PDA

View Full Version : Επιτέλους ΔΙΚΑΙΩΣΗ!



spirtoul1s_
05-03-2014, 06:09 AM
Μετα κόπων και βασάνων , αγαπητοί φίλοι , έπειτα από μια "επιτυχημένη" (?) πορεία τους στο staff team , οι γνωστοί σε όλους stuffs mhkers και δεν μιλάω για άλλους από τους the_new_guy - davourst, επιτέλους πήραν πόδι!ΜΗ ως το κόκκαλο τα παιδιά. Μ αρέσει που ήταν στα user abuse και ο ένας κάλυπτε τον άλλον.Δηλαδή και λίγο μυαλό να είχε κάποιος θα καταλάβαινε τις κομπίνες τους. Στην αρχή δεν ήμουν σίγουρος για το αν usaroun η όχι αλλά έπειτα από μια συνομιλία που είχα με τον φίλο sol0_gang κατάλαβα πολλά πράγματα..Τελικά το παιδί είχε δίκιο..ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΤΕ ΠΟΤΕ STUFFS MHKERS, ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ.


Με αγάπη.

The_New_Guy
05-03-2014, 06:28 AM
Είναι ένα μέρος της αλήθειας. Ένας άλλος λόγος είναι ότι μερικοί εδώ μέσα κάνουν το εξής:


http://www.youtube.com/watch?v=UXTU16R2yrU

Αφιερωμένο!

PhoenixMarie
05-03-2014, 06:59 AM
Αχαχαχαχ σπιρτ δεν ξερω αν κανεις πλακα, παντως ετσι οπως τα γραφεις γελασα μεχρι δακρυων εγω...ουυυ γνωστοι stuffs mhkers!! xD

Kazuhiro
05-03-2014, 09:38 AM
Δρομο και οι δυο πες τα.....και ο αλλος Tsakwnas δεν θυμαστε που ειχε πιασει το Daimona με maphack....γι αυτο το διωξανε

The_New_Guy
05-03-2014, 09:47 AM
Δρομο και οι δυο πες τα.....και ο αλλος Tsakwnas δεν θυμαστε που ειχε πιασει το Daimona με maphack....γι αυτο το διωξανε

Τον έβγαλες από την μέση...

Pro.GiaGia
05-03-2014, 11:06 AM
Δρομο και οι δυο πες τα.....και ο αλλος Tsakwnas δεν θυμαστε που ειχε πιασει το Daimona με maphack....γι αυτο το διωξανε

αχχααχχαα

Try2KiLLmE
05-03-2014, 11:19 AM
ΝΑΙΙΙΙ παίξαμε ένα inh σήμερα φάνηκε το mh του guy έφαγε μόνο 125 gangs.

Martin
05-03-2014, 11:20 AM
edw pezoun oloi me maphack oi staffs ti einai malakes na min peksoun me maphack? parte to alios to 8ema
ginete kapios na pezei kai alos na min pezei me maphack? den ginete zileuei autos pou den exei maphack kai vazei kai ekinos.

SOLOMON-KANE
05-03-2014, 11:25 AM
edw pezoun oloi me maphack oi staffs ti einai malakes na min peksoun me maphack? parte to alios to 8ema
ginete kapios na pezei kai alos na min pezei me maphack? den ginete zileuei autos pou den exei maphack kai vazei kai ekinos.

ara exeis maphack

Try2KiLLmE
05-03-2014, 11:25 AM
Με λίγα λόγια ο Martin δηλώνει:
Είμαι ο Martin και έχω maphack.

LiveTrue-
05-03-2014, 11:32 AM
Μετα κόπων και βασάνων , αγαπητοί φίλοι , έπειτα από μια "επιτυχημένη" (?) πορεία τους στο staff team , οι γνωστοί σε όλους stuffs mhkers και δεν μιλάω για άλλους από τους the_new_guy - davourst, επιτέλους πήραν πόδι!ΜΗ ως το κόκκαλο τα παιδιά. Μ αρέσει που ήταν στα user abuse και ο ένας κάλυπτε τον άλλον.Δηλαδή και λίγο μυαλό να είχε κάποιος θα καταλάβαινε τις κομπίνες τους. Στην αρχή δεν ήμουν σίγουρος για το αν usaroun η όχι αλλά έπειτα από μια συνομιλία που είχα με τον φίλο sol0_gang κατάλαβα πολλά πράγματα..Τελικά το παιδί είχε δίκιο..ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΤΕ ΠΟΤΕ STUFFS MHKERS, ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ.


