Log in

View Full Version : Staff application: LiveTrue-



LiveTrue-
16-02-2014, 11:37 PM
Real life-Γενικές Πληροφορίες

Όνομα: Βασιλης

Επώνυμο*: -

Ηλικία: 19

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Κατι σαν φοιτιτης

Hobbies: Γυμναστικη


Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]: LiveTrue-

Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: BookaLi

Είστε admin στα Bots μας; ναι

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots: με το LiveTrue- oxi , Με το BookaLi ναι για maphack αλλα ηταν λαθος

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote: Μια φορα εφαγα 2 lvl

Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας: Καθε μερα

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc): <DA-Bot> -> [livetrue-]: Forum: [] Games: [741] ALT: [6.19s] ASR: [98%] Rated games: [641] Score: [2053.70] Rank: [45] First game: [2013-12-03] Last game: [2014-02-16] Play time: [2wks 4ds 10hrs 36mins ] Gold: [6085]



Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; καθε μερα

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; offtopic γινοντε ωραια ποστς μπορει να κατσω και με τις ωρες να χαζευω

Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; οχι
Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; οχι

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; οχι κανενα προβλημα



Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; αρκετο χρονο , εχω αφθονο

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; αρκετες ωρες

Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; γνωριζω πολλα

Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; πολυ καλη

Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*:
dvdfab , tuneup , microsoft office και αλλα πολλα
Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*;
ναι
Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; Αρκετα καλο δεν εχω ομως καποιο πτυχιο


Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: ειμαι αρκετα ηρεμος και σοβαρος

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; σπανια ingame

Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; ναι

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; ναι σιγουρα αλλα με το καιρο πιστευω πως θα τα καταφερω

Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; ναι σιγουρα χωρις συνεργασια θα ειναι αρκετα δυκολα για μενα


Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; θελω να προσφερω και εγω με την σειρα μου κατι παραπαονο στο φορουμ

Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; Unban requests

Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; Admin application

Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; ναι τους γνωριζω και με καποιους εχω και καποιες φιλικες επαφες

Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας; ναι αυτος που εχει το mymgn



Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : LiveTrue-

Λογαριασμός Skype*: billis1995

Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Με λενε βασιλη ειμαι αρκετα ηρεμος και κοινονικος εχω πολυ ελευθερο χρονο . αυτη την στιγμη της ζωης μου , το μονο που κανω ειναι παιζω Dota σε λιγο καιρο ξεκινω μαθηματα σε σχολη κωμοτικης . Ευχαριστω για τον χρονο σας. :D