PDA

View Full Version : 19/03/14



Call-me-Winner
19-03-2014, 06:15 PM
Λίγα παιχνίδια σήμερα οπότε πιάνουμε τα πιο εύκολα match μιας που δεν εχουμε πολλές επιλογές.Ξεκινάω με ελληνικό πρωτάθλημα,Παναθηναϊκός διπλό, βασίζομαι στο επίπεδο της ομάδας και την αναγκη της για νίκη.Bundesliga Γερμανία,Neumünster διπλό, τα πάει καλα σε παιχνίδια εκτός έδρας!TSV Havelse άσος, ή αντίπαλη ομάδα ειναι απλά τραγωδία, μπορείτε να το πάτε και άσος στο ημίχρονο (όπως έκανα και γω για μεγαλύτερη απόδοση) Champions league,M. United 1/1. Δεν πιστεύω οτι θα κάνει κάτι ο ολυμπιακός και ειδικά σε ξένη έδρα!Δεν ειμαι κάποιος pro απλά δίνω μερικά tips μην με φάτε αν πάτε κουβά

Momergil
19-03-2014, 06:27 PM
Δεν ειμαι κάποιος pro απλά δίνω μερικά tips μην με φάτε αν πάτε κουβά

ο ροκ γιατί κρύβεται? γτ δεν βγήκε να πει τις προβλέψεις του?

Rock_N_Troll
19-03-2014, 08:04 PM
Χαχαχα γιατί κρύβεται λέει! Δεν υπάρχει έμπνευση φίλε μου,τόσο απλά.
Στεναχωρημένο το βλέπω το κουπόνι, αν έπρεπε να παίξω κάτι θα κρατούσα 1/1 τη United, με ψήνει και το gg γιατί η άμυνα της μπορεί να δεχτεί goal και από τον τύρναβο στην κακή του μέρα.
Για το Dortmund-Zenit,θα τιμήσω τον Lewandowski. Υπάρχει επιλογή να σκοράρει 2+ goals,στην ίδια απόδοση με πρώτο σκόρερ. Διαλέγεις και παίρνεις

Pipa_Herb
19-03-2014, 08:23 PM
ego 3 matsakia epeksa 1 imixrono manu, x imixrono dortumnd kai 1 motherwell GL MAS!

Pipa_Herb
19-03-2014, 11:45 PM
2EZZZZZZZZ4ALBANEZY

Call-me-Winner
19-03-2014, 11:47 PM
Ήμουν κοντά....λοιπόν,
Day passed
Thread closed.