Log in

View Full Version : 25/03/2014



Rock_N_Troll
25-03-2014, 02:24 PM
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους,ιδιαίτερα στους Βαγγέληδες (Momergil να χαίρεσαι την ονοματάρα σου και να σε χαίρονται οι γυναίκες όλου του κόσμου εκτός από τη δικιά μου).

Για σήμερα κρατάμε τα εξής: Eintracht Braunschweig – Mainz ,θα προτιμήσω το gg. Αρκετοί δίνουν το over,μου αρέσει σαν σημείο,πληρώνει καλά αλλά φοβάμαι ότι οι 2 ομάδες θα μείνουν στο 1-1.

Manchester United - Manchester City ...Το derby του Manchester παρά τη μεγάλη διαφορά δυναμικού των 2 ομάδων,παραμένει derby. Παιχνίδι γοήτρου για τη United που έχει μείνει πολύ πίσω, παιχνίδι κορυφής για την City.Βλέπω πολύ κόσμο να τιμάει το over,εγώ λόγω ημέρας θα κάνω την επανάσταση και θα επιλέξω το under. Δεν έχει λογική,είπαμε η άμυνα της United είναι για κλάματα, η επίθεση σκοράρει κτλ κτλ., η City μπορεί να σκοράρει με οποιονδήποτε παίχτη ΑΛΛΑ.. εμπνεύσεις είναι αυτές. Για περισσότερη ασφάλεια θα ρίξω κανένα ψιλό και στο gg

Dortmund - Schalke : Θα πάω πάλι με την έμπνευση και ελπίζω να βγει κάτι..Ακριβές σκορ 3-1,μου κάνει click.. Και για τους πιο τολμηρούς, ακριβές σκορ 4-3, όπως και να'χει κρατάμε 1-over

EisaiRamBo
25-03-2014, 06:48 PM
Dortmund - Schalke : Θα πάω πάλι με την έμπνευση και ελπίζω να βγει κάτι..Ακριβές σκορ 3-1,μου κάνει click.. Και για τους πιο τολμηρούς, ακριβές σκορ 4-3, όπως και να'χει κρατάμε 1-over

Καλησπερα και απο μενα.. απλα θελω να συμπληρωσω οτι το ματσ για "μενα" ειναι 1/1.. Αυτο ειναι μια δικια μου γνωμη :)

Pipa_Herb
25-03-2014, 07:12 PM
Ego leo na valo 2plo apo imixrono tin city aberdeen 2 kai malaga x imixrono GL MAS!

EisaiRamBo
25-03-2014, 07:40 PM
Ego leo na valo 2plo apo imixrono tin city aberdeen 2 kai malaga x imixrono GL MAS!

πολυ καλη σκεψη.. αλλα αναλογος με τη λευτα θα τις πεξεις.. ειναι μικρα τα ποσοστα..

Call-me-Winner
25-03-2014, 11:26 PM
Ελπίζω να πιάσατε κάτι!

Rock_N_Troll
25-03-2014, 11:54 PM
Σαν τον κουβά ..δεν έχει! Κακή μέρα η σημερινή,κλειδώνει το thread και πάμε για τα καλύτερα