PDA

View Full Version : Muted again volvo



Solistas
30-03-2014, 09:34 AM
Μετα απο μια βδομαδα mute ειπα να ερθω ενα 12ωρο κ ολο το βραδυ δεν μιλαω δεν σπαμμαρω τιποτα ε σε ενα game που σπασαμε throne σε 15 λεπτα ειπα να trollarw λιγο και να πω ezi game of my life noobs ε λοιπον καποιος εκνευριστηκε και εφαγα αλλες 168 ωρες mute..σε 3 βδομαδες εφαγα 24/48/168/168 και τωρα ξανα 168 ωρες :DΚανα recor με mutes υπαρχει? Εχω τισ τελευταιες 4 βδομαδεσ 75/80 game mute :p

Just(wiNner
30-03-2014, 10:05 AM
Μετα απο μια βδομαδα mute ειπα να ερθω ενα 12ωρο κ ολο το βραδυ δεν μιλαω δεν σπαμμαρω τιποτα ε σε ενα game που σπασαμε throne σε 15 λεπτα ειπα να trollarw λιγο και να πω ezi game of my life noobs ε λοιπον καποιος εκνευριστηκε και εφαγα αλλες 168 ωρες mute..σε 3 βδομαδες εφαγα 24/48/168/168 και τωρα ξανα 168 ωρες :DΚανα recor με mutes υπαρχει? Εχω τισ τελευταιες 4 βδομαδεσ 75/80 game mute :p

Sorry file alla se ksepernaw. Apo tote p ekanan etsi to mute system ana8ema kai an epeksa 6 games apo ta 100+ tis last 5 vdomades

Solistas
30-03-2014, 10:07 AM
Sorry file alla se ksepernaw. Apo tote p ekanan etsi to mute system ana8ema kai an epeksa 6 games apo ta 100+ tis last 5 vdomades

δεν σου κανω πλακα εφαγα μονο ενα report μονο ενα κ εγινα ξανα mute εκει που αρχισα να ανεβαζω λιγο το mmr τωρα με το mute γαματα :p

Just(wiNner
30-03-2014, 10:12 AM
δεν σου κανω πλακα εφαγα μονο ενα report μονο ενα κ εγινα ξανα mute εκει που αρχισα να ανεβαζω λιγο το mmr τωρα με το mute γαματα :p

Mute h xwris atoma katw apo 5k rating dn katalavenoun etc kai alliws opote dn me epireazei twra p ksanapesa

Solistas
30-03-2014, 10:16 AM
Mute h xwris atoma katw apo 5k rating dn katalavenoun etc kai alliws opote dn me epireazei twra p ksanapesa

sta 4,5 eimai alla nta3 dn paleuete apla oti poun prepei n simfwniseis ;p

leav
30-03-2014, 10:27 AM
ARE GATAKIA TWN MUTES. ΕΙΜΑΙ PERMA MUTED ΕΔΩ ΚΑΙ 6-7 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Gate13
30-03-2014, 11:19 AM
ARE GATAKIA TWN MUTES. ΕΙΜΑΙ PERMA MUTED ΕΔΩ ΚΑΙ 6-7 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ,ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ REPORT TA ZΩΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΓΑΜΑΣ ΣΕ ΚΑΘΕ GAME.

leav
30-03-2014, 11:31 AM
ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ,ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ REPORT TA ΖΩΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΓΑΜΑΣ ΣΕ ΚΑΘΕ GAME.

Με κανουν report γιατι οταν τους λεω οτι δεν παιζουν ουτε τα βασικα θιγονται

EstharoR
30-03-2014, 12:04 PM
->Well played
->Well played
->Well played
->Well played
->Well played
->Well played
->Well played
->Well played

Gate13
30-03-2014, 12:16 PM
Με κανουν report γιατι οταν τους λεω οτι δεν παιζουν ουτε τα βασικα θιγονται

Θυμάσαι που έλεγες ότι εγώ είμαι ο flamer ρε αρχίδαμε?Ένα mute πριν 3 μέρες έφαγα,το πρώτο μου όσο καιρό παίζω dota2.Εσύ perma mute.

