PDA

View Full Version : Staff Application: PhoenixMarie



PhoenixMarie
16-02-2014, 10:25 PM
Real life-Γενικές Πληροφορίες

Όνομα: Αντώνης

Επώνυμο*: Παπαδόπουλος

Ηλικία: 27

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Τεχνικός υπολογιστών/μαθητής σε επάλ

Hobbies: φωτογράφιση/ποδηλασία/σκάκι



Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]: PhoenixMarie

Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: DutchDps

Είστε admin στα Bots μας; ναι

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; αρκετές από leave σε <τελειωμένα> games που δεν πατούσαν !ff με alt accounts

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; καμία φορά

Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; καθημερινά

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc): [phoenixmarie]: Forum: [Phoenixmarie] Games: [727] ALT: [8.52s] ASR: [99%] Rated games: [605] Score: [1822.82] Rank: [85] First game: [2012-01-11] Last game: [2014-02-16] Play time: [2wks 3ds 19hrs 5mins ] Gold: [17367]



Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; δεν έχω facebook και λιώνω στο mymgn πολύ συχνά, επίσης μπαίνω από κινητό και διαβάζω ότι νέο υπάρχει.

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; παρακολουθώ post και απαντάω αν έχω να πω κάτι σε abuse η οτιδήποτε, μου αρέσει να τα διαβάζω όλα τα admin/user abuse και σε offtopic threads είμαι τακτικός επισκέπτης.

Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; όχι δεν έχω γίνει

Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; όχι ποτέ

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; κανένα, κάθε άλλο υπάρχει μεγάλος σεβασμός στους ανωτέρους.



Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; αρκετό έως πολύ, 1 έως 3 ώρες/μέρα

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; 3+ ώρες περίπου ανά μέρα

Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; γνωρίζω πολλά, και συνέχεια μαθαίνω να χειρίζομαι και άλλα προγράμματα εύκολα

Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; πολύ καλή, γνωρίζω σχεδόν τα πάντα για την χρήση του.

Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*: 3D Studio Max, Xilisoft DVD Ripper Platinum, tuneup, Driver Genius Professional Edition, Creative Painter, και άλλα πάρα πολλά.

Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; αρκετά καλή εξοικείωση

Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; πολύ καλό, δεν υπάρχει πτυχίο άσχετα αν θα μπορούσα να το πάρω έστω ένα lower



Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Ήρεμος, συνεννοήσιμος, αρκετά σοβαρός με αίσθηση του χιούμορ πάντα.

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; σχεδόν ποτέ

Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; ναι

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; για αρχή θα μπορούσα να πάθω κάποια εμπλοκή δεν είμαι σίγουρος, αλλά νομίζω θα τα πάω πολύ καλά σαν staff, στις πρώτες μέρες θα έχω πάρει τον αέρα σίγουρα.

Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; σίγουρα, χωρίς συνεργασία δεν νομίζω να λειτουργήσω τόσο αποτελεσματικά όσο θα ήθελα.

Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; Όπως είπα δεν έχω facebook, όταν κάποιος αφιερώνει την ώρα του σε αυτό που το θεωρώ άχρηστο για μένα, εγώ αφιερώνω την ώρα μου στο mymgn..και πολλές φορές σκεφτόμουν πως θα ήταν καλή ιδέα να γίνω staff εδώ, όχι για να αποκτήσω εξουσία στα bots αλλά γιατί μου αρέσει πολύ το forum και θα ήθελα να ασχοληθώ με αυτό δουλεύοντας.

Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; οποιαδήποτε θέση δεν έχω πρόβλημα.

Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; -

Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; την γνωρίζω πολύ καλά.

Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας; ο κάτοχος του mymgn (wtfmejt)



Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : PhoenixMarie

Λογαριασμός Skype*: vondutch2424

Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Είμαι αρκετά κοινωνικό άτομο, ασχολούμαι πολύ με υπολογιστές και προγραμματισμό, παρέχω τεχνική υποστήριξη και τελειοποιημένα formats σε computers. Παίζω 6 χρόνια περίπου στο έλεος και πιστεύω πως μέσα σε αυτά τα χρόνια έχουν γίνει τεράστιες βελτιώσεις στο έλεος channel, έχει περισσότερο ενδιαφέρον πλέον με τις νέες ρυθμίσεις στα bots..κάτι τελευταίο, νομίζω πως η dota 1 δεν πεθαίνει τόσο εύκολα όσο πιστεύουν κάποιοι. Good luck! Have fun!