Με αγάπη.

ax autos o s0lo_gang. tha agiasei kapoia mera auto to palikari.

Martin
05-03-2014, 12:01 PM
Με λίγα λόγια ο Martin δηλώνει:
Είμαι ο Martin και έχω maphack.

dota 2 pezw re

leav
05-03-2014, 01:23 PM
stuffs???... Παντως ξερουμε Αγγλικα στην Ελλαδα.

Call-me-Winner
05-03-2014, 01:34 PM
Μετα κόπων και βασάνων , αγαπητοί φίλοι , έπειτα από μια "επιτυχημένη" (?) πορεία τους στο staff team , οι γνωστοί σε όλους stuffs mhkers και δεν μιλάω για άλλους από τους the_new_guy - davourst, επιτέλους πήραν πόδι!ΜΗ ως το κόκκαλο τα παιδιά. Μ αρέσει που ήταν στα user abuse και ο ένας κάλυπτε τον άλλον.Δηλαδή και λίγο μυαλό να είχε κάποιος θα καταλάβαινε τις κομπίνες τους. Στην αρχή δεν ήμουν σίγουρος για το αν usaroun η όχι αλλά έπειτα από μια συνομιλία που είχα με τον φίλο sol0_gang κατάλαβα πολλά πράγματα..Τελικά το παιδί είχε δίκιο..ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΤΕ ΠΟΤΕ STUFFS MHKERS, ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ.


Με αγάπη.

Για να στο πω απλά, είσαι NOOB και HATER. Και μιλάω προσπαθώντας να συγκρατήσω τα νεύρα μου.

SOLOMON-KANE
05-03-2014, 01:49 PM
είστε όλοι πράγματα

N[A]VI
05-03-2014, 01:50 PM
Για να στο πω απλά, είσαι NOOB και HATER. Και μιλάω προσπαθώντας να συγκρατήσω τα νεύρα μου.

Πιστευω πως κανει πλακα και δεν τα λεει σοβαρα....

L3X)
05-03-2014, 02:06 PM
Kai telika the_new_guy 8a mas peis giati efuges/se ediw3an???giati gia mh den to poli nomizw den eisai xazouliko wste ama exeis na to di3eis

leav
05-03-2014, 02:12 PM
Kai telika the_new_guy 8a mas peis giati efuges/se ediw3an???giati gia mh den to poli nomizw den eisai xazouliko wste ama exeis na to di3eis

Δεν τον γουσταρα πλεον στο team, πολυ noobas. Για αυτο τον εστειλα.

Tsakwnas
05-03-2014, 02:12 PM
Parakaltson γινε staff σε παρακαλω

L3X)
05-03-2014, 02:18 PM
Δεν τον γουσταρα πλεον στο team, πολυ noobas. Για αυτο τον εστειλα.

Gkriniaze kai poli e?

leav
05-03-2014, 02:24 PM
Gkriniaze kai poli e?

Δεν φτανει που δεν εχει ιδεα απο το game, spammare και σαν πουστης

Momergil
05-03-2014, 02:30 PM
Kai telika the_new_guy 8a mas peis giati efuges/se ediw3an???giati gia mh den to poli nomizw den eisai xazouliko wste ama exeis na to di3eis

Παίξαμε 1v1 sf και ο χαμένος θα έφευγε.Οπως καταλαβαίνεις..

L3X)
05-03-2014, 02:41 PM
Παίξαμε 1v1 sf και ο χαμένος θα έφευγε.Οπως καταλαβαίνεις..
:O pws egine auto fimes lene oti paizei top sf EU

Momergil
05-03-2014, 02:46 PM
:O pws egine auto fimes lene oti paizei top sf EU

Τον απείλησα οτι αμα δεν κερδίσω θα βγάλω τα άπλυτα του στη φόρα.

janaQi
05-03-2014, 02:51 PM
qq

Zoulou[nolag]
05-03-2014, 03:05 PM
O new απειλησε οτι θα λυσει Abuse ;

EstharoR
05-03-2014, 03:08 PM
edw pezoun oloi me maphack oi staffs ti einai malakes na min peksoun me maphack? parte to alios to 8ema
ginete kapios na pezei kai alos na min pezei me maphack? den ginete zileuei autos pou den exei maphack kai vazei kai ekinos.

Ακούστε το παιδί που σας κάνει κατάθεση ψυχής... "Εσείς" οι γνωστοί άγνωστοι και εμείς οι "stuffs" φταίμε που έπαιζε με mh!!!