leav
30-03-2014, 12:18 PM
->Well played
->Well played
->Well played
->Well played
->Well played
->Well played
->Well played
->Well playedΟ μονος τροπος για να καταλαβουν οτι ΠΝΙΓΟΥΝ


Θυμάσαι που έλεγες ότι εγώ είμαι ο flamer ρε αρχίδαμε?Ένα mute πριν 3 μέρες έφαγα,το πρώτο μου όσο καιρό παίζω dota2.Εσύ perma mute.
Καλα ενταξει δεν συγκρινομαστε... Εισαι πολλα σκαλοπατια χειροτερος flammer

Just(wiNner
30-03-2014, 01:04 PM
Ways of How to successfully get muted in dota2:

1: press find match solo ranked

Gate13
30-03-2014, 01:56 PM
Ο μονος τροπος για να καταλαβουν οτι ΠΝΙΓΟΥΝ


Καλα ενταξει δεν συγκρινομαστε... Εισαι πολλα σκαλοπατια χειροτερος flammer

Παπάρια Θάνο.

leav
30-03-2014, 02:00 PM
Παπάρια Θάνο.

Ναι ρε οκ, πιστεψε το

Gate13
30-03-2014, 02:05 PM
Ναι ρε οκ, πιστεψε το

Say say say say the magic word cyka C Y K A.

Call-me-Winner
30-03-2014, 02:30 PM
gj volvo γαμω το συστημα σου γαμω και το matchmaking και το mute system και ολα

Pipa_Herb
30-03-2014, 02:43 PM
Aporo pos skata trote mute...Ego tous rixno xritopanagies kai den exo faei oute mia fora mute.

EisaiRamBo
30-03-2014, 02:50 PM
ρε μαλακα solista, οταν ερχομε στα νετ συνεχεια αυτο μου λες.
οτι εισαι mute για μερες.... πφφφφ

N[A]VI
30-03-2014, 03:14 PM
Aporo pos skata trote mute...Ego tous rixno xritopanagies kai den exo faei oute mia fora mute.

Και εγω ακριβως αυτο θα λεγα...

EbToxX
30-03-2014, 03:22 PM
Με κανουν report γιατι οταν τους λεω οτι δεν παιζουν ουτε τα βασικα θιγονται

sto 3.5k rating pou na vreis paixti tis prokopis..

Just(wiNner
30-03-2014, 03:31 PM
sto 3.5k rating pou na vreis paixti tis prokopis..

4.2 re min ton rixneis toso. Gia na exeis 3.5 prepei na pezeis me thn koilia

leav
30-03-2014, 03:31 PM
sto 3.5k rating pou na vreis paixti tis prokopis..

Aπο εσενα το 80% καλυτεροι ηταν σιγουρα.
edit: ενταξει παιδες, αμα ειναι να μας κοροιδευει και ο πιο failer , που ειχε κανει καριερα σε αυτο και στη d1, ο winner ΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΟΥΜΕ. ΑΑΗΑΗΑΑΗΑΗΑΗΑ

Just(wiNner
30-03-2014, 03:40 PM
Aπο εσενα το 80% καλυτεροι ηταν σιγουρα.
edit: ενταξει παιδες, αμα ειναι να μας κοροιδευει και ο πιο failer , που ειχε κανει καριερα σε αυτο και στη d1, ο winner ΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΟΥΜΕ. ΑΑΗΑΗΑΑΗΑΗΑΗΑ

emathes basics h akoma? gt teleutaia fora p se thimame d1 dn xreiazotan na peksw kan kai me ta 2 xeria

EbToxX
30-03-2014, 03:41 PM
edit: ενταξει παιδες, αμα ειναι να μας κοροιδευει και ο πιο failer , που ειχε κανει καριερα σε αυτο και στη d1, ο winner ΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΟΥΜΕ. ΑΑΗΑΗΑΑΗΑΗΑΗΑ

SHOTS = FIRED

leav
30-03-2014, 03:44 PM
emathes basics h akoma? gt teleutaia fora p se thimame d1 dn xreiazotan na peksw kan kai me ta 2 xeria

Koita sth d2 se xoume glentisei polles fores. To gelio pou mas prokaleis einai apisteuto giati kseroume oti akomh kai na xanoume me 100 kills diafora 8A BREIS TROPO NA TO DWSEIS. Pickare pio polles fores viper gia mid k pniksto.
Sth d1 8imasai akoma ta empeirika games winner/salpi/tnsfeat vs emena kai ichigo pou eixes ferei ton titaniko sto mid kai xasate. Gia na mhn anafer8w sto eleos. Pes mas gia xiliosth fora "thimasai ENA game tote... mpla mpla mpla"
gg wp (NOT)

Gate13
30-03-2014, 03:51 PM
Wow,so mad people.

