα και μενα δε μ'αρεσει.Τι σημαινει αυτο?Οτι δεν ειναι ωραια?ΟΧΙ,ΑΠΛΑ,ΟΤΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ,ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ!

leav
09-02-2014, 04:38 AM
Road to lower rating than Leav?
πεταω φιλος, σορρυ

MaChELaS
09-02-2014, 04:59 AM
Εσυ εισαι κολλημενος ρε αδελφε και δε δεχεσαι οτι αυτα ειναι ΓΟΥΣΤΑ!Μου αρεσει πιο πολυ το d1,τι να κανουμε τωρα.....Πως αλλιως να στο πω?Γουσταρεις μια γκομενα και μενα δε μ'αρεσει.Τι σημαινει αυτο?Οτι δεν ειναι ωραια?ΟΧΙ,ΑΠΛΑ,ΟΤΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ,ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ!

Απλως του φαινεται περιεργο πως γινεται να σου αρεσει το Doom 1 και να μην σου αρεσει το Crysis για παραδειγμα.

Parakaltson
09-02-2014, 05:01 AM
Απλως του φαινεται περιεργο πως γινεται να σου αρεσει το Doom 1 και να μην σου αρεσει το Crysis για παραδειγμα.

Γουστα ειναι αυτα ομως...

Momergil
09-02-2014, 05:20 AM
Απλως του φαινεται περιεργο πως γινεται να σου αρεσει το Doom 1 και να μην σου αρεσει το Crysis για παραδειγμα.

Μεγάλο doom τι μου θύμισες ρε φίλε αξέχαστα χρόνια..


http://blog.gameagent.com/wp-content/uploads/2011/05/Doom1.jpg

panthirasg3
09-02-2014, 06:28 AM
Πρώτον Wes_ παλιομαπχακέρι μην μιλάς υποτιμητικά για τους users...δεύτερον ο Αιβάζογλου....λείπω 2 μήνες?3 μήνες?ακόμα του αρέσει να τραβάει τα φώτα πάνω του???

Επίσης ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΤΑ STAFF ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΑΦΙΕΡΩΝΟΥΝ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΑΠΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΙΔΙΑΣΤΙΚΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΣΑΣ...

MAY THE FORCE BE WITH YOU!!!

MaChELaS
09-02-2014, 07:12 AM
ΠΟΥ ΣΑΙ ΡΕ ΙΣΤΟΡΙΚΕ

Gate13
09-02-2014, 08:15 AM
πεταω φιλος, σορρυ

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXAXAXA

meepeises
09-02-2014, 03:18 PM
Μεγάλο doom τι μου θύμισες ρε φίλε αξέχαστα χρόνια..


http://blog.gameagent.com/wp-content/uploads/2011/05/Doom1.jpg

Ζουσες εσυ οταν ειχε βγει το doom?

AntonyIsCool
09-02-2014, 03:28 PM
diatupwseis **

@parakaltson allou to pas to 8ema, den milaw upokeimenika,ANTIKEIMENIKa milaw mhn sugkrineis thn poutsa me thn vourtsa

Anyway telos to 8ema gia mena spatalame xrono k oi 2 = )

Momergil
09-02-2014, 03:30 PM
Ζουσες εσυ οταν ειχε βγει το doom?

oh,yes..To 90 βγήκε,το 99 το είχα αγοράσει τι πρέπει να το είχα παίξει και τον μήνα της κυκλοφορίας ?
(αν δεν πιστεύεις σου στέλνω και SS με το ultimate,το 1 το είχα πουλήσει).

LeN0r.
10-02-2014, 03:34 PM
oh,yes..To 90 βγήκε,το 99 το είχα αγοράσει τι πρέπει να το είχα παίξει και τον μήνα της κυκλοφορίας ?
(αν δεν πιστεύεις σου στέλνω και SS με το ultimate,το 1 το είχα πουλήσει).

den eprepe na peis ti ilikia sou.... :P

VipakoS
13-02-2014, 10:35 PM
o 8rilikos sod.killer me ta 30fevga ban pou eixe faei?? :D

ep odysseass ti leei filos sou elipsa??axaxaxaxa

LeN0r.
13-02-2014, 11:42 PM
apo pou ksekinise to thread k pou eftase... xaxaxaxax :p

Gate13
14-02-2014, 08:15 PM
Ποιος είναι πιο gay????
Ο Leav ή ο Meepeises?

Martin
14-02-2014, 10:05 PM
Ποιος είναι πιο gay????
Ο Leav ή ο Meepeises?

Leav

meepeises
14-02-2014, 10:31 PM
Leav

μια φορα στη ζωη του ειπε κατι σωστο αυτο το παλικαρι.

