PDA

View Full Version : Staff Application : G0dL1k3.



G0dL1k3
19-02-2014, 10:29 PM
Real life-Γενικές Πληροφορίες

Όνομα: Γιάννης

Επώνυμο*: Συρίγος

Ηλικία: 18

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Μαθητής λυκείου.

Hobbies: Κυριότερα, γυμναστική, μουσική, ποδόσφαιρο, gaming, foruming, clubing, έρωτας.



Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]: G0dL1k3.

Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: Παλιότερα MoKuJiN(o_O), KaZaNoVa, GoDRiC- TheHiTMaN. δε μου έρχονται άλλα..

Είστε admin στα Bots μας: Όχι.

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots: Αρκετές μια και είμαι παλιός παίχτης αν και δεν έχει να κάνει..

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote: Αρκετές φορές στο παρελθόν, αρκετά warn για την ακρίβεια.

Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας: Σταμάτησα κάτι μήνες να παίζω επειδή πήγα στον κόσμο του DotA 2, αλλά αν αξίζει και αν πρέπει, θα παίζω συχνά.

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc): -> [GoDRiC-]: Forum: [GoDRiC-] Games: [128] ALT: [8.02s] ASR: [98%] Rated games: [105] Score: [1580.36] Rank: [237] First game: [2011-02-20] Last game: [2013-12-16] Play time: [3ds 4hrs 33mins 37secs ] Gold: [803]

main : -> [G0dL1k3.]: Forum: [G0dL1k3] Games: [0] ALT: [0.00s] ASR: [0%] Rated games: [0] Score: [1000.00] Rank: [>5000] First game: [] Last game: [] Play time: [] Gold: [0]



Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum: Κάθε μέρα ρίχνω μια ματιά σε όλα τα section και όπου θέλω/χρειαστεί γράφω.

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως: Διαβάζω κάθε νέα threads που γίνονται στο General, Offtopic, και Support καταρχήν και αργότερα κοιτάω και άλλα διάφορα threads που ίσως με ενδιαφέρουν..

Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο: Όχι δεν έτυχε.

Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο: Έχω φάει πιο παλιά και δεν θυμάμαι τον λόγο, νομίζω manners και flame.

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς: Όχι κανένα πρόβλημα!



Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum: Δεν είναι κάτι στάνταρ αλλά περίπου 3-5 ώρες την μέρα.

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία: Πολύ περισσότερο από 5 ώρες την μέρα αν τελικά μου δοθεί η ευκαιρία.

Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; Καμία.

Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; Έχω ψαχτεί γενικά ξέρω τα βασικά πράγματα δεν είμαι και τέλεια ψαγμένος όμως αλλά πιστεύω τα πάω καλά.

Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*:

Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; Ναι πολύ καλή εξοικίωση με το DRM κυρίως! Με το Maphack Detecting φυσιολογικά στάδια αν και έχω βρει αρκετές φορές λάθος οπότε δε ρισκάρω και πολύ πλέον!

Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; Μέχρι τώρα κάτοχος lower Cambridge με B! Ίσως τα συνεχίσω μετά τα 20 για Proficiency.



Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Πλέον ώριμος, ήρεμος, ψύχραιμος, γενναιόδωρος, ειλικρινής, φιλόζωος, απαισιόδοξος, ερωτύλος, αναποφάσιστος.

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Δεν θέλω να δημιουργώ πότε καταστάσεις από το πουθενά και δε μ'αρέσει να προκαλώ. Προσπαθώ να είμαι ψύχραιμος και ας ξεχειλίσει το ποτήρι.

Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες: Ναι στο DotA! :P

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία: Εμ δε το γνωρίζω απλά θα είναι η 1η μου φορά αν τελικά μπω στην ομάδα. Πιστεύω να πάνε όλα καλά (αν και απαισιόδοξος ;Ρ)

Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού: Πάνω από όλα αυτά, όχι απλά το πιστεύω, επιβάλλεται!



Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff: Έχω αρκετό χρόνο να διαθέσω στο φόρουμ και επίσης ήταν κάτι που πάντα το ήθελα, μια γεύση που λένε! Ε επιπλέον μ'αρέσει να συνεργάζομαι και να βοηθάω συνανθρώπους με το έργο μου, να συνεισφέρω στο community όσο γίνεται και μ'αρέσει το forum και θα ήθελα όχι απλά να περνώ τον χρόνο μου αλλά να ''εργάζομαι'' κιόλας.

Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff: Δεν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο section, αλλά εγώ θα προτιμούσα moderator, κάθε τι άλλο δεν είναι κακό όμως

Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή: Απαντήθηκε!

Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff: Μάλιστα!

Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας: Ναι ο wtfmejt aka koukounara ο leader της ΝοL και κάτοχος του MyMGN.



Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : G0dL1k3

Λογαριασμός Skype*: m_o_k_u_j_i_n

Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Απλά επειδή παίζω μόνο DotA 2, θα πάρω τα πάνω μου στο DotA 1 αν μου δοθεί κάποια θέση στο staff team και απαιτείται από τους ανωτέρους μου να παίζω στα bots. Δεν απειλώ ούτε βάζω όρους, απλά από τη στιγμή που παίζω DotA 2 δε θα κάτσω να παίζω μόνος μου χωρίς κανέναν friend DotA 1 εκτός αν χρειατεί! :)

With love! ^_^ <3