Call-me-Winner
30-03-2014, 03:54 PM
Αφήστε τον Θάνο μην σας κανω report και πάτε low priority (lol)

Just(wiNner
30-03-2014, 04:26 PM
Koita sth d2 se xoume glentisei polles fores. To gelio pou mas prokaleis einai apisteuto giati kseroume oti akomh kai na xanoume me 100 kills diafora 8A BREIS TROPO NA TO DWSEIS. Pickare pio polles fores viper gia mid k pniksto.
Sth d1 8imasai akoma ta empeirika games winner/salpi/tnsfeat vs emena kai ichigo pou eixes ferei ton titaniko sto mid kai xasate. Gia na mhn anafer8w sto eleos. Pes mas gia xiliosth fora "thimasai ENA game tote... mpla mpla mpla"
gg wp (NOT)

Mallon esu thimase 1 game alla logiko gt einai h megaluterh epituxia sou sthn dota.
Me exete glentisei sto d2? poioi? dotabuff link or never happened
Pantws ton filo sou ton ggnet or pavsipono p sas glentousa me 4 randomia sto eleos 1 fora p ton petuxa sto d2 ton petswsa an kai itan support battle

leav
30-03-2014, 04:36 PM
Mallon esu thimase 1 game alla logiko gt einai h megaluterh epituxia sou sthn dota.
Me exete glentisei sto d2? poioi? dotabuff link or never happened
Pantws ton filo sou ton ggnet or pavsipono p sas glentousa me 4 randomia sto eleos 1 fora p ton petuxa sto d2 ton petswsa an kai itan support battle
Support? Πολυ δυσκολος ρολος για ενα τοσο unskilled ατομο σαν εσενα.
Θες πολυ για να φτασεις τον ggnet σε support. Αυτος ηταν δηλαδη με party και εσυ ο σολο?
Δουλεια δεν εχουμε , θα ψαχνω το dotabuff. Απλα αποδεξου οτι ουτε καν μετριος δεν εισαι. Κατα καιρους τη λες σε διαφορα παιδια εδω μεσα για το skill τους ενω εσυ δεν διαθετεις καθολου.
Επιτυχια οτι σε ΚΕΡΝΟΥΣΑΜΕ στο d1? Μαλλον καθημερινοτητα θα το ονομαζα.
Παντως καλος mid ησουν ρε, θυμισε μου τι score ειχες ενα επαιζες με salpi/tns. 0-10 ή παραπανω? StronK)wiNner.
Ισως θα ταν καλυτερο να σταματησεις να ποσταρεις γιατι δεν υπαρχει ατομο στη dota που να μη γελαει με το οτι νομιζεις οτι εισαι καλος.

@gate13 Δεν ειναι θεμα "mad". Το προβλημα ειναι οτι βγαινει ο καθενας εδω και την βλεπει s4/arteezy και δεν ξερω και εγω τι αλλο ενω δεν κανει ουτε για co-op bot match.

EbToxX
30-03-2014, 04:43 PM
@gate13 Δεν ειναι θεμα "mad". Το προβλημα ειναι οτι βγαινει ο καθενας εδω και την βλεπει s4/arteezy και δεν ξερω και εγω τι αλλο ενω δεν κανει ουτε για co-op bot match.

egw eimai kaluteros apo ton rtz kai ton s4 combined, problems?