LittleWing
05-03-2014, 04:47 PM
Ο da_w0rst και the_new_guy ειναι γνωστοι mhers για αυτο και εγω ξεκοψα. Παραδεχομαι οτι καποτε επαιζα μαζι τους.
Ζητω συγνωμη.

The_New_Guy
05-03-2014, 05:00 PM
Για να στο πω απλά, είσαι NOOB και HATER. Και μιλάω προσπαθώντας να συγκρατήσω τα νεύρα μου.

Δώσε τόπο στην οργή teo!

The_New_Guy
05-03-2014, 05:02 PM
:O pws egine auto fimes lene oti paizei top sf EU

Mετά έπαιξα και με τον aspirini και με πήρε rampage μόνος του με τα mad skillz του :/ E και δεν άντεξα.

Parakaltson
05-03-2014, 05:03 PM
Parakaltson γινε staff σε παρακαλω

Δε γλυτωνεις το demote μετα...

The_New_Guy
05-03-2014, 05:06 PM
Ο da_w0rst και the_new_guy ειναι γνωστοι mhers για αυτο και εγω ξεκοψα. Παραδεχομαι οτι καποτε επαιζα μαζι τους.
Ζητω συγνωμη.

Μικρή φτερούγα αλλά με μεγάλο στόμα! Έχω στην κασέτα (replay έστω) που clickareis στο fog γιατί σου έπεσε το mouse και απο τον πανικό σου το πάτησες. Πρόσεχε ΜPAPx3 γνωστέ και ως skordaki!

Giatros
05-03-2014, 05:22 PM
Gurisa sto spiti exontas perasei auth thn omorfh mera kleismenos sto iatreio kanontas aponeurwseis.
H douleia mou den einai euxaristh. Vlepw olh mera sapia dontia kai polla alla pou den thelw na ta perigrapsw twra.
Gurisa spiti gia mia akoma fora lupimenos kai apogohteumenos apo thn zwh mou. Sthn douleia skata. Sthn dota to vasileio twn stuffs me maphack.
Alla ola allaksan pleon. Ouden krupton upo to hlion! Epaiza mazi tous kai eixa gemisei to ghpedo me portokali kai mple matakia alla den ginotan tipota. Kai otan tou lew kleisto giati tha vrw pou meneis kai tha se gamisw me ekane kai ban apo panw! Enas hlios exei anateilei sto dota community. Mia nea arxh gia olous mas. File spirtouli... pame game na kanoume ta combo mas afova twra! Pernw matia.

iCanSteal.You
05-03-2014, 05:25 PM
ΘΑΝΑΤΟ ΣΤΟΝ NEW_GUY!
always want to hate someone who is better than you

The-old)warrior
05-03-2014, 05:31 PM
the_new_guy? who is he?

The_New_Guy
05-03-2014, 05:33 PM
ΘΑΝΑΤΟ ΣΤΟΝ NEW_GUY!
always want to hate someone who is better than you

Tnx bro :) Love you.

meepeises
05-03-2014, 05:34 PM
Αρκετα ασχοληθηκαμε με τα σκουπιδια.

The_New_Guy
05-03-2014, 06:01 PM
Kai telika the_new_guy 8a mas peis giati efuges/se ediw3an???giati gia mh den to poli nomizw den eisai xazouliko wste ama exeis na to di3eis

Εγώ πάλι είμαι σίγουρος ότι θα με έπιαναν από το πρώτο game κι όλας αλλά οκ.

soap_21
05-03-2014, 06:05 PM
Originally Posted by j0dicaros
as to doun ta stuffs me mh...o new guy na min to dei...einai stuffs me maphack

stuffs me maphacksss

Cut_and_sew
05-03-2014, 07:08 PM
oloi to douleuoun to mh

The-old)warrior
05-03-2014, 07:13 PM
exw 2700 games kai akoma na me piasete koroida

j0dicaros
05-03-2014, 07:14 PM
egw opote bainw game mou brizoun se whisp tin mana OLO to antipalo team..panta omws..kala o spirtoulis megalo zwo..den ftanei p klebei atakes..ta pisteuei kiolas..

Martin
05-03-2014, 07:22 PM
Ακούστε το παιδί που σας κάνει κατάθεση ψυχής... "Εσείς" οι γνωστοί άγνωστοι και εμείς οι "stuffs" φταίμε που έπαιζε με mh!!!

otan epeza egw me mh esy eisoun mia trixa aptis masxales ton ekinon staffs pou itan tote.......
ase pou den ypirxes san pextis i mporei na epezes me alo account to opio den to gnorizei kaneis.

