PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban request : To_Neo_Paidi



ActiveTourman
08-03-2014, 01:32 AM
Your Battle.Net nickname:To_Neo_Paidi
Game name:-
Admin name: DexTeR)mOrGaN.
Reason:manners/provoking
Time of event:-
Unban Card Usage:-
Further details:so...ksekiname to game o dexter exei mpei me tin omada t kai o puck apo emas dn to exei mid kai anaferw sto all oti dn to katexei..kai fysika mias kai kanan party katw o dexter tou eixe megalwsei(sorry gia tin ekfrasi)to e-penis kai eipa na arxisei na prokalei.eirwneuete kai afou yparxei kapoia pausi sunexizei (tromokratwntas me :( )legontas oti tha m roufiksei olo to elo.dn tha bgalw tin oura m apeksw stin sunexeia tou apantisa oti tha tou roufiksw to elo kai efaga mute kai otan stin teliki meta apo fight arxisan ta kati neo_koritsi kai sunexisan tis eirwneies tous eipa abala,kai tote epese to ban.katalabainw ton ekneurismo tou giati to game dn pigaine opws tha thele kai meta apo oti eipe stin arxi episis thixtike o egwismos..alla irema me ta rage ban gt exoume ksefugei.Kai epidi exw yparksei kai se autin tin thesi gia auto to lew...mazi me ta dikaiwmata apoktas kai ypoxrewseis,einai emfanes poios ksekinise to provoking kai poios psaxnotan..as mn to analysw peraiterw kat'eme einai trabigmeno.otan exw lathos to paradexomai kai perimenw to idio k apo tous allous.sorry gia ekthesi alla epidi tha zitisw na metaferthei kai sta admin abuse na krithei apo head na exoun kai tis 2 gnwmes.

guldanshaman
08-03-2014, 08:46 AM
(16:27) [All] [To_Neo_Paidi]: ase re dexter traba plyne kana piato
(28:34) [All] [To_Neo_Paidi]: dynato team
[All] [To_Neo_Paidi]: tou morgan
[All] [To_Neo_Paidi]: lew na sto roufiksw olo
(46:50) [All] [To_Neo_Paidi]: otan zorizesai kaneis mute?otan eirwneusai esy einai kala etsi?
47:09) [All] [To_Neo_Paidi]: abala ola

Βάση των παραπάνω θα δεχτείς για trolling, ασέβεια προς staff member και provoking(προκλήσεις),την ανάλογη ποινή.

Aπό κει και πέρα μπορείς όπως είπες να το θίξεις και στα admin/staff abuse για να κριθεί και ο συνάδελφος.

Timeban 17 days

Solved

Topic Closed