Just(wiNner
30-03-2014, 04:55 PM
Support? Πολυ δυσκολος ρολος για ενα τοσο unskilled ατομο σαν εσενα.
Θες πολυ για να φτασεις τον ggnet σε support. Αυτος ηταν δηλαδη με party και εσυ ο σολο?
Δουλεια δεν εχουμε , θα ψαχνω το dotabuff. Απλα αποδεξου οτι ουτε καν μετριος δεν εισαι. Κατα καιρους τη λες σε διαφορα παιδια εδω μεσα για το skill τους ενω εσυ δεν διαθετεις καθολου.
Επιτυχια οτι σε ΚΕΡΝΟΥΣΑΜΕ στο d1? Μαλλον καθημερινοτητα θα το ονομαζα.
Παντως καλος mid ησουν ρε, θυμισε μου τι score ειχες ενα επαιζες με salpi/tns. 0-10 ή παραπανω? StronK)wiNner.
Ισως θα ταν καλυτερο να σταματησεις να ποσταρεις γιατι δεν υπαρχει ατομο στη dota που να μη γελαει με το οτι νομιζεις οτι εισαι καλος.

@gate13 Δεν ειναι θεμα "mad". Το προβλημα ειναι οτι βγαινει ο καθενας εδω και την βλεπει s4/arteezy και δεν ξερω και εγω τι αλλο ενω δεν κανει ουτε για co-op bot match.

Thes na kanonisoume ena 5v5 na katalaveis p vriskete h 8esh sou?

Gate13
30-03-2014, 04:59 PM
egw eimai kaluteros apo ton rtz kai ton s4 combined, problems?

Από τον Αρτούρ δεν είναι κανείς καλύτερος.

leav
30-03-2014, 05:12 PM
Thes na kanonisoume ena 5v5 na katalaveis p vriskete h 8esh sou?

Γιατι ? ψαχνεις παλι ατομα να σε κουβαλησουν? Βλεποντας το gameplay σου και το impact που εχεις στο game καταλαβαινω ποια ειναι η θεση μου. Περιπου 2000 σκαλοπατια πανω απο εσενα.

K[a]ne
30-03-2014, 05:20 PM
Καλά κάνει η Valve. Οτιδήποτε βοηθάει στο να είναι λιγότερο τοξικό το community είναι καλό. Σταματήστε να βγάζετε τα κόμπλεξ σας στο παιχνίδι να μην τρώτε mute.

Ichigos
30-03-2014, 05:20 PM
gamimenh volvo efaga 24 wres mute epeidh to mono p pa einai u guys are very bad tpt allo....eixa na paiksw k kana mina fk volvo

Gate13
30-03-2014, 05:22 PM
Γιατι ? ψαχνεις παλι ατομα να σε κουβαλησουν? Βλεποντας το gameplay σου και το impact που εχεις στο game καταλαβαινω ποια ειναι η θεση μου. Περιπου 2000 σκαλοπατια πανω απο εσενα.

2 φορές το Παλαμήδι.

Solistas
30-03-2014, 06:16 PM
ρε μαλακα solista, οταν ερχομε στα νετ συνεχεια αυτο μου λες.
οτι εισαι mute για μερες.... πφφφφ

who are you!ase simera trela9ika..

DeadManWalkin
30-03-2014, 06:30 PM
ne;1238701']Καλά κάνει η Valve. Οτιδήποτε βοηθάει στο να είναι λιγότερο τοξικό το community είναι καλό. Σταματήστε να βγάζετε τα κόμπλεξ σας στο παιχνίδι να μην τρώτε mute.

Ούτε καν αυτά ισχύουν για 3κ games όχι για δύσκολα games που πρέπει να συνενοηθείς με το team σου. Επιπλέον ας σε ρίχνουν low priority το mute είναι ηλίθιος τρόπος αντιμετώπισης ιδιαιτέρως από την στιγμή που σε κάνουν report επειδή είναι τριάδα λούζουν τα πάντα τους κράζεις και σε πετάνε 3 report communication δώρο.

Και μετά πας muted και χάνεις τα games επειδή δεν μπορείς να μιλήσεις με τους συμπαίχτες σου.

EbToxX
30-03-2014, 06:48 PM
vasika egw exw parathrhsei to ekshs.
Prwti fora ginesai duskola muted, ama katafereis kai fas mute mia fora meta me to paramikro report pou tha se kanoun to susthma se exei se blacklist kai sou dinei sunexeia.