MorningStar
05-03-2014, 07:58 PM
stuffs???... Παντως ξερουμε Αγγλικα στην Ελλαδα.

χαχαχαχαχα γαμώ με πρόλαβες!

Martin
05-03-2014, 08:00 PM
χαχαχαχαχα γαμώ με πρόλαβες!


http://www.youtube.com/watch?v=ZUi95BLe43I

AFIEROMENO

LittleWing
05-03-2014, 08:57 PM
ΘΑΝΑΤΟ ΣΤΟΝ NEW_GUY!
always want to hate someone who is better than you

Τον εχεις για πλακα ρε wtf...

iCanSteal.You
05-03-2014, 09:15 PM
Τον εχεις για πλακα ρε wtf...
δεν νομιζω να καταλαβες ακριβως τι εννοω

Momergil
05-03-2014, 09:16 PM
δεν νομιζω να καταλαβες ακριβως τι εννοω

Ποιός καταλαβαίνει αυτά που λες?

iCanSteal.You
05-03-2014, 09:18 PM
Ποιός καταλαβαίνει αυτά που λες?
εχω την απαντηση αλλα δεν ειναι ποιος :/

Momergil
05-03-2014, 09:19 PM
εχω την απαντηση αλλα δεν ειναι ποιος :/

Κοντε πατάτες τηγανιτές πες θέλω απόψε..

MaChELaS
05-03-2014, 10:31 PM
Δεν τον γουσταρα πλεον στο team, πολυ noobas. Για αυτο τον εστειλα.

#hardwork #dedication #beststaff

Solistas
05-03-2014, 10:38 PM
otan epeza egw me mh esy eisoun mia trixa aptis masxales ton ekinon staffs pou itan tote.......
ase pou den ypirxes san pextis i mporei na epezes me alo account to opio den to gnorizei kaneis.

@estharor otan epeze aytos m mh esu epezes m allo acc to opoio dn gnwrizei kaneis skoupidi estharor

meepeises
05-03-2014, 11:33 PM
Κι ελεγα που στον που@$@ πηγαν οι τριχες απο τις μασχαλες μου.. esthanor φερτις πισω.

Hellas|George
06-03-2014, 02:06 AM
Σαν το staff team του 2007-8 και κάπου εκεί μέχρι να παραιτηθούν δεν έχει περάσει μόλις τη κάνανε εκείνοι τότε χάλασε και το community deal with it αναφέρομαι για τους παλιούς που θυμούνται και έχουν μείνει μέχρι και τώρα

The_New_Guy
06-03-2014, 02:38 AM
Σαν το staff team του 2007-8 και κάπου εκεί μέχρι να παραιτηθούν δεν έχει περάσει μόλις τη κάνανε εκείνοι τότε χάλασε και το community deal with it αναφέρομαι για τους παλιούς που θυμούνται και έχουν μείνει μέχρι και τώρα

Γι' αυτό μπαίνετε στα games σπάτε items, usarete maphack, και δείχνετε το τεράστιο skill σας. Το staff team έχει εξαιρετικά άτομα μέσα.

The_New_Guy
06-03-2014, 06:36 AM
exw 2700 games kai akoma na me piasete koroida

Γατάκι είσαι. 4000 games και ακόμα τίποτα.

Try2KiLLmE
06-03-2014, 08:07 AM
Γιατί έχω την εντύπωση ότι το project ξεκίνησε 2009?

meepeises
06-03-2014, 09:46 AM
Σαν το staff team του 2007-8 και κάπου εκεί μέχρι να παραιτηθούν δεν έχει περάσει μόλις τη κάνανε εκείνοι τότε χάλασε και το community deal with it αναφέρομαι για τους παλιούς που θυμούνται και έχουν μείνει μέχρι και τώρα

2009 ξεκινισε το νολ... Πως τωρα εσυ θυμασαι 2007-08 ειναι αλλο θεμα.

The_New_Guy
06-03-2014, 09:48 AM
oloi to douleuoun to mh

Σαν να μας λες δηλαδή ότι usareis :/ Γιατί αυτοί που ξέρω εγώ δεν το usaroun. Γι'αυτό άλλωστε είναι και καλύτεροι παίχτες.

soap_21
06-03-2014, 11:18 AM
Σαν να μας λες δηλαδή ότι usareis :/ Γιατί αυτοί που ξέρω εγώ δεν το usaroun. Γι'αυτό άλλωστε είναι και καλύτεροι παίχτες.

