PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : moralius



MiraZw_poNO)
01-01-2010, 08:52 PM
* Accused Admin Account : moralius kai ta players

* Game Name : nlmo

* Παράπτωμα του Admin : pisteoume oti ebgale kalodio....gt sto lobby kitage ta stats twn m8 tou kai elege ''pwpw ti einai auta mwre pw'' kai kt tetia kai elege na tous kickarei..
akoma thelw ban autous p leavaran gt otan ''epese'' o admin den ipirxe kaneis gia na tous kanei ban
ty

moralius
02-01-2010, 02:50 AM
kalispera MiraZw_poNO) :)
tha ithela na rwtisw kati ta active member tou forum pou exoume paiksei mazi ena monaxa pragmataki.......
an exw kanei pote kick kapoion gia ta stats tou i epeidi dn xoraei kai theloun alloi slots. sta game mou opoios mpei mpeike. oute kicks gia stats oute kick epeidi kapoios thelei slots! pragmatika einai atopo to thread sou filos. episis exw kai kati screenshots me ta wisper pou m ekanes. thes na ta anevasw? emmm ti leipei? a nai. genika nmz eixan prob ta bots kai sto replay fenete oti eixa anevasmeno ping an dn kanw lathos. telos panton. oi anoteroi m mporoun na doun to themataki pou anoikses. twra mporeis na pisteueis oti ma oti thes gia to kalodio.

MiraZw_poNO)
02-01-2010, 02:57 AM
kalispera MiraZw_poNO) :)
tha ithela na rwtisw kati ta active member tou forum pou exoume paiksei mazi ena monaxa pragmataki.......
an exw kanei pote kick kapoion gia ta stats tou i epeidi dn xoraei kai theloun alloi slots. sta game mou opoios mpei mpeike. oute kicks gia stats oute kick epeidi kapoios thelei slots! pragmatika einai atopo to thread sou filos. episis exw kai kati screenshots me ta wisper pou m ekanes. thes na ta anevasw? emmm ti leipei? a nai. genika nmz eixan prob ta bots kai sto replay fenete oti eixa anevasmeno ping an dn kanw lathos. telos panton. oi anoteroi m mporoun na doun to themataki pou anoikses. twra mporeis na pisteueis oti ma oti thes gia to kalodio.

dax na s pou 3erw oti me t ban req den tha kataferw tpt gia sena bro...
gt outos i alos einai error conection kai kalodio na ekanes den tha ginei ban..
o just ripper epemene na s paw post mazi me tous allous...
twra ama thes anevaseta den m pirazei...
ela to pl pl kante metafora to thread sto user abuse
~~

moralius
02-01-2010, 03:02 AM
oti dineis perneis aderfos. an dn mou milouses etsi sta wisp molis ksanaloggara isws na mhn milousa toso <<sklira>> sto reply mou. dn kserw poios se piese kai gt poios ripper oute kan ton kserw. egw kserw ti diavasa. kai diavasa upotheseis. me upotheseis dn ginete kati kai an einai dinaton admin leaver. eimai admin poso kairo. an hmoun leaver i flamer kai to otidipote allo tha me eixan parei xampari propolou kai tha eixa faei sout. so simple. dn mporouses na to skefteis? apo thn arxi fenete sto chat oti paraponieme gia spikes. kai an dn kanw lathos eixate kai eseis polla apo afta. apo emena kalinixtes paw na kanw games. take care

ksaplostras
02-01-2010, 06:57 PM
Επίμαχα γεγονότα
Admin και owner moralius leaves @ 11.38 "connection reset"
Player Remali. leaves @ 25.22 (To game ήταν 4v5)
Player Marioc. leaves @ 27.45 (To game ήταν 3v5)
Player vr_a_sta_diala leaves @ 32.57 (To game ήταν 2v5)

Απόφαση
Φυσικά και δεν υπάρχει admin abuse εδώ καθώς ο admin έφαγε dc (είχε και υψηλό ping από την αρχή του game).
Player Remali. banned για leave ενώ το game ήταν 4v5.
Οι υπόλοιποι leavers δεν τιμωρούνται καθώς σε 3v5 ή 2v5 είναι ελεύθερος να βγέι κάποιος παίχτης χωρίς κυρώσεις εφ' όσον η αντίπαλη ομάδα δεν έκανε switch.

Υ.Γ. Μην κάνετε admin abuse threads με το παραμικρό.