Solistas
30-03-2014, 07:37 PM
vasika egw exw parathrhsei to ekshs.
Prwti fora ginesai duskola muted, ama katafereis kai fas mute mia fora meta me to paramikro report pou tha se kanoun to susthma se exei se blacklist kai sou dinei sunexeia.

και εγω ετσι πιστευω ειναι γιατι τις τελευταιες 3 φορεςπου εφαγα 168 το φαγα με ενα report ..Δεν ξερω αν πεζει ρολο αν σε κανει mute o ιδιος αλλα παιζει!

K[a]ne
31-03-2014, 02:14 PM
Ούτε καν αυτά ισχύουν για 3κ games όχι για δύσκολα games που πρέπει να συνενοηθείς με το team σου. Επιπλέον ας σε ρίχνουν low priority το mute είναι ηλίθιος τρόπος αντιμετώπισης ιδιαιτέρως από την στιγμή που σε κάνουν report επειδή είναι τριάδα λούζουν τα πάντα τους κράζεις και σε πετάνε 3 report communication δώρο.

Και μετά πας muted και χάνεις τα games επειδή δεν μπορείς να μιλήσεις με τους συμπαίχτες σου.

Από αυτούς που postαραν εδώ πέρα "παραπονούμενοι" για το mute, ΟΛΟΙ τα τρώνε δικαίως (τουλάχιστον με όσους έχω παίξει εγώ). Επομένως αυτά που μου λες δε με συγκινούν.
Ξέρω ότι σε μεγαλύτερο rating είναι αλλιώς τα πράγματα, αλλά προσωπικά προτιμώ να μη μιλάει κανένας παρά να πέφτει συνέχεια trolling/βρισίδι με το παρμικρό λάθος που θα κάνεις. Mute και ξανάmute.

Solistas
31-03-2014, 02:34 PM
ne;1238886']Από αυτούς που postαραν εδώ πέρα "παραπονούμενοι" για το mute, ΟΛΟΙ τα τρώνε δικαίως (τουλάχιστον με όσους έχω παίξει εγώ). Επομένως αυτά που μου λες δε με συγκινούν.
Ξέρω ότι σε μεγαλύτερο rating είναι αλλιώς τα πράγματα, αλλά προσωπικά προτιμώ να μη μιλάει κανένας παρά να πέφτει συνέχεια trolling/βρισίδι με το παρμικρό λάθος που θα κάνεις. Mute και ξανάmute.

Απο την στιγμη που εχεις το option να κανεις mute τον αλλον ειναι αρκετο.Το τελευταιο mute το εφαγα για αυτον ακριβως το λογο που εγραψα στο αρχικο post.Δεν νομιζω να ηταν flame ουτε καν troll δεν θα το λεγα!
Πριν ξαναγινει ετσι το mute ειχα γινει μονο μια φορα οταν ξαναηταν ετσι κ με καναν 3 stack report επειδη ελουσα.Απλα μερικοι ηταν τυχεροι που δεν το εφαγαν ακομα μολις το φανε και αυτοι εδω θα ερθουν να λενε!

K-GOD-
31-03-2014, 02:39 PM
@gate13 Δεν ειναι θεμα "mad". Το προβλημα ειναι οτι βγαινει ο καθενας εδω και την βλεπει s4/arteezy και δεν ξερω και εγω τι αλλο ενω δεν κανει ουτε για co-op bot match.

Ε εδω που τα λεμε ο ninjazz και αλλοι 3 να εχουνε skill σε αυτο το forum,το θεμα ειναι οτι επειδη ειστε "Κλειστο" Ελληνικο Community εχουνε καβαλησει οι μισοι και βαλε το καλαμι...

Ενημερωτικα : To οτι παιζετε public η ranked matchmaking και πετυχαινετε τον Dendi τον EE και παει λεγοντας και ας πουμε κερδισατε το game δεν σημαινει οτι ειστε και καλυτεροι....
Οι παιχτες αυτοι παιζουνε σοβαρα μονο οταν προκειτε να κερδισουνε κατι (Χρηματικο επαθλο,Gear)

Ontopic δεν εχω φαει ποτε mute γιατι ειμαι σωστος στα λογια μου,το αξιζετε και το τρωτε.