ευχαριστω

Kazuhiro
06-03-2014, 11:48 AM
otan epeza egw me mh esy eisoun mia trixa aptis masxales ton ekinon staffs pou itan tote.......
ase pou den ypirxes san pextis i mporei na epezes me alo account to opio den to gnorizei kaneis.

Martin λυπάμαι που θα το πω αλλά αυτό που είπες και για το άτομο που το είπες χοντρό και χωρίς βάση!

[Estharor]: Forum: [EstharoR] Games: [4887] ALT: [8.55s] ASR: [98%] Rated games: [2820] Score: [2790.82] Rank: [8] First game: [2009-10-11] Last game: [2014-02-01] Play time: [4mnths 2wks 3ds 6mins ] Gold: [34394]

Hellas|George
06-03-2014, 01:40 PM
Γι' αυτό μπαίνετε στα games σπάτε items, usarete maphack, και δείχνετε το τεράστιο skill σας. Το staff team έχει εξαιρετικά άτομα μέσα.
Εδώ και πόσα χρόνια έχω φύγει από dota1

2009 ξεκινισε το νολ... Πως τωρα εσυ θυμασαι 2007-08 ειναι αλλο θεμα.

Δεν ήμουν σίγουρος ποια χρονιά άρχισε αλλά τότε νομίζω εσύ ήσουν staff ή ποιο μετά έγινες,τέλος πάντων οι τότε ήταν καλύτεροι σε σχέση με τώρα

L3X)
06-03-2014, 02:08 PM
Σαν να μας λες δηλαδή ότι usareis :/ Γιατί αυτοί που ξέρω εγώ δεν το usaroun. Γι'αυτό άλλωστε είναι και καλύτεροι παίχτες.

Gia emena leei ^_^

EbToxX
06-03-2014, 02:13 PM
Δεν ήμουν σίγουρος ποια χρονιά άρχισε αλλά τότε νομίζω εσύ ήσουν staff ή ποιο μετά έγινες,τέλος πάντων οι τότε ήταν καλύτεροι σε σχέση με τώρα

den spammaran sto offtopic san 5xrona (tupou leav) opws ginetai twra.

meepeises
06-03-2014, 02:28 PM
Εδώ και πόσα χρόνια έχω φύγει από dota1


Δεν ήμουν σίγουρος ποια χρονιά άρχισε αλλά τότε νομίζω εσύ ήσουν staff ή ποιο μετά έγινες,τέλος πάντων οι τότε ήταν καλύτεροι σε σχέση με τώρα

Ανοιξε πρωτη φορα τους πρωτους μηνες του 2009.. Εγω μπηκα στο τελος του 2009... Αν και η αληθεια ειναι οτι η φουρνια η δικιας μας ηταν υπερτιτανοτεραστια και υπεργαματη... Αν δεν ηταν και ο kane να μας αμαυρωνει με τα bot editing θα ημασταν καλυτερα :)

Amoxilin
06-03-2014, 02:39 PM
Προφανώς και σνίφαρες κάποιο "stuff" για να λες τέτοιες πίπες.

spirtoul1s_
06-03-2014, 05:08 PM
πραγματικά κύριε amoxilin και όσοι δεν πιστεύετε αυτά που λέω είστε πολύ γελασμένοι..Τα μόνα skilled άτομα εδώ μέσα είναι :

1) Macaroniamekuma νταξει το παιδί παίζει πολύ καλά.
2) O amoxilin παρόλο που δεν τον συμπαθώ παίζει ωραία μορτ και άλλοι πολλοί που δεν θέλω να αναφέρω..
3) Ο sol0_gang
4) Godlike ripper

Γενικά ο κόσμος εδώ είναι mhkers..Εδώ οι stuffs γιουζαρουν δηλαδη ελεος...ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ!!!!!!! S-O-S

EstharoR
06-03-2014, 05:12 PM
Martin λυπάμαι που θα το πω αλλά αυτό που είπες και για το άτομο που το είπες χοντρό και χωρίς βάση!