EstharoR
14-02-2014, 10:39 PM
μια φορα στη ζωη του ειπε κατι σωστο αυτο το παλικαρι.

ναι ναι αυτό και ότι δεν έχει mh

iCanSteal.You
15-02-2014, 10:51 PM
ναι ναι αυτό και ότι δεν έχει mh

χαχαχα !

Momergil
16-02-2014, 12:16 AM
ναι ναι αυτό και ότι δεν έχει mh

χαχα αλάνι είσαι.

TziTziFriGoS
16-02-2014, 09:54 AM
Εμπρός αδέρφια δεν ξέρω τι λέτε αλλά αυτός ο new_guy τα φταίει όλα..

Να και πώς έκανε πριν στο game σε ένα fight που χάσαμε.

http://media1.giphy.com/media/aZ5hFXeZaQhyw/giphy.gif


Ετσι εκανα σε νετ καφε οταν ειχα pudge και αστοχησα σε χουκ ενω ο αντιπαλος ηταν σε πολυ κοντινη αποσταση με αποτελεσμα να μου κανει κιλλ και να σπασει τα μπαρακς. Καταλαθος εριξα τον καφε της διπλανης μου που τσαταρε στο φεισμπουκ με αγαμους χλιμιτζουρες που της την επεφταν. Καλο γκομενακι. Μου ειπε "αι στο διαολο καμενε". Εγω της ειπα "συγγνωμη αλλα δεν μπορεις να φανταστεις τι μου συνεβη". Ευτυχως δεν τη λερωσα. Ηρθε και η τυπισσα του νετ καφε να δει τι τρεχει και της ειπα οτι λαγκαρει το pc και χανω games. Αυτη δε μου ειπε τιποτα και ασχολιοταν με τον καφε που χυθηκε. Στον κοσμο της.

EstharoR
16-02-2014, 07:43 PM
Αυτη δε μου ειπε τιποτα και ασχολιοταν με τον καφε που χυθηκε. Στον κοσμο της.

Ε μα να μην σε πάρει μια αγκαλιά να ηρεμήσεις....

leav
16-02-2014, 07:47 PM
Ε μα να μην σε πάρει μια αγκαλιά να ηρεμήσεις....

Αυτος δεν ηθελε γιατι θα τον γεμιζε καφε

SOLOMON-KANE
17-02-2014, 11:46 AM
Ποιος είναι πιο gay????
Ο Leav ή ο Meepeises?

meepeises με το αγαπημένο του χρώμα

meepeises
17-02-2014, 03:00 PM
Εσενα σε @$!@#% η μου ξεφυγες?

leav
17-02-2014, 03:52 PM
Εσενα σε @$!@#% η μου ξεφυγες?

Eσυ παντως δεν μου ξεφυγες σιγουρα, σε εχω και σε βιντεο

SOLOMON-KANE
18-02-2014, 08:26 AM
Εσενα σε @$!@#% η μου ξεφυγες?

apo mikros to oneiro mou htan na kanw kati mazi sou alla pote den eixa tin eykeria na brethoume kai etsi pleon kathe brady koimame agkalia me mia photo sou apo to lan party salonika kai glyfo tin kotsida sou

meepeises
18-02-2014, 10:31 AM
Αει σιχτιρ σκαταδες και οι δυο.. Αφου ειστε το ιδιο διεστραμενοι βρειτε τα μεταξυ σας.

shogun2
18-02-2014, 10:48 AM
Αει σιχτιρ σκαταδες και οι δυο.. Αφου ειστε το ιδιο διεστραμενοι βρειτε τα μεταξυ σας.

xaxaxaxa se evalan vlepo kai i 2 ston tixo kai se varane...

Gate13
18-02-2014, 12:53 PM
xaxaxaxa se evalan vlepo kai i 2 ston tixo kai se varane...

Δεν νιώθει ρε,πρώην ΕΤΑς και πρωταθλητής MMA και πάνω απ'όλα ΠΑΟΚ.Οπότε του κλάνουν,ειδικά η Λαρισαία αδερφάρα.

meepeises
18-02-2014, 07:50 PM
Πες τα ρε μλκ πες τα ....

shogun2
18-02-2014, 08:28 PM
mono p eine PAOK FTANI....

Momergil
18-02-2014, 08:46 PM
mono p eine PAOK FTANI....

FTANEI *

Martin
19-02-2014, 03:47 PM
exw pono sto sti8os lete na pe8anw??(pou tetia tixi e)

Gate13
20-02-2014, 06:10 AM
Πες τα ρε μλκ πες τα ....

Εεεε δεν τα λέω?Τι κάνω....