EbToxX
31-03-2014, 03:04 PM
Ontopic δεν εχω φαει ποτε mute γιατι ειμαι σωστος στα λογια μου,το αξιζετε και το τρωτε.

http://escene.de/uploads/avatars/692_rarity-20130411T034123-4j7pzkx.png

K-GOD-
31-03-2014, 03:09 PM
kappa

DeadManWalkin
31-03-2014, 05:45 PM
Ε εδω που τα λεμε ο ninjazz και αλλοι 3 να εχουνε skill σε αυτο το forum,το θεμα ειναι οτι επειδη ειστε "Κλειστο" Ελληνικο Community εχουνε καβαλησει οι μισοι και βαλε το καλαμι...

Ενημερωτικα : To οτι παιζετε public η ranked matchmaking και πετυχαινετε τον Dendi τον EE και παει λεγοντας και ας πουμε κερδισατε το game δεν σημαινει οτι ειστε και καλυτεροι....
Οι παιχτες αυτοι παιζουνε σοβαρα μονο οταν προκειτε να κερδισουνε κατι (Χρηματικο επαθλο,Gear)

Ontopic δεν εχω φαει ποτε mute γιατι ειμαι σωστος στα λογια μου,το αξιζετε και το τρωτε.

Παίζω Dota 2 από τον πρώτο χρόνο που βγήκε το πρώτο μου acc είχε 800 games αλλά τα χα παίξει από το νετ με παιδιά που δεν ξέρουν ούτε να πιάσουν το ποντίκι οπότε το παράτησα και το τωρινό μου έχει 1500or smt το πρώτο mute το φαγα χθές και το δεύτερο στα καπάκια. Ενώ παράλληλα εκείνη την μέρα όλοι στο FL μου ninjazz spider κτλ ήταν muted και είναι η πρώτη φορά που τους βλέπω muted γι'αυτό το αναφέρω. Προφανώς έχει αλλάξει το σύστημα και τρως mute με το παραμικρό. Μπαίνεις σε game είναι 4 άτομα muted και δεν μπορείς καν να παίξεις. Το σύστημα αυτό είναι για τον πούτσο και μην ακούω μαλακίες. Δεν ΦΤΙΑΧΝΕΙ κάτι μόνο χαλάει (games).

Gate13
31-03-2014, 09:56 PM
Ποτς γένεν με account 22 games να με έβαλε αντίπαλο με 5αδα που οι 3 είχαν 900-1000 games και ο 1 2100???(ο ένας private,δεν ξέρω πόσα είχε).

EbToxX
31-03-2014, 10:44 PM
Ποτς γένεν με account 22 games να με έβαλε αντίπαλο με 5αδα που οι 3 είχαν 900-1000 games και ο 1 2100???(ο ένας private,δεν ξέρω πόσα είχε).
ypoule smurfer! road to 6 Kappa me new account?

Gate13
31-03-2014, 10:57 PM
ypoule smurfer! road to 6 Kappa me new account?

Μωρέ δεν ήθελα να παίξω rank και είπα να ανεβάσω αυτό να πάρω items για να βάλω σε bets.Και έγινε αυτό το game....

K[a]ne
31-03-2014, 11:20 PM
Το ό,τι μπορεί να είναι imbalanced το mute και σε μερικές περιπτώσεις να τρως άδικα άντε να το δεχτώ αν και η valve δείχνει ότι δοκιμάζει διαφορετικά σενάρια για να πετύχει το σωστό.

Δεχτείτε κι εσείς όμως ότι το να μην βρίσεις/trollάρεις έναν συμπαίκτη σου που μπορεί να μην έπαιξε καλά σε 1-2 games, ακόμα κι αν σας κόστισε το game, σας ξεπερνά τελείως.

leav
31-03-2014, 11:49 PM
ne;1239005']Το ό,τι μπορεί να είναι imbalanced το mute και σε μερικές περιπτώσεις να τρως άδικα άντε να το δεχτώ αν και η valve δείχνει ότι δοκιμάζει διαφορετικά σενάρια για να πετύχει το σωστό.

