PDA

View Full Version : Mass Luminosity & Gamingtribe



Anwnimos
09-02-2014, 04:05 AM
Greeting folks.

Επειδή ξέρω ότι σας αρέσουν τα giveaways (σε ποιον δεν αρέσουν άλλωστε), είπα να σας δώσω άλλον έναν τρόπο να κερδίσετε ένα καλό τούμπανο pc ή κάτι άλλο όπως περιφερειακά, ταινίες κλπ.

Είναι μια σελίδα στο facebook, η λεγόμενη Mass Luminosity (https://www.facebook.com/MassLuminosity), η "εταιρία" (καμία σχέση με τις γνωστές εταιρίες) "σπονσοράρεται" από εταιρίες όπως AMD, CoolerMaster, Kingston και άλλες, γι αυτό συχνά πυκνά κάνουν giveaways τούμπανα υπολογιστές ή περιφερειακά ή ταινίες(τελευταία φορά προσέφεραν ένα bundle με τρεις ταινίες από τον νεοαποκτηθέντα σπόνσορα τους την Devolver Digital.

Για να πάρεις μέρος στους διαγωνισμούς τους χρειάζεται να κάνεις like στη σελίδα τους στο Facebook, like σε όλες τις εταιρίες που σπονσοράρουν τον διαγωνισμό και να έχεις λογαριασμό στο Gamingtribe.

Το Gamingtribe είναι ιστοσελίδα που ανήκει στην Mass Luminosity και μας διαβεβαιώνουν ότι οποιοδήποτε στοιχείο που εισάγουμε θα εμφανιστεί σε τρίτους μόνο αν το επιλέξουμε εμείς, στοιχεία όπως ID/Password/Email δεν δίνονται σε κανένα third party για διαφημιστικούς λόγους.

Οι διαγωνισμοί που γίνονται είναι παγκόσμιοι οπότε όλοι μπορούν να πάρουν μέρος. Ιδιοκτήτης της Mass Luminosity είναι ο Angel Munoz, ένας καλός -απ' ότι φαίνεται- άνθρωπος ο οποίος είναι gamer, πρώην ιδιοκτήτης(Δημιουργός) του CLP (Cyberathlete Professional League) και έτοιμος να απαντήσει σε κάθε σου ερώτηση.

Δυστυχώς ακόμη δεν έχω κερδίσει τίποτα (σνιφ σνιφ) αλλά υπήρχαν κάτι κωλόφαρδοι Έλληνες που κέρδισαν διάφορα (ένας Θεσσαλονικιός κέρδισε έναν υπολογιστή).

Επίσης μπορείτε να μπείτε στο http://www.MassLuminosity.com , να πάτε στο Our promos και να δείτε κάθε διαγωνισμό που είχαν κάνει, όπως και τα specs των υπολογιστών που έδιναν. Σύντομα θα ανακοινωθεί καινούργιος διαγωνισμός, που ξέρετε, μπορεί να είστε εσείς ο τυχερός :P

[Edit] Το Gamingtribe, είναι social media-like ιστοσελίδα, που σημαίνει ότι μπορείς να κάνεις add friends/status update/chatting και διάφορα άλλα.Έχει μια μεγάλη βάση δεδομένων με παιχνίδια για να γίνεις fan και πολλά άλλα θα έρθουν σιγά σιγά!

Επίσης, όποιος κάνει λογαριασμό στο Gamingtribe, ας μου στείλει ένα friend request!
https://www.gamingtribe.com/profile/Anwnimos

Hellas|George
09-02-2014, 03:04 PM
Εδώ και καιρό έπαιρνα μέρος αλλά είμαι λίγο επιφυλακτικός στη διανομή των δώρων μήπως ξέρεις αν πληρώνεις κάτι όταν στο φέρουν?Αν είναι μόνο το courier από ACS τότε οκ 3 ευρώ το πολύ,αν ξέρεις γράψε

meepeises
09-02-2014, 03:20 PM
thnx for sharing ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ !#%#% ΜΑΣ.
κανα γκιβ αγουει με στανη και γιδια εχει??? ΜΠΡΡΡΡ ΚΙΤΣ ΚΙΤΣ ΚΙΤΣ ΚΙΤΣ ΚΙΤΣ

leav
09-02-2014, 04:30 PM
thnx for sharing ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ !#%#% ΜΑΣ.
κανα γκιβ αγουει με στανη και γιδια εχει??? ΜΠΡΡΡΡ ΚΙΤΣ ΚΙΤΣ ΚΙΤΣ ΚΙΤΣ ΚΙΤΣ

Πισω στο μαντρι σου φοραδα και εσυ. Μπογο.

meepeises
09-02-2014, 06:34 PM
Α τωρα που το πες λιβ, την προηγουμενη φορα που στον εσμπρωχνα και ησουν στα 4 σου φυγε η κουδουνα απο το λαιμο... Να μου θυμησεις να σου την ξαναβαλω οταν θα ερθεις να σου κανω το φυσικο κλισμα σου.

Anwnimos
09-02-2014, 08:19 PM
ΜΠΡΡΡΡΡ ΚΙΤΣ ΚΙΤΣ ΚΙΤΣ