PDA

View Full Version : Staff Application : Try2KiLLmE



Try2KiLLmE
19-02-2014, 08:51 AM
Όνομα: θωμας

Επώνυμο*: Μετοχιανακης

Ηλικία: 21

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: ιδιωτικός υπάλληλος

Hobbies: ποδόσφαιρο / στίβος / Dota



Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]: Try2KiLLmE

Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: LLLiLiLiLiLiL

Είστε admin στα Bots μας; Ναι

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; Οχι

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; ποτε νομίζω

Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; καθημερινά

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc):
<@DA-Bot> -> [Try2KiLLmE]: Forum: [Try2KiLLmE] Games: [2574] ALT: [7.26s] ASR: [97%] Rated games: [1089] Score: [1515.69] Rank: [327] First game: [2009-10-11] Last game: [2013-12-27] Play time: [2mnths 1wk 2ds 21hrs ] Gold: [9304]
-----------------------------------------------------------------------------------
<@DA-Bot> -> [LLLiLiLiLiLiL]: Forum: [] Games: [576] ALT: [9.49s] ASR: [98%] Rated games: [505] Score: [2323.57] Rank: [23] First game: [2013-05-17] Last game: [2014-02-19] Play time: [2wks 19hrs 13secs ] Gold: [8617]



Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; μπαίνω καθημερινά μπορείτε να το checkarete εξάλλου

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; Όχι κάτι συγκεκριμένο συνήθως κοιτάζω τα abuse κάποιες offtopic συζητήσεις ktlp.

Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; Ήμουν ξανά staff στο NoL(επί kitz) ως general moderator,Επίσης NaSa,Thegame,GhostDota.

Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; Οχι

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; Οχι κανενα.



Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; Πιστεύω ότι ο χρόνος που θα μπορώ να αφιερώνω είναι αρκετός.Ωστόσο δεν μπορώ να σας πω με σιγουριά αν θα είναι 10 ώρες η 2(παράδειγμα).

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία;το ίδιο ισχύει και σε αυτήν την ερώτηση όπως και στην προηγουμενη.Παίζω καθημερινά αλλα όχι συγκεκριμένες ώρες.

Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; Δεν έχω ιδιαίτερες γνώσης στον προγραμματισμό.

Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; Θα έλεγα καλή.

Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*: Office,Nero είναι αρκετά αλλα δεν έχουν ιδιαίτερη σημασία πιστεύω.

Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; Ξέρω να το χειρίζομαι αλλα ομολογώ πως δεν έχω κάποια ιδιαίτερη εξοικείωση.

Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; Τα αγγλικά μου είναι αρκετά καλά.Μπορώ να συνεννοηθώ με έναν άγγλο εύκολα(γραπτά όχι προφορικά!) μέχρι το lower έχω φτάσει.



Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Δεν μου αρέσει να περιαυτολογώ.Anyway είμαι αρκετά ήρεμος,εργατικός ασχολούμαι με το στίβο και το ποδόσφαιρο.

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Δεν συνηθίζω να λογομαχώ,ένα μαλακα η τι κανεις ρε ζώο μπορεί να το πετάξω όμως :)

Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Ναι

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Κάθε αρχή και δύσκολη,θα τα καταφέρω όμως.

Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού;
Φυσικά αυτός είναι και ο λόγος που αποκαλείται ΟΜΑΔΑ.



Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; Διότι πιστεύω πως μπορώ να βοηθήσω.

Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; Δεν ενδιαφέρομαι για κάποια συγκεκριμένη αλλα μιας και καλούμε να απαντήσω αν ήταν στο χέρι μου θα διάλεγα manager στα Admin Applications/Abuse η Unban Request.

Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; Ναι

Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; Ναι

Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας; Ναι



Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : Try2KiLLmE

Λογαριασμός Skype*: Thomas Metoxianakis

Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο,αν πάλι δεν σας κάλυψα με τις απαντήσεις μου και χρειάζεστε κάποια επιπλέον πληροφορία στείλτε μου ένα Pm.Μπαίνω καθημερινά συνήθως απογευματινές ώρες.

Thats all.