PDA

View Full Version : Staff Application Martin



Martin
19-03-2014, 11:59 AM
Real life-Γενικές Πληροφορίες

Όνομα:Martin

Επώνυμο*: Mitov

Ηλικία: 24

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Ανεργος

Hobbies: make videos,dotaψάρεμα,γυμναστήριο



Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]: FRAOULES

Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net:οχι

Είστε admin στα Bots μας; oχι

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; πολλές φορες νομίζω 3 με 4

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; 2 με 3

Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας;Είχα σταματήσει για μεγάλο διάστημα 5 μηνών σίγουρα,τώρα ξανά άρχισα λίγο.

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc):<09DA-Bot> 14-> [fraoules]: Forum: [fraoules] Games: [1519] ALT: [10.13s] ASR: [99%] Rated games: [1244] Score: [2436.71] Rank: [19] First game: [2011-01-26] Last game: [2014-03-18] Play time: [1mnth 1wk 1d 6hrs ] Gold: [12437]



Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum;κάθε μέρα

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; Βλέπω τα πάντα

Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; Ναι στο clan nol πρόσφατα με τα custom games και ήμουν admin abuse manager.

Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; όχι

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; κανένα πρόβλημα



Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; Όσο χρειαστεί για να κάνω σωστά τι δουλειά μου.

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία;Δεν παίζω πολύ dota 1 όπως ανέφερα και παραπάνω,ίσος 1 με 2 ώρες την ημερα.

Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; Λίγα πράγματα

Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; Αυτά που πρέπει να γνωρίζεις για να χειριστείς έναν υπολογιστή.

Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*: sony vegas,skype,teamspeak,fraps,drm,και πολλά αλλα.

Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*;λίγα πράγματα.

Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*;πολύ μικρό



Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Όσοι με γνωρίζουν ξέρουν ότι είμαι άτομο που του αρέσει πολύ να κάνει πλάκες και χαβαλέ.

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Τώρα έτσι και αλλιώς δε παίζω ντότα 1 οποτε δεν μαλώνω με κανέναν παλιά μάλωνα επειδή με προκαλούσαν.Αν δεν με προκαλέσει κάποιος ποτε δεν θα μαλώσω μαζί του.

Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; όχι

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; όχι

Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; βέβαιος



Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff;θέλω να βοηθήσω όσο μπορώ με τον τρόπο που μπορώ, για να υπάρξει καλύτερη θέληση να μπούν σε video που θα φτιάξω.

Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; Bίντεο section

Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή;όχι γιατί κάποιοι ίσος να μην θέλουν να συνεργαστούν μαζί μου και δεν θέλω να μαλώσω με κανέναν.


Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff;ναι

Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας;Τον ξέρω πριν δημιουργήσει αυτό το forum



Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : Martinesko

Λογαριασμός Skype*: martinesko89

Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Μου αρέσει πολύ να ασχολούμαι με το edit είτε είναι μουσική είτε video.Όσοι έχετε σκηνές στείλτε μου message στο profile.θα ανοίξω thread κάποια στιγμή πάλι για το επόμενο video.Παίξτε καλά στα games σας και δημιουργήστε καλές σκηνές για video!!!