[Estharor]: Forum: [EstharoR] Games: [4887] ALT: [8.55s] ASR: [98%] Rated games: [2820] Score: [2790.82] Rank: [8] First game: [2009-10-11] Last game: [2014-02-01] Play time: [4mnths 2wks 3ds 6mins ] Gold: [34394]

Τα αδέρφια είναι εδώ!!! Martin όταν εσύ έπαιζες με mh εγώ ούτε ήξερα ούτε ξέρω πως είναι... Κάτσε ασχολήσου με τα videakia σου που και εκεί δεν έχει fog γιατί ξέρω ενοχλεί στο μάτι... Γαμημένη συνήθεια βλέπεις!

spirtoul1s_
06-03-2014, 05:15 PM
Εδώ και πόσα χρόνια έχω φύγει από dota1


Δεν ήμουν σίγουρος ποια χρονιά άρχισε αλλά τότε νομίζω εσύ ήσουν staff ή ποιο μετά έγινες,τέλος πάντων οι τότε ήταν καλύτεροι σε σχέση με τώρα

καλά εσύ αγόρι μου............Εγώ νομίζω ότι το σταφφ τεαμ ξεκίνησε κατά τη διάρκεια του κραχ στις ΗΠΑ , τώρα δεν είμαι ακριβώς σίγουρος αλλά οκ...Άντε τώρα να πιεις καναν καφέ να ρθεις στα λογικά σου..Αντε ξετσουτσουνεψες και συ..

LiveTrue-
06-03-2014, 05:16 PM
πραγματικά κύριε amoxilin και όσοι δεν πιστεύετε αυτά που λέω είστε πολύ γελασμένοι..Τα μόνα skilled άτομα εδώ μέσα είναι :

1) Macaroniamekuma νταξει το παιδί παίζει πολύ καλά.
2) O amoxilin παρόλο που δεν τον συμπαθώ παίζει ωραία μορτ και άλλοι πολλοί που δεν θέλω να αναφέρω..
3) Ο sol0_gang
4) Godlike ripper

Γενικά ο κόσμος εδώ είναι mhkers..Εδώ οι stuffs γιουζαρουν δηλαδη ελεος...ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ!!!!!!! S-O-S

as gelasw prwtos ... xa-xa-xa-xa

spirtoul1s_
06-03-2014, 05:18 PM
as gelasw prwtos ... xa-xa-xa-xa

γιατί να γελάσεις αγαπητέ μου φίλε;

Heliodromus
06-03-2014, 05:19 PM
XANETE OLOI SAS THN OUSIA....EPITELOUS EFYGE APO STAFF O NEW_GUY!!!! YOOOOOOOOOOHOOOOOOOOOOOOOOO

spirtoul1s_
06-03-2014, 05:20 PM
XANETE OLOI SAS THN OUSIA....EPITELOUS EFYGE APO STAFF O NEW_GUY!!!! YOOOOOOOOOOHOOOOOOOOOOOOOOO

έχεις δίκιο φίλε arteezy..Ο μηκερ είναι πλέον παρελθόν

The_New_Guy
06-03-2014, 06:52 PM
Εδώ και πόσα χρόνια έχω φύγει από dota1


Δεν ήμουν σίγουρος ποια χρονιά άρχισε αλλά τότε νομίζω εσύ ήσουν staff ή ποιο μετά έγινες,τέλος πάντων οι τότε ήταν καλύτεροι σε σχέση με τώρα

Πω φίλε λες πίπες... Δεν ασχολούμαι άλλο.

leav
06-03-2014, 07:40 PM
XANETE OLOI SAS THN OUSIA....EPITELOUS EFYGE APO STAFF O NEW_GUY!!!! YOOOOOOOOOOHOOOOOOOOOOOOOOO

Πραγματικα ρε φιλε, δεν ντραπηκες να βαλεις το name Arteezy?

Giatros
06-03-2014, 08:06 PM
otan epeza egw me mh esy eisoun mia trixa aptis masxales ton ekinon staffs pou itan tote.......
ase pou den ypirxes san pextis i mporei na epezes me alo account to opio den to gnorizei kaneis.

O estharor einai apo tous kaluterous pou exoun perasei. Ta tote staff htan mia trixa apo ta papakia tou :)

Martin
06-03-2014, 08:11 PM
Τα αδέρφια είναι εδώ!!! Martin όταν εσύ έπαιζες με mh εγώ ούτε ήξερα ούτε ξέρω πως είναι... Κάτσε ασχολήσου με τα videakia σου που και εκεί δεν έχει fog γιατί ξέρω ενοχλεί στο μάτι... Γαμημένη συνήθεια βλέπεις!

egw asxoloumai me ta videakia giati mou aresei na ftiaxnw.... stis mpales mou an den sou aresoun esena i se kanenan alon.
esy asxolise mazi m me to na apantas se auta pou lew... kai auta pou lew ta lew genika milontas den anaferw onomata.....
Auto pou eipa gia staffs oti pezoun me mh kapioi kai oute 8a anaferw onomata,den exoun ta arxidia na peksoun me to real tous acc
kai mpenoun me ala otinane accounts.Isos na lew malakies kserw sas prizoun sas vrizoun giauto mpenete me ala account,ala opios dipote 8a tou er8ei sto mialo an petixei staff me alo account oti usarei maphack.Egw efiga apo dota 1 giati mou zalisate ton poutso oti pezw me maphack kai eimai poly eyxaristimenos pou to ekana giati sti dota 2 ema8a ti 8a pei omadikotita kai egina kaluteros pextis.