Δεχτείτε κι εσείς όμως ότι το να μην βρίσεις/trollάρεις έναν συμπαίκτη σου που μπορεί να μην έπαιξε καλά σε 1-2 games, ακόμα κι αν σας κόστισε το game, σας ξεπερνά τελείως.
Θα σου πω αυτο που εγραψα και σε ενα thread στο forum τους.
Ποιος ο λογος να υπαρχει το mute system ενω σου δινει τη δυνατοτητα να τον κανεις mute μονος σου. Σε ενοχλει καποιος? Mute him. Θες να τον κανεις report γιατι σπαμμαρει signals,feedare κτλπ? Δωστου low priority.
Oπως εσυ λες οτι ενας δεν επαιξε καλα σε 1-2 games , ετσι καποιος μπορει να ξεφυγει για 1-2 games και να του κοστισει 1 εβδομαδα mute.
Επισης αφου επιμενεις να εχεις το mute συστεμ, μπορεις να λειτουργησεις οπως το DLG παλια. Εαν ησουν mute, οποιος απο τους team8s σου ηθελε μπορουσε να σε κανει unmute και να παιξεις κανονικα το παιχνιδι.

Pipa_Herb
01-04-2014, 12:30 AM
Καλα τον Καρρά που τον γνωριζουν οι ξενοι? Κάρρα!
http://i.imgur.com/2ZQjZYW.png?1

K[a]ne
01-04-2014, 01:56 AM
Ποιος ο λογος να υπαρχει το mute system ενω σου δινει τη δυνατοτητα να τον κανεις mute μονος σου. .

Γιατί πρέπει να γίνει μια προσπάθεια να βελτιωθεί το community και να μειωθεί αυτή η συμπεριφορά σε ένα game που πασχίζει να γίνει e-sport που να το δείχνουν και στη τηλεόραση.

Υπάρχουν και παίχτες που δεν έχουν την υπομονή και την ανοχή να κάνουν mute όταν τους βρίζουν τη μάνα. Άμα μου σπάσει ο άλλος τα νεύρα σε ένα game που μπήκα για να χαλαρώσω, δε θα με σώσει το εκ των υστέρων mute. Προτιμώ να είναι από πριν mute αν είναι να λέει μαλακίες.

Parakaltson
01-04-2014, 02:05 AM
Παιδια η λυση ειναι μια,D1!! ^^

leav
01-04-2014, 02:09 AM
ne;1239044']Γιατί πρέπει να γίνει μια προσπάθεια να βελτιωθεί το community και να μειωθεί αυτή η συμπεριφορά σε ένα game που πασχίζει να γίνει e-sport που να το δείχνουν και στη τηλεόραση.

Υπάρχουν και παίχτες που δεν έχουν την υπομονή και την ανοχή να κάνουν mute όταν τους βρίζουν τη μάνα. Άμα μου σπάσει ο άλλος τα νεύρα σε ένα game που μπήκα για να χαλαρώσω, δε θα με σώσει το εκ των υστέρων mute. Προτιμώ να είναι από πριν mute αν είναι να λέει μαλακίες.

Μα σου απαντησα για αυτο, μπορει να τυχει να παρεκτραπει σε 1-2 games. Επισης οπως κ να χει θα πρεπει να τον ανεχτει μεχρι να γινει accepted το ρεπορτ

Parakaltson
01-04-2014, 02:13 AM
Ε εδω που τα λεμε ο PARAKALTSON και αλλοι 3 να εχουνε skill σε αυτο το forum,το θεμα ειναι οτι επειδη ειστε "Κλειστο" Ελληνικο Community εχουνε καβαλησει οι μισοι και βαλε το καλαμι...

Ενημερωτικα : To οτι παιζετε public η ranked matchmaking και πετυχαινετε τον Dendi τον EE και παει λεγοντας και ας πουμε κερδισατε το game δεν σημαινει οτι ειστε και καλυτεροι....
Οι παιχτες αυτοι παιζουνε σοβαρα μονο οταν προκειτε να κερδισουνε κατι (Χρηματικο επαθλο,Gear)

Ontopic δεν εχω φαει ποτε mute γιατι ειμαι σωστος στα λογια μου,το αξιζετε και το τρωτε.

Ευχαριστω ρε παιχτουρα!

