PDA

View Full Version : [SOLVED] User Abuse : Paw-Trapeza , melomakourada



Hunter.
11-03-2014, 08:26 PM
Accused Battle.Net account: melomakourada, blumen.beet
Your battlet.net Account: Hunter
Game name: ap
Abused rule: mh
Time of event (In Game): Lucifer: 13,14,16,18:50,19:30,20.24,27,36,37,43
invoker: 4,10,26
Further details: Lucifer: 13 αποφευγει τορρεντ.
14 ουλτι στο μορφ και δεν κυνηγαει γιατι βλεπει οτι ερχονται ενισχυσεις
16 εδω δεν περιμενει το βενο?
18¨50 παλι αποφευγει τορρεντ, και παει απο την αναποδη πλευρα
19¨30 rune (γραφω και τα ρουν γιατι ο τροπος που τα επαιρνε ηταν πολυ περιεργος οπως θα δειτε ριπλει. Επαιρνε rune Και γυρνουσε στο φαρμ
20 παω προς νιουτραλ και φευγει κατευθειαν (να σημειωσω οτι σε ολο το γκειμ μια φορα γκανγκ δν εφαγε, και κανα 20λεπτο ηταν στα νιουτραλς μας)
20 ξανα παιρνει 2ο ρουν
20 ξανα καρφι πανω μου και ουλτι
20 με τρωει και συνεχιζει να φαρμαρει χωρις προβλημα στα νιουτραλ. Λογικη λεει, οτι οταν τρως καποιον στο αντιπαλο lane κανεις b γιατι θα ερθει κοσμος, αλλα αυτον δν τον πολυ ενοιαζε.
24 βλεπει οτι παμε ολοι και φευγει
27 rune καρφι παλι
36 κιαλλο καρφι rune
37 μπαινει στο tower μεσα να πεταξει ουλτι συγκεκριμενα στο ντοκτορ ο οποιος δν φαινοταν λογω φογκ κανονικα

ΟΛΑ τα παραπανω ειναι πταισματα και ευκολα μπορει κανεις (λεμε τωρα) να μου πει οτι ηταν τυχαια.
43 το αποκορυφωμα. Εδω δν θα σχολιασω κατι, για γελια και για κλαμματα.

Invoker: δεν βρηκα πολλες στιγμες γιατι βασικα ειχα κουραστει με το ριπλει τοχα δει ηδη 2 φορες για τον λουσιφερ. Αλλα ας μου εξηγησει καποιος στο 26 το Sunstrike στον μορφ.
Περα απο αυτο θυμαμαι και δυο φορες που αποφευγει τσακ μπαμ τορρεντ και τορρεντ καραβι στο 4 και στο 10.

Green]GroceR
16-03-2014, 11:21 AM
Στο 4 φαίνεσαι που έκανες το torrent στον invoker,και στο 10 φάνηκες.Στο 26 το sunstrike τυχαίο θα το θεωρήσω ,υπολόγισε το χρόνο και την κίνηση του που πάει για βάση γιαυτό δεν φαίνεται να το usarei.Εγώ το θεωρώ πολύ τυχαίο και skill θα λεγα..
2 άτομα χρησιμοποιούν και ο doom και ο batrider που έκανε πολλά fog clicks.
Άρα, οι Paw-Trapeza και melomakourada γίνονται Ban για maphack

Abuse Solved
Topic Closed