EstharoR
06-03-2014, 08:24 PM
Καλά κάνεις και φτιάχνεις video δεν σου είπα ποτέ πως είναι fail ίσα ίσα! Απλά έτυχε ένα game να μην βγαίνει στο team μου (μιας και μιλάς για ομαδικότητα) το βάζεις σε ένα video σου και επίσης λες πως σου δίνω την εντύπωση πως έχω mh. Ρε παπαρολόγε είχες και replay και αντί να ενεργήσεις απλά το είπες έτσι απλά για να πετάξεις λάσπη! Εγώ ένα alt είχα όλο και όλο και το ήξεραν και οι πέτρες και το έκανα καθαρά γιατί με 2700 ελο είχα πάντα παιχνίδι με πολύ βάρος πάνω μου πράγμα κουραστικό. Ούτε για να βρίσω ούτε να βάλω mh ούτε τίποτα! Και εγώ δ2 αλλά όχι για το mh... Μην σώσουν και μάθουν ποτέ τους να παίζουν, άλλα τεχνικά προβλήματα όπως το disc με έδιωξε από δ1.
Απλά μην αναφέρεσαι για mh κάνε την πάπια δεν σε παίρνει!



O estharor einai apo tous kaluterous pou exoun perasei. Ta tote staff htan mia trixa apo ta papakia tou :)

Tnx αλλά υπερβάλλεις τόσο στα λόγια όσο και στο γλύψιμο

Hellas|George
06-03-2014, 08:27 PM
καλά εσύ αγόρι μου............Εγώ νομίζω ότι το σταφφ τεαμ ξεκίνησε κατά τη διάρκεια του κραχ στις ΗΠΑ , τώρα δεν είμαι ακριβώς σίγουρος αλλά οκ...Άντε τώρα να πιεις καναν καφέ να ρθεις στα λογικά σου..Αντε ξετσουτσουνεψες και συ..

Αν δεν με ξέρεις δεν θα με μιλάς έτσι πόρνη του ελέους γι'αυτό βούλωσε το στόμα σου player της πλάκας member του χτες

LeN0r.
06-03-2014, 08:30 PM
Καλά κάνεις και φτιάχνεις video δεν σου είπα ποτέ πως είναι fail ίσα ίσα! Απλά έτυχε ένα game να μην βγαίνει στο team μου (μιας και μιλάς για ομαδικότητα) το βάζεις σε ένα video σου και επίσης λες πως σου δίνω την εντύπωση πως έχω mh. Ρε παπαρολόγε είχες και replay και αντί να ενεργήσεις απλά το είπες έτσι απλά για να πετάξεις λάσπη! Εγώ ένα alt είχα όλο και όλο και το ήξεραν και οι πέτρες και το έκανα καθαρά γιατί με 2700 ελο είχα πάντα παιχνίδι με πολύ βάρος πάνω μου πράγμα κουραστικό. Ούτε για να βρίσω ούτε να βάλω mh ούτε τίποτα! Και εγώ δ2 αλλά όχι για το mh... Μην σώσουν και μάθουν ποτέ τους να παίζουν, άλλα τεχνικά προβλήματα όπως το disc με έδιωξε από δ1.
Απλά μην αναφέρεσαι για mh κάνε την πάπια δεν σε παίρνει!