K[a]ne
01-04-2014, 02:40 AM
Μα σου απαντησα για αυτο, μπορει να τυχει να παρεκτραπει σε 1-2 games. Επισης οπως κ να χει θα πρεπει να τον ανεχτει μεχρι να γινει accepted το ρεπορτ

Αν ξεφύγει 1-2 games τότε πιθανώς να μη φάει καν mute, ή θα φάει ένα μικρής διάρκειας.
Το σύστημα όπως το καταλαβαίνω εγώ δημιουργεί τις προϋποθέσεις ώστε να τιμωρούνται αυτοί που γίνονται report συνέχεια και άρα δημιουργούν προβλήματα συνέχεια και έτσι να βελτιωθεί το community με σχετικά ανώδυνο τρόπο.

leav
01-04-2014, 03:09 AM
ne;1239065']Αν ξεφύγει 1-2 games τότε πιθανώς να μη φάει καν mute, ή θα φάει ένα μικρής διάρκειας.
Το σύστημα όπως το καταλαβαίνω εγώ δημιουργεί τις προϋποθέσεις ώστε να τιμωρούνται αυτοί που γίνονται report συνέχεια και άρα δημιουργούν προβλήματα συνέχεια και έτσι να βελτιωθεί το community με σχετικά ανώδυνο τρόπο.

Διαβασα το post με τo change log και απλα δακρυσα με τις αλλαγες.... tOO MUCH, απλα...

N[A]VI
01-04-2014, 09:54 AM
Σωστα είναι αυτά που λέει ο Πέτρος αλλα μετά από ένα βαθμό το όλο σύστημα των mute μπορεί να γίνει εύκολα abuse από μια 4αδα-5αδα που θα τους γκαυλωσει και θα σε κάνουν report.πχ εμένα εχθές σε game αντίπαλοι 5αδα mute report από ολους μετά από το easy katka(τα enemies ήταν ρωσσοι)

K-GOD-
01-04-2014, 10:55 AM
Ευχαριστω ρε παιχτουρα!

AXXAXAXAXAXAAXAXXAAXAX PARAKALTSON!

EbToxX
01-04-2014, 01:07 PM
VI;1239093']Σωστα είναι αυτά που λέει ο Πέτρος αλλα μετά από ένα βαθμό το όλο σύστημα των mute μπορεί να γίνει εύκολα abuse από μια 4αδα-5αδα που θα τους γκαυλωσει και θα σε κάνουν report.πχ εμένα εχθές σε game αντίπαλοι 5αδα mute report από ολους μετά από το easy katka(τα enemies ήταν ρωσσοι)
ta mass report den metrane pia. diladi ama se kanei olokliri 5ada report metraei to idio les kai se ekane 1 atomo.
Mute xwris logo den trws apla einai na fas tin prwti fora, apo kei kai pera apla apo 10% px chances pou exeis na fas mute pas sta 60%

N[A]VI
01-04-2014, 02:17 PM
ta mass report den metrane pia. diladi ama se kanei olokliri 5ada report metraei to idio les kai se ekane 1 atomo.
Mute xwris logo den trws apla einai na fas tin prwti fora, apo kei kai pera apla apo 10% px chances pou exeis na fas mute pas sta 60%

Δεν το ξερα αυτο αλλα και παλι αυτο ειναι μλκια γτ δεν μετραει το ποσο καιρο εχεις να φας report.πχ εμενα ειναι δευτερη φορα σε 1.5 χρονο....

takyteiaima
03-04-2014, 01:33 PM
Μετα απο μια βδομαδα mute ειπα να ερθω ενα 12ωρο κ ολο το βραδυ δεν μιλαω δεν σπαμμαρω τιποτα ε σε ενα game που σπασαμε throne σε 15 λεπτα ειπα να trollarw λιγο και να πω ezi game of my life noobs ε λοιπον καποιος εκνευριστηκε και εφαγα αλλες 168 ωρες mute..σε 3 βδομαδες εφαγα 24/48/168/168 και τωρα ξανα 168 ωρες :DΚανα recor με mutes υπαρχει? Εχω τισ τελευταιες 4 βδομαδεσ 75/80 game mute :p

Afou eisai Rwssos vre cyka blyat, logiko na se kanei to miso community report...

jjjkkklll
03-04-2014, 07:51 PM
@just)winner))))))))
paizeis san botaki. be quiet, ty