Tnx αλλά υπερβάλλεις τόσο στα λόγια όσο και στο γλύψιμο

σε εχω με ενα χερι.. ετσι απλα

Giatros
06-03-2014, 08:57 PM
Καλά κάνεις και φτιάχνεις video δεν σου είπα ποτέ πως είναι fail ίσα ίσα! Απλά έτυχε ένα game να μην βγαίνει στο team μου (μιας και μιλάς για ομαδικότητα) το βάζεις σε ένα video σου και επίσης λες πως σου δίνω την εντύπωση πως έχω mh. Ρε παπαρολόγε είχες και replay και αντί να ενεργήσεις απλά το είπες έτσι απλά για να πετάξεις λάσπη! Εγώ ένα alt είχα όλο και όλο και το ήξεραν και οι πέτρες και το έκανα καθαρά γιατί με 2700 ελο είχα πάντα παιχνίδι με πολύ βάρος πάνω μου πράγμα κουραστικό. Ούτε για να βρίσω ούτε να βάλω mh ούτε τίποτα! Και εγώ δ2 αλλά όχι για το mh... Μην σώσουν και μάθουν ποτέ τους να παίζουν, άλλα τεχνικά προβλήματα όπως το disc με έδιωξε από δ1.
Απλά μην αναφέρεσαι για mh κάνε την πάπια δεν σε παίρνει!




Tnx αλλά υπερβάλλεις τόσο στα λόγια όσο και στο γλύψιμο

Apo pote to na peis mia kalh kouventa se kapoion einai glupsimo. Xesmenous sas exw. Apla mesa sta tosa zwa eisai enas apo tous swstous.

The_New_Guy
06-03-2014, 09:00 PM
Μεγάλος estharor. Αν και κανείς σας δεν είναι aspirini.

The_New_Guy
06-03-2014, 09:20 PM
Αν δεν με ξέρεις δεν θα με μιλάς έτσι πόρνη του ελέους γι'αυτό βούλωσε το στόμα σου player της πλάκας member του χτες

Εσύ δηλαδή πως μιλάς και κρίνεις άλλους χωρίς τους ξέρεις. Εσένα και να σου πούνε κάτι καλά σε κάνουν έδωσες δικαίωμα.

EbToxX
06-03-2014, 09:32 PM
2) O amoxilin παρόλο που δεν τον συμπαθώ παίζει ωραία μορτ και άλλοι πολλοί που δεν θέλω να αναφέρω..

https://warosu.org/data/lit/img/0033/74/1358617103578.gif



έχεις δίκιο φίλε arteezy..Ο μηκερ είναι πλέον παρελθόν

http://i469.photobucket.com/albums/rr59/liammccarthy/ROFL.gif

PrOkToXrOnIa
07-03-2014, 09:18 AM
haters gonna hate....

K-GOD-
07-03-2014, 10:22 AM
ολοι καλοι, ολοι παιχταραδες
one love μαγκες!
Το ΝΟΛ maphack δεν ΣΗΚΩΝΕΙ,ΜΓΔ!

leav
07-03-2014, 01:32 PM
ολοι καλοι, ολοι παιχταραδες
one love μαγκες!
Το ΝΟΛ maphack δεν ΣΗΚΩΝΕΙ,ΜΓΔ!
to_alogo εισαι?

K-GOD-
07-03-2014, 04:20 PM
to_alogo εισαι?
problem με το horse? θυμηθηκες μαμα πατριδα αλογαταρη?

EbToxX
07-03-2014, 06:19 PM
problem με το horse? θυμηθηκες μαμα πατριδα αλογαταρη?

oust karkineee

K-GOD-
07-03-2014, 07:34 PM
oust karkineee

k[a]rkinos

EbToxX
07-03-2014, 08:30 PM
k[a]rkinos

http://2.bp.blogspot.com/-tZ20na3sfiU/T6GejIcCMkI/AAAAAAAADqE/y1_ORe_esbk/s400/we+got+a+badass+here+neil+degrasse+tyson.gif

Lil Bill
08-03-2014, 12:54 AM
Είχα να μπω 2-3 μήνες στο φόρουμ....Ακόμα προσφέρετε στιγμές συγκίνησης και υπέρμετρης αγαμίας.....!

Momergil
08-03-2014, 01:01 AM
Είχα να μπω 2-3 μήνες στο φόρουμ....Ακόμα προσφέρετε στιγμές συγκίνησης και υπέρμετρης αγαμίας.....!

Που χάθηκες.

Lil Bill
08-03-2014, 02:35 AM
Που χάθηκες.

Παίζω λίγο και το λίγο είναι d2 μπήκα μια φορά να παίξω π είχε πέσει το network και οκ, μας καθοδηγούσε ο mher, και πέφταμε πάνω στους αντιπάλους και μας είχαν και out of position...!Που να μην τους έβλεπε κιόλας!

YesUseeMe
10-03-2014, 07:39 AM
Ένα καλό stuff υπάρχει να κάνουμε λίγο κεφάλι έτσι για το κέφι